7 bulaw

Horoskop Karta Dnia 24.09

Pierwszy Dzień Jesieni uroczyście rozpoczęty. Od Was zależy jako ona będzie. Jest to Czas zbiorów i gromadzenia zapasów , nie tylko tych spożywczych , ale i energetycznych. Jeśli dobrze wykorzystaliście Lato to już teraz powinniście czuć się dobrze. Jesienią należy 94zastanowić się nad tym czego chcecie i dokąd zmierzacie. Jest to najodpowiedniejszy moment na tworzenie się związków uczuciowych a także dobry Czas na wzbogacenie się. Tak samo jak Matka Ziemia daruje Nam wszystkim swoje plony, tak samo Wszechświat daruje każdego Dnia szansę na wszystko to, czego chcemy. Jeśli nie wiesz jak te szanse zauważyć i czy Ty też je masz śmiało możesz mnie zapytać. 

Dowiedz się co Cię czeka do końca tego roku kalendarzowego, co myśli o Tobie dana osoba, jakie ma zamiary, wrażenia po ostatnim spotkaniu albo czemu kontakt miedzy Wami się urwał. Możesz porozmawiać ze mną też na temat swojego zdrowia czy pracy. Jako jedyna tarocistka w Polsce wskażę Ci nowe miejsce pracy wraz z określeniem koloru budynku, stanowiska pracy. Podam wszystkie niezbędne szczegóły abyś na pewno nowa prace znalazł bez problemów.

Zapraszam do rozmowy w ten Magiczny Czas.

Karta Dnia na 24.09 :

Siódemka Buław:

Twój Dzień rozpoczniesz od zastanawiania się nad tym, co możesz jeszcze zrobić aby poprawić swoje stanowisko w pracy, aby osiągnąć sukces o którym marzysz od dawna. Poczujesz się trochę przemęczony, ale szczęśliwy osiągnięciami , które wydawały się niemożliwe. Przeszkody z urzędami pokonasz jedną rozmową i zaczniesz planować dalsze posunięcia. Jeśli obawiasz się komplikacji miłosnych, obmyśl szczegółowy plan a wszystko potoczy się jak chcesz.

Na Magicznej Linii będę dostępna.

Pozdrawiam Jesiennie!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

52 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *