IMG_0734

Horoskop na Niedzielę wszystkie Znaki Zodiaku

Horoskop na Niedzielę wszystkie Znaki Zodiaku

Baran

przyjrzyj  się uważnie domownikom, ponieważ ostatnio bardzo tęsknią za Tobą. Wybierz się na spacer i porozmawiaj szczerze. Osoby samotne mogą spodziewać się nieoczekiwanej wiadomości od osoby za którą od dawna tęsknią.

 

Byk spotkanie z dawno nie widzianą osobą wniesie dużo radości. Koncentruj się na uczuciach. Odpuść żale i daj szansę na oczyszczenie relacji jeśli w Twoim związku są stare nieporozumienia. Osoby samotne mogą liczyć na wiele rozmów i zaproszeń na spotkania towarzyskie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bliźnięta będziesz leniwy i ospały. Raczej przesiedzisz cały dzień w domowym zaciszu relaksując się. Dobra muzyka i książka wynagrodzą Ci pęd dnia codziennego. Jeśli jesteś w związku postaraj się chociaż o odrobinę czułości dla partnera. Osoby samotne będą miały okazję zakochać się na nowo.

 

Rak odnowienie miłości będzie od samego rana. Ciepłe spojrzenia w oczy oraz płomienne wyznania będą Ci towarzyszyły do późnych godzin wieczornych. Skorzystaj z pozytywnych wibracji i ciesz się nimi. Osoby samotne wybiorą się na drobną przejażdżkę, która okaże się doskonałą okazją do poznania kogoś bardzo interesującego.

 

Lew postanowi wszystko wyjaśnić. Nieporozumienia zostaną pokonane a związek nabierze nowych kolorów. Osoby samotne będą rozmarzone i wyczekujące na spotkanie. Mogą spodziewać się delikatnego zapomnienia ze strony upatrzonego kandydata na partnera. Dopiero wieczorem czeka je niespodzianka.

 

Panna dzień dość zmienny i dynamiczny pod kątem zdarzeń i przeżyć. Osoby w związkach poczują się dowartościowane, aczkolwiek nadal będą czekały na większe starania ze strony partnera. Samotne Panny intensywnie będą wymieniały wiadomości pisane z potencjalnymi nowymi partnerami.

 

Waga  będzie bardzo energiczna i romantyczna. adoracje partnerki bardzo ucieszą wszystkie Wagi, która poczuje się pewniej siebie i bardziej kochana. Osoby samotne powinny wyjść na zewnątrz aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Być może chwila wypoczynku przyciągnie ciekawą znajomość?

 

Skorpion należy uważać na małe spięcia i nerwy. Nie wszystko jest takie jak się wydaje, że jest. Skoncentruj się więcej na ciepłych rozmowach niż na drążeniu dawno już zapomnianego tematu. Osoby samotne podczas występów, tańców czy jakiś pokazów będą bardzo adorowane. Wystarczy, że znajdą się wśród publiczności.

 

Strzelec wypoczynek i jeszcze raz wypoczynek. Leżenie, przewracanie się z boku na bok będzie tym co Strzelec wymyśli na niedzielę. Będzie z tego bardzo dumny, ponieważ po raz pierwszy od dłuższego czasu pozwoli sobie na nudę. Osoby samotne będą miały propozycję spotkania. Jesz szansa na płomienną Miłość.

 

Koziorożec wyjazdy, podróże i wspólny czas z najbliższymi. Osoby w związkach nie będą miały okazji do romantyczności, ponieważ najazd gości będzie absorbował je maksymalnie. Osoby samotne otrzymają wiadomość od cichego wielbiciela, ale niech będą na baczności. Nie wszystkie słowa będą wypowiedziane na poważnie.

 

Wodnik dobre jedzenie i piękne widoki, tak spędzi dzień prawie każdy Wodnik. Dużo śmiechu i flirtu aż do późnego wieczora. Osoby samotne będą roztaczały koło siebie blask co zwróci uwagę płci przeciwnej.

 

Ryby zakochane i energiczne będą korzystały z kąpieli słonecznych. Dużo czułości i dotyku wyleczy Ryby ze smutków ostatnich tygodni. Osoby samotne postanowią się odciąć zdecydowanie od swojej Przeszłości i ufnością spojrzą w Przyszłość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magiczna linię zapraszam

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

16 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *