KARTY12-300x261

Horoskop na 2017

Horoskop na 2017 Znaki Zodiaku

Baran

 

Styczeń rozpocznie się dla Baranów dynamicznie i trochę ciężko. Przez natłok zdarzeń i spraw do wyjaśnienia Barany poczują się przytłoczone. Los zmusi je do konkretnego podjęcia decyzji odnośnie spraw zawodowych.

Baran może spodziewać się od Wiosny lepszej pracy, zmiany stanowiska czy przeniesienia do innego działu. Większe finanse przyjdą w Lipcu i Sierpniu, aczkolwiek  będzie musiał o nie zawalczyć.

 

Szczególne powodzenie finansowe czeka Kobiety Barany. To właśnie one, będą wiodły prym na wysokich stanowiskach oraz one, będą bardziej odważne i zdecydowane przy zakładaniu swoich firm. Zapragnął być niezależne i samodzielne finansowo. Pomysły na zarabianie pieniędzy, które mają od dawna, przyniosą im sukces w 2017 Roku.

Barany powinny być bardziej ostrożne ze swoimi wydatkami oraz inwestycjami w Październiku i Listopadzie. Mogą wydać zbyt duże ilości na inwestycje, które okażą się błędne.

Podpowiedź Kart Tarota: zanim coś podpiszesz udaj się do prawnika.

 

 

Horoskop Miłosny 2017

Baran

Rok 2017 zapowiada się bardzo kolorowo i obficie. Już od Lutego nabierzesz odwagi i siły, aby przeprowadzić od dawna odkładane rozmowy z bliską osobą. Postanowisz pozbyć się niedomówień i złudzeń, które zagościły miedzy Wami jakieś parę Miesięcy temu. Jeśli umiejętnie przeprowadzisz rozmowę, wyjaśnisz swoje obawy, partner też otworzy się na Ciebie.

Po raz pierwszy od dawna porozmawiacie szczerze. Zaczniecie planować dalszą wspólną Przyszłość na nowych zasadach. Jeśli zamierzacie powiększyć Rodzinę, sprzyjającym Czasem są Miesiące Maj i Wrzesień.

Barany, które w poprzednim Roku chciały zakończyć swoje stałe związki zrealizują ten plan do końca Czerwca. Odcięcie się od Przeszłości doda im siły i energii. Nie pozostaną jednak długo same, ponieważ już pod koniec Października czeka ich nowa Miłość.

 

Samotne Barany przestaną oglądać się za siebie i myśleć o swoim zranieniu miłosnym. Tęsknota i ból już w Kwietniu zostanie zapomniana. Barany słynące z tego, że same lubią zabiegać i zdobywać w 2017 Roku zdobędą się na pomysłowość jakiej dotąd nie przejawiały. Nic nie będzie w stanie stanąć Baranom na przeszkodzie, aby stworzyły związek z tym partnerem którego sobie upatrzą. Doskonały Czas na podboje dla samotnych Baranów nastąpi od Marca i będzie się utrzymywał, aż do Października. W tym okresie wiele Baranów wejdzie w stałe relacje. Ogólnie Rok 2017 dla Baranów będzie dość korzystny aczkolwiek bardzo dynamiczny. Barany odnajdą się doskonale w 2017 Roku. Już teraz powinny zaplanować sobie wakacje, ponieważ w ferworze pędu mogą urlop przeoczyć.

 

Horoskop na Zdrowie 2017 

 

Baran będzie pełen optymizmu i chęci do działania. Jego charyzma przyciągnie wielu Ludzi. Karty podpowiadają, aby mimo szybkiego tempa w najbliższych Miesiącach znaleźć Czas na leniuchowanie. Szczególną uwagę Barany powinny zwrócić uwagę na układ kostny, minerały i mikroelementy w organizmie oraz na jamę ustną. Dużo ruchu i świeżego powietrza dodadzą uśmiechu i piękna.

 

 

Horoskop na 2017 Rok

Byk

 

Jak zawsze piękny, elegancki i z klasą od pierwszych Dni Stycznia będzie czuł się trochę niespokojny pod względem emocjonalnym. Spokój i ciepły koc będzie tym , czego Byk będzie potrzebował na samym początku 2017 Roku. Byk, który nie znosi gdy jest nuda i rutyna, będzie ciągle gnał do przodu. Nowe inwestycje, otwieranie nowej firmy czy przeniesienie się zawodowo do innego miejsca dodadzą Bykowi Siły a także powiększą jego stan majątkowy. Dobrymi Miesiącami pod względem finansów jest Czas od Lutego do Września z drobną uwagą na Sierpień gdzie będą trochę zwiększone wydatki.

 

Rok 2017 przyniesie dla Byka sporo zmian zawodowych, aczkolwiek akurat z tego Byk powinien być zadowolony. Zmiany w pracy, rozwój biznesu przyniesie wysokie wynagrodzenie. Byk kochający materię poczuje się w końcu bezpieczny i stabilny. Wszystkie Byki w okolicach Lutego mają szansę na dodatkowe pieniądze od Losu, więc warto inwestować na giełdzie, grać w gry liczbowe itp.

Podpowiedź Kart Tarota:

Uważaj na to, abyś mimo większego przypływu gotówki nie popadł w niepotrzebne zobowiązania finansowe, mniej wydawaj, więcej odkładaj.

 

Horoskop Miłosny 2017

Byk

Osoby będące w długoletnich związkach będą na poważnie zastanawiały się dokąd ta relacja zmierza. Wiele długoletnich par może się rozpaść ze względu na rutynę i niemożność porozumienia się. Jedynie związki w których, mimo kłótni, jest prawdziwa Miłość przetrwają. Byki zmęczone ciągłymi niedopowiedzeniami, czepialstwem i brakiem poczucia bezpieczeństwa w okolicach Marca zaczną rozglądać się z kimś, kto może spełnić ich potrzeby. Istnieje duże prawdopodobieństwo romansu na kilka Miesięcy.

 

Samotne Byki będą poszukiwały obiektu marzeń, aczkolwiek jedynie te, uroczone w drugiej dekadzie Miesiąca znajdą swojego wybrańca. Pozostałe będą musiały na stały związek poczekać do kolejnego Roku. Jednak samotne Byki nie będą miały powodów do narzekań, ponieważ ich urok osobisty będzie przyciągał do nich wielu adoratorów. Korzystnymi Miesiącami pod względem wzlotów miłosnych są dla Byka: Maj, Czerwiec, Lipiec oraz Wrzesień. W tym Czasie bykom zakręci się w głowie od nadmiaru wrażeń. Uważajcie na możliwość zajścia w ciążę.

 

Horoskop na Zdrowie

Byk co jak co, ale na swoje Zdrowie w końcu należy zwrócić uwagę. Twój układ trawienny pozostawia wiele do życzenia. Ogranicz też wygodne leżenie na rzecz większej ilości ruchu. Twój organizm odwdzięczy się min.spadkiem wagi ciała.

 

 

Horoskop na 2017 rok

Bliźnięta

 

Bardzo powoli i z dystansem Bliźnięta podejdą do pierwszych Miesięcy Nowego Roku 2017. Będą bardzo niechętne wszelkim zmianom, które pojawią się już w połowie Stycznia.

Rok 2017 dla Bliźniąt będzie Czasem na przezwyciężanie przeszkód, które pojawiły się w poprzednich Latach. Szczególną uwagę Bliźnięta skoncentrują na sferze zawodowej. Będą wspinały się po szczeblach kariery w bardzo szybkim tempie. Rozmowy i ploteczki zostaną odłożone na inny termin.

 

Bliźnięta z zapałem poświęcą swój dodatkowy Czas na rozwijanie swoich umiejętności zawodowych w tym kierowniczych. Już w Marcu ich wysiłek zostanie zauważony przez szefa. Zmiany umów o pracę, kontraktów pozwalających mieć większe wynagrodzenie będzie w 2017 Roku dla Bliźniąt bardzo dużo. Trudniejszym okresem pod względem finansów będzie Wrzesień i Grudzień. Pozostałe Miesiące są korzystne.

 

 

Horoskop Miłosny 2017

Bliźnięta 

Przepiękne, ale z natury nieśmiałe będą w skrytości wzdychały do coraz to nowych partnerów. Bliźnięta uwielbiają Miłosne tajemnice i niedopowiedzenia, ale pod warunkiem, że same mają kogoś przy swoim boku. Potrzeba odskoczni i chwilowych zmian w stałych związkach, będą szczególnie widoczne w Styczniu, Lutym oraz Wrześniu. Istnieje możliwość wejścia w chwilowy romans lub jednorazową fascynację na jedną Noc. Konieczność przełamania rutyny zmusi Bliźnięta do częstych wyjazdów w celach poznawczych. Liczba imprez na których Bliźnięta będą miały wielkie powodzenie zostanie wpisana na stałe w kalendarz zajęć codziennych. Samotne Bliźnięta w 2017 Roku będą błyszczały na parkietach. Ich uśmiech, odrobina nieśmiałości oraz wrodzona elegancja będzie widoczna na odległość. Dużo spotkań, ale decyzja tylko jedna. Bliźnięta będą miały dylemat , którego z adoratorów wybrać, aby stworzyć z nim stały związek. Wybiorą właściwie dla siebie co zaowocuje stworzeniem interesującej relacji.

 

Horoskop na Zdrowie 2017

Bliźnięta Zadbaj bardziej o swoje włosy, codzienne nagrzewanie ich nie sprzyja dobremu wyglądowi. Jeśli już zaczynasz dbać o swój wygląd to nie zapominaj o jamie ustnej. Zwróć też szczególną uwagę na układ oddechowy.

 

 

 Horoskop na 2017 Rok

Rak 

Tajemniczy i bardzo wrażliwy z natury, będzie miał do pokonania, szczególnie na początku Stycznia trochę przeszkód. Poradzi sobie z nimi doskonale. W kolejnych Miesiącach Rak będzie pędził do przodu, aby nadrobić wszelkie zaległości, które nagromadziły się w pierwszych Tygodniach Roku. Sprawy zawodowe poukładają się dość dobrze, aczkolwiek Rak będzie nimi trochę zmęczony. Nie należy martwić się w pierwszych Tygodniach Roku zawirowaniami w sprawach pracy i finansów. Droga oczyszczenia trochę musi potrwać zanim znajdziecie pracę taką, jaką chcielibyście mieć. Raki powinny uważać na swoje wydatki szczególnie w Maju i Grudniu.

 

Zbyt wielka pewność siebie w wydawaniu pieniędzy może pociągnąć za sobą pewnego rodzaju straty finansowe. Dobrym Czasem dla Raków pod względem finansowym są Marzec, Kwiecień i Sierpień. Raki w 2017 Roku będą bardzo pracowite i stawiające na karierę zawodową. Nowe kontrakty, umowy o pracę czy awanse będą osiągane  z lekkością, której nie było w poprzednich Latach. Rak powinien zastanowić się nad zmianą mieszkania czy kupnem Domu, ponieważ obecne miejsce nie za bardzo jest korzystne pod względem energetycznym.

 

Horoskop Miłosny na 2017

Rak Tak jak wspomniałam początkowe Tygodnie Roku 2017 będą trudniejsze pod względem zawodowam, ale też i uczuciowym. Raki będą czuły się trochę zaniedbywane przez partnera. Mogą uskarżać się na brak zainteresowania i brak okazywania Miłości. Jest to szczególnie ważne dla Raków w tym Czasie, ponieważ będą czuły się pozostawiane ze wszystkim samym sobie. Ogólnie Raki zawsze i wszędzie muszą mieć wszystko zaplanowane, więc takie rozchwiania mogą przyprawiać je o smutek i zniechęcenie. Partnerzy powinni zadbać o swoje Raczki, aby te miały wystarczające poczucie bezpieczeństwa, ponieważ ono jest bardzo cenne dla Raków. W stałych związkach mogą pojawić się częstsze nieporozumienia i kłótnie, aczkolwiek szybko zostaną zakończone. Raki w 2017 Roku wkraczają w nowy wymiar związku. Stanie się on stabilny, konkretny i stały bez zbędnych niedomówień. Korzystnymi Miesiącami na Miłosne wzloty są Luty, Marzec i Lipiec. Wtedy Raki odkryją swój urok w całej okazałości. Samotne Raki w 2017 Roku mogą liczyć na poznanie swojego Życiowego partnera. Znajomość zaczynająca się przyjaźnią w Przyszłości ma szansę wkroczyć na drogę małżeństwa. samotne Raki doskonale wykorzystają tą sytuację, zatrzymując przy sobie wybranka na długie Lata.

 

Horoskop na Zdrowie 2017

Rak powinien bardziej skoncentrować się na sobie. Badania kontrolne są wskazane w porze Wiosennej i Jesienią. Należy zmienić sposób odżywiania się oraz więcej spać.

 

Horoskop na 2017 Rok

Lew

Od samego początku Roku 2017 będzie zapracowany i gotowy do działania. Lwy mają przed sobą bardzo pracowity Rok pod każdym względem. Sfera zawodowa przysłoni im cały Świat, aczkolwiek to nie znaczy , że nie będą chciały Miłości. Lwy mają przed sobą do podjęcia bardzo ważne Życiowe decyzje dotyczące ich dalszej kariery zawodowej. Szczególnie napiętymi Miesiącami pod tym względem będą Maj i Sierpień. Nie martwcie się drogie Lwy, ponieważ mimo utrudnień i napięcia zawodowego macie w tym Czasie wielką Siłę przebicia i ochronę.

 

Osoby czekające od wielu Lat na awans czy konkretne zmiany w pracy będą musiały przeprowadzić poważną rozmowę ze swoim szefem. Otwartość i rzeczowe przedstawienie faktów przyniosą korzystny rezultat. Ogólnie Rok 2017 dla Lwów jest szybki, ale przynoszący zadowolenie finansowe. Lew może osiągnąć dodatkowe pieniądze od Losu już na początku Marca i w Październiku. Należy w obecnym Roku gromadzić pieniądze. Lwy znane ze swojej lekkiej ręki do wydawania pieniędzy powinny zrobić szczegółowy plan oszczędzania. W drugiej części Roku będą miały okazję zainwestować większą kwotę pieniędzy w nieruchomości.

 

 

Horoskop na Miłość 2017

Lew 

Osoby będące w stałych związkach mogą być spokojne o swoje relacje. Mimo skoncentrowania się przez Lwy na sprawach biznesowych, Życie uczuciowe nie ucierpi. Partner doskonale zrozumie zaangażowanie w sprawy kariery. Mimo utrudnień będą i chwile uniesień uczuciowych, szczególnie w Lipcu i Sierpniu.

Natomiast związki, które są jeszcze nie do końca sprecyzowane będą dążyły do zacieśnienia znajomości, aczkolwiek tu wszystko zależy od otwartości i stanowczości Kobiety Lwa. To w Jej rękach będzie do „ulepienia” ta relacja. To od Kobiety w Znaku Lwa będzie zależało, czy wybranek otworzy się na Nią czy nie. Lew powinien pokazać się w pewnych momentach jako delikatny kotek a nie ktoś ciągle „ryczący”.

Osoby poszukujące Miłości od dłuższego Czasu maja szanse na wejście w fajny związek na przełomie Marca. Nie od razu będą to wielkie porywy Serca, ale powolne poznawanie się, które sprawi Wam Radość. Samotne Lwy powinny wykorzystać każdą możliwą sposobność na spotkania towarzyskie. Nowe kontakty i koleżeństwa, mają szansę na długoletnie znajomości. Lew jak to on, na pewno nie przeoczy Przeznaczonej sobie osoby.

 

Horoskop na zdrowie 2017

Lew powinien zadbać o swój układ kostny i gardło. Więcej sportu i wypoczynku też się przyda, szczególnie Jesienią. Lew będzie tego Roku piękny i uwodzicielski co też poprawi Jego ego.

 

 

Horoskop na 2017 Rok

Panna

 jak zawsze inteligentna, ambitna i uczuciowa będzie miała przed sobą trudne wyzwania pod kątem spraw zawodowych. Osoby od dłuższego Czasu poszukujące rozwiązania finansowego będą miały wybór odnośnie nowej propozycji pracy już w Marcu. Oferta wydawać się będzie bardzo kusząca, aczkolwiek należy bardzo uważać, aby pod wpływem Radości nie przeoczyć ważnych postanowień, które przyszły szef umieści w umowie. Może to być zapisane drobnym drukiem. Zanim podejmiecie decyzję o przeniesieniu sie do nowej pracy, wszystko dokładnie przeliczcie czy Wam to się będzie opłacało.Wraz ze zmianą nowej pracy czekają Pannę pewne zmiany pod kątem organizacji Życia Rodzinnego. Panna doskonale przystosuje się do zmian i po jakimś Czasie w nowej pracy będzie odnosiła wielkie sukcesy, o które nawet siebie nigdy nie podejrzewała.

Panny mające już ugruntowaną sytuacje zawodową będą musiały wykazać więcej działania i starań, aby mogły mieć zadowolenie finansowe. Przez ostatnie Miesiące trochę poczuły się zbyt pewne siebie co nie podoba się szefowi. Dobrymi Miesiącami dla Panny są Marzec, Lipiec oraz Grudzień. W tym Czasie warto dokonywać wszelkich inwestycji, grać w gry liczbowe czy na giełdzie.

 

Horoskop na Miłość 2017 Rok

Panna piękne i delikatne oraz bardzo spragnione uczuć jeszcze do kwietnia będą trochę zdezorientowane zachowaniem partnera. Będą czuły jego wycofanie oraz wewnętrzny smutek. Mogą nawet podejrzewać ukochanego o zdradę. Karty nie pokazują pobocznego seksu aczkolwiek zagrożenie przelotnym flirtem u partnera jest bardzo widoczne. Panny powinny bardziej zadbać o siebie oraz okazać więcej otwartości i zainteresowania intymnościami. Stałe związki w 2017 Roku będą przechodziły sprawdzian swoich uczuć. Jeśli są ze sobą ze szczerego uczucia związek przetrwa, jeśli nie, relacja rozpadnie się zanim rozpocznie się Jesień.

 

Natomiast samotne Panny oraz Panny wzdychające do konkretnego wybranka mogą być spokojne. Zacieśnienie znajomości jest im zapisane w Gwiazdach na 2017 Rok. Nie muszą tak naprawdę robić nic, aby wybranek zrobił w ich stronę stanowczy krok. Sprzyjającym Czasem są Marzec, Kwiecień oraz Wrzesień. Panny będą zachwycone wielkiem powodzeniem i wianuszkiem adoratorów.

Jedynie należy uważać na zbyt rozwiązły tryb Życia w który Panny mogą wpaść. Nie jest to dla nich dobre , ponieważ po wielkich, spontanicznych uniesieniach mogą w późniejszym Czasie odczuwać do siebie niechęć. Panny marzące o wyznaniu uczuć już w Marcu będą zachwycone. Wyznanie będzie dla nich zaskoczeniem , ale i wielką Radością.

 

Horoskop na zdrowie 2017 Rok

Panna Należy zadbać o wyregulowanie swojej wagi Ciała. Wprowadzenie zdrowego trybu odżywiania pomoże pozbyć się Pannie dolegliwości żołądkowych. Należy też zadbać o uszy i oczy a w Miesiącach Wiosennych o gardło.

 

 

Horoskop na 2017 Rok

Waga 

 

Wagi mające problemy z podejmowaniem konkretnych decyzji w 2017 Roku przejdą same siebie. Już w połowie Maja, będą musiały podjąc życiową decyzje odnosnie zycia zawodowego. Aby pójść dobrą drogą powinny rozważyć wszelkie opcje czego chcą, co chcą wykonywać i jak widzą siebie w danej pracy za 5 lat. Wagi będą skoncentrowane na własnym rozwoju i doskonaleniu się w wielu dziedzinach. Te, które zastanawiały się nad dalszą edukacją juz  Czerwcu zapiszą się na kursy, szkolenia lub na studia.

Waga powinna wykorzystać 2017 Rok maksymalnie. Jest to Czas sprzyjający dla Wag. Mogą rozpocząć wszystko od początku w swojej karierze zawodowej lub kontynuować to , co rozpoczęły wiele lat wcześniej. Nie ważne co Waga wybierze, ważne, że w obecnym Roku wyznaczy nowy kierunek zarabiania pieniędzy. Sprzyjającymi Miesiącami jest Kwiecień, Maj , Październik.

Rok 2017 będzie sprzyjał karierze zawodowej , ale może być trudniejszy w utrzymaniu płynności finansowej. Wagi powinny ograniczyć spontaniczne wydatki na rzeczy „potrzebne” oraz na słodycze. Muszą nauczyć się gromadzić pieniądze.

Horoskop na Miłość 2017

Waga

Poprzedni Rok był dla Wag i radosny i ciężki. W 2017 roku będą dążyły do poprawy w związku, będą chciały wzmocnić uczucia oraz ożywić namiętność do partnera. Już w Styczniu mocno zatęsknią za romantycznymi wieczorami oraz za zwyczajnym ciepłym słowem. Będą bardzo czułe i opiekuńcze. Przestaną się zastanawiać czy chcą być nadal z obecnym partnerem czy nie. Nabiorą rozpędu i już w okolicach Czerwca mogą wyznawać swoją wielką miłość lub wręcz mogą się oświadczyć.

Wagi samotne powinny więcej wychodzić na wszelkiego typu imprezy, przedstawienia teatralne, koncerty ponieważ to właśnie tam mają szansę poznać partnera z którym stworzą związek na dłuższy Czas. Będą czuły się kochane i adorowane. Nie obędzie się jednak i tu bez uszczypliwości, Wagi zbyt szybko mogą chcieć zawładnąć dopiero co poznana osobą. Karty podpowiadają, aby były bardziej pewne siebie, ale stonowanie i wyrozumiałe.

Horoskop na zdrowie 2017

Waga musi docenić każdą Porę Roku. W najbliższych Miesiącach może trochę słabiej się czuć przy zmianach Pór Roku. Należy zadbać o układ kostny a w szczególności stawy oraz na skórę.

Horoskop na 2017 Rok

Skorpion 

Ten Znak jest znany ze swojego przenikliwego oka oraz pasji, której potrafi poświęcić się maksymalnie. Jak coś robi to ma wysokich obrotach. Rok 2017 będzie dla Skorpionów pełen zwrotów akcji i sytuacji. Już od pierwszych Dni 2017 Roku będą domagały się tego, co im się należy. Szczególnie pod kątem spraw zawodowych wykażą się  ogromną determinacją i zapałem. Po trudach i piśmiennych walkach uzyskają to czego chcą a wtedy ich Radość będzie ogromna.

W pierwszych Miesiącach czeka Skorpiony zmiana pracy lub podjęcie nowych wyzwań biznesowych. Tutaj Karty ostrzegają, aby nie cieszyć się zbyt szybko i nadal działać z takim samym zaangażowaniem mimo wrażenia sukcesu wygranej. Bardzo skrupulatnie należy trzymać się planu zawodowego, który Skorpiony będą miały z detalami dopracowany już pod koniec Lutego. Chwila zawahania może kosztować Skorpiony utratę stanowiska, zmianę finansów. Skorpiony powinny być cały Rok pracowite i wytrwałe w tym co robią a Rok okaże się sprzyjający. Dobrymi Miesiącami pod kątem finansów i inwestycji są Luty, Marzec, Czerwiec, Sierpień i Grudzień. Skorpiony urodzone w pierwszej dekadzie maja szansę na dodatkowe pieniądze od Losu.

Horoskop na Miłość 2017

Skorpion Rok 2017 zaowocuje u wielu Skorpionów wejściem w stałe związki. Nawet osoby nie szukające Miłości mają okazję do stworzenia stałej relacji, która definitywnie odmieni ich spojrzenie na Świat. Nie będzie jednak łatwo przełamać się Skorpionom do słów i uczuć o których się przekonają już w Marcu. Ostrożne i nieufne będą na wszelkie sposoby starały się upewnić czy wyznania miłosne są prawdziwe. Nauczone trudami uczuciowymi z poprzednich Lat, będą czekały przyczajone na najdrobniejszy błąd adoratora, aby w porę zareagować i ewentualnie zakończyć znajomość. Karty podpowiadają, aby w 2017 Roku Skorpiony były bardziej otwarte i spontaniczne w Miłości, ponieważ jest to ich Rok uczuciowy.

Osoby będące w długoletnich związkach mają do przejścia trudny Czas w okolicach od Czerwca do Września. Wiele sprzeczek i nieporozumień może zakończyć stały związek. Inne Skorpiony, którym uda się przejść przez okres burzy i zazdrości będą mogły być spokojne o uczucia partnera. Nie należy przejmować się plotkami i wymyśloną zazdrością. Dajcie sobie szansę na odbudowanie uczuć przez okazywanie sobie zainteresowania i adorację.

Horoskop na zdrowie 2017

Skorpion Układ oddechowy pozostawia wiele do życzenia. Należy skoncentrować się na wyjściach na świeże powietrze oraz na ruchu. W okresie Wiosennym przyda się Skorpionom wizyta u dobrego stomatologa oraz u alergologa.

Horoskop na 2017 Rok

Strzelec

Styczeń będzie bardzo trudny i męczący. Sprawy zawodowe oraz finansowe będą na krawędzi ryzyka strat finansowych. Zwiększone, niespodziewane wydatki mocno odbiją się na stanie posiadania Strzelca.

Rok 2017 będzie okresem walki o stabilność materialną. Strzelce nie będą przykładały większej uwagi do swojego Życia zawodowego. Nie bardzo będzie ich obchodziło to, czy mają szansę więcej zarobić czy też nie.Jeśli nie przestaną bujać w obłokach, w okresie Maja mogą przeoczyć wielką okazje na awans lub na dobrą, nową pracę.

W 2017 Roku powinny bardzo ostrożnie podchodzić do wszelkich inwestycji i wydatków, aczkolwiek mają też szansę na dodatkowe pieniądze od Losu w okresie Marca. Osoby poszukujące pracy powinny wykazać się większą kreatywnością. Na rozmowach z nowym szefem powinny pokazać wszystkie swoje umiejętności i talenty, a nie tylko te o które zostaną zapytane.

Horoskop Miłosny na 2017 Rok

Strzelec kochany i radosny sam w sobie, ma przed sobą bardzo dobry Rok uczuciowy. Osoby będące w długoletnich związkach będą przeżywały powrót romantyczności i pociągu seksualnego. Rutyna, która się wkradła kilka Miesięcy temu zostanie zapomniana. Strzelec od Lutego nabędzie pewności, że jednak kocha swojego partnera i że to właśnie z nim chce być na stałe. Bardzo szybko zapomni o kłótniach i niedomówieniach, które miały miejsce jeszcze w Grudniu zeszłego Roku. Reaktywacja emocjonalna doda związkom powabu i siły.

Natomiast samotne Strzelce będą miały do wyboru wielu kandytatów. Poznanie ich, w większości sytuacji, odbędzie się na otwartym powietrzu np. występy, pikniki itp. Strzelec będzie wybierał, ale do późnej Jesieni nie będzie potrafił jednoznacznie określić z którą osobą chce być. Wrodzona wolność i niechęć do jakichkolwiek ograniczeń, może stanowić zagrożenie, że zniecierpliwiony adorator odejdzie w dal. Strzelec powinien być bardziej otwarty i zaufać. Nie obawiać się zranienia ze strony nowej osoby.

 Horoskop na Zdrowie 2017

Strzelec należy zadbać o swoją odporność. Przemęczenie i długotrwały stres bardzo wyraźnie mogą ograniczać siłę organizmu. Już na początku Wiosny należy porobić wnikliwe badania odnośnie układu oddechowego oraz krwi. Strzelce powinny w 2017 Roku ograniczyć spożywanie cukru.

Horoskop finansowy 2017 Rok

 Koziorożec 

Niestety Rok nie zacznie się dla tego Znaku optymistycznie aczkolwiek zależy jak na to spojrzeć…. Większość Koziorożców w pierwszych tygodniach Nowego Roku 2017 będzie przebywało na zwolnieniu lekarskim. Jedne Koziorożce będą miały problemy zdrowotne związane z układem kostnym a inne dopadnie dość mocne przeziębienie lub grypa. Trochę się tym zmartwią ze względu na pracę, aczkolwiek w końcu wyśpią się i zajmą od dawna odkładanymi sprawami domowymi. Pod względem finansowym i zawodowym Rok 2017 będzie bardzo zmienny.

Koziorożce z pierwszej dekady mogą mieć niespodziewany zmiany pracy lub nawet całkowitą utratę pracy. Te drugie nie za długo będą na wolnym , ponieważ już po trzech Tygodniach nadarzy im się doskonała okazja do podjęcia pracy o której od dawna marzyły. Powinny przyjąć tą propozycje mimo, iż na początku wynagrodzenie nie będzie zapowiadało się bajkowo. Koziorożce w tym Roku wykażą się wielkim sprytem do biznesów i inwestycji. Mają szansę na rozpoczęcie długoterminowej inwestycji, która już za trzy Lata przyniesie zadowalające profity. Mniej odważne osoby z tego Znaku będą powoli gromadziły pieniądze w swoich świnkach skarbonkach. Uzbierają sporą sumkę, którą będą chciały przeznaczyć na remonty mieszkań czy samochodów. Rok ogólnie bardzo dynamiczny, ale Koziorożce przecież nie lubią nudy.

Horoskop na Miłość na 2017 Rok

Koziorożec Osamotnione i czujące oddalenie będą rozmyślały, aż do Wiosny nad swoim Życiem i swoją Przeszłością. Niektóre z nich poczują się bardzo staro i dlatego już w okolicach Marca postanowią zmienić swój wygląd oraz większą część swojej garderoby. Osoby będące w długich związkach powinny uważać na przelotne flirty swojego partnera. Nie dojdzie do tego, gdy zadbają o romantyzm i wypełnienie wolnego Czasu wyjazdami oraz innymi rozrywkami. Same też mogą pokusić się o przelotny romans na początku Czerwca, szczególnie Koziorożce urodzone w trzeciej Dekadzie. Rok 2017 sprzyja powiększeniu Rodziny, szczególnie od Maja do Września. Natomiast samotne Koziorożce będą bardzo sprytne. Nauczone porażkami Miłosnymi z poprzednich Lat nie od razu będą pokazywały swoje zaangażowanie i uczucia nowo poznanemu kandydatowi. Ich wymuszona tajemniczość i knucie przyciągnie do nich Miłość ich Życia. Zakochają się bardzo mocno i wszystko zrobią, aby ta relacja przerodziła się w długotrwały związek. Uczucia zaczną przybierać rozpędu na przełomie Lutego i Marca.

W 2017 Roku Koziorożce podejmą konkretną decyzję z kom chcą być na Przyszłość. To one będą dyktowały warunki i tor każdej relacji

Horoskop na Zdrowie 2017 Rok

Koziorożec Dużo sportu pod każdą postacią pomoże wyrzeźbić wymarzoną sylwetkę. Spacery i wyjazdy okażą się korzystne na układ oddechowy i trawienny. Więcej snu zredukuje ciągłe napięcia w pracy. Koziorożce powinny poradzić sobie z grypami i bólami głowy.

Horoskop  na 2017 Rok

Wodnik 

Obolały i przeziębiony może być aż do Wiosny. Wodniki mają przed sobą Rok w którym będzie bardzo dużo się działo. Nie będą miały chwili, aby chociaż na chwilę odpocząć od spraw urzędowych, dokumentów i pracy. Ich chęć wspinania się na wyższe stanowisko w pracy osiągnie szczyt w okolicach Czerwca. Mają dużą szansę na zrealizowanie swoich zamierzeń, aczkolwiek muszą wykazać się sprytem i determinacją w działaniu. Powinny też być świadome knucia i podstępów ze strony osób z nimi pracujących.

Będą miały rzucane przeszkody w osiągnięciu awansu, wyższego wynagrodzenia czy zmiany stanowiska. Poradzą sobie z tym doskonale, lecz będą wykończone. Sprawy finansowe będą szły dość dobrze szczególnie w Lutym, Maju, Sierpniu. Wodniki mogą nawet pokusić się na większe remonty w kuchni lub łazience. W okolicach Kwietnia powinny dobrze zabezpieczyć swój Dom przed złodziejami a także pilnować swojego portfela. Dużo wyjazdów i podróży wynagrodzi Wodnikom szybkie tempo pracy zawodowej.

Horoskop na Miłość 2017Rok

Wodnik Musi uważnie i ze spokojem podejść do spraw uczuciowych. Powinien zastanowić się czy nie rani drugiej osoby swoim postępowaniem. Jego oschłość i zdawkowa obojętność może doprowadzać do kłótni i płaczu partnera. Stałe związki od Lutego będą przechodziły upojne chwile. Ich namiętność odrodzi się co może zaowocować poczęciem nowego Życia. Należy wyzbyć się zazdrości i docenić starania ukochanej osoby, a wtedy Wodnik poczuje się bezpiecznie i stabilnie. Romanse i przelotne flirty będą dominowały w Sierpniu na co Wodnik nieśmiało pozwoli. Będzie zauroczony, aż tak wielką adoracją osoby, którą zna od dłuższego Czasu.

Samotne Wodniki będą koncentrowały się na imprezach i spotkaniach towarzyskich. Na jednej z nich poznają fascynującą osobę, która ich zaintryguję. Jeśli będą postępowały z rozwagą, aczkolwiek zalotnie, może z tej znajomości utworzyć się romans, a potem długi związek Miłosny. Zanim jednak się zaangażują powinny dokładnie sprawdzić czy wybrana osoba nie ma ograniczeń pod względem Rodzinnym. Rok sprzyjający na przelotny seks i wypady za miasto bez większych zobowiązań. Wiele szaleństw, zarwanych Nocy wpłynie na Wodniki romantycznie i wzmacniająco. Ich zaburzone poczucie własnej wartości zostanie wzmocnione. Dobrymi Miesiącami są Luty, Kwiecień, Październik. Są to korzystne okresy na planowanie wyjazdów, randek i wyznań Miłosnych. Wodniki powinny zapomnieć o swojej trudnej Przeszłości i otworzyć się na nowe doznania.

Horoskop na zdrowie 2017 Rok

Wodnik piękna opalenizna i praca nad swoim ciałem zachwyci nawet najwybredniejsze osobniki z tego Znaku Zodiaku. Należy uważać na układ moczowy oraz nerki. Częste bóle głowy mogą pojawiać się wczesną Wiosną i Jesienią. Więcej wypoczynku poprawi spadek energetyczny i rozgoni wszelkie tęsknoty i smutki.

Horoskop finansowy 2017 Rok

Ryby w pierwszych Miesiącach 2017 Roku będą miały trudności w sferze zawodowej. Czepialstwo szefa oraz zazdrość współpracowników będzie nastawiała ich pesymistycznie do pracy. Zmiana nastąpi dopiero w połowie Marca za sprawą pewnego mężczyzny z wyższego stanowiska. Natomiast w kolejnych Miesiącach Ryby będą miały okazję wykazać się swoimi umiejętnościami co wpłynie na ich polepszenie wynagrodzenia.

Osoby czekające na zmianę stanowiska pracy mogą nie zauważyć tej szansy i oddalić ją do przyszłego Roku. Ważne jest dla Ryb, aby rozglądały się uważnie i wykorzystywały okazje, które Los będzie im podsyłał, wtedy będą mogły rozwinąć się zawodowo i finansowo. Dobrymi Miesiącami sprzyjającymi na gromadzenie oraz uzyskanie dodatkowych pieniędzy są Kwiecień i Czerwiec. Osoby poszukujące nowej pracy od dłuższego Czasu będą miały wiele propozycji i rozmów kwalifikacyjnych w Marcu i Kwietniu. Istnieje też możliwość otrzymania dodatkowych finansów, dla Ryb urodzonych w drugiej dekadzie, już w Maju.

Horoskop na Miłość 2017

Ryby mają przed sobą Rok pełen przygód i niespodzianek uczuciowych. Mimo stałego związku, będą pojawiały się kuszące propozycje wyjazdów w Miesiącu Czerwcu oraz zaproszenia na romantycznie kolacje we Wrześniu. Nie wszystkie Ryby wejdą w znaczące flirty, one skoncentrują się raczej na odnawianiu uczuć ze stałym partnerem.

Osoby samotne i tęskniące za uczuciem mogą być spokojne. Dla nich Los przygotował wiele atrakcji pod kątem wzlotów emocjonalnych, a także upadków. Jednakże powinny wejść w stałe związki. Mogą być trochę niezdecydowane, ponieważ będą musiały wybrać miedzy dwiema osobami. Jedną z nich będzie osoba powracająca. Wprawi to Ryby w duże zakłopotanie. Po wielu namysłach i randkach dokonają właściwego wyboru dla siebie. Powinny też pamiętać, aby nie zanudzać nowego partnera swoimi zmartwieniami, radością i uśmiechem zdziałają więcej.

Horoskop na zdrowie 2017

Ryby powinny zadbać o układ oddechowy oraz jelita. Zmiana żywienia na pewno poprawi samopoczucie Ryb oraz stan zdrowia. Powinny częściej wykonywać badania krwi, ponieważ mają szczególną tendencję do wypłukiwania z organizmu ważnych mikroelementów. Wczasy i wyjazdy nad morze, będą sprzyjały tarczycy.

 

 

 

Na Magicznej Linii będę dostępna( środa) od godz.14.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

 

 

Tags: No tags

48 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *