DSC_8597

Historyczny Nów Księżyca 2 lipiec 2019

Historyczny Nów Księżyca 2 lipiec 2019

Rozpoczął się lipiec, który w obecnym roku jest Czasem bardzo wyjątkowym, można powiedzieć nawet historycznym. Już dzisiaj wspaniały i niepowtarzalny Nów Księżyca. Jest to pierwszy Nów w porze letniej. Mamy Nów Księżyca z zaćmieniem. Patronują mu Zodiak Raka i Koziorożca.  Jest to bardzo charakterystyczny Nów oraz bardzo sprzyjający.

 

 

Dostrzeżemy zmienność Czasu przez nasze myśli. Większość osób jest przyzwyczajona do Czasu liniowego, który wskazują zegary, natomiast Czas tak naprawdę nie istnieje, pomiar Czasu wymyślił człowiek, aby łatwiej Żyć. Podczas tego fantastycznego Nowiu Księżyca z zaćmieniem wszystkie Czasy: przeszłość, teraźniejszość i przyszłość połączą się w jedno. Możemy mieć wrażenie , że coś już było, że coś jest jednocześnie właśnie teraz i że to coś dopiero będzie. Wszystkie Czasy połączą się w jedno. Będziemy mieli uczucie podrózowania w Czasie. Wszystkie aspekty Czasu będą działy się jednocześnie! Dostrzeżecie, że Czas tak naprawdę jest pojęciem względnym. Jest to wręcz historyczny i przełomowy moment na Ziemi oraz w całym Wszechświecie.

 

Po fali gigantycznego promieniowania Kosmicznego, które było 21 czerwca teraz mamy wręcz niespotykany Nów Księżyca z zaćmieniem. Będziecie zadawać sobie pytania skąd Jesteście, skąd przybywacie. Kim byli Wasi przodkowie oraz dokąd zmierzacie. Co jest Waszym celem , po co przyszliście na ten Świat i co macie w Nim do zrobienia. Jaką macie Misje. Wydaje się, że niby każdy wie skąd pochodzi, kim byli przodkowie, ale podczas tego Nowiu będziecie chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i o swoim wnętrzu. Będziecie chcieli dowiedzieć się kim Jesteście naprawdę.

 

się na sobie i swoich więziach z dawnymi miejscami, osobami, które poznaliśmy. Nawet u wielu osób mogą obudzić się wiezi związane z poprzednimi wcieleniami. Wiele osób być może nawet po raz pierwszy, będzie miało świadomość bardzo namacalną swoich poprzednich wcieleń. Wiele osób zateskni za miejscem na Ziemi z którego pochodzi, ponieważ podczas tego cudownego Nowiu uświadomi sobie, że Jesteśmy połączeni więzami energetycznymi również z Matką Ziemią. Więź z Ziemią podtrzymuje Nasze Życie, dodaje siły podobnie jak pępowina łączy w łonie dziecko z matką. Nawet jeśli się przeprowadzamy to na tym nowym miejscu też powstają więzi energetyczne i zakotwiczają się w Nas.

 

Podczas tego Nowiu Księżyca powiązania energetyczne będą bardzo silne. Będziemy pytać po co tutaj Jesteśmy, co mamy do przepracowania. Będziemy przypominać sobie ważne chwile z Naszego Życia. Jest to Nów przełomowy. Zaczniemy przypominać sobie kim tak naprawdę jesteśmy, skąd przychodzimy. Większość osób zapomniała skąd przybyła i ten Nów powinien otworzyć im na to oczy i Serca. Wiele osób odszuka w swoim wnętrzu tą osobę, którą zawsze chcieli być, to kim chcieliby być w przyszłości. Zapomniane wnętrze na nowo obudzi się. Będziemy rozważać co jest dla Nas najlepsze, co jest korzystne. Wiele osób odnajdzie swoje prawdziwe Ja. Poczują swoje Istnienie tak mocno i namacalnie jak nigdy dotąd, no może w chwili narodzin tak czuli, ale zapomnieli o tym. Ja Istnieje i to zrozumienie wyzwoli w tych osobach wielką radość. Zrozumieją, że wszystkie poznane osoby do tej pory coś wniosły do ich Życia, dostrzegą, że wszystko jest po coś.

 

 

Ten Nów Księżyca jest przełomowy. Jest rozpoczęciem czegoś nowego i zdecydowanym zamknięciem starego, starych form. Jest definitywnym zamknięciem przeszłości i otworzeniem się na nowe. To jest najważniejsze w Nowiu 2 lipca 2019. Zapamiętajcię tą datę, ponieważ jeśli będziecie uważni na zawsze od tego momentu zmieni się Wasze Życie.

 

Osoby samotne zrozumieją, że mają wokół siebie innych, że tak naprawdę nie są samotne. Przypominam, że każdy, wszystko jest połączone ze wszystkim. Jesteśmy połączeni wstęgami energetycznymi z każdą osobą, z każdą Istotą , z każdym przedmiotem, ze wszystkim co JEST. Ten Nów niesie ze sobą Czas zrozumienia i odpowie na pytanie: kim jestem.

 

Większość osób znajdzie równowagę wewnętrzną oraz wielką radość. Zauważy co jest ich Siłą, co daje im Moc. Nów Księżyca jest rozpoczeciem czegoś nowego a także przemianą wewnętrzną. Jest to fantastyczny moment, aby wejść na wyższy poziom energetyczny, aby zbliżyć się a w wielu przypadkach nawet połączyć się ze swoim Wielkim wewnętrznym Światłem. Ludzkość bardzo długo czekała na taki moment, a teraz My osobiście będziemy w tym uczestniczyć. Należy jednak być czujnym i pamiętać o tym, że osoby żyjące w mroku będą chciały przeszkodzić w tej przemianie i radości. W dążeniu do Oświecenia jakie niesie Nów Księżyca 2 lipca 2019. Jeśli będziecie czujni bardzo łatwo rozpoznacie te osoby, ponieważ przez swoje działania i słowa same sie zdradzą. Należy takie osoby unikać i jak tylko to jest możliwe ograniczać kontakt do minimum.

 

 

Podczas tego Nowiu jak i ogólnie w Życiu należy być uczciwym i szczerym wobec siebie , a wtedy spełnią się Wasze marzenia. Trzeba być przy tym otwartym. Lipcowy Nów Księżyca postawi na Naszej Drodze również osoby bardzo Nam przychylne i szczere wobec Nas. Bez trudu na pewno rozpoznacie je. Jest to bardzo wyjątkowy, pionierski, fenomenalny Nów Księżyca, który zapoczątkuje wielkie przemiany w Życiu. Należy jedynie na ten Nów się otworzyć.

Jeśli chcesz wiedzieć Kim Jesteś, skąd pochodzą i kim byli Twoi przodkowie, kim byłeś w poprzednich wcieleniach , co masz do przepracowania w obecnym Życiu, śmiało pytaj.

Dzisiaj będę robiła dla Was specjalne rozkłady Kart, które pomogą Wam wyjaśnic i zrozumieć Wasze pochodzenie oraz Waszą Ścieżkę na Waszej Drodze Życia. Ścieżek jest wiele, a Droga tylko jedna, od Ciebie zależy którą ścieżką pójdziesz. 

Na Magicznej linii bede dostepna do godz 22/23 🙂 🙂

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

47 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *