IMG_20151229_030823

Horoskop na Tydzień

Horoskop na nowy tydzień

Horoskop finansowy

Już od samego Poniedziałku będziesz nerwowy i niespokojny, ponieważ szef będzie bardzo wymagający. Twoja dezorientacja w pracy odbije się na Twoim współpracowniku. Osoby wybierające się na rozmowy kwalifikacyjne powinny podejść do tego spokojnie. Nowy szef będzie oczarowany nie tylko Twoimi umiejętnościami, ale i Tobą samą.
Możesz być pewna, że jeszcze się do Ciebie odezwie. Nawał papierów i dokumentów będzie Myślą przewodnią dla Ciebie w obecnym Tygodniu. Sprawy urzędowe załatwisz korzystnie dla siebie, po wielu godzinach stania w kolejkach. Przerejestrowanie samochodu najlepiej zrobić w czwartek i piątek. Pozostałe Dni są korzystne na branie kredytów i zaciąganie pożyczek.

Księżyc obecnie rośnie więc wszystkiego Nam przybywa, także pieniędzy. Dobrymi Dniami na gry Losowe są wtorek, środa i sobota.

 

Horoskop Miłosny

Pierwsze Dni tygodnia będą dla Ciebie ciężkie. Będziesz czuła się zmęczona i w pewnym sensie oszukana przez partnera. Jego słowa odnośnie wyprawy mogą okazać się fikcją. Twoje rozczarowanie potrwa do czwartku. Postanowisz sama wybrać odpowiedni termin wyjazdu, spotkania i zdecydowanie Mu przedstawisz. W efekcie znajdziecie porozumienie, aczkolwiek zaczniesz się zastanawiać czy chcesz z Nim być. Osoby samotne czeka bardzo gorący Tydzień pod względem randek, tajemnych spotkań i flirtów. Długo oczekiwany kontakt stanie się faktem. Miłosne igraszki i podrygi czekają też na osoby urodzone w Lipcu. Ogolnie Tydzień będzie zmuszał do pracy i załatwiania formalności, jednakże będzie obfitujący w śmiech i Miłość. Korzystajcie z Lata i Energii Ziemi ?

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.11:00 do 18:00 z małymi przerwami.tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam Stokrotki ❣Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

26 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *