jezioro

Horoskop na tydzień

Horoskop na tydzień

 

Od samego Poniedziałku będziesz zmęczona i niepewna swoich wcześniej podjętych decyzji. Postanowisz zrezygnować z dawno zapisanych planów.

Jednak nie zamartwiaj się, ponieważ Twoje zmęczenie będzie trwało jedynie do Środy, która będzie znacznie lepsza niż pierwsze Dni. Nagle nabierzesz zapału do pracy i dokonania definitywnych zmian. Rozmówisz się z szefem odnośnie terminów urlopów. Będziesz domagała się swego i faktycznie uzyskasz to co, chcesz. Czeka Cię dużo pracy, która da Ci satysfakcję. Będziesz dumna sama z siebie. Pomyślisz, że dokonałaś Cudu zawodowego. Śmiało spojrzysz w przyszłość swojej dalszej kariery.

Osoby chcące zainwestować większe pieniądze powinny wystrzegać się takich działań w środę i czwartek. Natomiast jest to dobry Czas dla osób grających. Piątek i wtorek mogą przyciągnąć do Ciebie Fortunę.

 

Pod koniec tygodnia możesz poczuć się trochę przeziębiona. Dobry Tydzień na wyjaśnienie spraw Rodzinnych, a także partnerskich. W końcu zrozumiesz, że zasługujesz na szczerą, otwartą Miłość. Twoje dotychczasowe zaangażowanie nieco zmaleje, za to wybranek Twojego Serca zacznie bardzo intensywnie zabiegać o Ciebie. Sobota będzie trochę niesprzyjająca na randki i romantyczne rozmowy. Lepiej tego Dnia unikać wzniosłych uniesień. Zamiast dąsać się na ukochanego, otocz go opieką. On też ma prawo, aby trochę ponarzekać. Skoncentruj się też na swoim wyglądzie. Od dawna przekładane wizyty w salonie piękności powinny być zrealizowane w tym Tygodniu. W innym razie, Twój wygląd może odrobinę zrazić do Ciebie partnera. Reasumując Tydzień intensywny aczkolwiek sprzyjający.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.11.30 do 19.00 z małymi przerwami na kawę. tel.708 888 688 i 708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

52 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *