IMG_20150818_000833

Horoskop na środę 17 luty

Horoskop na środę 17.02:

Praca

Obudzisz się trochę przemęczony i jakiś rozbity wewnętrznie, aczkolwiek już po pierwszej kawie Twoje samopoczucie poprawi się. W pracy możesz spodziewać się trochę zawirowań i szybkości zdarzeń wynikających ze strony Twojego szefa. To fakt, będzie wymagał zbyt wiele. Dokładna analiza i przemyślenia naprowadzą Cie jednak na właściwy tor działania. Nie przejmuj się tak bardzo współpracownikami, ponieważ Oni, tak samo jak Ty mają prawo do trudniejszych Dni.

esoteric-652638__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawy urzędowe o których myślisz od dawna wprowadzą Cię w lekkie podenerwowanie, aczkolwiek rozwiążesz je z korzyścią dla siebie. Nie obawiaj się naburmuszonych min urzędników i pomyśl, że to jest ich praca i nic nie zmieni Twoje złe nastawienie. Odrobina uśmiechu i Twoja zdecydowana przychylność zdziałają cuda.

 

Dobry Dzień na zaciąganie pożyczek, kredytów a także na podpisywanie wszelkich umów, jednakże pamiętaj o tym, że zanim coś podpiszesz, najpierw wszystko dokładnie przeczytaj.

 

Miłość 

Odnośnie życia uczuciowego będziesz trochę zaskoczony nagłym zwrotem akcji, która wyda Ci się niedorzeczna i trudna. Powinieneś wyciągnąć z tego konsekwencje na przyszłość i czasami nie brać na poważnie wszystkiego co mówi Twój wybranek. Nie wszystko przecież jest tak, jak wypowiedziane słowa o czym przekonałeś się wielokrotnie. Doceń chęć rozmowy i niecodzienną propozycje spotkania a Los obłaskawi Cię niebawem.

 

Osoby samotne będą nastawione entuzjastycznie do wszystkich i wszystkiego. Postanowią odciąć się od przeszłości i wyruszą na nieśmiałe poszukiwania nowego obiektu marzeń. Kiepski Dzień dla osób inwestujących w nieruchomości, giełdy papierów wartościowych. Ważne decyzje lepiej przełożyć na inny termin.Natomiast osoby grające w gry liczbowe mają szansę na dobrą wygraną.

 

Jeśli Ty chcesz poznać swój osobisty Horoskop na najbliższe Dni lub Czas do końca obecnego miesiąca – zadzwoń. Można jeszcze też pytać o Horoskop na 2016 Rok. Pamiętaj widzę więcej a moje porady sprawdzają się  😉

No właśnie, dziękuję Wam za ogromne ilości telefonów i cierpliwość (czasami) w dodzwonieniu się. Bardzo też się cieszę, że powracacie do mnie nawet po pięciu latach.

 

12191583_995484477174567_8995273513485457879_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godzin południowych do późnych godzin nocnych z małą przerwą na kawę. Tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

61 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *