kawa

Dzień wszystko albo nic

Dzień wszystko albo nic

 

Takim dniem jest dzień dzisiejszy. Każdego roku o tej porze w różnych rejonach Świata jest obchodzony dzień wszystko albo nic.To oznacza, że bierzesz z dnia wszystko albo nic.

 

To oznacza, że podejmujesz świadome decyzje swoich działań i albo nadal to co chcesz aby było, istnieje jedynie w Twoich marzeniach, albo istnieje w Czasie rzeczywistym. Jest to idealny dzień w roku kiedy możesz wszystko położyć na tzw jedną kartę. Jest to idealny dzień na to abyś odważył się zrobić coś co chcesz zrobić przez bardzo długi czas,ale nigdy na to nie miałeś odwagi.

 

Prawie każdy z Nas ma ochotę na coś lub marzy o czymś, ale to nie zostało jeszcze spełnione, ponieważ boimy się konsekwencji Naszego działania. Jednak w Dniu wszystko albo nic, nie ma wytłumaczeń bo kolejna taka szansa pojawi się dopiero za rok. Koniecznie dzisiaj musisz się tym zająć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli nie masz co do tego pewności zapytaj moich Kart.Zobaczymy czy to już w tym roku możesz zrealizować to o czym myślisz.

Możesz zrobić wszystko o czym od dawna myślisz. Może to być jakiś spływ kajakowy, propozycja małżeństwa, która nigdy nie została powiedziana, wyznanie miłości, może to być spotkanie z sąsiadem który od dawna na Ciebie zerka, a może radykalna zmiana koloru włosów i fryzury.

Dzień wszystko albo nic otwiera Nas na inne energie. Przybliża Nas do tego na co nigdy nie mieliśmy odwagi. Warto z tego skorzystać.

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do 20.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

 

 

Tags: No tags

16 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *