20160811082306.jpg

Horoskop na długi weekend

Horoskop na długi weekend

Karty pokazują,że będzie to Czas wzniosły aczkolwiek trochę nerwowy. Na początku „wolnego” będziemy bardzo spragnieni Miłości i wyznawania w Naszą stronę uczuć. Zatęsknimy za romantyzmem i długim spacerem we dwoje. Będziemy piękni i weseli , jednakże niektóre osoby mogą czuć się odrobinę ospałe. Będziemy adorowani i zapraszani na różne spotkania towarzyskie np. Ogniska.

Osoby samotne będą miały niesamowite powodzenie u płci przeciwnej. Właśnie teraz jest wielka szansa na poznanie Miłości swojego Życia. Dwóch mężczyzn będzie walczyło o względy upatrzonej kobiety. Być może właśnie Ty nią będziesz.

 

Osoby będące w związkach bardzo zbliżą się do siebie. Będą wyznania miłosne i chęci dążenia do „szybkiej” intymności. Należy bardzo ostrożnie podejść do rozmów z partnerem na ten temat. W te wolne od pracy Dni będzie wzmożona okazja do zajścia w ciążę.

Odnośnie relacji międzyludzkich należy być ostrożnym od Niedzielnego wieczoru aż do końca Poniedziałku. W tym Czasie mogą pojawiać się kłótnie i nieporozumienia. Wiele relacji będzie zagrożonych poważną awanturą a nawet zerwaniem. Cała sprawa będzie dotyczyła jakiegoś wyjazdu, podróży, drogi itp. Proszę się za bardzo nie martwić, ponieważ już w Poniedziałkową Noc wszystko zostanie wyjaśnione.

Życzę Wam upojnego wypoczynku na stogu siana ?

Na Magicznej Linii będę dostępna w godz.popołudniowych. Tel. 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam Stokrotki❣ Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

48 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *