Dzień wszystko albo nic

Dzień wszystko albo nic

Dzień wszystko albo nic

 

Takim dniem jest dzień dzisiejszy. Każdego roku o tej porze w różnych rejonach Świata jest obchodzony dzień wszystko albo nic.To oznacza, że bierzesz z dnia wszystko albo nic.

 

To oznacza, że podejmujesz świadome decyzje swoich działań i albo nadal to co chcesz aby było, istnieje jedynie w Twoich marzeniach, albo istnieje w Czasie rzeczywistym. Jest to idealny dzień w roku kiedy możesz wszystko położyć na tzw jedną kartę. Jest to idealny dzień na to abyś odważył się zrobić coś co chcesz zrobić przez bardzo długi czas,ale nigdy na to nie miałeś odwagi.

 

Prawie każdy z Nas ma ochotę na coś lub marzy o czymś, ale to nie zostało jeszcze spełnione, ponieważ boimy się konsekwencji Naszego działania. Jednak w Dniu wszystko albo nic, nie ma wytłumaczeń bo kolejna taka szansa pojawi się dopiero za rok. Koniecznie dzisiaj musisz się tym zająć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli nie masz co do tego pewności zapytaj moich Kart.Zobaczymy czy to już w tym roku możesz zrealizować to o czym myślisz.

Możesz zrobić wszystko o czym od dawna myślisz. Może to być jakiś spływ kajakowy, propozycja małżeństwa, która nigdy nie została powiedziana, wyznanie miłości, może to być spotkanie z sąsiadem który od dawna na Ciebie zerka, a może radykalna zmiana koloru włosów i fryzury.

Dzień wszystko albo nic otwiera Nas na inne energie. Przybliża Nas do tego na co nigdy nie mieliśmy odwagi. Warto z tego skorzystać.

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do 20.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

 

 

16 comments

 1. ReplyIlona Wesoła

  ☔Pozdrawiam w ten deszczowy dzień 🌧🌂🌧☂
  A u mnie pada miał plan pojechać do Władysławowa, niestety pogoda wszystko popsuła 🙇🙍
  👩Pozdrawiam ciepło Pani Aggusiu w ten deszczowy dzień, liczę że w końcu aura się poprawi i na zewnątrz i w środku też…👧

   1. ReplyIlona Wesoła

    Szkoda że nie miałyśmy okazji się spotkać🙁ale może jeszcze będzie szansa/okazja
    Pozdrawiam Cię cieplutko😘

 2. ReplyEDUSIA

  😄Droga PANI AGGUNIU 😄
  Pozdrawiam nadmorsko z wakacji 🌞. Dopiero pierwszy dzień jak deszczyk padał a tak dziesiąty dzień wypoczynku z pogodą 😉.
  Sprawdziło się dokładnie co Pani mówiła i to na drugi dzień… Przeprosiny i znów kłótnia…
  Pani Agguniu wszystko jest jak Pani mówi bo ja oddalam … Mam dość…
  Bardzo mi Pani pomaga i dziękuję za to 😚❤

 3. ReplyMonka

  Dzień doberek😉może wieczorek😙😚😘😘chciałam tylko powiedziec ZE JEST PANI GENIALNA😙😚😉😍😘😍😘miało być spotkanie od4 do 8 dni.I SPRAWDZIŁO SIĘ W 100% dziś ten dzień właśnie 8😙😚😙😚😘😘postaram się zadzwonić jutro ….caluje ściskam pozdrawiam poprostu Kocham Pania😍😍😍😍💕💖💕💖💖💕💖💖💖💕💕💕💕💖💖💖💖💖💖💖💖

 4. Replyhana

  Dziękuje za rozmowę 😉 fajnie ze mnie pani kojarzy :). Mam nadzieje ze nam się uda zaczarować mój los :)) już dużo się dzieje . czekam jeszcze na to naj naj 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *