IMG_0921

Energia Marsa. Jak przeżyć ten Czas

Już energia Marsa jest bardzo blisko Nas. Przypominam, że właśnie 30 Maja 2016 Mars będzie najbliżej Ziemi od ponad jedenastu Lat. Będzie w równej linii ze Słońcem. Już w poniedziałkowy wieczór możecie na własne oczy zobaczyć tą tajemniczą Planete. Czerwono pomarańczowy punkcik na Niebie będzie widoczny i w Naszym kraju.

 

Energie są już teraz bardzo silne i niespotykane. Mężczyźni będą bardziej pewni siebie, bardziej męscy, a także uczuciowi. Będziecie mogli zaobserwować znaczące zmiany humorów u swoich partnerów. Niektórzy Panowie będą więcej niż do tej pory zwracać uwagę na inne kobiety, co wpłynie niekorzystnie na niektóre relacje. Nie należy tych spojrzeń czy nawet w niektórych przypadkach, zalotów, traktować poważnie, ponieważ jest to jedynie chęć potwierdzenia swojej atrakcyjności.

 

Mężczyźni są z Marsa, więc przy tak mocnym oddziaływaniu i bliskości Marsa w najbliższych Dniach, Panowie będą zupełnie inni. Możesz nawet dojść do wniosku, że tak naprawdę nie znasz swojego ukochanego. On będzie teraz potrzebował dużo czułości i Twoich zapewnień, że jest doskonały i że kochasz Go bardzo mocno. Niespotykana bliskość Marsa odnośnie Ziemi, a także ułożenie w jednej linii ze Słońcem przyczyni się do zmian w postrzeganiu rzeczywistości u Panów. Oni będą bardzo energiczni i ciekawi wszystkiego, jakby dopiero co, po raz pierwszy, postawili stopę na Ziemi. Mars będzie wyzwalał w nich tęsknotę i chęć do pracy.

 

Drogie Stokrotki, bądźcie wyrozumiałe dla Nich w najbliższych Dniach. Pomyślcie jakbyście Wy się czuły i zachowywały, gdyby Wasz Dom jakim jest Planeta Wenus, był tak blisko Ziemi. Na pewno chciałybyście więcej Miłości i Miłością byście obdarowywały wszystkich. Wenus jest Planetą odpowiadającą za Miłość. Niestety Wenus jest oddalona i nie ma zamiaru na chwilę obecną przybliżyć się do Ziemi. My Kobiety, musimy zaakceptować fakt, bardzo mocnej energii męskiej w najbliższym Czasie.Tak więc wszystkie Panie będą chodziły z przymkniętym okiem przez najbliższy Miesiąc 😉

 

Ogólnie energie Marsa poprawiają chęć do działania, ponieważ na Marsie każdy pracuje i tam praca jest najważniejsza. Liczy się sam fakt pracowania. Niektóre osoby staną się bardziej poważne, a inne będą w głupkowatym nastroju (cokolwiek to dla Was znaczy, ale to określenie podoba mi się). Będą radosne z odrobiną udawanej powagi.

 

Należy też, unikać wszelkich konfliktów i nieporozumień. Mars niestety odpowiada za nerwowość a nawet agresje. Bardzo silne wibracje, które wszyscy będziemy odczuwać w najbliższych Dniach można zniwelować np. piciem letniego Rumianku, Mięty czy pokrzywy. Warto też wziąć kąpiel oczyszczająca z negatywnych wibracji z dodatkiem Soli, liści Laurowych i odrobiny goździków.

Proporcje mieszanki kąpielowej to:

3 łyżki Soli na wannę,

8 liści Laurowych i

10 goździków.

Wszystko zaparzyć w misce, odstawić na 20 min i wlać wywar do wanny napełnionej wodą. Pozostałości po kąpieli należy zebrać i wyrzucić do toalety, aby negatywna energia, która została w nich zebrana została oddana Ziemi.

 

 

Oczyszczenie Domu:

W celu przywrócenia spokoju w Domowym Ognisku należy okadzić Dom białą Szałwią lub jakąkolwiek, gdy tej nie ma. W tym celu należy ostrożnie podpalić wiązkę i zgasić, a powstałym dymem oczyścić każde pomieszczenie, zaczynając od lewej strony mieszkania. Można wypowiadać przy tym słowa: „Wszelkie zło, nieporozumienia, zdrady, brak pieniędzy, brak Miłości odchodzą a w to miejsce napływa Radość, zaufanie, wierność, Miłość oraz obfitość materialna i finansowa.”

Możecie przegonić ze swojego Domu co tylko chcecie i przyciągnąć to, o czym marzycie. Zabieg ten, można wykonywać codziennie, aż do końca czerwca, ponieważ przez ten Czas będzie przy Nas Mars. Planeta za kilkanaście Dni będzie się oddalała od Ziemi, aczkolwiek ciągle będzie blisko, przez co wpłynie trochę ospale na wszelkie rozpoczęte już sprawy biznesowe.  Wpłynie negatywnie na wszelkiego rodzaju sprzęty elektroniczne: telefony mogą się zacinać, a komputery jakby wolniej pracować, telewizory mogą się wyłączać a mikrofalówki specyficznie strzelać.

 Nie przejmujcie się też, nadmiarem spraw do załatwienia. Jeśli podejmiecie decyzję, na pewno będzie ona korzystna dla Was w Przyszłości. Możecie być trochę niezdecydowani a nawet możecie pędzić na oślep, czego Wam nie życzę.

Planeta Mars doskonale koresponduje z Zodiakiem Barana. W Tarocie jest przypisana do Karty Rydwan. Chęć dowodzenia i dominacji jak już wcześniej wspomniałam, mocniej zaznaczy się u Kobiet, niż u Mężczyzn.

 

12202439_996852873704394_805322943_nJeśli potrzebujecie wsparcia oraz wzmocnienia przez Różową Mgiełkę zapraszam do rozmowy.  Teraz Magowie widzą więcej niż do tej pory. Ja już to odczuwam w swoim Życiu 🙂

Magiczna Linia tel. 708 788 222 i 708 888 688.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

53 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *