IMAG0164

Specjalna data 07.07.17! Dzisiaj jest Święto trudnej Miłości

Już Dzisiaj specjalna data i specjalny Dzień. Myślę, że długo oczekiwany przez większość osób 07.07.17

 W tym Roku 07.07 jest szczególnie ważny. Jest to Dzień bardzo uduchowiony i ezoteryczny a dodatkowo Rok 2017 jest Czasem początków.

 Dzień jest w 27. tygodniu i jest 188-ci dzień roku 2017.

07.07 każdego Roku na Świecie a szczególnie w Japonii jest obchodzony Dzień Tanabata. Jest to święto MIŁOŚCI, ale nie tej łatwej i przyjemnej, ale tej trudnej.

 

Święto zapewniające powodzenie w pozornie niemożliwej Miłości oraz zmniejszające dystans pomiędzy kochankami.                 

W Dniu Tanabata , dwie gwiazdy Vega (gwiazdozbiór Lyra) i Altair (konstelacja Aquila) spotkają się w Niebie. Według starożytnej chińskiej tradycji, te gwiazdy reprezentują dwóch kochanków, oddzielone całą resztę roku przez Drogę Mleczną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczególnie świętowanie jest w japońskim mieście Sendai. Jest przygotowywany przepiękny festiwal z kolorowych kwiatów a nazywany jest „Tanabata Festival”. Są tańce, fajerwerki, do Nieba są puszczane balony z życzeniami powodzenia w Miłości.

 

Tanabata jest pochodzenia chińskiego i przypomina pasterza i tkacza, którzy zostali wygnani oddzielnie na obu brzegach Drogi Mlecznej, ponieważ ich Miłość ich pracę spowolniła i zbyt osłabiła.

 

Są różne legendy na ten temat, ale za najprawdziwsza uznaje się tą:

Inoue, była córką Boga Nieba, była sumiennym tkaczem, rzemieślnikiem. Bóg Nieba, aby dać jej odpocząć od pracy ożenił się z nią.  Byli tak zakochani, że oboje zapomnieli o swojej pracy – bydło było chore, nie było komu tkać nowych ubrań. Wszystko zostało przez nich zapomniane na rzecz Miłości. Bogowie postanowili ich rozdzielić, aby mogli należycie zająć się swoją pracą. Ukochany był wściekły, że on (Droga Mleczna)został wygnany Hikoboshi na drugą stronie wielkiej rzeki. Jednak aby nie mieli nieustającego żalu i smutku muszą spotykać się raz w Roku – dlatego powstało Święto Tanabata.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czasami Droga Miłości jest trudna lub wręcz beznadziejna, aczkolwiek prawdziwe uczucie przetrwa wszystko.

Jeśli Ty czujesz się bardzo nieszczęśliwy, niekochany i samotny masz szansę podczas święta Tanabata odmienić swój Miłosny Los. Nawet pozornie niemożliwa i nieszczęśliwa Miłość ma sposobność zmaterializowania się, urzeczywistnienia. Nawet jeśli nie rozmawiacie ze sobą, nawet jeśli kontakt już dawno został zerwany to macie szanse na odnowienie tego.

 

Święto Tanabata przybliża osoby, które są w oddaleniu od siebie. Nawet jeśli Dzisiaj wydaje Ci się wszystko nie tak jak powinno być możesz to zmienić lub chociaż postarać się i spróbować aby to zmienić. Przypominam, że Jesteśmy w Roku Numerologicznej Jedynki, która jest początkiem. Kolejne takie wibracje Święta Tanabata dopiero za dziewięć Lat!

 

Należy dotknąć Magii juz teraz w jakiś sposób. Warto zapytać w tym Dniu o swoją Drogę Miłości a nawet o utraconego ukochanego.

 

 Magiczna linia  od godz popołudniowych  do 23.00

 

Kto nie zdażył porozmawiać może zapytać o swoją Drogę Miłości aż do połowy Lipca.

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

44 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *