rycerz monet

Horoskop na 13.10.2015

Horoskop 13.10.2015

Rycerz Denarów:

Twoja dzisiejsza staranność a nawet pedantyczność spotka się z uznaniem szefa a z dezaprobatą w domu. Szef będzie pod wielkim wrażeniem Twojego zaangażowania i nowego pomysłu, projektu, który mu przedstawisz. W dalszej perspektywie zaowocuje to podwyżką finansową a u niektórych osób nawet awansem. Natomiast domownicy będą niechętni do Twojego wielkiego sprzątania przez co pojawią się drobne sprzeczki i nieporozumienia. Nie ugniesz się tym razem. Jak postanowisz takich będziesz oczekiwał efektów. Dobry czas na wszelkiego gry liczbowe i inwestycje. Zapragniesz też, coś zmienić w swoim ubiorze aby spodobać się ukochanemu. W swoich wydatkach bądź odpowiedzialny i czujny, abyś pod koniec miesiąca nie płakał.

 

Przypominam, że dzisiaj jest ostatni Dzień na zapisy do Rytuału Jesiennego Hatti. jeszcze dostępne jedynie 4 miejsca !

1 Jesienny Rytuał Hatti,  jest jednym z silniejszych Jesiennych  Rytuałów wykonywanych przeze mnie jedynie raz w Roku. Rytuał ten otwiera Drogi Życiowe, niweluje wszelkie przeszkody odnośnie sfery finansowej, zdrowotnej czy uczuciowej.  Otwiera on wszelkie sfery Życia : miłość, zdrowie, finanse. Jeśli chcesz ,aby w Twoim Życiu zagościło uczucie, dobre zdrowie a także wspaniałe finanse to wlaśnie ten Rytuał jest dla Ciebie. Ilość miejsc jest ograniczona.

Osoby chętne proszone są do zapisów drogą mailowa aggasoyala@gmail.com lub telefonicznie 708 788 222. Termin do  13 .10.

Koszt Jesiennego Rytuału Hatti ustalany jest indywidualnie po wnikliwej analizie . Pragnę zaznaczyć również , że sprawdzam każdą osobę czy dany Rytuał może być u niej wykonany i z jaka siłą, ponieważ każdy z Nas jest inny i każdy potrzebuje innej siły 12109091_985758148147200_1122457414393293830_nenergetycznej . Może zdarzyć się również tak, że dana osoba nie będzie kwalifikowała się do tego Rytuału z różnych przyczyn. Sprawdź już dziś czy właśnie Ty nadajesz do zastosowania tej Magii.

Moja podpowiedź: jeśli czujesz się zagubiona, nie umiesz znaleźć sobie miejsca, czujesz przemęczenie mimo odpowiedniej ilości snu, nie potrafisz rozwiązać pewnych sytuacji mimo usilnych starań, masz dolegliwości zdrowotne mimo dobrych badań lekarskich, czy też nie możesz pozbyć się długów finansowych , nie wiesz dlaczego pieniądze od Ciebie „uciekają ” , jeśli czujesz potrzebę zmiany w swoim Życiu, to właśnie TEN Jesienny Rytuał Hatti jest dla Ciebie.

Na Magicznej Linii będę dostępna do późnych godzin wieczornych. tel.708 788 222

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

 

 

Tags: No tags

28 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *