229605089_348796470197039_7715806344235671439_n

Hasta la vista baby

Pewnie zastanawiasz się czemu właśnie Ty jedyna nie masz jeszcze fajnego związku a wszyscy inni już dawno są w głębokich i spełnionych relacjach. Może myślisz, że Jesteś za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, zbyt nieśmiała albo za bardzo wygadana. Może nie masz dobrego statusu społecznego, wpływowych znajomych i wystarczającej ilości pieniędzy. Możesz wymyślać jeszcze milion innych rzeczy a wybranek czy wybranka i tak Ciebie nie chce i tak się nie pojawia.

Wiesz co, chrzań to! Kit z tym! Ile możesz czekać, aby On czy Ona zwrócili na Ciebie uwagę, aby dostrzegli w Tobie to całe piękno którym Jesteś, ze wszystkim Dobrem , które w sobie nosisz i z wadami , które są urocze. Chrzań to! Takie podpuszczanie i mamienie, ciche dawanie nadziei, że może coś kiedyś z tego być wywal do kosza , albo jeszcze dalej. Niech się wypcha swoimi pięknymi uśmiechami, uwodzącym głosem i zabójczym spojrzeniem. Dość tego!

Ile to już czasu Jesteś dla Niego miła, ile to już czasu tesknisz za Nim i przystosowujesz całe swoje Życie pod Niego/ Nią. Niech spada.

 

 

Niech zobaczy, że Jesteś bardzo wartościową osobą, niech zobaczy, że Jesteś lubiana, szanowana i że miewasz się świetnie, że błyszczysz swoim blaskiem. Los dał Mu szanse, dał ponieważ postawił Ciebie na Jego drodze Życia. Jeśli On jeszcze tego nie widzi to, albo jest ślepy, albo jest ignorantem, albo fajfusem bez ikry o narcystycznym patrzeniu na świat.

Nie to nie, niech spada i przestanie zawracać Ci głowę, gdy się przypadkiem spotykacie, ale On nie wie, że nie ma przypadków. Za każdym takim niepozornym spotkaniem kryje się szansa Przeznaczenia, która jest dana Jemu, aby miał możliwość jeszcze raz i jeszcze raz nawiązać z Tobą bliższą znajomość. Może nawet się już bliżej znacie, ale On od miesięcy, ba, nawet lat jest wciąż taki sam? nijaki w rozmowach z Tobą, Niby coś mówiący więcej a jednak nie. Jest jak bańka wstańka obijająca się raz z jednej strony a raz z drugiej.

 

Takie sytuacje wyzwalają w Tobie już teraz złość. Autentycznie Jesteś na Niego wkurzona i masz do tego prawo. Ile można flirtować, ile można zalotnie się uśmiechać, wysłuchiwać i ze zrozumieniem kiwać głową. Po co Ci to! Daj sobie z tym spokój.

 

Dzień za dniem przemija a Ty ciągle się zastanawiasz co z Tobą jest nie tak, że On nie robi kroku na przód. Przestań się zastanawiać, niech spada bo szkoda Twoich myśli i skołatanych nerwów. Zawsze będzie coś co będzie Mu nie pasowało, zawsze będzie coś co wymyśli aby nie być z Tobą tak jakbyś chciała. Mimo iż usilnie czujesz, że pasujecie do siebie to wcale nie musi tak być. Być może On jeszcze do tego nie dorósł i pewnie nie dorośnie. Jest zbyt niskich lotów aby zrozumieć istotę rzeczy. Jest zbyt wygodny aby zrobić coś więcej. Woli tkwić w swojej wymyślonej bańce i uważać, że jest super ciachem a Ty , że będziesz czekała na Niego jeszcze kolejne sto lat. I nie tłumacz Go więcej, bo to jest bez sensu. Jakby miał coś zrobić to już by dawno zrobił. Jakby miał szczerze z Tobą porozmawiać to już by to zrobił. Oczywiście niekiedy trzeba pomóc otworzyć oczy drugiej osobie, ale bez przesady.

Masz prawo być wkurzona i masz prawo wymagać czegoś więcej, a jeśli On tego jeszcze nie wie to znaczy , że jest mu tak wygodnie. Zajmij się sobą i ciesz z każdej chwili. Wypiękniej, znajdź coś co będzie sprawiało Tobie radość i rób to. Sprawiając sobie radość rozkwitasz. Zaczynasz błyszczeć. Twoje wibracje energetyczne się podnoszą, skóra wygładza się i nabiera ładnego odcienia, oczy błyszczą, włosy szybciej rosną i gęstnieją. Weź to i idź dalej.

Jeśli masz być z Nim to na pewno będziesz. Los wie co robi. Na pewno jeszcze postawi Was na wspólnej ścieżce i ponownie dostaniecie szansę, ale czy On z niej skorzysta? Zapytaj

Natomiast teraz powiedz hasta la vista baby i idź zwiedzać Świat z uśmiechem na twarzy i w Sercu. Niechaj Twoja Dusza się cieszy. Ona wie i Ty też za chwilę już będziesz wiedziała.

 

Jeśli chcesz wiedzieć co dalej i czy w ogóle coś, to zapytaj .Razem znajdziemy rozwiązanie. Prześwietlimy daną osobę oraz Twoje Życie uczuciowe, poszukamy odpowiedniej osoby oraz podpowiedzi. Nic się nie smuć jestem wraz z moimi Kartami dla Ciebie. Sprawdzimy czy nie masz podczepienia, klątwy albo czegoś jeszcze co blokuje Twoje wejście w związek

Jesteś warta kochania, ponieważ Jesteś doskonała swoją Doskonałością i tak trzymaj !

Na Magicznej linii będę dostępna  od godz 12 do 22 z malymi przerwami na kawe 

tel. 708 788 222

 i  708 888 688

227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Wasza Agga Soyala

33 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *