DSC_7702

Horoskop na Weekend Karta Dnia

Horoskop na Weekend Karta Dnia

Karty pokazują, że Weekend, będzie ogólnie sprzyjający pod każdym względem. Będziemy czuć się wyluzowani, ładni. Niektóre osoby mogą  odrobinę zatęsknić za starymi Czasami i tym , kim były kiedyś. Większość z Nas jednak będzie parła do przodu w celu uzyskania stabilizacji finansowej i zawodowej.

 

Nowe pomysły na pracę będą na porządku dziennym. Nie obawiaj się, jak ma Cię ktoś zatrudnić to zrobi to. Musisz pokazać, że się cenisz i że zdajesz sobie sprawę ze swoich umiejętności. Nie ma nic gorszego niż niepewność przy pierwszej rozmowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Horoskop Miłosny

 Będziesz zaskoczona biegiem zdarzeń. Osoba na której Ci zależy niespodziewanie odezwie się do Ciebie pod pretekstem ważnej sprawy zawodowej. Będzie też bardzo rozmowna i czarująca. Planowane spotkanie i Twoje zaskoczenie rozbawią ją do łez. Zaryzykuj i przyjmij zaproszenie bo taka okazja może długo się nie pojawić. Przestań też zamartwiać się przeszłymi uczuciami bo one jedynie blokują Cię na nowe znajomości. Już nic nie możesz zmienić, ale możesz dać szansę nowej relacji.

 

Pod koniec Weekendu, spodziewaj się wyznania Miłości i wielkiego powodzenia u płci przeciwnej. Drobna randka i propozycja ponownego spotkania ucieszy Twoje zbolałe Serce. Zaplanuj sobie też kolejny Weekend ponieważ adorator nie odpuści. Idź śmiało na spotkanie i dobrze się baw. U niektórych osób będzie wiele spotkań Rodzinnych i wyjazdów. Warto z nich skorzystać.

Jeśli Jesteś samotny, to rozejrzyj się teraz bo znajoma osoba od dawna wzdycha do Ciebie. Zrób pierwszy krok , aby dodać jej odwagi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna po godz. 17. 00 do 21.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

33 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *