36633848_1750323021741618_5827805638922600448_n

Dlaczego nie masz jeszcze fajnego związku uczuciowego?

Dlaczego nie masz jeszcze fajnego związku uczuciowego?

Zawsze myślałam, że jestem zwykła a czasami nawet, że brzydka. Może nie brzydka, ale nie zdawałam sobie sprawy że mogę być ładna. Chociaż z drugiej strony od zawsze zaczepiali mnie mężczyźni, nawet gwizdali za mną to chyba w jakiś sposób musiałam im się podobać. Zawsze byłam wysoka, smukła i dumna. Bardzo denerwowały mnie i onieśmielały takie chamskie zaczepki. Nie ubierałam się jakoś wulgarnie czy wyzywająco, ale tak zwyczajnie w trampki, dżinsówkę i jakąś bluzkę.

 

 

Do tej pory mam tak, że jakoś specjalnie nie chcę i nie muszę się starać aby mężczyźni zwracali na mnie szczególną uwagę. Jednak do tej pory też tego nie lubię. Czuję się z tym bardzo niekomfortowo. Mogłabym ubrać się tak, aby były stłuczki na ulicach ale ja tego nie lubię. I to nie wynika z tego, że nadal nie uważam siebie za ładnej, ale z tego, że mam gdzieś i nie lubię takich zachowań mężczyzn. Może dzieje się tak, ponieważ zawsze to ja wybierałam tego, którego chciałam. Może dzieje się tak, bo w jakiś nieokreślony sposób drażni mnie taki podryw i chyba ogólnie podryw.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teraz po latach mam pewność i świadomość, że jestem ładna, zgrabna i nawet fajna. Jednak nie zawsze tak było. Gdy miałam naście lat na podwórku przezywali mnie „ Długonoga” hmm.. nie było wtedy internetu ani nawet żadnego telefonu więc nie tak szybko miałam możliwość zweryfikowania czy to jest pozytywne przezwisko czy nie. Rodziców też było mi głupio zapytać. Jednak po pewnym czasie odważyłam się i zapytałam Mamy co to znaczy. Mówiłam, że jest mi bardzo przykro gdy tak mówią. Mama uśmiechnęła się i wytłumaczyła, że to jest bardzo pozytywne i że za parę lat będę dumna ze swoich nóg a ci chłopacy, którzy tak mnie przezywają będą wodzić za mną tęsknym wzrokiem.

 

Ta rozmowa dodała mi ogromnej siły i tak też powiedziałam chłopakom. Do tej pory jestem bardzo dumna ze swoich długich i zgrabnych nóg. Ehh.. trzeba je zacząć trochę ćwiczyć, ponieważ trochę się nasiedzą przy tej mojej pasji pracy oraz trochę już pochodziły po tym Świecie. Ćwiczenia i ruch są bardzo potrzebne. Lubię ubierać się inaczej niż wszyscy, w pewnym sensie lubię się wyróżniać a z drugiej strony nie lubię gdy mężczyźni się za mną ślinią. 

 

Zobaczcie jak ważne jest, aby mówić swoim dzieciom, że są mądre i piękne. To właśnie w okresie dzieciństwa kształtuje się Nasza samoocena. Najpierw rodzice, a potem otoczenie ma na Nasze dorosłe postrzeganie bardzo duży wpływ. Rodzice często zapominają, aby chwalić swoje dzieci, aby mówić, że są z nich dumni. Dzieci nie muszą mieć najmodniejszych ubrań czy zabawek, ale aby były szczęśliwe i czuły się bezpieczne muszą mieć dużo miłości i akceptacji ze strony najbliższych. To właśnie wtedy wyrabiają o sobie zdanie, to właśnie wtedy tworzy się wewnętrzny obraz samego siebie, który potem jest w głowach dorosłych.
Bardzo wiele osób z którymi rozmawiam nie czują się piękne, wartościowe ani szczęśliwe. Często widzę w kartach, że faktycznie dana osoba ma piękną urodę, ale o tym nie wie. Nie potrafi dostrzec tego piękna w sobie, bo nie potrafi sama tego zmienić. Ma tak głęboko zakorzeniony smutek i brzydotę, że trudno jej uwierzyć w to co mówię. Jednak jest też wiele osób, które przy wspólnej pracy ze mną i moimi kartami, krok po kroku odnajdują to zagubione piękno w sobie. U niektórych trzeba włożyć wiele pracy, ale warto , ponieważ te osoby potem są szczęśliwe i zupełnie inne niż były niejednokrotnie przez całe swoje Życie.Zresztą niektóre z tych przemienionych osób potem piszą na moim blogu i dziękują z radością!? 
U innych osób nie da się nic zrobić, bo mimo moich starań, tłumaczeń i podpowiedzi płynących z kart , są zamknięte. Nie potrafią i jakby nie chcą świadomie lub nie, nic zmieniać w sobie. Narzekają, że nic im się nie udaję, narzekają, że od lat nie mogą wejść w fajny związek uczuciowy, ale aby związek mógł zaistnieć nic nie robią od siebie. Nie słuchają moich podpowiedzi, a gdy nawet wysłuchają to ich nie słyszą.
Po odłożeniu słuchawki telefonu nie wyciągają wniosków, nie czytają między wierszami tego co wskazały karty. Te osoby są jak zamurowane róże w betonowej ścianie. Są piękne, ale nikt o tym nie wie i one same też nie. Gdzieś wewnętrznie nie chcą nic zrobić, aby ich Los się odmienił. Ja na to nic nie poradzę. Widocznie te osoby, aż tak bardzo przywykły do tego co mają, że boją się pójść inną drogą. Szkoda, ponieważ każdy zasługuje na piękną miłość i radość i na każdego czeka właściwy partner lub partnerka.
Jeszcze inny rodzaj osób, które od długiego czasu nie mogą znaleźć partnera, są to osoby na których ciąży złe oko, zazdrość, klątwa , która blokuje przed stałym związkiem. I znowu wracamy do czasów dzieciństwa, ponieważ tam, też może wytworzyć się blokada na uczucia, która ogranicza w dorosłym Życiu.
W rozmowach z Wami sprawdzam bardzo dokładnie co jest przyczyną, co jest powodem, że czujecie się niekochani, że nie spotykacie fajnych partnerów itp. Kto chce włożyć w siebie trochę pracy na pewno wejdzie w fantastyczny związek uczuciowy. Nie ma gotowej recepty dla wszystkich, ponieważ każdy jest inny i każdy ma inną Historię, ale wiem, że każdy może być szczęśliwy jeśli tego chce. Może nie od razu, ale jeśli chodzi o spełnienie w miłości to absolutnie każdy może to osiągnąć niezależnie od tego ile ma lat i w jakim momencie swojego Życia się znajduje.
Niekiedy trzeba zmienić swoje ubranie, sposób bycia, ale co najważniejsze a zarazem najtrudniejsze trzeba zmienić siebie, aby mieć siłę i odwagę na poznawanie nowych osób . Jest to możliwe u każdego.
Najważniejsze jednak w tej całej zmianie jest to, aby czuć się wartościową i piękną osobą, aby tak szczerze bez żadnego „ale” pokochać siebie takim jakim się jest. Oto cały sekret sukcesu i tyle.
Jeśli właśnie Ty chcesz i Jesteś gotowy na taką zmianę to zapraszam do rozmowy, a jeśli nie wiesz czy zmiana i miłość u Ciebie jest możliwa to też zapraszam, bo być może karty pokażą coś, co Cie zainspiruje i zaczniesz działać, aby wyjść ze swojego marazmu
Dla osób, które bardzo szybko chcą wnieść więcej miłości w swoje Życie polecam Magiczne Lampiony Miłości, które są dostępne w Naszym sklepie tutaj https://sarahmagic.com/produkt/magiczne-lampiony-milosne/ 
Cena Magicznych Lampionów Miłości promocyjna!
Do rozmów na Magicznej linii zapraszam już od poniedziałku od godziny 13.00 do 20.00
tel 708 788 222 i 708 888 688
Pozdrawiam ciepło
Wasza Agga Soyala ☃️
Tags: No tags

12 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *