Horoskop na 24 luty do 28.04 2019

Horoskop na 24 luty do 28.04 2019

Horoskop na ostatni tydzień lutego 2019

Będziesz bardzo pomysłowy i twórczy odnośnie uczuć. Twoje podchody okażą się sukcesem, a uczucie zacznie się rozwijać w błyskawicznym tempie. Nie powiem, że będzie lekko bo nie będzie. W ciagu tych Dni będziesz mieć też chwilę zwątpienia i załamania, aczkolwiek otrząśniesz się z nich. Skoncentrujesz się na swoich emocjach, co trochę zadziwi Twoich najbliższych domowników. Jeśli podejdziesz do miłości rozważnie, nie będziesz żałował. Ktoś zaproponuje Ci spacer czy wyjście do kina, a wtorkowy wieczór będzie iście romantyczny.

 

Jeśli zamierzasz grać w gry liczbowe to jak najbardziej masz teraz spore szanse na wygraną. Rozmyślania o sprawach zawodowych odłóż na przyszły tydzień i czerp radość z wypoczynku. Twoje finanse mogą jednak być trochę zagrożone przez niepotrzebne zakupy w hipermarkecie. Zaplanuj swoje wydatki na marzec i trzymaj się tego a zobaczysz, że nawet Jesteś majętnym Człowiekiem.

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

 

 

Magiczna Linia tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

34 comments

 1. ReplyEB

  Dzień dobry w niedzielny poranek !

  Horoskop aż miło😉

  Pani Agguniu pewnie dzisiaj Pani odpoczywa ? życzę miłej niedzieli i do usłyszenia 😘

 2. ReplyMonia

  Dzien dobry pani Aggo😊kolejna rzecz sie sprawdzila,nie pisze od wczoraj i sie nie pokazuje,napisalam mu ze kreci i nie odczytuje,ja nie pisze do nigo juz,i tak jak pani mowila,ze w niedziele sie poklocimy czyli jest znowu nie porozumienie,nie moge miec normalnie😊bedziemy w kontakcie i wszystko zrobie,zeby sie nie martwic tak jak pani i karty radzily😊milego odpoczynku

 3. ReplyMonia

  Dziekuje za rozmowe😊😊pani Aggo,zawsze po niej czuje sie lepiej😊😊i bede sie sluchac co radza karty i pani

 4. ReplyEB

  Pani Agguniu ,

  mam nowe przemyślenia i pomysły 🙂 od której dzisiaj Pani będzie ?

  pozdrawiam słonecznie

 5. ReplyEB

  Pani Agguniu, ja zadzwonię wieczorkiem i porozmawiamy spokojnie. Tylko magia , bez magii ani rusz 🙂

  do usłyszenia 🙂

 6. ReplyIlona Wesoła 😊🧜‍🌞

  Rozlaczylo w ważnym momencie ale uslyszalam ze się to poprawi 😉🙂Pani Aggusiu dziękuje za rozmowę, przy najbliższej zapytań jeszcze o inne sprawy..😇🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *