Fantastyczna Moc winogron

Fantastyczna Moc winogron

Fantastyczna Moc winogron

Bardzo jestem dumna z mojej uprawy winogron. W obecnym roku obrodziły bardzo obficie. Winogrona są znane od setek lat aczkolwiek w obecnych czasach troszkę jakby zapomniane. Medycyna konwencjonalna jakby wryła nam do głowy, że jedynie antybiotyki i lekarstwa, które są w aptekach mogą pomóc w pracy Naszego organizmu. Natomiast winogrona także mają dobroczynny wpływ na Nasze zdrowie. Obecnie jest sezon na te fenomenalne owoce. Skorzystajcie z ich właściwości ile się da. Najlepiej, abyście zaopatrzyli się w owoce z upraw ekologicznych lub jak ja, z własnych. Nie ważne czy są to winogrona czerwone czy zielone, ważne aby były bez sztucznych wspomagaczy, wtedy korzystnie wpłynął na zdrowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Winogrona doskonale wpływają na kości dzięki dość dużej zawartości vitaminy K i B1. Zmniejszają ryzyko zachorowania na raka jelita oraz prostaty. Zapobiegają chorobom układu krążenia, zaparciom. Już zjedzenie niewielkich ilości winogron korzystnie wpływa na pracę jelit. Zmniejszają zaparcia a przy tym także wspierają pracę żołądka. Mają niską zawartość tłuszczu a więc są wspomagające przy odchudzaniu. Wspomagają pracę nerek i wątrobę. Są bogate w żelazo i potas. Warto jeść winogrona te świeże, aczkolwiek można też w postaci rodzynek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oprócz właściwości zdrowotnych na organizm, winogrona posiadają Magiczne Moce. Planetą, która koresponduje z tym wspaniałym owocem jest Księżyc. Siły i Mocy dodaje też Żywioł Wody. Winogrona oraz ich liście przyciągają pieniądze. Można kilka liści winogron umieścić w swojej pracy lub pod łóżkiem, aby przyciągnąć większą ilość dóbr materialnych. Już od wieków ludzie o tym wiedzieli i jak sobie przypomnicie to sam Cezar zawsze lubił pokazywać się w otoczeniu tych owoców. Są symbolem zamożności i bogactwa.

 

Kolejną Mocą jest poprawianie płodności. Jeśli staracie się o dziecko należy kilka liści winogron włożyć pod prześcieradło przed upojną nocą. Najlepiej gdy jest to noc z Pełnią Księżyca. Winogrona również wspomagają i wyostrzają psychiczne Moce. Jeśli nie macie możliwości uprawy winogron, to postarajcie się w Waszym mieszkaniu namalować lub umieścić obraz je przedstawiający. Ogólnie bardzo korzystnie jest mieć w domu kiście winogron albo chociaż obraz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przypominam, że specjalnie dla Was w sierpniu kładę te czerwone Karty Tarota, które tak bardzo Wam się podobają. Jest to Tarot Miłosny i seksualny. Ma w sobie więcej energii Amora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz popołudniowych do póżnych godzin nocnych

Od Piątku do niedzieli mam urlop

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

14 comments

 1. ReplyMagda

  Pani Aggo dzisiaj rano byłam na długim spacerze. Właśnie przechodziłam przez miejsce, które przejeżdżam prawie każdego dnia do pracy. Zawsze się wtedy spieszę a dzisiaj nie. Cały ciąg winogron rozciągał się wzdłuż długiego płotu. To były winogrona małe ale słodziutkie i te ciemne. Musiałam spróbować mniam 🙂 prosto z krzaczka- najlepsze 🙂

 2. ReplyNowa

  Pani Aggo 🙂 🙂 🙂 natychmiastowa sprawdzalność wczoraj Pani powiedziała że dzisiaj to będę miała i już mam !!!! ale się cieszę

 3. Replybetti

  Ale pięknie Pani wygląda ☺ zadzwonię dziś może coś nowego się dowiem chce czerwone karty pozdrawiam do uslyszenis?

 4. Replybetti

  Dziękuję za rozmowę. SPRAWDZALNOSC 100% Pani wszystko widzi i ten jutrzejszy wyjazd . Polecam stawiajcie sobie te czerwone karty od Pani Aggi naprawdę polecam. Jeszcze raz dziękuję i i do usłyszenia. Dobrze ze Pani z nami jest ????

 5. ReplyIlona Wesoła???

  Pani Aggusiu przepięknie Pani wygląda w tej zerwono sukience wśród winogron???
  Pozdrawiam cieplutko ???

 6. ReplyDawid

  Pani Aggo będę niecierpliwie czekał na Panią, w okół mnie samo zło i nie powodzenie, związek, praca i jeszcze dzisiaj miałem wypadek 🙁 Pan wymusił na mnie pierwszeństwo, nie miałem się jak ratować, dobrze że nic się nikomu nie stało ale auto do kasacji 🙁 Bardzo mi źle 🙁

 7. ReplyIlona Wesoła???

  Pani Aggusiu sprawdziło się to ,że widziała Pani kłótnie z tą moja koleżanka,
  niestety ale coraz bardziej brakuje mi cierpliwości i Denerwuje mnie jej zachowanie, szaleństwa i naiwność, różnimy się bardzo , coraz częściej mamy inne poglady…wkuzra mnie to że oszukuje swojego faceta itp….?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *