Horoskop 2016 Znaki Zodiaku

Horoskop 2016 Znaki Zodiaku

Horoskop 2016 dla BARANA 21.03-19.04

aries-759087__340

 

 

 

 

 

Rok 2016 będzie sprzyjał w szczególności Baranom uwikłanym w problemy finansowe, kredyty oraz samotnym.

 

 

HOROSKOP MIŁOSNY dla Barana na 2016 Rok

Pierwsza część Nowego Roku 2016 upłynie Baranom bardzo szybko, aczkolwiek nie za bardzo spokojnie. Już w pierwszych dniach 2016 roku Barany będą obserwowały intensywne zmiany w swoich uczuciach.

Osoby samotne, niespodziewanie na swojej drodze spotkają osobę, która całkowicie odmieni ich spojrzenie na świat i która będzie w późniejszych miesiącach inspiracją do dalszego rozwoju duchowego. Znajomość ta, przyczyni się do nabrania pewności siebie i umocnienia swojej atrakcyjności u jakże niepewnych siebie samotnych Baranów. Niektóre z nich nie będą mogły uwierzyć, że osoba, którą poznali jest faktycznie nimi zauroczona i szczerze pragnie spotkań randkowych.

Barany będą wyczekiwały na odpowiedni moment, aby same mogły zadziałać i zaprosić na kolację połączoną ze śniadaniem.

heart-159636__340

Ostrożniejsze z Baranów będą zwlekały, aż do maja, co tą drugą stronę będzie skłaniało do ogromnej tęsknoty i niepewności czy relacja ma szansę powodzenia i czy faktycznie Baran jest zainteresowany tą znajomością. Po wielu rozważaniach Baran podejmie decyzję o wejściu w stałą relację i nawet przedstawi wybranka swojemu bliskiemu otoczeniu. Będzie mega zadowolony z nowej , odwzajemnionej miłości przez co może opuścić się w  życiu zawodowym. Całą swoją uwagę skoncentruje na nowej osobie i oczywiście swoich doznaniach emocjonalno- cielesnych. Baran będzie dotykał Raju.

Barany będące już w związkach mogą liczyć na ożywienie uczuciowe od połowy kwietnia, a także na ponowne wyznania miłosne. Relacja nabierze rumieńców za sprawą spontanicznego wyjścia na szczególną uroczystość. Dawno zapomniane uniesienia, ciepło oczu i dotyku rąk powrócą i na długo pozostaną miedzy partnerami.

Jedność myśli i wspólnych celów nada nowy wymiar starym relacjom, co korzystnie przełoży się na ogólne życie rodzinne.

Związki pragnące dziecka mogą liczyć na poczęcie w miesiącach ciepłych. Tak długo oczekiwane, pogodzenie sprzeczności spadnie na Barany jak wygrana pieniężna, z początku nie będą wiedziały co z tym zrobić, aczkolwiek euforia będzie rozpychała je wewnętrznie.

Nowy obraz osoby znanej od lat sprawi, iż Barany ponownie się zakochają co przełoży się czasami na zbyt wielką zazdrość.

Barany mają przed sobą Rok pełen uniesień uczuciowych, odświeżenie zapomnianych znajomości, a także ogrom wyznań miłosnych od osoby, która do tej pory wydawała się odległa i obojętna na czułe westchnienia i tęsknoty. Jeśli będą chciały mogą skorzystać z wielu szans na niezobowiązujący romans w bardzo romantycznym stylu.

 

HOROSKOP FINANSOWY dla Barana w 2016 Roku

Barany będą od pierwszych dni Nowego Roku 2016 bardzo pracowite i wszechstronne w swoim życiu zawodowym. Pierwsza część roku upłynie bardzo intensywnie na rozmowach dotyczących planów zawodowych. Planowanie, rozmyślanie i czekanie na odpowiednią chwilę skłonią Barany do nowych pomysłów biznesowych, które wprowadzone w życie przyniosą fantastyczne dochody.

euro-400250__340

Rok 2016 jest korzystny szczególnie dla osób zadłużonych i borykających się z wieloletnimi zobowiązaniami kredytowymi. Możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy będą w 2016 roku na porządku dziennym. Sprytniejsze Barany na pewno swoją szansę wykorzystają przez co w bardzo szybkim czasie pozbędą się dręczących zobowiązań finansowych.

Wiele propozycji pracy od osób bliskich i z polecenia. Niestety w wielu przypadkach będzie konieczność doszkolenia się, co Baranom nie będzie pasowało. Bardziej wytrwałe osobniki pokonają mentalne i czasowe przeszkody, po czym podejmą naukę, kursy szkolenia.

Barany grające w gry, mają szansę na dodatkowe pieniądze od Losu. Czas sprzyja wszelkim wygranym, inwestycjom w nieruchomości, a także w otwieranie nowych firm, działalności gospodarczych.

Baran w 2016 Roku będzie zakochany, pracowity i szalony.

 

HOROSKOP ZDROWOTNY dla Barana na 2016

Ekscytacja wszystkim co nowe i zmienne, odbije się na utrudnionym zasypianiu i płytkim śnie Baranów. Oszałamiające tempo zdarzeń nie pozwoli Baranom na wypoczynek nawet podczas urlopu. Należy mimo wszystko zachować umiar i nie przeciążać się mentalnie oraz fizycznie. Szczególną uwagę należy zwrócić na oczy, bóle głowy, a także na swoją wagę ciała. Barany chcące zgubić kilka kilogramów powinny ograniczyć spożywania jednorazowo dużej ilości pokarmu, lepiej jeść częściej a w małych ilościach.

Motto Horoskopu na 2016 Rok dla Barana:

” Kochaj , pracuj, szalej i nie pytaj co dalej „

 

Horoskop 2016 dla BYKA 20.04-20.05

bull-759085__340

 

 

Rok 2016 będzie sprzyjający pod względem miłości i kariery.

 

 

 

 

 

 

HOROSKOP MIŁOSNY dla Byka na 2016 Rok

Już w pierwszych miesiącach Nowego Roku 2016 Byki zatęsknią za przeszłością. Będą rozpamiętywały swoje dzieciństwo i narzekały, że czas tak szybko upływa. Odkryją, że wszystkie zdarzenia i okoliczności miały wpływ na to co obecnie dzieje się u nich w życiu.

Lekkie chwile wspomnień i nostalgii nie przesłonią jednak chęci podobania się płci przeciwnej. Szczególnie samotne Byki, będą z ogromną starannością dbały o swój wygląd, a niektóre z nich nawet pokuszą się o całkowitą zmianę swojego wyglądu i stylu ubierania się.

Osoby nie będące w związkach jak nigdy dotąd będą zastanawiały się nad byłymi partnerami. Wybór i decyzja odnośnie tego czy wchodzić w nową relację czy też czekać na byłego partnera, nie będzie łatwy i będzie utrzymywał się aż do maja. Okoliczności takie  postawią samotne Byki w sytuacji trudnej, co skłoni je do chwilowego wycofania z życia towarzyskiego.  Nie ma jednak tego złego , ponieważ Byki podejmą właściwą dla siebie decyzję i otworzą się z otwartymi ramionami na nowe znajomości. Przed Bykami nowe związki i nowi partnerzy, którzy będą z nimi na długie lata. W porze letniej już będą w pełni szczęśliwe i zadowolone. Opieka i nowe życie rodzinne oraz pyszne obiady ukoronują szczęśliwą miłość.

heart-159638__340

Natomiast Byki będące już w związkach, skoncentrują się na porządkowaniu spraw rodzinnych, a także na odnowieniu trochę przygasłych już uczuć. Wspólne plany i wyjazdy będą spontaniczne i przyczynią się do wzajemnej adoracji miedzy partnerami. Płomienna odnowiona miłość będzie buchała żarliwymi płomieniami co nie umknie uwadze znajomym, którzy z zazdrością będą obserwować niecodzienną sytuację.

Jedynym minusem w stałych związkach może być chwilowe oddalenie partnerów ze względu na wyjazdy zawodowe.

 

HOROSKOP FINANSOWY dla Byka na 2016 Rok

Pod względem finansowym i zawodowym Rok 2016 jest sprzyjający. Byki mogą spodziewać się wielu nowych propozycji zarobkowania i współpracy z wielkimi firmami. Kontrakty i umowy będą na wielkie kwoty finansowe. Jest to czas, gdzie ukryte talenty zostaną docenione i sfinalizowane w postaci wystąpień publicznych a u niektórych również mogą zaowocować wywiadami lub pracą w mediach.

Mimo sprzyjających warunków biznesowych Byki powinny uważać na swoje wydatki, bo zbytnia rozrzutność i brawura mogą niekorzystnie wpłynąć na stan ich konta bankowego. Umiar w inwestowaniu i wydawaniu pieniędzy jest jak najbardziej wskazany.

Pod koniec Roku 2016 byki będą ponownie nostalgiczne i zamyślone aczkolwiek, partner nie pozwoli im na smutki.

 

HOROSKOP ZDROWOTNY dla Byka w 2016 Roku

Byki powinny więcej się ruszać, sport i ćwiczenia fizyczne będą doskonałe na poprawę układu krążenia i układu kostnego. Należy zrezygnować ze zbyt tłustych i ostro przyprawionych potraw ponieważ trzustka i wątrobą mogą dawać o sobie znaki. Więcej warzyw szczególnie żółtych i pomarańczowych powinno znaleźć się w codziennym jadłospisie każdego porządnego Byka. Ukochane dania na wynos i szybkie jedzenie należy zastąpić domowymi posiłkami.

Motto Horoskopu dla Byka na 2016 Rok

„Nie ważne co było, ważne co jest teraz”

 

Horoskop 2016 Bliźnięta 21.05-21.06

twins-759369__340

 

 

 

Zmiany i wybory, oczekiwanie na stabilizację.

 

 

 

 

 

HOROSKOP MIŁOSNY dla Bliźniąt w 2016 Roku

W pierwszej części Roku Bliźnięta będą przytłoczone nieporozumieniami i obowiązkami w sprawach uczuciowych. Trwające już od dawna sprzeczki dadzą o sobie znać, szczególnie w pierwszych trzech miesiącach Nowego Roku 2016. Bliźnięta poczują się niesprawiedliwie potraktowane przez odchodzącego partnera, który i tak po jakimś czasie będzie chciał powrotu. Sytuacja ta wprawi Bliźnięta w stan jeszcze większej niepewności i emocjonalnego rozchwiania. Postanowią przeczekać ten trudny czas, przez co wycofają się z wszelkiego rodzaju imprez i spotkań koleżeńskich.

Samotność nie będzie jednak trwała długo, ponieważ już w okolicach kwietnia Bliźnięta mają okazję spotkać na swojej drodze dość interesującą osobę, która pokaże im co to naprawdę jest miłość i dobra komunikacja partnerska.

Ten delikatny znak Zodiaku, będzie bardzo zadowolony z nowych możliwości romansowych. Do gustu przypadnie mu opiekuńczość i pomysłowość potencjalnego nowego partnera. Warto wykorzystać tą szansę, bo być może właśnie ta osoba okaże się bratnią Duszą zagubionego Bliźniaka.

Stałe związki będą zagrożone w miesiącach letnich nieoczekiwanym flirtem lub nawet romansem. Pretensje i zazdrość partnera będą na porządku dziennym. Należy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób Bliźnięta rozmawiają z towarzyszem życia , aby nie urazić jego dumy i miłości. Drobne zawirowania uczuciowe przełamią rutynę co okaże się w efekcie bardzo przydatne. Jeśli Bliźnięta marzą od dłuższego czasu o poczęciu syna, mają na to szansę w sierpniu.

 

HOROSKOP FINANSOWY dla Bliźniąt w 2016 Roku

Praca i jeszcze raz praca i to niekiedy bardzo ciężka i nudna będzie przy Bliźniętach przez większą część Roku. Nowe obowiązki, które zmuszą niektóre Bliźnięta do pracy po godzinach okażą się bardzo korzystne w przyszłych latach.

money-367973__340

W 2016 Roku Bliźnięta będą miały wiele nieprzespanych nocy z uwagi na przytłaczający ciężar zawodowy. Finanse nie będą polepszały się proporcjonalnie do godzin wykonywanej pracy, co w efekcie przyprawi Bliźnięta o nerwy i utratę wagi masy ciała. Doskonałym rozwiązaniem i zabezpieczeniem , aby nie dopuścić do takiej sytuacji jest otwarta i szczera rozmowa z szefem oraz twarde postawienie swoich wymagań zarobkowych.

Osoby prowadzące swoje firmy, biznesy będą miały wiele możliwości podpisywania nowych umów już na początku jesieni. Wcześniej należy bardzo ostrożnie podchodzić do nowych znajomości biznesowych a także do lokowania swoich finansów.

 

HOROSKOP ZDROWOTNY dla Bliźniąt na 2016 Rok

Bliźnięta z natury słabo dbają o swoje zdrowie a szczególnie o oczy, które w 2016 Roku będą wymagały wyjątkowej pielęgnacji. Nerwy należy odłożyć na bok i zadbać o większą ilość snu. Kręgosłup i układ trawienny mogą być zagrożone szczególnie u osób starszych. Intensywne badania lekarskie w okolicach czerwca i lipca utrudnią urlopowe wyjazdy.

Motto horoskopu dla Bliźniąt na 2016 Rok

„Jestem piękny i silny a wszystko dookoła mi sprzyja.”

 

Horoskop 2016  Rak 22.06-22.07

cancer-759090__340

 

 

 

 

Trochę emocji, obaw , ale do przodu.

 

 

 

 

HOROSKOP MIŁOSNY dla Raka w 2016 Roku

Uczuciowe Raki mają przed sobą trudny czas miłosny. Już od pierwszych dni Nowego Roku 2016 będą w lekkiej rozsypce emocjonalnej i nie ważne czy na tą chwilę będą w stałym związku czy też samotne , ponieważ tak czy inaczej smutek i rozchwianie emocjonalne je dopadnie. Jest to skutek skrywanych żali i obaw, niewypowiedzianych słów i gestów. Skryta natura Raka zbuntuje się i zaowocuje wybuchem emocjonalnym.

Osoby samotne, będą te chwile roztargnienia przechodziły z większym zagubieniem i zniechęceniem niż Raki będące w związkach. Jednakże u tych pierwszych, już w połowie lutego zacznie świecić słońce za sprawą cichego adoratora, pojawiającego się znienacka.

hearts-37308__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obolałe z samotności Raki otworzą swoją skorupę i zrobią zdecydowany krok do przodu w celu zacieśnienia zadziwiającej znajomości. Jeśli będą otwarte i rozmowne relacja ta, ma szanse okazać się stabilną na długie lata.

Niezdecydowanie i emocjonalność tak znamienna dla Raka zostanie odłożona na dalszy plan. Może to wyglądać trochę komicznie, ponieważ Raki nie potrafią kokietować, one mają to wrodzone i wszelkie próby robienia czegoś na siłę okazują się klapą.

Raki będące w związkach, będą tęskniły i rozpamiętywały lepsze czasy. Mogą potrzebować więcej wsparcia i zrozumienia niż do tej pory, aczkolwiek tęsknota jedynie wzmocni ich uczucia do partnera. Zajmą się bardziej życiem rodzinnym i domem. Będą planowały wielkie wyjścia na okres letni a nawet dalekie podróże.

U Raków pragnących odnowienia przysięgi małżeńskiej lub oczekujących na oświadczyny, doskonałe są miesiące letnie i jesienne. Nie martwcie się Raki, ponieważ już po czerwcu miłość wybuchnie u Was z podwójną siłą i wielkim pożądaniem.

 

HOROSKOP FINANSOWY dla Raka na 2016 Rok

 W pierwszych trzech miesiącach, Raki bardzo intensywnie będą zastanawiały się nad nowymi biznesami, nową pracą czy też zmianą stanowiska pracy. W styczniu i lutym jest dobry czas na to, aby zapytać szefa o podwyżkę lub dodatkowe godziny pracy. Osoby chcące otworzyć swoją własną firmę powinny poczekać do maja, ponieważ wtedy będą wolne od wszelkich blokad materialnych.

 

Dużo dokumentów, zaświadczeń i spraw urzędowych nieco przyćmią Rakom cieszenie się z dość bogatego portfela. Niezauważalnie w ciągu Roku, Raki zgromadzą na swoim koncie zadowalającą kwotę pieniędzy, która spożytkują na sprawy związane z jakąś nieruchomością. Dobrymi miesiącami odnośnie dodatkowych pieniędzy od Losu są maj, lipiec i wrzesień.

 

HOROSKOP ZDROWOTNY 2016 dla Raka

carrots-432492__340Raki ciche i spokojne a w środku szalejące od przemyśleń i zmartwień, w Nowym Roku 2016, powinny zadbać o swoje emocje.Więcej spacerów i leniuchowania dobrze im zrobi. Nie wszystko musi być wykonane perfekcyjnie i na czas, nic się nie stanie, gdy jednego dnia obiad będzie później podany.

Mogą pojawić się przelotne bóle głowy. Należy spożywać więcej świeżych owoców i warzyw a skóra doskonale się zregeneruje.

 

Motto Horoskopu dla Raka na 2016 Rok: „Bez pośpiechu, na spokojnie a wszystko układa się radośnie i łagodnie.”

 

Horoskop 2016 Lew 23.07-22.08

lion-759089__340

 

 

 

Zmiana i jeszcze raz zmiana.

 

 

 

 

 

HOROSKOP MIŁOSNY dla Lwa w 2016 Roku

Już od pierwszych dni Nowego Roku 2016, Lwy będą rozmyślały o istotnych zmianach, które sobie wytyczą do zrealizowania w najbliższych miesiącach. Bardzo wcześnie też, będą planowały wszelkie spotkania z płcią przeciwną. Szczególnie samotne osobniki, napiszą dokładny plan, aby powoli z każdym dniem wcielać go w życie. Tęskniące za prawdziwą i oczywiście odwzajemnioną miłością, będą wymyślały coraz to nowe sposoby. Przy tym wszystkim będą trochę zagubione w sobie, bo mimo wszystko będą chciały zachować zasady, zgodnie z którymi podążają od lat.

Zapał do działania i miłosnych podbojów nieco osłabnie, gdy rozgrzany Lew nie znajdzie potwierdzenia swojej wyjątkowości i atrakcyjności w oczach potencjalnego partnera. Trochę będzie wycofany i zły na samego siebie. Nie należy zamartwiać się na zapas, ponieważ jeszcze zanim zakończy się zima na drodze Lwa stanie odpowiednia osoba, która skradnie Lwie serce na dobre. Niewykluczone, że będzie to jakaś znajomość z przeszłości, aczkolwiek u większości Lwów pojawi się ktoś zupełnie nowy. Lew rozkwitnie i nie będzie zbyt długo ukrywał swojego zaangażowania uczuciowego za swoją grzywą.

heart-667341__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lwy będące w długoletnich związkach postanowią nieco odświeżyć relację i przełamać narastającą od dłuższego czasu rutynę. Zorganizują dla partnera uroczy wyjazd nad wodę. Będzie to dla Lwów nie lada wyczyn, ponieważ znane ze swojej wygodny tym razem nie będą potrzebowały pomocników , aby wszystko załatwić samemu.

Lew może być w okolicach czerwca trochę zniesmaczony zbyt dużym powodzeniem partnera, przez co bardzo mocno spadnie Lwie poczucie bezpieczeństwa. Urażony będzie leczył rany przy „przyjaciółce”.

 

HOROSKOP FINANSOWY 2016 Lew

Wiele wyjazdów związanych z poszerzaniem swoich umiejętności rozpocznie się w porze wiosennej, gdzie budzący się do życia Lew może być jeszcze nieco ospały. Propozycja i możliwość osiągnięcia kolejnego pułapu w karierze zawodowej bardzo szybko doda Lwu energiczności a nawet blasku. Lew mający w głowie już widok siebie samego na wysokim szczeblu w pracy, będzie brylował jeszcze zanim to wszystko się zacznie. Taka Lwia natura, sukces dodaje mu energiczności i w jego mniemaniu sławy.

Dobry rok pod względem wszelkich egzaminów, podróży i inwestycji finansowych. Praca zawodowa będzie szła w parze ze zmianami w uczuciach. W drugiej części roku możliwość zmiany miejsca zamieszkania oraz początek zamieszkania z nowym partnerem.

 

HOROSKOP ZDROWOTNY 2016 Lew

Nie będzie za pięknie pod względem zdrowia, bo Lew więcej uwagi będzie przykładał do swojego wyglądu fizycznego niż do dbałości o swoje zdrowie. Mogą pojawić się drobne dolegliwości związane z łaknieniem oraz spaniem. Lew powinien spożywać więcej warzyw żółtych i zielonych a jego zdrowie dość szybko się zregeneruje. Problemy z układem moczowym będą dokuczały pod koniec września. Więcej spacerów i mniej myśli na pewno pomogą w życiu codziennym.

Motto horoskopu 2016 Lew: „Nie pędź, działaj z sercem i uwagą a szybciej osiągniesz satysfakcję.”

 

Horoskop 2016 PANNA 23.08-22.09

virgin-759354__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOROSKOP MIŁOSNY 2016 Panna

Niestety Panna przez pierwszy miesiąc Nowego Roku 2016 będzie potrzebowała wiele spokoju i cierpliwości od innych. Jej nastawienie do rozpoczynającego się roku będzie bardzo sceptyczne i zachowawcze. Nie powinna się jednak zamartwiać, ponieważ osoba bliska jej sercu tak czy inaczej nawiąże z nią upragniony kontakt. Przyjedzie i nawet może okazywać wielką miłość, co Pannę trochę wystraszy. Całkowita samotność zostanie zażegnana już w połowie kwietnia.

Panny czeka wiele niespodzianek uczuciowych i nagłych zwrotów sytuacji uczuciowej przez co staną przed trudnym decyzją, odnośnie wyboru właściwego partnera życiowego, który w bardo szybkim tempie będzie proponował wspólne zamieszkanie a nawet ślub. Będzie to wiązało się ze zmianą miejsca zamieszkania dla niezdecydowanej Panny może być to kolejny problem.

heart-598048__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osoby w związkach czeka bardzo romantyczny i wzniosły czas uczuciowy. Ich miłość rozkwitnie już w lutym, a czas Walentynek na długie lata pozostanie w pamięci. Związki, które były trudne rozpadną się pod koniec września, a w to miejsce po kilku tygodniach pojawi się nowa osoba, która doda radości obolałej Pannie.

Możliwość poczęcia dziecka w miesiącach jesiennych. Należy uważać na ciążę z uwagi na poronienie.Należy być pod stałą kontrolą lekarską, a wtedy wszystko zakończy się pomyślnie.

 

HOROSKOP FINANSOWY 2016 Panna

Pieniądze będą napływały ze wszystkich możliwych źródeł. Możliwość dodatkowej racy pojawi się w marcu i Panny powinny podjąć się tego wyzwania z uwagi na wielkie korzyści finansowe i satysfakcję emocjonalną. Nowy szef będzie zachwycony pomysłowością i wysokimi umiejętnościami Panny, która po kilku miesiącach stanie się liderem w swoim fachu.

Życie zawodowe będzie u niektórych osób wiązało się z delegacjami i wyjazdami, co może trochę utrudniać życie rodzinne. Miesiące letnio jesienne będą sprzyjały wszelkim inwestycjom w nieruchomości a szczególnie w grunty rolne i działki budowlane.

Jeśli Panna zamierza kupić mieszkanie, dom lub lokal powinna uczynić to zanim skończy się listopad.

 

HOROSKOP ZDROWOTNY 2016 Panna

Należy wykonać badanie jelit z uwagi na zagrożenie jakimiś zgrubieniami a także zwrócić uwagę na znerwicowany układ krążenia. Oczy powinny więcej wypoczywać, aby mogły posłużyć jeszcze długie lata. Wycieczki rowerowe poprawią samopoczucie i pozwolą uzyskać wymarzoną wagę ciała.

Motto horoskopu Panna: „Moje miejsce na ziemi jest tam gzie ja uznam że jest.”

 

Horoskop 2016 Waga 23.09-22.10

horizontal-759095__340

 

 

 

 

Waga wystrzeli od samego początku Nowego Roku z wielką inicjatywą miłosną. Będzie jej wszędzie pełno.

 

 

 

HOROSKOP MIŁOSNY 2016 Waga

Samotne Wagi mimo swoich wrodzonych obaw postanowią zawalczyć o osobę z przeszłości. Starania i wysiłki okażą się wielkim sukcesem. Duża ilość spotkań towarzyskich postawi na drodze Wagi jeszcze jedną osobę nadającą się na fajny związek uczuciowy. Waga stanie przed dylematem co może nieco opóźnić rozpoczęcie dość obiecującej znajomości. Jednakże jeśli Wagi się postarają to już w w lipcu mają szansę cieszyć się odwzajemnioną miłością.

 

Wagi będące w związkach czeka Rok uniesień i malutkiej tęsknoty za przeszłością. Mimo utrudnień w początkowych miesiącach relacje będą doskonale się zacieśniały i rozwijały. Wagi staną się przez to pewniejsze siebie i mają szansę pozbyć się wszechogarniającego, wewnętrznego niepokoju. Wiele uroczystości i zabaw wynagrodzi Wagom czas tęsknoty i chwilowych chwil samotności. Niepewność zamieni się w radość i tak upragnione i długo oczekiwane poczucie bezpieczeństwa, które zagości w domu Wagi na długi czas.

 

HOROSKOP FINANSOWY 2016 Waga

Okoliczności i sytuacje sprawią, iż Waga stanie przed zachęcającym wyborem zawodowym. Propozycję, którą otrzyma od mężczyzny powinna podjąć bardzo szybko, ponieważ będzie na to miejsce wielu chętnych. Szansa taka zdarza się raz na kilka lat. Należy wykorzystać przychylność Losu i śmiało iść do przodu a pieniądze będą napływały bez większego wysiłku. Karty ostrzegają przed zbyt pochopnym inwestowaniem w samochody czy też zamiany samochodów. Zanim Waga zdecyduje się na taki krok powinna wszystko kilka razy przeanalizować i przeliczyć.

banner-1103702__340

 

 

 

 

 

 

Dobry czas na inwestycje i lokowanie pieniędzy w nieruchomości rozpocznie się po marcu. Osoby myślące o otworzeniu swojej firmy powinny uczynić to bez wspólników i nie wcześniej niż po upływie lutego. Wiele wygranych w różnego rodzaju gry czeka na wszystkie Wagi już od maja. Warto zainwestować od czasu do czasu w zdrapki oraz krzyżówki.

Wagi w 2016 Roku mają niesamowity potencjał na odkładanie pieniędzy, które przydadzą się na nowe mieszkanie w przyszłości.

 

HOROSKOP ZDROWOTNY 2016 Waga

Wątroba może dać o sobie znać w okolicach czerwca, zbyt tłuste i nieprzemyślane potrawy mogą odbić się na zdrowiu. Należy zwrócić też uwagę na dolegliwości z czasów dzieciństwa oraz wszelkie stany alergiczne.

Motto horoskopu 2016:„Jestem pewny siebie i swoich czynów, które prowadzą mnie do radości.”

 

Horoskop 2016 Skorpion 23.10-21.11

scorpio-759093__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOROSKOP MIŁOSNY 2016 SKORPION

Samotne kobiety Skorpiony, będą bardziej władcze i pewne siebie niż do tej pory. Potencjalnym nowym partnerom będzie trudno do nich dotrzeć. Zdecydowanie i zbytnia pewność swoich racji może odbić się niekorzystnie odnośnie znalezienia nowej osoby na związek. Konkretne a w środku wystraszone, będą mknęły przez imprezy towarzyskie. Jednakże jeśli zminimalizują swoje noworoczne postanowienie mają szansę na poznanie wyjątkowej osoby, która całkowicie odmieni ich Los.

Karty podpowiadają, aby Skorpiony nie bały się nowych znajomości i aby starannie wszystko przemyślały zanim kogoś skreślą ze swojej listy adoratorów. Jeśli otworzą się na inne osoby, mają szansę już pod koniec jesieni być w początkowej fazie stałej relacji.

 

heart-159637__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skorpiony będące udanych związkach będą pielęgnowały to uczucie i czerpały z niego jak najwięcej. Natomiast związki w których od jakiegoś czasu słychać zgrzyty zostaną definitywnie zakończone. Może przy tym być wiele nieporozumień z podziałem majątku a szczególnie z mieszkaniem.

 

HOROSKOP FINANSOWY 2016 Skorpion

Początek Roku trochę zmienny i niepewny odnośnie spraw zawodowych. Ważne decyzje Skorpiony będą podejmowały w okolicach wiosny. Będą bardzo zadowolone, że w końcu życie zawodowe idzie właściwym torem, a do tego finanse pomnażają się w szybkim tempie. Niektóre ze Skorpionów będą zmuszone do zmiany pracy z przyczyn od niech niezależnych. Może to się wiązać z koniecznością zmiany miejsca zamieszkania i nawet z dalekimi wyjazdami.

Sprawy urzędowe i prawnicze zostaną całkowicie zamknięte aczkolwiek nie zawsze będą to wygrane pieniądze. Skorpiony powinny uważać na podpisywanie wszelkich umów związanych z nieruchomościami w okresie letnim.

Osoby chcące kupić nowe mieszkanie i marzące o tym od lat mają szansę zrealizować swoje pragnienia pod warunkiem gorącego zaangażowania i wsparcia partnera.

 

HOROSKOP ZDROWOTNY 2016 Skorpion

Problemy z jelitami nasilą się pod koniec lutego. Wskazane są specjalistyczne badania lekarskie. Należy też zadbać o swoje gardło i struny głosowe. Karty podpowiadają, aby pić więcej herbatek ziołowych i jeść więcej potraw z dodatkiem warzyw. Ruch na świeżym powietrzu pomoże zregenerować napięcie emocjonalne.

Motto horoskopu 2016 Skorpion:

„Twardo stąpam po Ziemi, jestem otwarty i przychylny innym.”

 

Horoskop 2016 STRZELEC 22.11-21.12

contactors-759092__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOROSKOP MIŁOSNY 2016 Strzelec

Dość leniwy początek Nowego Roku 2016 będzie trwał dla Strzelców jedynie do połowy lutego.Potem zacznie się okres imprez i spotkań towarzyskich. Jest to Rok dość pomyślny dla osób samotnych, ponieważ będzie wiele okazji do poznania ciekawych osób a i być może do spotkania miłości swojego życia.

Dobrymi miesiącami na poznanie kogoś ciekawego są przede wszystkim kwiecień, maj, czerwiec i wrzesień. Osoby o ciemniejszych włosach mają szansę poznać, na jednej z wielkich, radosnych uroczystości osobę, która całkowicie zawładnie ich sercem. Może narodzić się z tej relacji Nowe Życie w postaci małej kruszynki.

Strzelce czekające na oświadczyny i poważne deklaracje ze strony ukochanego będą bardzo szczęśliwe w drugiej części Roku 2016.

Stare związki będą przeżywały odnowienie swoich uczuć. Mogą pokusić się o ponowne wyznania miłosne i chęć odnowienia ślubu. Partner będzie bardzo opiekuńczy i romantyczny.

 

HOROSKOP FINANSOWY 2016 Strzelec

Doskonały Rok pod względem wszelkich remontów i zakupu nieruchomości a szczególnie mieszkań. Dużo podróży i wyjazdów tak bardzo ukochanych przez Strzelców będzie zrealizowanych w okolicach czerwca i września.

cent-400247__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osoby poszukujące pracy otrzymają bardzo korzystną ofertę współpracy. Szef będzie mile zaskoczony wydajnością w pracy i inspirującymi pomysłami dotyczącymi rozwoju firmy. Dla Strzelców przewidziane są też wygrane pieniężne od Losu w okresie jesieni.

 

HOROSKOP ZDROWOTNY 2016 Strzelec

Należy zadbać o swój układ kostny oraz układ krążenia, dużo spacerów i jazda na rowerze przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej i emocjonalnej. Basen będzie dobrą praktyką na pozbycie się zbędnych kilogramów.

Motto horoskopu 2016 Strzelec:„Cenię to co mam i dziękuję za swoją radość.”

 

 Horoskop 2016 Koziorożec 22.12-19.01

capricorn-759084__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOROSKOP MIŁOSNY 2016 Koziorożec

Rok 2016 będzie dla Koziorożców rokiem zmian uczuciowych. Będą czuły się bardzo samotne i zagubione przez pierwsze miesiące. Nie pomogą nawet przemiłe spojrzenia płci przeciwnej, bo Koziorożec będzie pochłonięty całkowicie swoim życiem wewnętrznym.

heart-1043245__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na drodze Koziorożca stanie pewna tajemnicza osoba, która podpowie co jest w życiu ważne. Jest szansa na to, aby nawiązała się miedzy nimi specyficzna nić porozumienia. Nowa relacja będzie wspierała Koziorożca, który powoli będzie nabierał sił i utraconej pewności siebie.

Osoby będące już w związkach trochę oddalą się od swojego partnera na rzecz romansu i flirtu. Będą poszukiwały ekscytacji i nowych wrażeń, aby do tego nie dopuścić, już od pierwszych dni Nowego Roku 2016 należy wyjaśnić z partnerem wszelkie niedopowiedzenia i wątpliwości. Troska i zrozumienie powinny być na czele wszystkiego aby związek obronił się przed kryzysem.

 

HOROSKOP FINANSOWY 2016 Koziorożec

Obecny rok będzie bardzo sprzyjający, gdyż zaangażowanie Koziorożców w pracę przyniesie triumf. Koziorożce będą miały natchnienie w pracy twórczej. Będą konkretni i zdyscyplinowani w swoich działaniach, co przyniesie im dodatkowe wynagrodzenie finansowe. Jednakże od osób z nimi współpracujących dowiedzą się czegoś o sobie, czego się nigdy nie spodziewali. Może to przyczynić się do wielu spięć i rozczarowań. Sytuacja szybko zostanie wyjaśniona, ale pewien niesmak pozostanie.

Mimo tych utrudnień personalnych Koziorożce będą miały satysfakcję ze swojej pracy. Dobry Rok na inwestowanie w siebie i innych a także na odkładanie pieniędzy.

 

HOROSKOP ZDROWOTNY 2016 Koziorożec.

Problemy z wątrobą oraz ze snem będą dominowały w okresie czerwca. Dieta powinna być zbilansowana a posiłki powinny być spożywane o stałych porach. Koziorożce pozbędą się nadwagi w miesiącach wiosennych. Uśmiech i zadowolenie będą dodawały blasku i podniosą pewność siebie a nowe ubranie podkreśli smuklejszą sylwetkę.

Motto horoskopu 2016 Koziorożec: „Jestem otwarty na nowe relacje i śmiało ruszam do przodu.”

 

Horoskop 2016 WODNIK 20.01-18.02

aquarius-759088__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOROSKOP MIŁOSNY 2016 Wodnik

Wodnik jak ta Rusałka wyjdzie ze swoich pieleszy i oczaruje wszystkich już w pierwszym miesiącu Roku 2016. Zalotność, frywolność, a także doskonałe poczucie humoru przyciągną do niego wielu adoratorów. On zawsze jest na czasie, a nawet żyje kilka Epok dalej niż pozostałe znaki Zodiaku. Teraz jego ekscentryczność i nowinki modowe będą uwidocznione jeszcze bardziej.

Samotność już Wodnikowi nie zagraża. Wdzięk osobisty zjedna przychylność nie tylko wśród byłych partnerów, ale przede wszystkim w nowych. Wodnik będzie troszkę zabawiał się zachowaniem i adoracją nowo poznanych osób, co przerodzić się może w wielu sytuacjach w obrazę ze strony płci przeciwnej. Tak postępujące Wodniki zostaną odebrane jako aroganckie i pozbawione wszelkich uczuć. Będą czuły się przez to zagubione i z wielką starannością postarają się naprawić te, urażone znajomości. Jeśli się przy tym bardzo napracują, tym lepiej dla nich, ponieważ miłość ze strony potencjalnego partnera wzrośnie. Możliwe są nawet zobowiązujące deklaracje na całe życie.

kringel-820987__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiele rozmów o rozstaniach i rozwodach czeka Wodniki będące w nieco skomplikowanych związkach uczuciowych. Wielu rozstaniom można zapobiec przez rozmowę i okazywanie uczuć partnerowi. Jeśli uda się tego dokonać, to już w miesiącu maju Wodniki będą przeżywały szczęśliwą miłość. Wspólne połączenie cielesne będzie istną ekstazą emocji i doznań z których może narodzić się dziecko. Pod koniec Roku 2016 istnieje duże zagrożenie romansem z przystojnym mężczyzną o jasnych włosach.

 

HOROSKOP FINANSOWY 2016 Wodnik

Wodnik beztrosko wejdzie w Nowy Rok 2016 z uwagi na Rok poprzedni będzie dość zadowolony ze swoich finansów. Elegancki i radosny wyjdzie na spotkanie z dokumentami urzędowymi, które pojawią się niespodziewanie już w lutym. Należy uważać też na wszelkie mandaty i kary finansowe.

Rok 2016 jest wspaniałym czasem na budowanie nowego domu czy zakup mieszkania. Wodniki w końcu wybiorą coś dla siebie, co naprawdę będzie im się podobało. Jasne, przestronne i nowatorskie pomieszczenia oraz wspaniała kuchnia ukoronują szczęście każdego Wodnika.

Działanie i zdecydowanie w pracy zawodowej przyniosą wielkie pieniądze i satysfakcję. Wiele spotkań w gronie rodzinnym i podziw ze strony szefów wyniosą Wodnika w górę. Uwaga na wszelkie tajemnicze kredyty. Ten Rok nie jest dobry na zaciąganie zobowiązań w małych agencjach finansowych.

 

HOROSKOP ZDROWOTNY 2016 Wodnik

Zbyt lekki ubiór odbije się na zdrowiu już w styczniu. Grypy i przeziębienia będą trwać bardzo długo. Warto ominąć to i już od samego początku stycznia ubierać się stosownie do pogody. Należy zwrócić uwagę na oczy i bóle głowy, warto zainwestować też w wizyty u stomatologa.

Motto horoskopu 2016 Wodnik: „Cieszę się każdą chwilą a wszystko inne przyjdzie samo”.

 

Horoskop 2016 RYBY 19.02-20.03

fish-759086__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOROSKOP MIŁOSNY 2016 Ryby

Ryby w końcu podpiszą dokumenty na które czekają już bardzo długo. Otrzymają klucze do serca wymarzonej osoby już w połowie marca. Poczucie spełnienia nastąpi u osób stanowczych i pewnych siebie. Samotność zostanie zakończona, a przed nimi doskonały czas uciech i tworzenia relacji partnerskich.

Ryby powinny w tym Roku 2016 odrzucić wszelkie uprzedzenia i zająć się organizowaniem spotkań towarzyskich, bo jedynie w taki sposób mogą przyciągnąć do siebie miłość.

Ryby w związkach będą trochę suche i rygorystyczne, aczkolwiek będzie to potrzebne z uwagi na rozwiązłość partnera. Dopiero pod koniec lata będą mogły cieszyć się prawdziwą miłością i spokojem. Nie należy przejmować się plotkami i obgadywaniem ze strony osób trzecich. Oni będą zazdrośni i zdziwieni, że mimo wszystko związek uczuciowy Ryb został uratowany a nawet, że wybuchła tam miłość i pożądanie. Ryby będą mogły liczyć na wsparcie ze strony swojego partnera.

HOROSKOP FINANSOWY 2016 Ryby

Nowe mieszkanie czy też dom są w tym Roku w zasięgu ręki. Wystarczy dobrze wszystko przemyśleć i zacząć działać. Toczące się sprawy sądowe będą przeciągnięte w czasie, aczkolwiek powinny być pozytywnie zakończone.

piggy-bank-1056615__340Odkładanie pieniędzy stanie się cichą pasją wielu Ryb. Może to być nie pomyśli partnera, aczkolwiek przymknie potem na to oko. Sukces w pracy, a także propozycje współpracy ze strony byłego pracodawcy. Ryby będą miały pracowity i zadowalający Rok pod względem finansowym.

 

HOROSKOP ZDROWOTNY 2016 Ryby

Bóle pleców i kości mogą utrudniać pracę zawodową już od marca. Należy też wykonać dokładne badania lekarskie odnośnie krwi i układu moczowego. Alergie pojawią się z mocniejszą siłą w okolicach wiosny. Może w końcu Ryby podadzą się odczulaniu.

Motto horoskopu 2016 Ryby :„Rozwijam w sobie zdolności twórcze”

Na Magicznej Linii będę dostępna.tel.708788 222 w godz. popołudniowych i wieczornych.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

135 comments

 1. ReplyEDUSIA

  WITAM PANI AGGUNIU 🙂 ♥
  Nie mogę się doczekać Byka 😉 To nasz znak Pani Agguniu 😉
  Drugi dzień Świąt spędziłam tak jak tarot widział, w gronie tamtej rodziny 🙂 Przed wyjazdem byłam bardzo zdenerwowana i potem też a to również karty przekazały… Ale tak to wszystko ok Pani Agguniu 🙂 ♥
  Pozdrawiam i ściskam cieplutko 😉 😉 ♥

  1. ReplyIlona

   Edytko… ? No super! ❕❕ (y)
   Jak czytam twoje wpisy to drazu na mojej twarzy poawia się uśmiech ?
   Niewiarygodne ? wiedziałam, że wczesniej czy pózniej na pewno coś sie zadzieje
   Badz szczesliwa, wszytsko się ułoży, korzystaj z tego co los ci szykuje 🙂
   Buziaki Kochana ?

  1. ReplyIlona

   A ja czekam na pannę i pozstałe znaki 😉 ?
   Pozdraiam wszytskich ciepło ☀
   Życzę spokojnego tygodnia O:) ?

   1. ReplyMagda

    Ilonko również wspaniałego tygodnia Ci życzę i czekam na mojego Koziorożca i też na Pannę 😉
    Pozdrowienia 😀

    1. ReplyIlona

     🙂 pozdrawiam cieplutenko Ciebie Madziu 🙂 ja bardzo dobrze dogaduje sie z koziorozcami tak jak z bykami 🙂 no wkoncu to są znaki ziemskie 😉 Pozostałe znaki tez są fajne 🙂 są podobienstwa i róznice.
     Kazdy z nas jest inny na swój sposób 😉
     pozdrawiam 🙂

     1. Magda

      Znam kila osób spod znaku Panny i dobrze się z nimi czuję a Ciebie polubiłam intuicyjnie na blogu Pani Aggi 🙂

  2. ReplyKinga

   Super p.Edusiu ze w koncu sie uklada i nie bedzie pani zdolowana,moze i mi spelni sie z ta rodzina?ciesze sie z pani szczescia.pozdrawiam

  3. ReplyIlona

   Edytko dziekuje za wczorajsze wskazoeki odnosnie tel. wlasnie sie szkole ? i yroche bledow robie? niebardzo orientuje sie jesli chodzi o snapchat ?
   Pozdrawiam ?

 2. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu, 🙂 dziękuję za dzisiejszą rozmowę.Potem wydawało mi się,że nic nie spamiętałam.Jednak powoli zaczęłam sobie przypominać i analizować Jednocześnie dziękuję za podpowiedż,którą już wdrożyłam w życie.Pozdrawiam. 🙂 🙂

   1. ReplyKazimiera

    Pani Aggusiu, 🙂 a kombiwar w którym ogrzewałam szynkę, 😉 to zmieniłam jego funkcję. 🙂 Została mi jego dolna część w postaci dużej szklanej,przezroczystej misy.Wspaniale wyglądają w niej różne duże owoce. 🙂 Bardzo to mi się podoba i pięknie wygląda 🙂 Tak miało być, 😉 abym mogła mieć stale pod ręką naturalne witaminki i słodkość,zamiast ciastek. 🙂 🙂 🙂

  1. ReplyMaria

   Ilonko – jestem i parę razy dziennie zaglądam na blog. Jednak nie mogę wykrzesać z siebie nawet iskierki radości.
   Napiszę w wielkim skrócie – ogromnie się boję, że jak nic się nie zmieni, to za parę miesięcy nie będzie nam dane się tutaj spotykać ? ? ?

    1. ReplyMaria

     Pani Aggusiu w moim życiu wszystko dobrze się układa. Tylko czasy, w których teraz żyjemy nie są nam przyjazne 🙁

    2. ReplyIlona

     Ojej Marysiu,dlaczego ?
     Jesli masz na mysli to co sie dzieje obecnie w kraju to powiem tak, ze mam nadzieje za wkoncu ten cały cyrk sie skonczy… Ja juz od pewnego czasu przestałam tego słuchac,bo mnie to zaczeło strasznie draznic. A Tobie Marysiu życze duzo zdrówka i radosci 🙂 bo tj. najwazniejsze i że mamy tutaj siebie 🙂 buziaki 😉 🙂

     1. Maria

      Właśnie Iwonko – nie potrafię stać obok. Jestem osobą, która 25 lat temu „walczyła” i teraz również będę.
      Dziękuję Ilonko za życzenia zdrówka i myślę, że radości nie dam sobie odebrać.
      Buziaczki również Tobie przesyłam 🙂

    1. ReplyMaria

     EB -) super jesteś 🙂 🙂 🙂 To o czym piszę toczy się wśród nas wszystkich.
     Ale tak jak napisała Ilonka – będzie dobrze 🙂 Potrzeba tylko czasu.
     Dziękuję za przytulankę z całego serca 🙂 🙂 🙂 Jesteś wspaniała 🙂 🙂 🙂
     Serdeczne buziaki 🙂

     1. Ela z lasu

      Marysiu,
      My obie jesteśmy z tego samego „klubu”…. Wówczas było inaczej, bardziej wyraziście……
      Teraz jest trudniej, bo bardzo dużo jest ludzi /frustratów/, którym się wydaje że jesteśmy ich własnością.
      Ale, jestem pewna, że to kółko wzajemnej adoracji udusi się we własnym sosie, albo imploduje.
      Ja także przytulam Cię do serducha i nie daj się…
      Buziaki Ela

     2. Maria

      Elu droga – masz rację. Wówczas to działo się w zakładach pracy i był wyraźny cel.
      Teraz trzeba samemu zdecydować co robić. Uważam, że najgorsze jest stanie z boku
      i czekanie. Usłyszałam niedawno i to od znajomej osoby cyt.” Kiedy Oni zrobią z tym porządek.”
      Spytałam się ” A kto to Oni według Ciebie”. Cisza. Mówię więc dalej …Oni to my, to Ci wszyscy, którzy nie godzą się z tym, co teraz się dzieje. Trzeba chociaż ruszyć dupsko i dołączyć do Nich.
      Nic nie robienie jest przecież cichym przyzwoleniem.
      Wiesz, myślę, że za parę miesięcy więcej ludzi przejrzy na oczy. Bardzo bym chciała, aby przede wszystkim w tej grupie znalazły się osoby z wiadomej opcji politycznej. Wówczas zmiany ruszą w dobrym kierunku.
      Dziękuję za serdeczną przytulankę 🙂 🙂 🙂 Na pewno się nie dam 😉
      Gorące całusy Elu z lasu przesyłam 🙂 🙂 🙂
      p.s. Bardzo tęsknię za ptasim trelem i szelestem skrzydełek 🙂

 3. ReplyIlona

  Tak czy inaczej z pomocą Pani Aggusi zawsze się odnajdziemy 🙂
  będzie dobrze Marysiu 🙂 😉
  sciskam mocno 🙂

 4. ReplyKinga

  P.Mario ale pani mnie przerazila tym wpisem!!!ja myslalam ze jakies chorobsko sie do pani przyplatalo,ale juz mi lzej.pozdrawiam

  1. ReplyMaria

   Bardzo ucieszyła mnie Twoja ulga Kingo 🙂 Twoja troska 🙂
   Dziękuję za pozdrowienia i odwzajemniam je wraz z buziakiem 🙂
   Tak przy okazji … jestem po prostu Maria 😉

   1. ReplyKinga

    P.Mario przypuszczam ze pewnie pani moglaby byc moja mama,wnioskuje z wpisow i tak jestem nauczona ze nie „tykam” bo to nie ladnie,ale myslalam na powaznie no ladnie kobitka sie rozchorowala i zegna sie ze wszystkimi.pozdrawiam

    1. ReplyMaria

     Kingo, uśmiechnęłam się do Twojego wpisu i Twojej szczerości 🙂
     Tutaj wszystkie jesteśmy „równe” – taka fajna „zgraja” i właśnie to ma swój czar 🙂
     Pani Aggusia tak miłą atmosferę tutaj stworzyła, że wiek się nie liczy 😉
     Ściskam Cię Kingo cieplutko 😀

 5. ReplyEDUSIA

  Kochana Pani Agguniu witam serdecznie 🙂 🙂

  Dziękuję za Byczka i to wszystko to prawda w każdej dziedzinie się u mnie zgadza! Dosłownie takie są Byki! I chyba fajny rok na czeka Pani Agguniu? 😉 Oby zawsze zdrowie była a reszta też oczywiście bo to wszystko daje szczęście każdemu z nas 🙂 😉
  Całuję mooocno i ściskam wszystkich kochani 🙂

 6. ReplyJola

  Pani Aggusiu, dzięki za Byczka, dokładnie to samo powiedziała mi Pani podczas ostatniej rozmowy jeśli chodzi o uczucia, że będę czekała na kogoś z przeszłości, a w końcu pojawi się ktoś nowy i prawdopodobnie to jego wybiorę, pozdrawiam

 7. ReplyMonia

  Witam serdecznie Pani Aggusiu i dziękuje za Byczka bardzo, bo ja taki Byczek jestem:)
  Wierzę ,że wszystko będzie dobrze i wszystkim byczkom sie spełni!!!
  Buziaki dla Wszystkich.
  Edi, Marysiu, Ilonko specjalne uściski dla Was Kochane 🙂

 8. ReplyBasia

  Witam Pani Agguniu 🙂 .
  Witam wszystkie blogowiczki :-).
  Czekam na horoskop lwa to będzie już dziś i dziękuję bardzo 🙂 .
  Marysiu światem rządzi seks władza i pieniądze i tego nie zmienisz .
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie buziaki 🙂

 9. ReplyKazimiera

  Uuu!,ale niespodzianka. 🙂 Pani Aggusiu,wróciła Pani w pełnym blasku na swoje miejsce. 😀 Bardzo miło nam zobaczyć znowu to piękne zdjęcie 😀 i to z melodyjnym kolczykiem-kluczykiem.Nasuwają mi się słowa piosenki:,,Wiolonczelistka la la la…” 😀 😀 Pozdrawiam. 🙂 🙂

 10. ReplyJustyna

  Witam serdecznie Pani Aggo
  Bardzo dziękuję za wczorajszą i przedwczorajszą rozmowę. Pani Aggo mam nadzieje że w końcu wszystko się ułoży.. Mam ciężkie dni pełne obaw co będzie dalej. Pani Aggo wysłałam e-mail w sprawie Rytuału o którym wczoraj rozmawiałyśmy i Jego fotografie.
  Dziękuję za wszystkie porady i wskazówki i cierpliwość do mnie.
  Pani Aggo to z tym pierścionkiem już zrobiłam
  Pozdrawiam 🙂

 11. ReplyLena

  Kochana Pani Aggo, bardzo bardzo trudny dzień, mam nadzieję że uda mi się dodzwonić, bo jakoś nie mogę się wystrzelić. Pozdrawiam i do usłyszenia – mam nadzieję że jeszcze dzisiaj.

 12. ReplyEla z lasu

  Dzień dobry Pani Aggusiu, moi Drodzy, 🙂
  Moi mili wspaniałego dnia uwieńczonego radosnym powitaniem Nowego 2016 roku.
  Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia, te małe i te duże. Niech zawsze Wam towarzyszy miłość w każdej postaci, szczęście i wspaniałe zdrowie. No i niech dobry los sypnie groszem….
  Serdeczności – Ela – 🙂 🙂 🙂

 13. ReplyIlona

  o pojawil sie moj znak zodiaku ♍ ? muszr przyznsc ze bardzo pasuje do mnie ☺ i z mottrm dla mojego znaku zgadzam sie tez ?

 14. ReplyKrystyna

  WITAM PANI AGUSIU I POZDRAWIAM SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA CAŁE PANI SERCE ZA WSPARCIE W TRUDNYCH CHWILACH ZA TEN CAŁY ROK 🙂
  ŻYCZĄC PANI ORAZ WSZYSTKIM WSPANIAŁYM BLOGOWICZOM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻEBY OBDAROWAŁ WSZYSTKIM DOBRYM SZCZĘŚCIEM ,ZDROWIEM, BOGACTWEM ,MIŁOŚCIĄ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANI 🙂

 15. ReplyKazimiera

  Witam Pani Aggusiu, 🙂 dzisiaj przeczytałam u jednego z moich znajomych taki przytoczony dowcip-
  ,,Sylwestrowy suchar z dedykacją:
  -Żabko,za co się przebrać w Sylwestra?
  -Nie pij kotku,to cię nikt nie pozna…”
  Życzę Pani Aggusi i Wszystkim Blogowiczom Do Siego Roku. 🙂 🙂

 16. ReplyMagda

  Pani Aggo, dzisiaj śniła mi się Pani. Była Pani moim opiekunem. Działy się różne rzeczy (nie straszne) ale wiedziałam, że nic złego mi się nie stanie bo Pani była tuż obok ?
  Życzę Pani Aggo i wszystkim na blogu spełnienia marzeń w Nowym 2016 Roku ????

 17. ReplyGrazyna

  Witam kochaną Panią Aggusię i wspaniałych Blogowiczów 🙂
  Czas Noworoczny to czas magiczny, bo wszystkie życzenia się spełniają 🙂
  więc życzę wszystkim
  ZDROWIA-bo to najważniejsze
  MIŁOŚCI-bo to sens życia
  WIARY- bo pozwala przetrwać trudne chwile
  NADZIEI-bo niemożliwe staje się możliwe
  Wszystkiego co najlepsze na cały Nowy Rok.
  Uściski i gorące buziaki 🙂 🙂 🙂

 18. ReplyBasia

  Witam Pani Agguniu 🙂
  Witam wszystkich blogowiczów 🙂 .
  Życzę wszystkim pięknego wspaniałego Nowego Roku . Niech się spełnią wszystkie marzenia i życzenia . Horoskop mój lwa super dziękuję .
  Jeszcze dokończyć dzień w pracy . I wyprawa na bal sylwestrowy już fryzura gotowa paznokcie też . Miłej zabawy wszystkim życzę . Wieczór piękny pogodny . U mnie duży mróz .
  Serdecznie pozdrawiam buziaki . Trzymajcie się 🙂

 19. ReplyIlona

  zycze wssystkim radosnego i udanego Sylwestra ? a na nadchodzacy
  Nowy Rok 2016 niech przyniesie spelnienia najskrytszych marzen, duzo milosci, ciepla, serdecznosci, radosci, zdrowia i pomyslnosci w zyciu osobistym jak i zawodowym ☺
  Badzcie radosni i niech sie spelniaja wasze marzenia !!! ???
  ??

 20. ReplyWeronika

  Pani Aggo dziękuję za wielkie wsparcie jakie otrzymałam w tym roku. Wam dziewczyny i chłopcy życzę samych cudownych chwil w Nowym Roku. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie. Buziaki Marysiu ?.
  ???????????????????????????

 21. ReplyKinga

  Dla wszystkich blogowiczow ktorych wspiera p.Agga p.Edusi,Marii,Kazimiery,Justynki,Anetki,Ani M,Eb i wszystkich najlepsze zyczenia Nowego Roku-zeby dla wszyskich byl lepszy a marzenia sie spelnily i p.Adze tez to oczywiste.Pozdrawiam wszystkich!!!

  1. ReplyEB-)

   Kinga cieszę się, że pamiętałaś o mnie, bardzo dziękuję ? Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku ! niech każdy dzień uśmiecha się do Ciebie ???

   EB-)

 22. Replyb.kr

  Szczęśliwego Nowego Roku!
  Dla wszystkich blogowiczów,a także dla Pani Agusi .żeby ten nadchodzący rok był lepszy od poprzedniego. Mniej zmartwień kłopotów itp. By uśmiech na twarzy gościł przez cały czas!
  Pozdrawiam ciepło!

 23. ReplyIlona

  Pani Aggusiu ja rowniez dziekuje Pani za ten caly rok.Za to, ze Pani ze mna byla i poprowadzila przez ta cala sciezke …?
  Zycze Pani samych radosnych. slonecznych. spokojnych dni oraz spelnienia we wszystkich sprawach ?
  Szczesliwego Nowego Roku?
  ?????????????????????

 24. ReplyMonia

  Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, dużo zdrowia, samych pogodnych dni Pani Aggusiu 🙂
  Dziękuje, że Pani jest z nami!!!! Zawsze bedziemy razem!!!
  Szczęśliwego Nowego Roku Kochane Dziewczynki !!!!!!!!!!!!!

 25. ReplyEB-)

  Kochani, przeżyjmy każdy dzień Nowego Roku najpiękniej jak to możliwe i najpiękniej jak potrafimy ? tego Wam życzę z całego serca ?

  EB-)

    1. ReplyEB-)

     Ilonko kochana, życzę Tobie Roku; pełnego radości i pięknych emocji ??????
     …….u mnie pierwszy dzień 2016 z miłą niespodzianką ????

     EB-)

     1. Ilona

      Wzajemnie EB ??
      i super EB ! ciesze sie razem z Tobą☺
      i zycze samych pięknych nirspodzianek ?
      Pozdrawiam radosnie ?????

 26. ReplyKazimiera

  Witam w Nowym Roku Pani Aggusiu i Wszystkich Blogowiczów. 😀 z pięknym ukłonem i ciepłym słowem. 🙂 🙂 🙂 Dzisiaj Nowy Rok za oknem przywitał nas zimowym wystrojem.Ścieżki w moim parku pomalował na biało i posrebrzył zieloną trawę. 🙂
  U mnie Sylwester zaczął się już we wczesnych godzinach popołudniowych,a właściwie to już kilka dni wcześniej.Wczorajszej nocy o północy doszedł do Zenitu zakańczając Stary Rok i rozpoczynając Nowy Rok pięknymi profesjonalnymi pokazami sztucznych ogni.Z wielu oddalonych miejsc ciemne Niebo rozświetliły cudowne kolorowe parasole powstałe z tysięcy drobnych iskierek.Pod domem również przemykały postacie z długimi petardami pod pachą,które były jeszcze niezdecydowane w którym miejscu się zatrzymać aby je wystrzelić.Jeden obrał sobie miejsce po drugiej stronie ulicy w parku i zaczął przy nich majstrować.W krótkich odstępach czasu,jak tylko ich właścicielowi udało się odpalić,ze świstem unosiły się lotem błyskawicy do góry.Niektóre chwiejną ręką kierowane leciały w stronę naszych okien zapierając dech w piersiach.W tym czasie Pelluś niesamowicie zaczął ujadać,stawiając w jego mniemaniu, dzielnie czoła tym wszystkim wiwatom.Kiedy przechyliłam łyk czerwonego wina moja mama oddaliła się ode mnie do małego pokoju za psem aby asekurować i powstrzymywać tuląc go przed stresem.
  Po tak emocjonującej nocy dzisiejszy Nowy Rok jest spokojny,tylko jakieś pozostałości całych armatek gdzieś w oddali się czasem odezwą.Serdecznie Panią i Wszystkich Piszących i Czytających Pani Blog pozdrawiam. 🙂 🙂 🙂

 27. ReplyEla z lasu

  Pani Aggusiu,
  Przeczytałam swój horoskop i … wiele jeszcze pracy przede mną….. aby poprawić moje nastawienie do …
  Dzwonię na Pogotowie … z prośbą o doraźną pomoc.. 🙂 🙂 🙂
  Do usłyszenia.

 28. ReplyEDUSIA

  ??? ???. * . * . * . * . * .
  .* Szczęśliwego *.
  * Nowego Roku *
  * . * 2016* * *
  * .* .* .* .* .*
  *. *. * ??????

 29. ReplyEB-)

  Pani Agguniu, dla mnie Nowy Rok zaczął się super ? a jutro też zapowiada się fajny dzień ???

  do miłego usłyszenia ?

  EB-)

  ps. jak pomyślę co było ze mną rok temu …. byłam kupką nieszczęścia……. a teraz ?

   1. ReplyEB

    Pani Agguniu aż trudno uwierzyć, ja osiągnęłam tak dużo……i sama nie wiem kiedy i jak to wszystko stało się ? jestem szczęśliwa i cieszę się ogromnie tym co mam ? wiem, że marudzę czasami jeszcze , niestety jestem niecierpliwa……? moje życie jest inne, ja jestem inna-jest pięknie ?pozdrawiam serdecznie Panią i przesyłam ukłon dla Tarota ??? EB

 30. Replyb.kr

  Pomimo moich trosk,a mianowicie Stary Rok skończył się smutno, bo zakończył się mój kilkuletni związek, a do tego tata trafił do szpitala…..życzę wszystkim miłego pierwszego weekendu w Nowym Roku!
  Ale motto dla mnie wodniczka na ten rok brzmi pozytywnie: „Cieszę się każdą chwilą a wszystko inne przyjdzie samo”.
  Dziękuję Pani Aggusiu !Pozdrawiam ciepło 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *