IMG_9719

Dzisiaj zostaw przeszłość za sobą

Dzisiaj zostaw przeszłość za sobą

30 stycznia w Rzymie jest obchodzone Święto Pokoju bardziej znane pod nazwą Festiwal Pax. Jest to czas w którym zostawiamy przeszłość za sobą, aby otrzymać błogosławieństwo, aby dostać nowe szanse na realizację swoich marzeń a także aby nie czuć się w żaden sposób ograniczonym wpływami z tego co już się zdarzyło.

 

 

Tak naprawdę większość ludzi żyje przeszłością. Nie potrafią wyzbyć się tego co było, nie potrafią wybaczyć sobie i innym złych zdarzeń. Nawet jeśli tych złych zdarzeń nie było za wiele to i tak ciągle wracają myślami do przeszłości.Zapętlają się w tym czego już nie ma przez co utrudnioną mają teraźniejszość oraz swoją przyszłość.W tym dniu należy odpuścić i przyjąć to co jest obecnie, aby otrzymać błogosławieństwo i przychylny czas dla siebie.

 

 

 

 

Pax była boginią pokoju córką Jowisza.Przedstawia się Ją jako młodą kobietę z gałązką oliwną. Do dnia dzisiejszego jest w jakiś sposób czczona w Rzymie. Jest ukazana na wielu malowidłach. Symbolizuje przebaczenie i odcięcie od przeszłości a także dobro i pozytywne wpływy energii.

 

 

Jeśli nie wiesz czy uda się Tobie zostawić przeszłość lub nie masz pewności czy to właśnie ona Cię blokuje śmiało pytaj. Ja oraz moje Karty spojrzą głębiej i podpowiedzą co masz zrobić, w jaki sposób oraz czy faktycznie masz blokady ze względu na przeszły czas. Nie obawiaj się bo nowe jest przed Tobą.

 

Bardzo się cieszę, że Jesteście pod ogromnym wrażeniem wręcz ekspresowej sprawdzalności moich porad 🙂

Specjalnie dla Was tylko dzisiaj specjalny rozkład Kart pokazujący dokładną przeszłość oraz podpowiadający jak się jej pozbyć

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godzin południowych z małą przerwą na kawę i potem w godzinach wieczornych tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 227 184 099 (rozmawiasz ile chcesz, bez limitow)

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

44 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *