IMG_8749

Czy zabezpieczasz się ?

Czy zabezpieczasz się ?

Jest Jesień, pora roku gdy wyciągamy z szaf cieplejsze ubrania, a w tym płaszcze. Nie będę pisała o płaszczach, które doskonale znacie, ale o płaszczach, ubraniach energetycznych. Otóż, gdy już nabędziecie nawyk regularnego oczyszczania się, tak jak macie nawyk mycia zębów 😉 To wtedy możecie zaopatrzyć się w Ochronny Płaszcz Energetyczny. Nie musi to być konkretnie płaszcz, może to być kombinezon, kula itp. Przywdzianie takiego płaszcza ochroni Was przed złym okiem, zazdrością, niepowodzeniami, stratami oraz zabezpieczy Was przed okradaniem Was z energii.

 

Płaszcz energetyczny jest to pole energetyczne, które Jesteście w stanie wytworzyć przez określone zachowania i wyobrażenie. Gdy Jesteście już ubrani w to w czym zamierzacie wyjść z Domu, nakładacie na siebie płaszcz ochronny. Możecie sobie wyobrazić i wręcz poczuć jakby fizyczny dotyk tego płaszcza.

 

 

Najpierw wybierzcie kolor, dla tych co nie potrafią się zdecydować lub nie są pewni czy dobry dla siebie kolor wybrali, polecam kolor tęczy. Możecie też zapytać podczas Naszych rozmów jaki kolor ochrony jest dla Was najlepszy i jedyny. Gdy już macie odpowiedni dla siebie kolor, wybierzcie co to ma być za ubranie. Podpowiem, że najlepsze są najzwyklejsze wzory typu płaszcz, kombinezon z kapturem lub bez.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Następnie wybierzcie ruch, znak palcami, ręką, dotknięcie się za ucho, podrapanie po nosie czy jakikolwiek ruch jaki przyjdzie Wam do głowy. Bardzo ważne jest, abyście zapamiętali ten gest, ponieważ przy jego pomocy będziecie nakładać oraz zdejmować swoje energetyczne ubranie.

 

Tak więc kolejnym krokiem jest ubranie tego płaszcza. Jak to zrobicie, to zależy wyłącznie od Was. Możecie przy ubieraniu wykonywać ruchy jakbyście ubierali fizyczne ubranie, ponieważ wtedy będzie Wam łatwiej sobie wyobrazić to energetyczne ubranie. Gdy już się ubierzecie należy określić z czego jest ten płaszcz.

 

I tu mamy duże pole do popisu.

Możecie używać płaszcza z ognia, który będzie doskonale odstraszał osoby zawistne, skąpę, wredne i fałszywe. Jest to jeden z najsilniejszych płaszczy ochronnych. Wypala wszystko co staje na Naszej drodze a jest niekorzystne i w obecnym Czasie i tym dalszym. Możecie ochronę z Ognia wykorzystywać gdy naprawdę źle się czujecie, macie ogromne stresy lub ostatnio nic Wam się nie udaje. Możecie go stosować codziennie lub tylko w wybranych dniach lub sytuacjach.

 

Kolejnym płaszczem jest płaszcz z lodu. Mrozi doskonale osoby, które mają niecne zamiary, które są zazdrosne oraz podkradające Naszą energię. Płaszcz z kolców doskonale sprawdza się na randce z kimś na kim Wam nie zależy, przyspiesza też rozłam niechcianego związku, znajomości w pracy itp, Oczywiście jak każde ubranie ochronne doskonale zabezpiecza Was przed atakami energetycznymi.

 

Płaszcz ze smoły. Możecie mieć wrażenie, że trochę śmierdzicie, aczkolwiek inni tego nie będą czuć. Nie polecam tego płaszcza ochronnego na upalne dni. Osłania przed wszystkim co niesprzyjające. Kolejnym płaszczem jest płaszcz z promieni. Lubię ten płaszcz, ponieważ jest lekki i tańczący. Również doskonale ochrania. Możecie stworzyć swój własny płaszcz jaki tylko chcecie. Raczej wybierzecie dobrze, a jeśli nie wiecie to spytajcie w Naszych rozmowach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdy już macie to wszystko zrobione, należy sobie wyobrazić i poczuć ciężar tego płaszcza. Wiadomo, że lepiej się chodzi gdy jest lżej a następnie grubość.

I tu jest sprawa bardzo ważna, ponieważ nie zawsze i nie wszędzie gruby płaszcz jest dobry, ponieważ może ograniczać Was w pewnych sytuacjach np.gdy ubierzecie czerwony płaszcz z Ognia, gruby na dwa metry i pójdziecie na pierwszą randkę czy na rozmowę o pracę, to możecie mieć pewność, że randka się nie uda a wręcz poczujecie się rozczarowani kandydatem ani szef Was nie zatrudni.

 

Grubość właściwego płaszcza energetycznego dla konkretnej osoby określić jest… bardzo trudno. Postarajcie się dobrać grubość według swojego uznania to tak samo jak się ubieracie wychodząc z Domu. Jeśli jednak nie wiecie lub nie Jesteście pewni to śmiało pytajcie w rozmowach. I to wszystko;)

Tak ubrani możecie wyjść bezpiecznie bez narażania się na ataki energetyczne ze strony innych osób. Gdy nabierzecie wprawy nie będzie to takie skomplikowane. Na umówiony gest będziecie potrafili zdjąć i ubrać swoją ochronę.

 

Piszcie w komentarzach czy stosujecie tą metodę czy dopiero poznajecie

ps. Księżyc rośnie a więc i rosną wszelkie szanse na powodzenie w każdej Sferze Życia. Jutro pierwsza Kwarta Księżyca więc energie przyspieszające. Warto zapytać Kart o podpowiedż.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 13.00 do 20.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

39 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *