CIMG0291-300x225

HOROSKOP LIPIEC 2016

HOROSKOP LIPIEC 2016

 

Pierwsze Dni Lipca będą dla Ciebie trochę ciężkie, ponieważ będziesz czuł się zagubiony pod każdym względem. Twoje rozproszenie da się we znaki nie tylko Tobie, ale i Twoim najbliższym. Drobne sprzeczki na tle Rodzinnym i niedomowienia beda spędzały Ci sen z oczu, co przyczyni się do jeszcze większego rozdrażnienia.

Nadmiar spraw do załatwienia i obawa, że nie poradzisz sobie sama ze wszystkim, będą przyczyną Twojego przemęczenia. Karty podpowiadają, abyś trochę zwolnił i nie działał w pośpiechu. Zanim coś postanowisz, przemyśl wszystkie argumenty za i przeciw.

 

Taki stan może utrzymywać się do piątego Lipca. Wrażliwsze osoby bardzo mocno go odczują. Kolejne Dni beda dość dobre, aczkolwiek ogólnie Lipiec nie jest łatwym miesiącem w obecnym Roku. Będzie bardzo kapryśny pod względem energetycznym jak i pogodowym.

 

Horoskop Miłosny Lipiec 2016

Od pierwszych Dni zapragniesz wyjaśnić niedomowienia na tle uczuciowym. Będziesz przy Tym bardzo pewny siebie, a także po raz pierwszy od dłuższego Czasu zdobędziesz się na poważną rozmowę. Postanowisz dowiedzieć się, od potencjalnego partnera, czy Twoje pragnienia w końcu zostaną spełnione. Lekka dezorientacja i obawa co do odpowiedzi, jedynie popchnie Cię do zdecydowanego ruchu, aby On zagrał w otwarte karty.

 

Będzie to trochę trudne ponieważ rozpoczynające się Lato nie będzie skłaniało mężczyzn do zwierzeń. Będą raczej chcieli być w centrum uwagi pięknych kobiet, niż zawracać sobie głowę miłosnymi wyznaniami i deklaracjami. Nie obawiaj się jednak i zadziałaj, warto powalczyć o swoje. Twoje miłosne zabiegi okażą się sukcesem. Doczekasz się upragnionych słów, a u niektórych osób będą one nawet poparte czynami.

W połowie miesiąca, gdzie Zodiak Raka na dobre się rozgości, ponownie poczujesz wycofanie i niepewność odnośnie tego, co czujesz do danej osoby. Mimo ciepłej, aczkolwiek trochę deszczowej pogody nie będziesz miała ochoty na kontakty intymne. Skoncentrujesz się na rozmowach i porządkowaniu szaf. Nie odpychaj partnera, ponieważ on w tym czasie będzie miał szczególne powodzenie. Jest nawet zagrożenie chwilowym romansem.

 

Jeśli będziesz radosna i pewna siebie Twoje akcje miłosne wzrosną, a także przyciągną letnich adoratorów. Osoby nie będące w stałych związkach czeka iście rozrywkowe Lato. Będą zapraszane na wiele imprez, bali i ognisk, aby przy świetle Księżyca rozkoszować się ciepłem rąk dopiero co poznanego mężczyzny. Przelotne romanse, zauroczenia i seks będą na porządku Dziennym. Od Ciebie zależy jak dalej potoczą się te znajomości. Karty podpowiadają, iż wśród tych mężczyzn może być ten jeden na całe Życie. Jedynie co musisz zrobić, to wyłuskać go z chwastów, nie pasujących przecież do Ciebie.

 

IMG_1227Horoskop Finansowy Lipiec 2016

Sprawy zawodowe będą szły swoim torem, ale i w tej Sferze Planety Nas nie oszczędzą. Niby wszystko pięknie i ładnie, ale gdzieś pod spodem będzie ukryty haczyk. Obietnice szefa nie pokryją się z rzeczywistością. Możesz zostać wmanewrowana w dodatkową pracę bez pokrycia finansowego. Nie bierz zbyt dużo nowych obowiązków na siebie, na to przyjdzie jeszcze pora.

Kobieta o jasnych włosach z którą nie masz najlepszych relacji zawodowych będzie chciała przekonać Cię, że to ona ma racje, a Ty Jesteś jedynie jako dodatek do całości w waszym zespole. Nie daj sobie wmówić, że szef Cię mniej ceni, niż pozostałych pracownikow. Jeśli pokażesz, że znasz swoją wartość, Twoje zaangażowanie w pracy wzrośnie, a co za tym idzie już za jakieś dwa miesiące możesz otrzymać podwyżkę wynagrodzenia.

Wibracja Raka będzie skłaniała do robienia planów na przyszłość odnośnie swojej kariery zawodowej. Jest to doskonały miesiąc na analizę i zmiany pod względem zawodowym.

Będąc na urlopie doznasz olśnienia co tak naprawdę chcesz w Życiu robić, a także w jaki sposób zwiększyć swoje finanse. Dobrymi Dniami na inwestowanie czy zaciąganie kredytów jest wtorek, czwartek i piątek. Wtedy też możesz spodziewać się dodatkowych pieniędzy Od Losu w postaci wygranej.

 

 Horoskop Zdrowotny Lipiec 2016

Mimo ciepłej pogody wiele osób będzie miało problemy z kaszlem i bólem gardła. Należy uważać też na zapalenia oskrzeli, a także na problemy z układem krążenia. Tarczyca może dawać o sobie znaki, więc jeśli masz możliwość wybierz się nad morze i spaceruj przy samej linii brzegowej . Tam jest najwiecej jodu. Gdy pada deszcz jest on bardziej przyswajalny. Więc nie zamykaj się w pokojowym hotelu tylko działaj w trosce o swoje zdrowie.  Tegoroczny relaks będzie bardzo energiczny, zapomnij o wylegiwaniu się na plaży czy w domowym ogródku. Okoliczności i sytuacje nie pozwolą Ci na leżenie za co Twój organizm będzie Ci wdzięczny. Tego Lata masz szanse podreperować swoja kondycje, aby w zimowe wieczory nie strzykało Ci w kościach.

 

Jeśli chcesz poznać swój indywidualny Horoskop na Lipiec 2016 zapytaj.

 

Magiczna Linia 708 788 222 i 708 888 688.

Pozdrawiam Lipcowo !

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

41 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *