IMG_9238

Energetyka tygodnia

Energetyka tygodnia
 
 
Tydzień zapowiada się dość energicznie. Planety oraz Księżyc będą sprzyjały przyjrzeniu się Naszym emocjom. Początek roku jest doskonałą okazją do tego, aby oczyścić się ze starych schematów uczuciowych. Sprzyja odcięciu się od relacji, które sprawiają ból a tym samym nie dodają skrzydeł.
 
 
Oczyszczająca energia pierwszej Pełni Księżyca w Zodiaku Raka pozwoli zajrzeć Nam w swoje wnętrza. Nie bójcie się tej siły, ponieważ ona może zmienić postrzeganie siebie jako Istoty, która zasługuje na piękną Miłość. Wielu z Was otworzy się i wyciągnie na jaw swoje emocje. Uczucia wyjdą z ukrycia i zamanifestują się okazale.
 
 
Zodiakalny Rak lubi wodę , która jest oczyszczająca. Te wibracje energetyczne mogą skłonić nawet do łez. Jednak Zodiakalny Rak jest też bardzo skryty i tu tkwi zagrożenie abyście nie uciekali przed swoimi emocjami, a wręcz przeciwnie, otworzyli się i oczyścili. Bądźcie jak wodospady zmywające z lekkością wszystkie emocjonalne brudy. Z lekkością i wielką siłą każdej kropli uwolnijcie się od kajdanów i uzależnień uczuciowych. I nie ważne czy są to kajdany przeszłości czy obecne. Ważne, abyście je odrzucili i dali sobie poczucie wolności. Wykorzystajcie energetykę nowego tygodnia i zróbcie ten konkretny krok do przodu a Wasze emocje ustabilizują się.
 
 
Aby lepiej i łatwiej dokonać uwolnienia zrób sobie miłą kąpiel z dodatkiem soli oraz ziół np. Bazylia, rumianek, szałwia , kora dębu.
 
 
Jeśli chcesz wiedzieć jak wpłynie na Ciebie energia nowego tygodnia, jeśli chcesz wiedzieć co dalej z relacją o której myślisz zapytaj. Razem znajdziemy podpowiedź i rozwiązanie dręczących Ciebie problemów i pytań

 

 

Będę dostępna na  Magicznej linii od godz 12/13 do 21/22 z przerwami na kawe

tel 708 788 222      4,92 zł/min. z vat  i

 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

29 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *