IMG_9129

Horoskop na weekend i Horoskop na tydzień 16.04 do 20.04

Horoskop na weekend i Horoskop na tydzień 16.04 do 20.04

BARAN

Czas odpoczynku i relaksu będzie w zasięgu Twojej ręki, jednakże Ty bardziej skoncentrujesz się na pracach domowych. Twój zapał do porządków nieco frustrująco wpłynie na Twoich najbliższych.

Uczucia: masz szansę wyjaśnić nieporozumienia, które trwają od dłuższego czasu. Nie obawiaj się, bo kompromis jest już blisko.

Zdrowie zmień sposób odżywiania się. Spożywaj więcej warzyw zielonych oraz pij więcej wody mineralnej.

Praca zostawisz wszystkie zmartwienia poza domem. Podczas weekendu nie odbieraj telefonów od szefa, Tobie też należy się relaks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BYK

Energicznie i do przodu rozpoczniesz weekend. Zapanujesz wycieczki na łono Przyrody. Jeśli aura pogody dopisze jak najbardziej będziesz świetnie się bawił, a znajomi pokochają Cię jeszcze bardziej.

Uczucia; Zwróć uwagę na sposób komunikowania się z ukochaną osobą. Nie zawsze masz rację w tym co mówisz. Zauważ, że już nie są czasy niewolnictwa i druga strona też może mieć swoje zdanie.

Zdrowie; zacznij regularniej spożywać posiłki. Kawa nie zastąpi pożywnego i energetycznego śniadania. Zadbaj o swoje włosy po Zimie.

Praca: drobne zaległości nadrobisz już w Niedzielę. Będziesz dumny z wykonanych zadań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLIŹNIETA

Będziesz trochę niezdecydowany i ospały. Mimo pięknej pogody większość czasu spędziesz w domowym zaciszu.

Uczucia; wiele rozmów, deklaracji oraz czułości będzie do Ciebie docierało już od poniedyiałku. Zdecyduj się i odważ na konkretny krok do osoby na której Ci zależy od dawna.

Zdrowie: przemęczenie i niedospanie da Ci się we znaki. Zrób sobie dzień piękności o relaksu. Nie wszystkie obowiązki muszą być wykonane na teraz.

Praca; będziesz spokojny i wyciszony. Nawet niedzielny wieczór i perspektywa Poniedziałku nie będzie w stanie zaburzyć Twich pozytywnych wibracji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAK

ogniska z pieczeniem kiełbasek, las i woda to jest to za czym tęskisz od dawna. W weekend wykorzystasz dobrą pogodę i spełnisz swoje oczekiwania na łonie natury.

Uczucia; wypoczynek bardzo korzystnie wpłynie na relacje między Tobą, a Twoim partnerem. Miłość obudzi się wraz z promieniami Słońca. Doceń starania ukochanego.

Zdrowie; Uważaj na przejściowe bóle głowy które mogą być spowodowane zmianami ciśnienia. Pij więcej wody i zacznij w końcu zdrowiej się odżywiać. Zrezygnuj z tłustych i smażonych potraw.

Praca: odpowiesz na zaległe maile i smsy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEW

 Twój dobry humor da się we znaki wszystkim z Twojego otoczenia. Większość czasu spędzisz na świeżym powietrzu, co pozytywnie wpłynie na Twoje podejście do Życia.

Uczucia stwierdzisz że tęsknota i odległość nie jest nawet taka zła, pod warunkiem stałego kontaktu z ukochanym. Zrozumiesz, że partner żywi do Ciebie prawdziwą Miłość.

Zdrowie dużo spacerów i promienie Słońca korzystnie wpłynał na Twój układ nerwowy. Wypoczniesz i doskonale przygotujesz się do nowego tygodnia.

Praca; nie będziesz myślał o pracy zawodowej ani o niczym co jest z nią związane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PANNA

Zajmiesz się porządkami w ogrodzie. Wysprzątasz też dokładnie całe mieszkanie. Pozbędziesz się nadmiaru starych ubrań.

Uczucia skoncentrujesz się na spełnianiu swoich marzeń odnośnie ukochanej osoby. Masz przed sobą dobry czas na to , aby w końcu wyjawić swoje prawdziwe uczucia.

Zdrowie: Uważaj na przeciągi oraz produkty kupowane w hipermarketach. Pamiętaj, że nie wszystko co ma dobrą datę ważności, takie jest.

Praca: Niedziela bardzo leniwa i spokojna. W kolejnych dniach masz szanse wykazać się tym, co potrafisz, co zaowocuje pochwałą ze strony przełożonych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WAGA

Twój wypoczynek będzie raczej leniwy na kanapie. Nie zdecydujesz się na długie wędrówki. Postanowisz rozkoszować się Wiosną przez ekran telewizora.

Uczucia: Wiele spraw zostanie wyjaśnionych za sprawą Twojej otwartości. Pozbędziesz się ciężkiego tematu, który od długiego już czasu zaśmieca Twoje myśli. Partner przychylnie odniesie się do Twojej propozycji.

Zdrowie: Skoncentruj się na swoim żołądku oraz na stawach, które ostatnio wiele pozostawiają do życzenia. Otwórz się na warzywa.

Praca: Dopiero w środku tygodnia poczujesz, że pracujesz. Bez większych zmian będą Twoje relacje z klientami, aczkolwiek poprawi się sytuacja z Twoim szefem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKORPION

Wiosenne promienie Słońca zaproszą Cię na długi spacer. Wypoczniesz i pełen radości nabierzesz nowych sił do działania.

Uczucia: To co jeszcze kilka dni temu wydawało się niemożliwe okaże się prawdą. Poczujesz lekkie rozczarowanie , ale mimo to nie podasz się w swojej walce o Miłość.

Zdrowie: Zwróć większą uwagę na swoją skórę, która po Zimie wymaga głębszego oczyszczenia i nawodnienia. Mimo to nadal będziesz adorowany i wychwalany przez znajomych.

Praca: Radosny i wypoczęty rozpoczniesz nowy tydzień. W pracy dużo zmian, które trochę Cię poddenerwują, aczkolwiek nie będzie to miało wpływu na Twoje wynagrodzenie ani relacje z innymi pracownikami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STRZELEC

Dużo radości i śmiechu spotka Cię szczególnie pod koniec Niedzieli. Większość czasu spędzisz w wygodnym łóżku na odsypianiu zaległości.

Uczucia: Bardzo dynamicznie i konkretnie wkroczysz do działania już od wtorku. Umówisz się na spotkanie z osobą , która skrada się do Ciebie

Zdrowie: nie lekceważ częstych bóli głowy, ponieważ mogą być objawem czegoś poważniejszego. Umów się na wizytę z lekarzem

Praca: Dawno oczekiwana propozycja dojdzie do realizacji. Będziesz pełen optymizmu i zapału. Wykorzystaj swoje szanse.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOZIOROŻEC 

Wypoczynek przy grillu dobrze Ci zrobi. WesoŁe rozmowy okażą się strzałem w dziesiątkę.

Uczucia: Masz szansę poznać kogoś bardzo wartościowego i tylko od Ciebie zależy czy znajomość nabierze barw Miłości.

Zdrowie: Pamiętaj, aby się nie przejadać. Ostatnio i tak nie najlepiej się czujesz. Zacznij uprawiać sport.

Praca: dodatkowe pieniądze na pewno się przydadzą. Możesz liczyć na uśmiech Losu i uznanie w oczach dyrektora. Skorzystaj z możliwości dodatkowego zarobkowania najpóźniej do czwartku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WODNIK

Wyjście na basen oraz długi spacer pozwoli Ci zrozumieć sprawę dotyczącą Twojej pracy. Przemyśl wszystko, a wieczorem poczytaj dobrą książkę, aby pozytywnie wejść w nowy tydzień.

Uczucia nie odkladaj juz dluzej powaznej rozmowy. Partnerowi jest rowniez ciezko w sytuacji w ktorej sie znalezliscie. Zdrowie; Twoje wlosy oraz paznokcie nie sa w najlepszek kondycji. Zazywaj skrzyp polny oraz kladz odzywki maski aby je zregenerowac. Praca: Niedziela bedzie wolna od myli o pracy. Dopiero w poniedzialek rozpoczniesz swoj maraton. Bedzie sie oplacalo, poniewaz zarobisz dodatkowe pieniadze.

 

RYBY

trochę ospały i sceptyczny większość czasu spędzisz w domu. Zatęsknisz za relacjami rodzinnymi.

Uczucia: wyjaśni się coś na co od dawna czekasz. Zrozumiesz, że nie tylko Twoje zasady się liczą. Spójrz przychylniej na swój obiekt westchnień.

Zdrowie; Odrobina ćwiczeń wprawi Cię w dobry humor. Pij więcej wody mineralnej.

Praca; bez większych zmian. Będziesz spokojny i wyciszony, aczkolwiek już palnujący swoje wakacje

 

Jeśli chcesz uzyskać swój Indywidualny Horoskop na tydzień zapytaj.Można jeszcze pytać o Indywidualny Horoskop Wiosenny, tym bardziej, że już w Poniedziałek mamy pierwszy Wiosenny Nów Księżyca

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688

 

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

64 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *