IMAG0155-300x179

DESZCZ

Właśnie u mnie leje deszcz !!!!! :):):):) Cudowny zapach się roznosi i cudowny dźwięk deszczu :):) .Lubię gdy tak jest …szczególnie po tych nieznośnych upałach.

Deszcz jest Żywiołem Wody. Niesie oczyszczenie , nowe nadzieje . Zabiera wszystko to, co nam przeszkadzało i otwiera Nas na nowe. Energia tego żywiołu wyraża głębokie uczucia, miłość, intuicje, czułość i opiekuńczość.

Deszcz, jak już wspomniałam niesie oczyszczenie, tysiącami kropel energetyzuje Nasze ciało. Wiec nie zawsze należy kryć się pod parasolem 😉 Czasami warto …szczególnie latem poddać się kroplom deszczu ! Medytacje i ćwiczenia związane z tym żywiołem mają uzdrawiające działanie w stanach nerwicowych, lękowych ponieważ woda rozluźnia, odpręża i relaksuje.

Podobnie działa kąpiel pod prysznicem. Należy polewać wodą kark i wizualizować sobie jakiś kolor , który musimy z siebie spłukać. Ten kolor  , to Nasze negatywne emocje, stresy i zmartwienia. Silnym strumieniem wody to wszystko zostaje spłukane a następnie „kolor ” znika w kratce odpływowej. Regularne ćwiczenie pozwoli odprężyć się i wyciszyć a nawet pozbyć nerwicy i stanów lękowych.

A u mnie nadal leje 😉 🙂

Pozdrawiam :

*Jamysie za suuper pisanie 😉 Trafila Pani w sedno sprawy !Tak wlasnie jest 😉

*Ele bo „nie czyta ” 🙂

*Martyne bo czy zawsze trzeba miec focha???

*Pania Joasie bo oglada ! Super misji zycze 😉 Uda sie !

* Edusie z Synkami ! Podobny do Mamy jak Kropla Wody 🙂

* Magika nowa fryzura i nowe energie 🙂

WIDZIMY SIE JUZ JUTRO W PROGRAMIE KOSMICA TV NA MANGO 24 , ALE NIE WIEM O KTOREJ ROZPOCZNE PROGRAM .

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

46 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *