HOROSKOP 2018 na czwartek 11.01 Karta Dnia

HOROSKOP 2018 na czwartek 11.01 Karta Dnia

HOROSKOP 2018 na czwartek 11.01 Karta Dnia

 

Z uwagi na to, że dzisiaj Księżyc jest w Znaku Skorpiona a Słońce w  Znaku Koziorożca będziemy mieli trochę zmienne nastroje. Możemy sami nie wiedzieć czego chcemy. Warto zabrać się do pracy, ponieważ praca pozwoli nam się skoncentrować. Odniesienie sukcesu jest w zasięgu ręki. Jeśli konsekwentnie  zadziałacie, osiągniecie sukces. Sprawy pracy, urzędowe zostaną załatwione korzystnie.

 

Tego dnia można przeprowadzić szczere rozmowy, ale raczej w godzinach popołudniowych i wieczornych. Wszelkie randki i zakupy będą korzystne a przy tym zaoszczędzicie trochę pieniędzy.Wieczorem zrelaksujcie się, poczytajcie książkę,obejrzyjcie dobry film.

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz. 13.00 do wieczora. W piatek od 14.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

39 comments

 1. ReplyKazimiera

  Haha,oj tak,zaoszczędziłam dzisiaj parę złotych i w zasadzie starczyło na wszystko co dzisiaj chciałam kupić.Wchodzę do sklepu i już coś tańszego w podwójnej ilości na mnie czekało.Nawet pani ekspedientka spytała się prosto mnie czy biorę oba kawałki ciasta i akurat je pakowała ,każde osobno.Myślałam również o kwiatku dla mamy bo ma dzisiaj urodziny.Za chwilę zbliżam się do kwiaciarni i przechodzi koło mnie kobieta z piękną czerwoną ,niewysoką różyczką.Postanowiłam,że jednak wejdę i zobaczę czy są takie i po ile.No i wyszłam z jedną,a że ciepło to i pakować nie trzeba było.Oj,a nastrój miałam pozytywny do momentu gdy składałam mamie życzenia.Wtedy na chwilę mnie wkurzyła bo ubrała na siebie błękitną kamizelkę którą dostała ode mnie,a którą to ja kiedyś sama zrobiłam na drutach.Było by wszystko w porządku gdyby nie to ,że zobaczyłam przeciętą nożyczkami z przodu przy szyi.Powiedziała,że ją dusiła w gardło.A dusiła bo przecież ubrała tył do przodu.Mimo wszystko chciałam się opanować i nie robić jej więcej wyrzutów.A ochłonęłam trochę gdy zaraz poszłam z psem na spacer.gdy wróciłam to już jej nie miała na sobie. 😀 i atmosfera urodzinowa odbyła się w spokoju i nawet miło. 🙂 🙂

     1. Ag-a

      z pomysłowymi i ,,zaradnymi” Mamami już tak jest…, a do kamizelki proponuję kołnierzyk naszyć i będzie ok- pozdrawiam i życzę anielskiej cierpliwości (sobie też…)

 2. ReplyIlona Wesoła???

  Pani Aggusiu zapomniałam jeszcze powiedzieć że nawet wczoraj przyszedł chłopak, który na pierwszy rzut oka był podobny do tego co pytałam?, w pierwszej chwili myślałam że to on, ale to był ktoś inny

 3. ReplyJaMysia

  Pani Aggusiu jest Pani wspaniałą wizjonerką. To aż wprost niesamowite !
  Jak ostatnio z Panią rozmawiałam, to podczas rozmowy wypłynął temat mojej przyjaciółki.
  Ukazała się Pani – bez rozkładania Kart – Jej postać. Powiedziała Pani, że widzi u Niej dużą bliznę, która jest zakończona w szpic.
  To, że moja przyjaciółka ma blizną wiedziałam. Natomiast kształtu blizny nie pamiętałam.
  Powiedziałam przyjaciółce, co Pani widziała. Była bardzo zaskoczona i niesamowicie zdziwiona, bo ta blizna właśnie w szpic się kończy.
  Nie znam żadnej innej osoby, która tak jak Pani widzi takie rzeczy.
  Dosłownie WIDZI. Nie korzystała przecież Pani z Kart. Aż ciarki po ciele przechodzą.
  Pani Aggusiu, Pani DARY są zachwycające. Zarówno jasnowidzenie jak i czytanie Kart Tarota.
  Jest Pani fenomenalną, fantastyczną Wróżką. Wszystko co Pani powie się sprawdza, jest rzeczywistością lub się w nią zamienia.
  Dziękuję również za Bransoletkę Ochronną dla mojej przyjaciółki. Jest nią zachwycona.
  Przesyłam moc uścisków i buziaków ????

 4. ReplyEB

  Witam Pani Agguniu, o której dzisiaj będzie Pani dostępna ? straszna zawierucha , bardzo potrzebuję rozmowy …

  pozdrawiam ciepło

 5. ReplyEB-)

  Witam Pani Agguniu,

  będzie Pani dzisiaj dostępna ? straszna zawierucha , bardzo potrzebuję rozmowy ……

  pozdrawiam ciepło ?

 6. Replyjoanna

  szukam wśród Pani komentarzy tych odnośnie sprawdzalności czasu. jak na razie wszystko poza jedną najistotniejszą sprawą się sprawdza łącznie z czasem. od czego to może zależeć takie przesunięcia….


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Witam
   Hmm…
   O Czasie mówiłam wielokrotnie w moich programach telewizyjnych, wywiadach i pisałam też tu na blogu.

   Nie jestem w stanie tak na szybko odszukać tych wpisów,ale mam coś dla Pani:

   „Jeśli Twoim wyborem jest sięgnąć poza czas do wieczności, należy zmienić sposób postrzegania czasu.
   Teraźniejszość jest, zanim był czas i będzie, gdy czasu już nie będzie.
Czas natomiast zawsze przedstawia się tak, jak go interpretujesz, ponieważ sam z siebie jest niczym.”

   „Sięgam poza czas i wyrażam swą wolę aby przyjmować tylko to, co wieczne”.

   Zarówno czas jak i wieczność są w twym umyśle i będą pozostawać w konflikcie, dopóki nie zaczniesz postrzegać czasu wyłącznie jako środka do odzyskania wieczności. Jednak nie będziesz mógł tego dokonać tak długo, jak długo będziesz wierzyć, że wszystko, co ci się przydarza, jest spowodowane przez czynniki zewnętrzne.
   Musisz się zatem nauczyć, że czas jest wyłącznie do twej dyspozycji i nic na tym świecie nie może cię zwolnić z tej odpowiedzialności.

   Ogólnie trzeba być „ponad to” i nie odliczać Czasu. Może osoby z bloga, które wiedzą już jak to jest wypowiedzą się same 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *