Specjalna data 07.07.17! Dzisiaj jest Święto trudnej Miłości

Specjalna data 07.07.17! Dzisiaj jest Święto trudnej Miłości

Już Dzisiaj specjalna data i specjalny Dzień. Myślę, że długo oczekiwany przez większość osób 07.07.17

 W tym Roku 07.07 jest szczególnie ważny. Jest to Dzień bardzo uduchowiony i ezoteryczny a dodatkowo Rok 2017 jest Czasem początków.

 Dzień jest w 27. tygodniu i jest 188-ci dzień roku 2017.

07.07 każdego Roku na Świecie a szczególnie w Japonii jest obchodzony Dzień Tanabata. Jest to święto MIŁOŚCI, ale nie tej łatwej i przyjemnej, ale tej trudnej.

 

Święto zapewniające powodzenie w pozornie niemożliwej Miłości oraz zmniejszające dystans pomiędzy kochankami.                 

W Dniu Tanabata , dwie gwiazdy Vega (gwiazdozbiór Lyra) i Altair (konstelacja Aquila) spotkają się w Niebie. Według starożytnej chińskiej tradycji, te gwiazdy reprezentują dwóch kochanków, oddzielone całą resztę roku przez Drogę Mleczną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczególnie świętowanie jest w japońskim mieście Sendai. Jest przygotowywany przepiękny festiwal z kolorowych kwiatów a nazywany jest “Tanabata Festival”. Są tańce, fajerwerki, do Nieba są puszczane balony z życzeniami powodzenia w Miłości.

 

Tanabata jest pochodzenia chińskiego i przypomina pasterza i tkacza, którzy zostali wygnani oddzielnie na obu brzegach Drogi Mlecznej, ponieważ ich Miłość ich pracę spowolniła i zbyt osłabiła.

 

Są różne legendy na ten temat, ale za najprawdziwsza uznaje się tą:

Inoue, była córką Boga Nieba, była sumiennym tkaczem, rzemieślnikiem. Bóg Nieba, aby dać jej odpocząć od pracy ożenił się z nią.  Byli tak zakochani, że oboje zapomnieli o swojej pracy – bydło było chore, nie było komu tkać nowych ubrań. Wszystko zostało przez nich zapomniane na rzecz Miłości. Bogowie postanowili ich rozdzielić, aby mogli należycie zająć się swoją pracą. Ukochany był wściekły, że on (Droga Mleczna)został wygnany Hikoboshi na drugą stronie wielkiej rzeki. Jednak aby nie mieli nieustającego żalu i smutku muszą spotykać się raz w Roku – dlatego powstało Święto Tanabata.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czasami Droga Miłości jest trudna lub wręcz beznadziejna, aczkolwiek prawdziwe uczucie przetrwa wszystko.

Jeśli Ty czujesz się bardzo nieszczęśliwy, niekochany i samotny masz szansę podczas święta Tanabata odmienić swój Miłosny Los. Nawet pozornie niemożliwa i nieszczęśliwa Miłość ma sposobność zmaterializowania się, urzeczywistnienia. Nawet jeśli nie rozmawiacie ze sobą, nawet jeśli kontakt już dawno został zerwany to macie szanse na odnowienie tego.

 

Święto Tanabata przybliża osoby, które są w oddaleniu od siebie. Nawet jeśli Dzisiaj wydaje Ci się wszystko nie tak jak powinno być możesz to zmienić lub chociaż postarać się i spróbować aby to zmienić. Przypominam, że Jesteśmy w Roku Numerologicznej Jedynki, która jest początkiem. Kolejne takie wibracje Święta Tanabata dopiero za dziewięć Lat!

 

Należy dotknąć Magii juz teraz w jakiś sposób. Warto zapytać w tym Dniu o swoją Drogę Miłości a nawet o utraconego ukochanego.

 

 Magiczna linia  od godz popołudniowych  do 23.00

 

Kto nie zdażył porozmawiać może zapytać o swoją Drogę Miłości aż do połowy Lipca.

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam

Wasza Agga Soyala

44 comments

   1. ReplyIlona Wesoła

    Pani Aggusiu zastanawiam się nad tą kartą anielska, co nam przerwało… Zwłaszcza nad końcówka której już ni usłyszałam….🤔

     1. Ilona Wesoła

      I już wszystko jasne z tym aniołkiem 😊😉 Pani Aggusiu jak ja uwielbiam z Panią rozmawiać 😃😇😘

 1. ReplyEla z lasu

  Pani Aggusiu,
  Serdecznie dziękuję za dwie wspaniałe, inspirujące rozmowy. 🙂 🙂
  Bardzo tych rozmów potrzebowałam – dziękuję. 🙂
  Z nadzieją patrzę “w jutro” . 🙂 🙂

 2. ReplyMonka

  Niestety karta mi się skończyła….alw bardzo dziękuję za rozmowę….odezwe się wkrótce.. ..pozdrawiam

 3. ReplyAneta

  Niestety nie każda miłość może się zrealizować… nawet jeśli między dwojgiem ludzi jest to “coś”, ta chemia, nawet gdy jest uczucie to są w życiu takie sytuacje że jedna strona odchodzi… i odchodzi skrzywdzona, oszukana, osaczona przez emocje i potrzeby drugiej strony… I przychodzi moment zrozumienia, że trzeba zacząć kochać samego siebie bardziej niż tego drugiego człowieka, że to moje potrzeby i emocje mają być na pierwszym miejscu, liczę się tylko “ja”… bo tylko tak myślący ludzie są w życiu szczęśliwi i mają przy sobie dobrą miłość… ironia… trzeba stać się bezwzględnym by być szczęśliwym bo dobroć w dzisiejszych czasach nie jest w cenie…
  A jedyna miłość warta swojej ceny to miłość do dziecka.

  1. ReplyMagda

   Ja myślę że to nie bezwzględność ale zauważenie siebie, pokochanie, zaakceptowanie siebie takimi jakimi jesteśmy. Dostrzeżenie piękna w sobie i brak lęku! Zaufanie sobie. Jest to możliwe wtedy gdy wsłuchujemy się w siebie. Im częściej to robimy tym częściej te sygnały od nas płyną i tylko od nas zależy czy posłuchamy i zrealizujemy te podpowiedzi (intuicja). 🌸

   1. ReplyAneta

    Z całym szacunkiem – żadna intuicja tylko bezwzględność i dbanie o swoje “ja”! I wiem co mówię, znam to doskonale z własnego doświadczenia. Dobra miłość ale bezwzględny mężczyzna doskonale grający kogoś kim nie jest i nigdy nie będzie. Ale dzięki niemu i innym ja też staje się bezwzględna i być może to będzie mój klucz do szczęścia bo dobroć i dbanie o innych nic niestety do mojego życia nie wniosły, wręcz przeciwnie. A teraz… cóż… kilka osób już odbiło się od mojej “ściany”… bo już nie negocjuję z terrorystami… i doskonale się z tym czuję i to jest teraz najważniejsze… ja i moje samopoczucie!!!

    1. ReplyMagda

     Aneta piszę tylko mój punkt widzenia, nie oceniam Ciebie. Nie skupiam się na innych tylko na sobie , swoich odczuciach w tym co robię i czuję. Pozdrawiam Aneta i życzę dużo słońca dla Ciebie i Twoich pociech 🙂

 4. ReplyMagda

  Pani Aggo to może różową świecę dzisiaj zapale? Z miłości do siebie i przyciągniecie tej szczęśliwej , rozwijającej i budującej??

   1. ReplyEB-)

    la lal la 😁 …….. Pani Agguniu sprawdziła się wróżba z przed roku ! dokładnie pamiętam naszą rozmowę! 😁

    no cóż czasami trzeba poczekać i już…..😉☺

    cudownego letniego weekendu dla Wszystkich 😘

 5. ReplyMagda

  Pani Aggo w horoskopie na lipiec mówiła Pani, że będę podpisywała jakieś dokumenty, umowy, jakieś sprawy urzędowe…
  Dzisiaj otrzymałam informacje, że muszę podjechać do biura w nowej pracy bo muszę uzupełnić papiery, żeby dostać pieniążki. To nie moje zaniedbanie a brak informacji, że jest to potrzebne. Muszę to załatwić. Pani Tarot na to wskazywał.

  1. ReplyIlona Wesoła

   Madziu życzę samych sukcesów w nowej pracy 😊😊😊widać w twoich wpisach pozytywna zmianę i niech tak będzie!!!😊
   Pozdrawiam bardzo ciepło ,😊😘

   1. ReplyMagda

    Ilonko wreszcie pojęłam czego muszę się nauczyć! Być sobą! 🙂 czasami mam chwile zwątpienia ale… są tak małe, że szybko daję sobie z nimi radę. Czasami z pomocą Pani Aggi, rozmowy z Panią Aggą są kojące ale przecież sama o tym wiesz 😀
    Buziaki Ilonko i mam nadzieję, że Twoje plecy mają się lepiej 🙂

 6. ReplyIlona Wesoła

  Dokładnie Madziu 😊Podoba mi się twój sposób myślenia…😊 Bo każdy z nas ma jakieś doświadczenia ale najważniejsze żebyśmy umieli z tym wszystkim sobie poradzić, i nawet kiedy już wszystkie drzwi sa pozamykane, znaleźli te otwarte okno, ktore wniesie do naszego życia coś nowego, dobrego, pozytywnego…😊
  Rozmowy z Panią Aggusia są bardzo owocne, tak sobie co rusz uświadamiamy coś nowego, tak naprawdę czlowiek nie zdaje sobie do końca sprawy ile błędów popełnia nieswiadomie. Czlowiek żyje w takich błędnych jakiś schematów myślowych, które gdzieś we wcześniejszym dzieciństwie starano nam woajac do tej małej główki, czego to nie powinno się robić, albo co wypada a co nie. Tak naprawdę to nasze myśli nas ograniczają, strach i niepewność powoduja że człowiek się wącha, zastanawia , analizuje, a tak naprawdę trzeba być pewnym i przekonanym że to się uda. Dzięki rozmowom z Panią Aggusia mam tą łatwość wyciągnięcia wniosków, a zarazem trudność -bo przecież coś co nam wpajano i ograniczania przez wiele lat, należałoby to zerwać, pokonać. Trudność polega na tym ile nam starczy sił by walczyć z różnymi przeciwnościami, które napotykamy na swojej drodze, a dzięki naszej wewnętrznej siłę oraz wskazówkom Pani Aggusi możemy naprawdę zajść daleko, a żeby tak się stało potrzeba nam dużo cierpliwości, wewnętrznej pewności i spokoju że tak na pewno będzie. Patrzę na ludzi którzy osiągają sukcesy, dlaczego? bo mają to wewnętrzna siłę i ta radość i przekonanie że się uda. Najważniejsze są nasze emocje w stosunku do danej sytuacji 😊 ile wlozymy w to wszystko swojej pracy. Nie wolno nam żyć pod czyjąś presją, bo ludzie zawsze będą się starali się nam coś negatywnego wmówić, dlatego najważniejsza jest ta wewnetrzna siła i moc, która sprawi że pokonamy każda przeszkodę.
  I jeszcze jedno , nie zmieniajmy się bo ktoś nas skrzywdził, zmieniajmy się dla siebie, bo
  “Słabi ludzi mszczą się, silni wybaczają, a inteligentni ignorują”
  Pozdrawiam wszystkich ciepło

 7. ReplyAniaS

  Dziękuję za rozmowę w ten wyjątkowy wieczór, za podpowiedzi odnośnie pracy i perypetii niezdecydowanego Bogu..wa 😉
  Niech się spełni co ma być! Koniczynkę sama sobie zasiewam ;-D 🍀🍀🍀🍀

 8. ReplyIlona Wesoła

  I jeśli mogę coś dodać bardzo mi się podobaja te słowa “Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych, lecz mocnych, którzy nie potrzebują źle traktować innych by czuć się ważnymi”
  To są słowa Papieża Franciszka, które bardzo lubię bo w nich jest zawarta ta wewnetrzna siła

 9. ReplyMonka

  Czy ma ktoś problem dziś i wczoraj z T-mobile bo nie wiem czy u mnie się coś dzieje z tel czy na lini….nie łączy mnie z numerem Pani Aggi ? Z innymi numerami nie mam problemu z łączeniem.. .bardzo proszę o informację

 10. ReplyAneta

  Trudna miłość… nie ma takiej miłości…
  Fragment Pierwszego Listu do Koryntian:
  “Miłość cierpliwa jest,
  łaskawa jest…
  Wszystko znosi,
  wszystkiemu wierzy,
  we wszystkim pokłada nadzieję,
  wszystko przetrzyma.
  Miłość nigdy nie ustaje…”
  Taka jest prawdziwa i jedyna miłość.
  Bo gdzie jest miłość jeśli ta druga strona się wacha, zastanawia, robi uniki??? Tu nie ma miłości jest tylko kalkukacja i obłuda. Miłość jest wtedy gdy mąż trwa przy chorej na stwardnienie rozsiane żonie!!! Nosi ją na rękach, chodzi na wspólne spacery i trzyma ją za rękę gdy ona jedzie na wózku. Znam taką parę. To jest MIŁOŚĆ!!! A nie wtedy gdy on lubi mnie w takim a nie innym kolorze włosów, bo on ma mnie chcieć z całym dobrodziejstwem inwentarza a nie tylko “wybiórczo”! Miłość jest za darmo i nie trzeba na nią zasłużyć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *