IMG_1225 2

Horoskop na Tydzień

Horoskop na Tydzień

 

Horoskop finansowy

Karty pokazują, że Tydzień będzie ogólnie sprzyjający pod każdym względem. Będziemy czuć się wyluzowani, ładni. Niektóre osoby mogą  odrobinę zatęsknić za starymi Czasami i tym , kim były kiedyś. Większość z Nas jednak będzie parła do przodu w celu uzyskania stabilizacji finansowej i zawodowej.

 

Nowe propozycje pracy i rozmowy kwalifikacyjne będą na porządku dziennym. Noe kontrakty i umowy ucieszą osoby, które od dłuższego czasu poszukują pracy i dodatkowych źródeł zarobkowania. Nie obawiaj się rozmowy z przyszłym szefem mężczyzną, ponieważ on potrzebuje Cię w swojej firmie. Możesz pokusić się o wynegocjowanie sprzyjającego wynagrodzenie. Nie obawiaj się, jak ma Cię zatrudnić to zrobi to, Musisz pokazać, że się cenisz i że zdajesz sobie sprawę ze swoich umiejętności. Nie ma nic gorszego niż niepewność przy pierwszej rozmowie. Wejdź do gabinetu pewnym krokiem i mów rzeczowo i konkretnie. Zdecydowanie odpowiadaj na pytania a praca na której Ci zależy będzie należała do Ciebie.  Tydzień sprzyjający wszelkim inwestycjom i podpisywaniu umów.

Jeśli chcesz wziąć kredyt najlepszymi Dniami są środa, czwartek i piątek. Otrzymasz dobre oprocentowanie i wymarzoną kwotę, Osoby grające w gry liczbowe mogą spodziewać się wygranych każdego Dnia  z wyjątkiem środy.

 

 

Horoskop Miłosny

Od samego Poniedziałku będziesz zaskoczona biegiem zdarzeń. Osoba na której Ci zależy niespodziewanie odezwie się do Ciebie pod pretekstem ważnej sprawy zawodowej. Będzie też bardzo rozmowna i czarująca. Planowane spotkanie i Twoje zaskoczenie rozbawią ją do łez. Zaryzykuj i przyjmij zaproszenie bo taka okazja może długo się nie pojawić. Przestań też zamartwiać się przeszłymi uczuciami bo one jedynie blokują Cię na nowe znajomości. Już nic nie możesz zmienić, ale możesz dać szansę nowej relacji.

 

Pod koniec tygodnia spodziewaj się wyznania Miłości i wielkiego powodzenia u płci przeciwnej. Drobna randka i propozycja ponownego spotkania ucieszy Twoje zbolałe Serce. Zaplanuj sobie też kolejny Weekend ponieważ adorator nie odpuści. Idź śmiało na spotkanie i dobrze się baw. U niektórych osób będzie wiele spotkań Rodzinnych i wyjazdów. Warto z nich skorzystać.

Jeśli Jesteś samotny, to rozejrzyj się teraz bo znajoma osoba od dawna wzdycha do Ciebie. Zrób pierwszy krok , aby dodać jej odwagi.

 

 

Na Magicznej Linii będę dostępna tel.708 788 222 i 708 888 688. Pozdrawiam ciepło Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

14 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *