IMG_9720

Horoskop na 24 luty do 28.04 2019

Horoskop na ostatni tydzień lutego 2019

Będziesz bardzo pomysłowy i twórczy odnośnie uczuć. Twoje podchody okażą się sukcesem, a uczucie zacznie się rozwijać w błyskawicznym tempie. Nie powiem, że będzie lekko bo nie będzie. W ciagu tych Dni będziesz mieć też chwilę zwątpienia i załamania, aczkolwiek otrząśniesz się z nich. Skoncentrujesz się na swoich emocjach, co trochę zadziwi Twoich najbliższych domowników. Jeśli podejdziesz do miłości rozważnie, nie będziesz żałował. Ktoś zaproponuje Ci spacer czy wyjście do kina, a wtorkowy wieczór będzie iście romantyczny.

 

Jeśli zamierzasz grać w gry liczbowe to jak najbardziej masz teraz spore szanse na wygraną. Rozmyślania o sprawach zawodowych odłóż na przyszły tydzień i czerp radość z wypoczynku. Twoje finanse mogą jednak być trochę zagrożone przez niepotrzebne zakupy w hipermarkecie. Zaplanuj swoje wydatki na marzec i trzymaj się tego a zobaczysz, że nawet Jesteś majętnym Człowiekiem.

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

 

 

Magiczna Linia tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

34 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *