stol

Horoskop na Weekend Karta Dnia

Horoskop na Weekend Karta Dnia

Twoja Droga uczuciowa bardzo się zmieni. Masz szansę od Losu na wspaniały związek z osobą , którą w jakiś sposób już znasz. Spodziewaj się wzniosłych słów i obietnic potwierdzonych czynem, a nie tylko gadaniem.

Odczujesz , że właśnie dzisiaj jest początek czegoś wielkiego i wcale nie będziesz się przed tym broniła. Propozycja spotkania będzie bardzo kusząca, aczkolwiek Twoje obawy mogą nieco rozproszyć romantyczną atmosferę. Nie zastanawiaj się a działaj! Masz przed sobą możliwość wielkiej , spełnionej Miłości. Pokaż osobie zainteresowanej Tobą, że nie Jesteś księżniczką i że Tobie też w jakiś sposób zależy na kontynuacji tej znajomości. Przypominam, że czasy księżniczek skończyły się już dawno, a szkoda ?

 

 

Osoby będące już w związkach, poczują nagły przypływ uczuć co uwidoczni się szczególnie porą wieczorową. Natomiast jeśli Jesteś sama, to ten Dzień sprawi, iż doznasz olśnienia uczuciowego. Spotkanie na rozstaju dróg całkowicie odmieni Twoje Życie i doda Radości. Jeśli dobrze rozegrasz tą propozycje Losu, już za kilka miesięcy będziesz myślała o sukni ślubnej.

 

Bardzo miły czas dla wszystkich bez wyjątku na stan uczuć. Radość i sympatia będzie spotykana przez Ciebie na każdym kroku. W pracy możesz liczyć na pochwały i współdziałanie koleżanek ze strony których nie spodziewałaś nigdy takich poświęceń.

Finanse nie będą dla Ciebie żadną przeszkodą w pójściu na wymarzone zakupy. Jeśli zamierzasz wziąć pożyczkę, kredyt czy zaliczkę od szefa to śmiało działaj. Dobry Czas na wszelkiego rodzaju gry i inwestycje. Już teraz zaplanuj swój urlop nie patrząc na koszty.

Karta podpowiada, abyś jedynie bardziej zadbała o swoje zdrowi fizyczne a szczególnie zwróć uwagę na pęcherz moczowy, gardło i plecy.

Masz wszystko w zasięgu Twojej ręki, wystarczy, że zadziałasz a uśmiech będzie Ci towarzyszył przez wiele Dni.

 

 

W tym Dniu następuje odejście niskich energii, które Cię osaczały i sprawiały, że czułaś się ostatnio przybita, znudzona i smutna. Wszystko odchodzi i nawet o tym nie myśl , tylko patrz w przyszłość. Jeśli mimo wszystko nadal czujesz się zagubiona, bez drogi wyjścia z trudnej sytuacji, potrzebujesz podpowiedzi i wskazówki jestem do Twojej dyspozycji.

 

Na Magicznej Linii w Sobotę będę dostępna od godz.16 do 23.00

w Niedzielę od 15 do 23.00 z małymi przerwami na kawę z ciastem ☕️???

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

50 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *