DSC_0048

Dom

Gdzie jest Twój Dom? Niby powinien on być w miejscu gdzie jest Twoje Serce. Jednakże coraz więcej osób ma problem z określeniem miejsca jako swojego Domu. Pisząc DOM mam na myśli i budynek i osoby, które kochamy. Pogoń za pieniądzem, ciężka, wręcz koszmarna sytuacja zarobkowa w Polsce zmusiła i zmusza wiele osób do wyjazdów czy to z Kraju czy do innych większych miast, gdzie jest o pracę łatwiej. W rozmowach ze mną często pytacie, gdzie jest tak naprawdę Wasz Dom. Czy tam gdzie obecnie mieszkacie, gdzie macie ukochanego, znajomych i pracę, czy Wasz Dom jest tam, gdzie jest Wasza Rodzina.

Wiele osób ma kilka Domów i tak jeżdżą z jednego miejsca do drugiego, bo nie zawsze można połączyć dwa Światy. Serce płacze i ucieka, rozum podpowiada a Dusza cicho prosi o Cud zrozumienia i podpowiedzi…nawet najmniejszej, ale takiej , która poukłada wszystko. Nie zawsze to się udaje. Nie zawsze można połączyć i uporządkować Ludzkie Losy. Cierpienie i chwile Radości. Troski i smutki przysłaniają prawdziwy obraz rzeczywistości.  

Rodzina i Miłość, miejsce tak bliskie to jest Dom, ale i ukochany mężczyzna troszczący się o Ciebie też jest Twoim Domem gdy mieszkacie ze sobą i planujecie wspólną przyszłość. W obecnych Czasach można mieć dwa Domy, ale czy można mieć dwa Serca? Nie. Serce jest jedno mimo, że podzielone na milion kawałków, ale jest jedno tak samo jak Ty, Jesteś jedyna i wyjątkowa.

Ciągle wracasz do Domu, albo do jednego albo do drugiego. Czy musisz się zdecydować, które miejsce będzie Twoim Domem? Nie musisz chyba, że to Cie dręczy i tego potrzebujesz. Może jeszcze nie Czas, może jeszcze musisz poczekać aby zrozumieć gdzie jest Twoje miejsce na Ziemi. Gdy będziesz to wiedziała poczujesz pełnię Szczęścia.

Zapytaj samej siebie gdzie jest Twój Dom. Jeśli to nie działa widocznie masz mieć kilka Domów i ciągłe powroty w miejsca i do osób które kochasz. Jednakże nie martw się, bo jeśli dostatecznie długo i wytrwale będziesz cierpliwa Twoje miejsce na Ziemi samo Cię znajdzie.

Szkoda, że nie ma tych Czasów gdzie Rodzina i  to nawet daleka spotykała się ze sobą i pielęgnowała więzi. Dzisiaj nawet strach, aby dziewczyna poznała chłopaka bo może się okazać, że to Jej daleki kuzyn. Upadła chęć i tradycja pielęgnowania Życia Rodzinnego. Siostra z Siostrą nie rozmawia bo mają już swoje nowe Rodziny, ale czy nie jest łatwiej gdy więzy są silne, gdzie można liczyć na szczere zrozumienie i troskę.

 

Pod koniec obecnego Roku Kalendarzowego 2015 masz szansę zrozumieć a także otworzyć swoje Serce na Twój Dom. Pamiętacie jak się cieszyliście z Nowego Roku 2015 jeszcze 1o miesięcy temu. Być może jednym z Twoich postanowień Noworocznych było odnalezienie swojego Domu. Masz jeszcze  Czas aby to zrobić, ale nic na siłę. Jeśli czujesz. iż nie Jesteś gotowa. Nie spiesz się, a odnajdziesz brakujące elementy Twoich Puzzli jaką jest Życie.

 

Jeśli nie wiesz co Cię czeka jeszcze do końca 2015 Roku zapytaj.

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.12.00 do późnych godz wieczornych z małymi przerwami. tel.708 788 222 Pozdrawiam ciepło! Wasza Agga Soyala 

Tags: No tags

60 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *