IMG_4162

Horoskop na jutro dla wszystkich Znaków Zodiaku

Horoskop na jutro dla wszystkich Znaków Zodiaku

 

BARAN będzie bardzo energiczny. Zabierze się za gotowanie, pieczenie i sprzątanie. Może spodziewać się wizyty gości, który rozsiądą się na dłużej. Dzień korzystny pod względem uczuć i rozmów. Finanse bez większych zmian.

 

BYK leniwy i rozkapryszony, taki będzie Byk zaraz kiedy się obudzi. Zapragnie przebywania na świeżym powietrzu i leżenia na trawce. Dzień bardzo korzystny. Znak ten dużo zrobi dla innych, mimo postanowienia wypoczynku. Jeśli jest możliwość to powinien zagrać w jakąś grę z nagrodami. W związkach miłosnych może powiać nudą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLIŹNIĘTA  bardzo spokojnie upłynie im czas. Odczują, że są bardzo kochane i potrzebne innym. Nabiorą Wiary i pewności siebie odnośnie Życia Uczuciowego. Opracują też plan zarabiania pieniędzy. Mało wypoczną aczkolwiek będą bardzo zadowolone.  

 

RAK jego spontaniczność oraz uśmiech zjednają mu wielu nowych znajomych. Dużo spotkań towarzyskich oraz rozkwit Miłości. Z reguły oszczędne Raki mogą trochę przesadzić z wydatkami. Wieczorem może się zdarzyć romantyczna kolacja we dwoje.

 

LEW skoncentruje się przede wszystkim na wyjaśnianiu jakiś nieporozumień. Negocjacje , rozmowy zakończą się radośnie. Dużo spacerów oraz rozmyślań będzie głównym zajęciem Lwów w tym dniu. Wieczór bardziej energiczny i romantyczny. Finansowo Lwy powinny uważać.

 

PANNA radosna od samego rana. Będzie to dzień zmieniający bardzo dużo w relacjach damsko męskich. Zmniejszenie dystansu miedzy zakochanymi będzie bardzo widoczne. Panny będą nieco dokuczliwe, ale to i tak nie przyćmi ich uroku w oczach wybranka.

 

 

WAGA stonowana ale uśmiechnięta ochoczo przystanie na propozycję partnera. Możliwość wyjazdu lub drobnej przejażdżki sprawi Wadze dużą radość. Wagi powinny więcej się otworzyć na otoczenie, które tak bardzo potrzebuje rozmowy z nimi.

 

SKORPION będzie się wylegiwał w swoim łóżku aż do południa. Zrobi sobie dzień urody i dbania o siebie. W większości czas spędzi przez komputerem. Skorpiony wybierające się na spacer powinny zabrać ze sobą coś ochronnego.

 

STRZELEC będzie trochę zapracowany. Mało będzie rozmów z rodziną, ponieważ Strzelec będzie chciał nadrobić zaległości z dokumentami. Wieczór zapowiada się spokojniej i będzie chwila na relaks.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOZIOROŻEC nie usiedzi na miejscu. Będzie jeździł, zwiedzał, umawiał się na kawę. Będzie szukał kontaktu z dawno nie widzianymi znajomymi. Niewykluczona jakaś impreza przy grillu. Radość i energiczność będzie przy Koziorożcach do samej nocy.

 

WODNIK może być trochę drażliwy i czepliwy. Przez większą część dnia może odczuwać różnego rodzaju bóle. Przemęczenie i niedospanie da o sobie znać w godzinach popołudniowych. Wodnik otrzyma jakieś zaproszenie, ale niekoniecznie z niego skorzysta.

 

RYBY pełne werwy i optymizmu mogą wyruszyć w podróż, która upłynie im dość dobrze. Doskonały czas na rozmowy z najbliższymi, partnerem oraz z sobą samym. Jeśli ryby mają możliwość powinny kupić los na loterii.  

 

Na relacje na żywo na Fb zapraszam gdzieś w okolicy godz. 14.00

 

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

5 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *