IMG_7976

Fantastyczna Moc winogron

Fantastyczna Moc winogron

Bardzo jestem dumna z mojej uprawy winogron. W obecnym roku obrodziły bardzo obficie. Winogrona są znane od setek lat aczkolwiek w obecnych czasach troszkę jakby zapomniane. Medycyna konwencjonalna jakby wryła nam do głowy, że jedynie antybiotyki i lekarstwa, które są w aptekach mogą pomóc w pracy Naszego organizmu. Natomiast winogrona także mają dobroczynny wpływ na Nasze zdrowie. Obecnie jest sezon na te fenomenalne owoce. Skorzystajcie z ich właściwości ile się da. Najlepiej, abyście zaopatrzyli się w owoce z upraw ekologicznych lub jak ja, z własnych. Nie ważne czy są to winogrona czerwone czy zielone, ważne aby były bez sztucznych wspomagaczy, wtedy korzystnie wpłynął na zdrowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Winogrona doskonale wpływają na kości dzięki dość dużej zawartości vitaminy K i B1. Zmniejszają ryzyko zachorowania na raka jelita oraz prostaty. Zapobiegają chorobom układu krążenia, zaparciom. Już zjedzenie niewielkich ilości winogron korzystnie wpływa na pracę jelit. Zmniejszają zaparcia a przy tym także wspierają pracę żołądka. Mają niską zawartość tłuszczu a więc są wspomagające przy odchudzaniu. Wspomagają pracę nerek i wątrobę. Są bogate w żelazo i potas. Warto jeść winogrona te świeże, aczkolwiek można też w postaci rodzynek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oprócz właściwości zdrowotnych na organizm, winogrona posiadają Magiczne Moce. Planetą, która koresponduje z tym wspaniałym owocem jest Księżyc. Siły i Mocy dodaje też Żywioł Wody. Winogrona oraz ich liście przyciągają pieniądze. Można kilka liści winogron umieścić w swojej pracy lub pod łóżkiem, aby przyciągnąć większą ilość dóbr materialnych. Już od wieków ludzie o tym wiedzieli i jak sobie przypomnicie to sam Cezar zawsze lubił pokazywać się w otoczeniu tych owoców. Są symbolem zamożności i bogactwa.

 

Kolejną Mocą jest poprawianie płodności. Jeśli staracie się o dziecko należy kilka liści winogron włożyć pod prześcieradło przed upojną nocą. Najlepiej gdy jest to noc z Pełnią Księżyca. Winogrona również wspomagają i wyostrzają psychiczne Moce. Jeśli nie macie możliwości uprawy winogron, to postarajcie się w Waszym mieszkaniu namalować lub umieścić obraz je przedstawiający. Ogólnie bardzo korzystnie jest mieć w domu kiście winogron albo chociaż obraz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przypominam, że specjalnie dla Was w sierpniu kładę te czerwone Karty Tarota, które tak bardzo Wam się podobają. Jest to Tarot Miłosny i seksualny. Ma w sobie więcej energii Amora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz popołudniowych do póżnych godzin nocnych

Od Piątku do niedzieli mam urlop

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

14 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *