IMG_20151229_030823

Horoskop na nowy tydzień 22.02

Horoskop na nowy tydzień 22.02

Tydzień rozpocznie się dla Ciebie bardzo energicznie. Już w poniedziałek będziesz miał sporo spraw do załatwienia. Sprawy związane z pracą nareszcie nabiorą zdecydowanego tempa. Osoby oczekujące zmian w swoim życiu zawodowym będą miały radość z przedłużenia umowy o pracę lub też podpisania nowych umów. Należy jednak zwrócić uwagę na rozmowy z szefem lub potencjalnym szefem, ponieważ jeśli nie wykażesz swojej pewności siebie możesz stracić pracę swoich marzeń.Przekaż też jak najwięcej informacji o swoich umiejętnościach i nie obawiaj się, że nie podołasz obowiązkom. Szef to też Człowiek.

 

 Możesz być pewny, że ten tydzień będzie dla Ciebie sprzyjający pod względem finansowym. Warto zagrać w gry liczbowe, aby dać szansę Losowi.Dobrym Dniem pod tym względem jest środa. Jeśli chcesz zaciągnąć kredyt lub pożyczkę, która będzie się dobrze spłacać zdecyduj się na ten ruch do czwartku.

 

Pod względem uczuciowym będziesz trochę niespokojny. Twoje zamyślenie nad sytuacją wprawi w zakłopotanie partnera. Wyjaśnij wszystko od razu aby nie gromadziły się niepotrzebne urazy. Osoby niepewne swoich uczuć zdecydują się na spotkanie lub rozmowę którą odkładają już od dłuższego czasu. Miłość zacznie rozkwitać już od wtorku. Uważaj na swoje zdrowie. Nadmierny stres i niestosowne ubranie może przyczynić się stanów gorączkowych.  

Jeśli chcesz poznać swój indywidualny Horoskop zadzwoń.

Magiczna Linia 708 788 222.

Pozdrawiam ciepło !

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

121 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *