Foto

Dziewięć lat bloga

Do końca Roku pozostało kilka tygodni. W ferworze obowiązków zapomniałam Wam napisać, że 28.11 mój blog obchodził dziewiątą rocznicę.

 

Dokładnie 28.11.2008 roku założyłam blog, aby być jeszcze bliżej Was, abyście mieli jeszcze większy kontakt ze mną i moimi Kartami. Potem we wrześniu 2009 roku otrzymałam propozycję pracy w stacji telewizyjnej Kosmica tv. Byłam tam najbardziej rozchwytywanym doradcą, a moje programy pobijały rekordy oglądalności. Widzowie mnie pokochali i ja Was pokochałam. Z uwagi na ogromne ilości telefonów do studia tv, byłam najczęściej zapraszanym doradcą. Programy prowadziłam przez pięć lat. Jednak przez cały czas byłam z Wami w stałym kontakcie przez mojego bloga i tak jest do tej pory. Prowadziłam też program w Moc Magii tvn, ale blog był zawsze. Jest to miejsce, które kocham i mam nadzieję, że Wy też kochacie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękuję Wam za zaufanie i za to, że ciągle Jesteście ze mną. Dziękuję Wam za to, że potraficie doskonale zrozumieć moje przekazy płynące z Kart Tarota, że przez Nasze, czasami bardzo trudne rozmowy, potraficie się zmieniać a tym samym potraficie zmieniać swoje Życie.

 

 

KOSMICA TV 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbardziej wytrwałą osobą, która dzwoni do mnie przez te wszystkie lata jest Pani Edusia, którą serdecznie pozdrawiam. Jest ze mną od samego początku powstania mojego bloga. Jest też Pani Maria, która jest od lat oraz wszystkie inne osoby, które są a inne powracają po jakimś czasie.

 

Kiedyś ktoś mi powiedział, że jak raz się ze mną i moimi Kartami porozmawia to potem nie można nie wrócić, że mam coś takiego w sobie, co magnetyzuje i przyciąga.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękuję Wam, że niekiedy mimo trudności w dodzwonieniu się do mnie, czekacie cierpliwie. Nie zniechęcają Was kolejki w oczekiwaniu na rozmowę. Tak, dzwoni do mnie bardzo dużo osób, ale jak sami mówicie do dobrego lekarza też są kolejki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestem jedyną osobą w Polsce, która ma swój jednoosobowy portal jakim jest mój blog. Mam nadzieję, że dzięki Wam mój blog nadal będzie się rozwijał, a Nasze rozmowy będą równie fascynujące jak do tej pory. Czasami nie jest łatwo, bo wokoło jest bardzo dużo konkurencji. Wróżki/wróżbici wyrastają jak grzyby po deszczu, ale czy faktycznie mają to coś i czy faktycznie znają się na tym co robią? Nie mnie oceniać. Ja robię swoje i do każdej osoby podchodzę z otwartym Sercem, a inni niech skupiają się lepiej na sobie, niż na tym co u mnie słychać. Prawda zawsze obroni się sama. Dziękuję bo bez Was nie byłoby bloga i pozdrawiam serdecznie.

 

Pamiętajcie, że to od Was zależy jak będzie wyglądało Wasze Życie. Przy pomocy moich Kart Tarota możecie zrozumieć samych siebie i zrozumieć dokąd zmierzacie. Wykorzystajcie swoją szansę już teraz

 

Na Magicznej linii będę dostępna w godzinach południowych i potem w godzinach wieczornych

 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

36 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *