agga2graf

Horoskop na sierpien

Horoskop na Sierpien

Sierpień ogólnie powinien być miesiącem pełnym wypoczynku i zabaw. Po trudniejszym Lipcu możemy być trochę przemęczeni i ospali. Natłok wiadomości i spraw Lipcowych może trwać jeszcze do połowy Sierpnia, aczkolwiek już nie będzie to przeszkodą w cieszeniu się wakacyjną pogodą.

Energetycznie jest to Czas na przemyślenia, odpoczynek i zabawę. Nie należy patrzeć za siebie, ale cieszyć sie pozytywnymi wibracjami. Niektóre osoby będą trochę kapryśne i zbyt mocno dążące do swoich celów.
Wszystko to odbędzie się za sprawą Zodiaku Lwa, który będzie skłaniał Nas do pędu, przyspieszenia spraw a także kategorycznego wymuszania wręcz tego, czego w danej chwili będziemy oczekiwali.

Horoskop finansowy
Sierpień Roku 2016 daje wiele możliwości na zarabianie dość dobrych pieniędzy dla osób kreatywnych. Od dawna odkładane pomysły i zamierzenia mają wielką szansę na postęp. W końcu podejmiesz wiążące decyzje zawodowe z których będziesz bardzo zadowolony w niedalekiej przyszłości. Masz teraz niepowtarzalną szansę na otrzymanie dobrze płatnej i satysfakcjonującej pracy. Musisz jedynie bardziej się rozejrzeć i doprowadzić do spotkań z osobami, które w pośredni sposób pomogą Ci tą pracę znaleźć. Pamiętaj, aby na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną wziąć ze sobą wszystkie niezbędne dokumenty nie zapominając o swoich dyplomach.

Osoby czekające na premię lub jakiś awans w pracy zawodowej czeka dość pracowity Czas w szczególności w drugiej części miesiąca. Karty podpowiadają, aby przymknąć oko na współpracowników i zająć się swoimi zadaniami a dodatkowe pieniądze pojawią się pod koniec Sierpnia. Szef doceni Twoje poświęcenie co zaowocuje lepszą komunikacją między Wami.

Osoby grające w gry liczbowe mają dobre Dni od 08 do 22, jednakże wykluczając poniedziałki i środy, które będą w tym Czasie niestabilne energetycznie.
W Sierpniu należy być ostrożnym w zaciąganiu pożyczek i kredytów. Jeśli nie masz „przymusu” to lepiej decyzję o wzięciu kredytu przełóż na kolejny miesiąc.

Ostatnie Dni Sierpnia będą leniwe i błogie. Przestaniesz się zamartwiać o swój stan konta bankowego. Dłużnicy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki będą dokonywać wpłat finansowych na Twoje konto.

Horoskop miłosny na sierpień 2016 Roku

Zabawa i jeszcze raz zabawa. Może to na razie wydawać się nierealne, ponieważ pierwsze Dni będą trochę wymagające pod względem czułości i adoracji. Już Dzisiaj możesz czuć się uparta i w pewien sposób nieustępliwa. Taki stan Będzie trwał do 07. Zaczniesz wymagać od Partnera większego zainteresowania aczkolwiek będziesz cicho czekała, aż On sam wpadnie na ten pomysł.

Będzie bardzo zazdrosny o Ciebie, co jawnie i bez żadnego skrępowania będzie okazywał przy wszystkich , nadarzających się okazjach. Z drugiej strony dostarczysz Mu nieświadomie faktycznie drobnych powodów do zazdrości, ponieważ zaczniesz bardziej się stroić a także „niechcący” opowiadać o nowo poznanym koledze. W pewnym sensie będziesz chciała sprawdzić siłę uczuć ukochanego.

Relacja związku będzie się zacieśniała a Twoje Serce w końcu będzie cieszyło się z tej Miłości. Stwierdzisz, że mimo wielu nieporozumień kochasz tego Człowieka. Kontakty intymne nabiorą rozpędu co po paru Dniach może wydawać się uciążliwe.

Sierpień bardzo Cię zaskoczy kontaktem kogoś z Przeszłości. Dawno nie widziana osoba będzie bardzo nalegała na spotkanie. Karty podpowiadają, aby z zaproszenia skorzystać. Dowiesz się o sprawach, które dręczyły Cię od wielu Miesięcy czy nawet Lat. Wyjaśnienia będą potrzebne, aby oczyścić urazy i smutki.

Osoby poszukujące tego jedynego będą miały dość obfity wachlarz adoratorów. Częstotliwość rozmów i zaproszeń na randki przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. Tego Lata masz wielką szansę na rozpoczęcie budowy fantastycznego związku. Nie zamykaj się na żadne rozmowy i propozycje bo nie wiesz w której chwili Los się do Ciebie uśmiechnie. Od ogromu wrażeń poczujesz się piękna i atrakcyjna pod każdym względem. Uczucie to, może być chwilowe , ale zawsze to już dobry krok ku pozytywnej zmianie 🙂

Na Magicznej Linii w Czwartek 04.08 nie będę dostępna. Do rozmów zapraszam już w piątek tel. 708 788 222 i 708 888 688.

Pozdrawiam Radośnie 🙂

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

10 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *