DSC_0141

Dokąd tak pędzisz…

Jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia a Ty pędzisz przez Życie, ale nic się nie zmienia. Spieszysz się co Dnia każdego, sam nie wiesz dokąd i nic nikomu do tego. Ciągle na coś czekasz, ciągle coś gonisz i sam pewnie nie wiesz, że Czasu nie przegonisz. On jest szybszy.

 

Każdego Dnia rano obiecujesz sobie , że będzie inaczej, a jednak jest tak samo. Nie cieszysz się obecności świtem, bo jakże byś mógł zachłysnąć się pełnym zachwytem. Udajesz przed sobą, że Jesteś szczęśliwy i radosny, ale to są jedynie pozory. Nie potrafisz już być bez tej wszechogarniającej troski.

Nosisz w sobie smutku tyle, a wystarczy się zatrzymać i zapamiętać drobne , miłe chwile. To właśnie one budują Twoją rzeczywistość i nie ma co zamartwiać się na odległą przyszłość. Ona jest ważna, ale nie wiesz czy będzie, a tu , teraz możesz być radosny i piękny w swym byciu. Spieszyć się i czasem należy, aczkolwiek nie przegonisz smutku, który głowę Twoją dzierży. Zapomnij o nim i otwórz się na siebie, a całe Twoje Życie odmieni się dla Ciebie.

 

Po co rozmyślać, po co dręczyć się czymś czego tak naprawdę nie ma. Zamiast tego postaraj się już dziś i buduj piękne wspomnienia. Utkaj swój Dzień z nici Radości, dodaj też dużo jedwabiu Miłości. Masz to na Serca dnie ukryte i na pewno dasz radę wyzwolić to w sobie przed najbliższym świtem.

Głęboko i blisko jest to, o czym marzysz i za czym tęsknisz. Masz to w sobie i obok Ciebie. Już od teraz weź to i nie oglądaj się za siebie. Patrz śmiało do przodu, ale nie za daleko bo kolejny Dzień przeminie, a Ty będziesz emocji kaleką. Wylecz swe myśli z obaw i lęków. Nie doszukuj się ciągłych podstępów.

 

Wszystko jest dobrze, wszystko się toczy. Jedynie od Ciebie zależy czy barierę skołatanych myśli przekroczysz. Możesz to zrobić o każdej porze, nawet wtedy gdy już jest ciemno na dworze. Przywróć blask i uśmiech sobie samemu, bo Jesteś wart spełnienia i podziwu wewnętrznego. Dasz radę iść z uśmiechem na twarzy i nie ważne co się zdarzy. Wszystko zależy jedynie od Ciebie, to takie proste, ale musisz zmienić swoje nastawienie. Może być trudno, może być ciężko, ale warto spróbować aby Twoja Droga nie była uciemiężoną ścieżką.

Już dość zmartwień, już dość smutku na twarzy. Ten Dzień może Cię zaskoczyć, gdy zdejmiesz maskę smutku z twarzy. Nie udawaj, że nie wiesz co zrobić bo wszystko masz zapisane i to z siebie musisz wydobyć. Twoja siła i Radość ukryta, jest warta walki i niech już rozkwita. Daj sobie szansę nie jedną z wielu, ale tą najwspanialszą i wielką abyś płynął spokojnie do swojego celu. Zacznij już dzisiaj!

 

Na Magicznej Linii będę dostępna w godz. popołudniowych tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

17 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *