DSC04698

Dzień Przebaczenia i Przyjaźni Concordia

Dzień Przebaczenia i Przyjaźni Concordia

Już jutro 22.02 jest dzień przebaczenia nazywany w wielu krajach Świętem Concordii. Dzień harmonii między ludźmi. Concordia jest to rzymska Bogini, która wiele setek lat temu doprowadziła do pokoju między zwaśnionymi klasami społecznymi oraz między rodzinami. Zazwyczaj przedstawiany jest jako postać kobiety z gałązkami oliwnymi i rogiem Obfitości. Symbolizuje pojednanie i spokój.

 

Dzień przebaczenia obchodzony jest głównie przez rodziny i partnerów, którzy wymagają oraz potrzebują przebaczenia. Jednak Moc Concordii nie tylko działa tego dnia na tego kogo kochamy i na kim Nam zależy, działa również na wszystkich innych i wszystkie inne relacje gdzie potrzebne jest wybaczenie czegoś, wyjaśnienie, zapomnienie czegoś. Siła Mocy Concordii jest wielka. Jej działanie będzie już można zaobserwować po Północy ze środy na czwartek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zastanówcie się nad Waszymi znajomościami, relacjami bo być może i u Was potrzebna jest Moc Concordii. Nie warto dusić w sobie dawnych żalów, bo to bardzo blokuje i przyciąga jeszcze więcej nieporozumień i smutku. Tego dnia u niektórych z Was może się zdarzyć, że odezwie się osoba dawno niewidziana przez Was. Kontakty nagle mogą się odświeżać i nabierać rozpędu. Wiele obrażonych na siebie osób ponownie odzyska Wiarę w to, że relacja jest do uratowania a wymarzony partner/partnerka pokaże swoje starania o Was.

 

Tego dnia i w piątek oraz sobotę, będę robiła dla wszystkich którzy zadzwonią, specjalny rozkład Kart w którym Moc Concordii jest i będzie puszczana do Was. Jest to mój autorski rozkład Kart i z tego co się orientuję jestem jedyną osobą, która go robi. Chociaż pewnie i tak gdzieś są już ukryci naśladowcy.

 

Moc Concordii puszczam jedynie raz w roku z uwagi na Jej Święto. Chcę, aby każdy miał szansę wybaczenia tego wszystkiego co jest ukryte na Serca dnie. Możecie zapytać czy pogodzicie się z daną osobą, czy będziecie na tyle silni aby jej wybaczyć oraz czy ktoś wybaczy Wam. Wykorzystajcie tą Siłę, ponieważ każda Sfera Życia lepiej się układa gdy nie ma urazy w Sercu i Duszy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej lini będę dostępna w godzinach wieczornych do 23.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

ps.Obecnie mam bardzo dużo spotkań osobistych więc mogę być na linii dopiero wieczorami. W przyszłym tygodniu wrócimy do stałych godzin

Tags: No tags

36 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *