197FC102-8E13-4F1C-A3A6-5629ADC20AE6

Energie Superpełni

Wczoraj mieliśmy ostatnią w 2022 roku Superpełnię Księżyca w Zodiaku Koziorożca. Następna Superpełnia Księżyca będzie dopiero 1 sierpnia 2023, a więc za rok. Ciekawa jestem jak przeszliście tą energetyczną Superpełnie i jak ją nadal przechodzicie, ponieważ energie i bardzo silny wpływ będzie jeszcze widoczny do końca obecnego tygodnia. To co mamy do przepracowania w tym czasie, to połączenie materii z Naszą duchowością.

 

Mamy zastanowić się czy cele, które sobie obraliśmy są w zgodzie z tym co czujemy. Wiele osób może obecnie czuć się bardzo zagubionych i nawet smutnych, ponieważ nie czują się komfortowo z tym co mają w swojej rzeczywistości. Boją się zderzenia ze swoim wnętrzem co może objawiać się złym samopoczuciem, bólami kregosłupa czy ogólnym napięciem. Energie tej Superpełni Księżyca pozwalają na odrodzenie się w kierunku o którym być może zapomnieliście, ale gdzieś jest ukryty pod rutyną dnia codziennego. Teraz jest czas na odwagę i śmiałe działanie. Nawet jeśli nie widzicie na chwilę obecną żadnych podstaw ku temu aby się cieszyć, aby poprawić swoją perspektywę, to nie znaczy, że nie możecie tego zrobić.

Jeśli chcesz wiedzieć jak wpłynęła i jak jeszcze wpłynie na Ciebie ta ogromna Moc Księżyca zapytaj. Dowiedz się co Tobie przyniesie i w jakiej sferze

Do rozmów na Magicznej linii zapraszam  do 22 z przerwami na kawe 😘😘😘😘

tel. 708 788 222

 i  708 888 688

227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Wasza Agga Soyala 💚💚💚💚

52 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *