stol

Horoskop tygodniowy 08.06 do 15. 06 wszystkie Znaki Zodiaku

Horoskop  tygodniowy 08.06 do 15. 06 wszystkie Znaki Zodiaku

 

BARAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

spodziewaj się więcej radosnych chwil w ciągu najbliższego tygodnia. Szczególnie piątek i sobota przyniosą Tobie wiele radości. W niedzielę będziesz trochę senny i markotny, aczkolwiek zrozumiesz, że i tak Świat jest piękny. Poniedziałek przyniesie małe rozczarowanie znajomością z którą wiązałeś wielkie nadzieje. Nie martw się na zapas, ponieważ sytuacja może się jeszcze odmienić. Wtorek i środa przyniesie wiele zadowolenia pod kątem rozmów biznesowych.

 

 

BYK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już od piątku Twoja intuicja bardzo się wyostrzy. Zaczniesz dostrzegać i rozumieć sprawy, które spędzały Ci sen z oczu. Zrozumiesz, że nie wszystko jest takie jakie się wydaje , że jest. Weekend upłynie w gronie rodzinnym. Miło spędzony czas skłoni Cię do refleksji oraz tęsknoty  za rodzinnymi wypadami za miasto. Poniedziałek i wtorek uważaj na ludzi z Twojej pracy. Będą mieć pretensję, że Jesteś wyróżniany przez szefa. Środa skoncentruj się na romantycznych rozmowach oraz na planowaniu dawno oczekiwanego urlopu.

 

 

BLIŹNIĘTA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

podążaj za głosem serca. Myśl o osobach, które są otwarte i szczere wobec Ciebie. Innych wymaż ze swojego Życia, nie warto zaprzątać sobie nimi głowy. Poniedziałek przyniesie wiele spraw związanych z dokumentami oraz sprawami urzędowymi. Wszystko załatwisz pomyślnie. We wtorek będziesz radosny i uważny z uwagi na kontakt od osoby na której zależy Tobie od dawna. Daj tym razem szansę tej znajomości. Środa i czwartek skłonią Cie do przemyślenia swojego dotychczasowego Życia. Myśl więcej o sobie.

 

 

RAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z uwagi na dość intensywny czas będziesz jeszcze bardziej zapracowany niż do tej pory. Postaraj się ograniczyć niepotrzebne prace domowe a zamiast tego wypocznij w weekend. Poniedziałek zaskoczy Cię bardzo miłą wiadomością. Będziesz pełen nadziei i optymizmu. Środa i czwartek przyniosą pomyślne wieści finansowe. Postaraj się też być bardziej wyrozumiała dla najbliższych.Oni też mają uczucia.

 

 

LEW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po ostatnich zawirowaniach i nerwach w końcu czeka Cię dość spokojny czas. Odpocznij od natrętnych myśli i postaraj się więcej czasu spędzać na łonie natury. Poniedziałek skłoni Cię do podjęcie ważnej decyzji dotyczącej spraw zawodowych. Pamiętaj, że praca pracą, ale wynagrodzenie za nią powinno być sprawiedliwe. Środa będzie dość pracowita aczkolwiek ucieszy Cię jakieś wyznanie miłosne. Wszystkie Lwy będą potulne przy tym jak małe kotki.

 

 

PANNA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoja kapryśność da się we znaki wielu osobom. Sam nie będziesz potrafił znależć swojego miejsca a to za sprawą energii, która Cię trochę przytłoczy. Zamiast szukać czegoś niemożliwego skoncentruj się na swoich planach zawodowych. Już w weekend poczujesz ulgę i pewnego rodzaju spełnienie. Poniedziałek będzie dość intensywny pod kątem spotkań towarzyskich. Otrzymasz wiele propozycji atrakcyjnych wyjazdów. Wtorek bardziej spokojny aczkolwiek jeśli nie masz partnera możesz spodziewać się czegoś zaskakującego.

 

 

WAGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak mało kiedy będziesz bardzo konkretny w swoich działaniach czym zaskoczysz swoją rodzinę. Twoje postanowienie ucieszy większość z nich. Weekend spędzisz przy słodkich rozmowach. Poniedziałek zaskoczy Cię powolnością i niesamowitym trafem. Zrozumiesz, że masz siłę przebicia. Pamiętaj jednak, aby zanim cokolwiek zrobisz przemyśleć wszystko dwa razy. Środa bardzo aktywna i wyczerpującą ale dająca radość.

 

 

SKORPION

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Waleczny i konkretny sposób podejścia do pewnych osób zostanie nagrodzony za jakiś czas. Pamiętaj aby trzymać się raz obranego celu. Zmiana decyzji nie będzie korzystna. Poniedziałek i wtorek przyniosą wielkie zadowolenie z podpisania dokumentów na które czekasz od dłuższego czasu. Skoncentruj się na tym co jest teraz najważniejsze, a reszta sama się ułoży. Środa i czwartek upłyną w rytmie letnich podbojów miłosnych.

 

 

STRZELEC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poczujesz się bardzo doceniony i atrakcyjny. Twoje zaangażowanie w słuszną sprawę przyniesie Ci ogromną radość. Po raz kolejny zrozumiesz , że Serce i dobre podejście jest tym co uskrzydla. Poniedziałek nieco leniwy aczkolwiek przynoszący korzystne rozwiązania pewnych spraw. Wtorek zaskoczy Cię sennością i odrobiną nostalgii. Wiedz, że wszystko jest po coś, więc nie warto rozpamiętywać dawnych czasów. Środa i czwartek będą sprzyjające na każdego rodzaju finanse oraz kredyty.

 

 

KOZIOROŻEC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoje obawy rozwieją się. Za sprawą długiej rozmowy zdecydujesz o dość radykalnych zmianach w swoim Życiu. Pamiętaj aby rozważyć wszystkie za i przeciw. Poniedziałek upłynie spokojnie, aczkolwiek możesz mieć wezwanie do szefa. Nie obawiaj się, on chce tylko przedstawić swoją propozycję. Środa dość intensywna. Skoncentruj się bardziej na odkładaniu pieniędzy, ponieważ ktoś może potrzebować Twojej finansowej pomocy.

 

 

WODNIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Weekend bardzo sympatyczny. Mimo siedzenia w domu poczujesz wielką ulgę emocjonalną. Zrozumiesz, że dla pewnej osoby Jesteś bardzo ważny. Poniedziałek zaskoczy Cię swoją przychylnością i Twoją skutecznością w działaniu. Szef będzie wręcz dumny z Ciebie. W środę wyślij kupon bo szczęście puka bardzo cicho. Porozmawiaj też, z ukochaną osobą, która bardzo tęskni za Tobą. Zrozum jej podejście do Waszej znajomości.

 

 

RYBY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoje szanse na prawdziwą miłość nadal rosną. Wystarczy , że będziesz bardziej otwarty w rozmowach. Inni bardzo lubią Cię słuchać. Poniedziałek bardzo pracowity aczkolwiek nie przerazi Cię to. Jesteś przyzwyczajony do intensywnej pracy. Wtorek przyniesie korzystny rezultat Twoich wcześniejszych działań. Środa dość leniwa ale obfitująca w romanse i propozycje nocnych randek. Sam przemyśl czy Jesteś już na to gotowy.

 

 

Jeśli chcesz uzyskać swój Indywidualny Horoskop na czerwiec lub na tydzień śmiało dzwoń. Możesz też uzyskać Indywidualny Horoskop Miłosny, Finansowy lub Rodzinny

 

Na Magicznej linii będę dostępna po godz 16.00 do późnych godzin wieczornych

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala 

Tags: No tags

29 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *