IMG_2695

Horoskop na Tydzień maj wszystkie Znaki Zodiaku

Horoskop na Tydzień wszystkie Znaki Zodiaku

 BARAN

Sprawy mogą być bardzo intensywne w tym tygodniu a szczególnie w środę i czwartek. Mars połączy się z potężnym Plutonem w sferze kariery co wpłynie na Twoje zdecydowane działanie.  Będziesz rozmyślał o zrobieniu dużego kroku naprzód odnośnie swojej pracy oraz rozmowy z szefem, którą zaplanujesz na przyszły tydzień. Zdecydowane działanie wyda Ci się dość naturalne. Zdziwisz się, że do tej pory nie wpadłeś na ten pomysł. Ale czy to prawda? Być może rozsądniej będzie uzyskać drugą opinię, zanim podejmiesz decyzję. Piękna  Wenus ułatwi Ci rozmowy z ukochanym. Już od wtorku będziesz bardziej radosny i pewny siebie. W środę będziesz odrobinę zaczepny, być może trzeba będzie pójść na kompromis, aby poczynić jakiekolwiek postępy.W niedzielę ponownie zabłyśniesz dobrym samopoczuciem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BYK

Chęć korzystania z nowych doświadczeń lub podróży może w tym tygodniu nabrać nowego natężenia, zmuszając Cię do zrobienia czegoś z tym. Możesz czuć się dość emocjonalnie, przechodząc do punktu, w którym Twoje zaangażowanie może być trochę obsesyjne. Jeśli ktoś chce do ciebie dołączyć, może to być dobre, ponieważ on lub ona może mieć dla ciebie trochę mądrości. Wenus skłonie Cię do rozmyślań o Twoich finansach. Rozrzutność nie jest wskazana. Jeśli jesteś zainteresowany, może się okazać, że inwestowanie w sztukę lub antyki może przynieść dobry zwrot. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLIŹNIĘTA

Pomysł popchnięcia do przodu czegoś, co jest dla Ciebie bardzo ważne, może w tym tygodniu przejść na nowy poziom. Przy dynamicznym Marsie myśli o tym, jak możesz skorzystać i zarobić, mogą wypełnić Twój umysł i zintensyfikować Twoje pragnienie. Jednak uważaj na ryzyko porażki zarówno finansowej jak i emocjonalnej. Jest to idealny moment, by podsumować wszystko i spojrzeć na szczegóły. Wypoczynek będzie ku temu sprzyjał.  W rzeczywistości może to być najcenniejszy krok ze wszystkich. Urocza Wenus doda Ci wiary oraz siły przyciągania innych oraz poprawi zdolność łączenia się i tworzenia wartościowych przyjaźni.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAK

Wydaje się, że w tym tygodniu dużo się dzieje w związku z Twoimi relacjami, z potencjałem, będą pewne sprawy generowały intensywne emocje. Jednak we wtorek  możesz nie zdawać sobie sprawy, jak głęboko ktoś czuje, dopóki nie zaczniesz z nim rozmawiać. Utrzymuj ciągłość komunikacji, ponieważ może to być nieocenione dla złagodzenia wszelkich trudności i umożliwienia postępów w bardziej wymiernym tempie. Jeśli czujesz, że ktoś jest skłonny do określonego działania, rozum może nie pomóc. Być może możesz zaoferować swoje wsparcie zamiast marudzenia. W czwartek Twoja współczująca strona może wysunąć się na pierwszy plan i to może być czynnikiem w podejmowanych przez Ciebie decyzjach. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEW

Uczucia związane z pracą mogą być bardzo silne w tym tygodniu, a może to wynikać z silnej i asertywnej mieszanki energii. Możesz być chętny do pokonania przeszkody lub zobaczenia określonego wyniku. Możesz nawet poczuć się uszczęśliwiony na samą myśl o tym. Jednakże, jeśli próbujesz zbyt mocno, możesz zapobiegać przepływowi rzeczy, tak jak powinny. Odprężające podejście może złagodzić napięcie i pozwolić Ci cieszyć się procesem, a nie lękiem.  W środę Twoje życie towarzyskie będzie miało dodatkowy blask i będzie dużo zabawy. Będziesz jednak  czuł się niekomfortowo z powodu konieczności pracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PANNA

Przyjaciel może być w tak ponurym nastroju, że będziesz zastanawiał się, czy to ta sama osoba, którą znasz i kochasz.  We wtorek możesz ulec pokusie, aby spróbować analizować, co się dzieje, ale otrzymasz więcej pytań niż odpowiedzi.  Twój znajomy powinien wiedzieć, że może liczyć na Ciebie. Baw się i wspieraj innych a poczujesz wielką radość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WAGA

Przyjaciel lub romantyczny partner może potrzebować Twojej rady. Może to dotyczyć pracy tej osoby, która wiąże się z wieloma aspektami technicznymi, z którymi nie Jesteś zaznajomiony. Nie bój się tej rozmowy i od czasu do czasu  poproś o wyjaśnienie. Jeśli masz zamiar skorzystać z pomocy, musisz mieć pojęcie o tym, o czym ta osoba mówi.

 

SKORPION

Dziś możesz przeczytać książkę o ćwiczeniach lub żywieniu, która wydaje się nieco niepokojąca. Według książki wszystko robisz źle! Pamiętaj, że to, co autor prawdopodobnie opisuje, to pewna praktyka, która działała na niego. Każdy jest inny. Nie zmieniaj nawyków w przypadku praktyk, które nie są właściwe. Skonsultuj się z profesjonalistą, jeśli nadal się martwisz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STRZELEC

Wspomnienia i emocje wypływające z przeszłości mogą w środę podnieść Twoje  twórcze działanie. Być może nie Jesteś w stanie zrozumieć, co to wszystko oznacza, ale daje to szansę na nowe znajomości. Dobrym pomysłem  jest robienie zdjęć przy czym będziesz śmiał się i radował. To może być raczej proces uwalniania dawnych blokad i napięć, ale mimo to warto spróbować.

 

KOZIOROŻEC

Sprawa,o której myślisz, może okazać się trudniejsza, niż się spodziewałeś. Osoby u których zasięgniesz opini nie są do końca kompetentne.  Jeśli nie możesz znaleźć niczego zrozumiałego, spróbuj przełożyć temat na inny termin. Ważniejsze jest zrozumienie niż zmuszenie się do podejścia do niego w taki sposób jak chcą inni. Ważne jest również, aby Ci się to podobało.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WODNIK

Sąsiad lub krewny może zgłosić się na ochotnika, aby pomóc Ci w niektórych pracach w domu, , ale możesz wyczuć, że nie ma w nim otwartości. Ta osoba prawdopodobnie myśli problemach i po prostu potrzebuje dobrych słów i porady. Po prostu zaakceptuj, że nawet jeśli ma pomóc, prawdopodobnie wykonasz większość pracy samemu. Zastanów się jakie wsparcie możesz dać i pomyśl o tym, jak o dobrej karmie.

 

RYBY

uważaj na wydatki, ponieważ środa może być dla Ciebie prawdziwym hamulcem. Musisz powstrzymać się od wyjazdów i kupna wielu niepotrzebnych rzeczy. Może wydawać się to nieco dezorientujące. Jeśli zrozumiesz to  i skoncentrujesz się, powinieneś szybko się opamiętać, a następnie miło nadal wypoczywać. Po intensywnej, żmudnej pracy prawdopodobnie będziesz gotowy na rozrywkę, taką jak film lub wydarzenie sportowe. Baw się dobrze!

 

 

Święto Beltane trwa a Pełnia Księżyca oświeca Drogę. Jeśli chcesz uzyskać swój Indywidualny Horoskop na Maj zapraszam do rozmowy

Na Magicznej lini będę dostępna w godzinach wieczornych

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

27 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *