12049452_985822131474135_6715260147974664629_n

Doczekaliście się, jest już! Jesienny Rytuał Hatti

 Doczekaliście się, jest już! Jesienny Rytuał Hatti

Dokładnie z 22 na 23 Września rozpocznie się Równonoc Jesienna. Wielkie Święto Celtów. Dzień i Noc będą miały dokładnie tyle samo godzin. Tym samym rozpocznie się astronomiczna Jesień, której przyporządkowany jest Żywioł Wody.

Warto zastanowić się jakie plony przyniosło Lato , jakie energie towarzyszyły, co się zmieniło i jak wyobrażamy sobie Jesień.

Czego chcemy od Jesieni , jakie mamy plany…i czy to co zasialiśmy Latem przyniesie Jesienią pozytywne plony.

Energia Lata ( Żywioł Ognia ) ustąpi miejsca Wodzie. Jest to Żywioł oczyszczający, leczący, miłujący.Energia ta jest Nam niezbędna do utrzymania dobrego samopoczucia i zdrowia, ponieważ Woda jest Żywiołem rządzącym Miłością.

Mało tego, obecnie Księżyc maleje, a wiec należy pozbywać się wszystkich przeszkód, wątpliwości i tego co przeszkadza w Życiu.

Warto zanurzyć ręce w czystej Wodzie w strumieniu, jeziorze czy jakimś naczyniu przepełnionym Wodą. Należy skoncentrować się i poczuć chłód Wody, jej płynność i delikatny dotyk. Należy przy tym pamiętać , iż w każdym z Nas jest ukryty ten wspaniały Żywioł.

Energia ta, jest Nam niezbędna do prawidłowego funkcjonowania, do Życia a także do Miłości. Żywioł ten, kieruje Miłością, jest Miłością, oczyszcza Miłość i przyciąga ją do Nas.

Wykorzystaj sprzyjającą Fazę Księżyca i już Dzisiaj oczyść swoją ścieżkę miłosną z przeszkód i kamieni, usuń blokady finansowe oraz różnego rodzaju skamieniałości utrudniające Ci Życie. Dotknij Magii, abyś mogła być szczęśliwą osobą.

Nie lekceważ Mocy Księżyca. Już od wieków ludzie w każdej szerokości geograficznej zgłębiali Magiczną siłę Księżyca…dostrajali się do jego wibracji. Wykorzystajcie ten Czas dla siebie najmocniej jak potraficie ?

12240077_1002067083182973_7441713865258336441_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam również do Jesiennego Rytuału Hatti, który jest jednym z silniejszych Jesiennych  Rytuałów wykonywanych przeze mnie jedynie raz w Roku.

Rytuał ten otwiera Drogi Życiowe, niweluje wszelkie przeszkody odnośnie sfery finansowej, zdrowotnej czy uczuciowej.  Otwiera on wszelkie sfery Życia : miłość, zdrowie, finanse. Jeśli chcesz ,aby w Twoim Życiu zagościło uczucie, dobre zdrowie a także wspaniałe finanse to właśnie ten Rytuał jest dla Ciebie. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Osoby chętne proszone są do zapisów drogą mailowa aggasoyala@gmail.com lub telefonicznie 708 788 222. Termin do  13 .10.

 

Koszt Jesiennego Rytuału Hatti ustalany jest indywidualnie po wnikliwej analizie . Pragnę zaznaczyć również , że sprawdzam każdą osobę czy dany Rytuał może być u niej wykonany i z jaka siłą, ponieważ każdy z Nas jest inny i każdy potrzebuje innej siły energetycznej . Może zdarzyć się również tak, że dana osoba nie będzie kwalifikowała się do tego Rytuału z różnych przyczyn.

 

Sprawdź już Dziś czy właśnie Ty nadajesz do zastosowania tej Magii.

Moja podpowiedź: jeśli czujesz się zagubiona, nie umiesz znaleźć sobie miejsca, czujesz przemęczenie mimo odpowiedniej ilości snu, nie potrafisz rozwiązać pewnych sytuacji mimo usilnych starań, masz dolegliwości zdrowotne mimo dobrych badań lekarskich, czy też nie możesz pozbyć się długów finansowych , nie wiesz dlaczego pieniądze od Ciebie „uciekają ” , jeśli czujesz potrzebę zmiany w swoim Życiu, to właśnie TEN Jesienny Rytuał Hatti jest dla Ciebie.

Osoby, które miały wykonywany Rytuał Hatti w poprzednich Latach proszone są o zgłoszenie tego przy zapisach, musze sprawdzić czy można wykonać go u danej osoby ponownie.

 

 Na Magicznej Linii będę dostępna tel.708 788 222 i 708 888 688

 

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala,

marka którą kochacie 

Tags: No tags

44 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *