17360900_1262904737127426_76923389_n

Horoskop na Jutro Czwartek

Horoskop na Jutro Czwartek

 

Większość osób wstanie bardzo wcześnie, nawet te osoby, które mają wolne nie będą mogły zbyt długo wylegiwać się w ciepłym łóżku. Sprawcą takiego pędu do wstania będzie Księżyc oraz poranne Słońce. Połączenie energetyczne oraz wibracje, które będziemy czuli już od wczesnych godzin porannych wpłyną na Nas bardzo pozytywnie. Rozpierająca energia Radości i pewnego rodzaju ciekawości, będzie Nam towarzyszyła do godziny 15.

 

Sprawy urzędowe oraz wszelkie opłaty będziecie mogli załatwić bez większych problemów. Długo oczekiwane wiadomości odnośnie finansów w końcu przyniosą pozytywne rezultaty i Nadzieję na lepszy Czas. Osoby poszukujące nowej pracy lub oczekujące na podpisywanie kontraktów, umów o pracę czy podwyżkę będą mile zaskoczone. Czwartek sprzyja finansom i biznesom. Jest duża szansa na wygranie zadowalającej sumy pieniędzy w grach liczbowych, zdrapkach itp.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natomiast ten Dzień okaże się troszkę trudniejszy pod względem emocjonalności i uczuć. Radość, która Was obudzi może dość szybko zniknąć z Waszej twarzy przez jakieś niedopowiedzenie, niezrozumienie lub dziwne słowo wypowiedziane pochopnie.

 

Szczególnie po godzinie 16 należy bardzo uważnie dobierać słowa i uważać na to co się mówi, ponieważ bliska osoba może nie być w nastroju do żartów i zaczepek. Należy unikać poważnych i zobowiązujących rozmów.

 

Wszelkie deklaracje i wyznania Miłości lepiej zostawić na inny Dzień. Warto natomiast, być bardzo wyrozumiałym i słuchającym, ponieważ możecie dowiedzieć się o sobie coś nowego a zarazem ciekawego. To niespodziewane odkrycie będzie dość zaskakujące acz odświeżające dla Was samych. Pozostaniecie z nim w najbliższym Czasie.

 

 

Wszystkie osoby, które się Dzisiaj nie dodzwoniły i wszystkie, które chcą porozmawiać zapraszam na Magiczną Linię od godz 14.00 do 22.00 z małymi przerwami na kawę.

 

 

☎️Tel. 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło  ?

Wasza Agga Soyala marka,

którą kochacie ❤️❤️❤️

Tags: No tags

10 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *