Horoskop na Niedzielę wszystkie Znaki Zodiaku

Horoskop na Niedzielę wszystkie Znaki Zodiaku

Horoskop na Niedzielę wszystkie Znaki Zodiaku

Baran

przyjrzyj  się uważnie domownikom, ponieważ ostatnio bardzo tęsknią za Tobą. Wybierz się na spacer i porozmawiaj szczerze. Osoby samotne mogą spodziewać się nieoczekiwanej wiadomości od osoby za którą od dawna tęsknią.

 

Byk spotkanie z dawno nie widzianą osobą wniesie dużo radości. Koncentruj się na uczuciach. Odpuść żale i daj szansę na oczyszczenie relacji jeśli w Twoim związku są stare nieporozumienia. Osoby samotne mogą liczyć na wiele rozmów i zaproszeń na spotkania towarzyskie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bliźnięta będziesz leniwy i ospały. Raczej przesiedzisz cały dzień w domowym zaciszu relaksując się. Dobra muzyka i książka wynagrodzą Ci pęd dnia codziennego. Jeśli jesteś w związku postaraj się chociaż o odrobinę czułości dla partnera. Osoby samotne będą miały okazję zakochać się na nowo.

 

Rak odnowienie miłości będzie od samego rana. Ciepłe spojrzenia w oczy oraz płomienne wyznania będą Ci towarzyszyły do późnych godzin wieczornych. Skorzystaj z pozytywnych wibracji i ciesz się nimi. Osoby samotne wybiorą się na drobną przejażdżkę, która okaże się doskonałą okazją do poznania kogoś bardzo interesującego.

 

Lew postanowi wszystko wyjaśnić. Nieporozumienia zostaną pokonane a związek nabierze nowych kolorów. Osoby samotne będą rozmarzone i wyczekujące na spotkanie. Mogą spodziewać się delikatnego zapomnienia ze strony upatrzonego kandydata na partnera. Dopiero wieczorem czeka je niespodzianka.

 

Panna dzień dość zmienny i dynamiczny pod kątem zdarzeń i przeżyć. Osoby w związkach poczują się dowartościowane, aczkolwiek nadal będą czekały na większe starania ze strony partnera. Samotne Panny intensywnie będą wymieniały wiadomości pisane z potencjalnymi nowymi partnerami.

 

Waga  będzie bardzo energiczna i romantyczna. adoracje partnerki bardzo ucieszą wszystkie Wagi, która poczuje się pewniej siebie i bardziej kochana. Osoby samotne powinny wyjść na zewnątrz aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Być może chwila wypoczynku przyciągnie ciekawą znajomość?

 

Skorpion należy uważać na małe spięcia i nerwy. Nie wszystko jest takie jak się wydaje, że jest. Skoncentruj się więcej na ciepłych rozmowach niż na drążeniu dawno już zapomnianego tematu. Osoby samotne podczas występów, tańców czy jakiś pokazów będą bardzo adorowane. Wystarczy, że znajdą się wśród publiczności.

 

Strzelec wypoczynek i jeszcze raz wypoczynek. Leżenie, przewracanie się z boku na bok będzie tym co Strzelec wymyśli na niedzielę. Będzie z tego bardzo dumny, ponieważ po raz pierwszy od dłuższego czasu pozwoli sobie na nudę. Osoby samotne będą miały propozycję spotkania. Jesz szansa na płomienną Miłość.

 

Koziorożec wyjazdy, podróże i wspólny czas z najbliższymi. Osoby w związkach nie będą miały okazji do romantyczności, ponieważ najazd gości będzie absorbował je maksymalnie. Osoby samotne otrzymają wiadomość od cichego wielbiciela, ale niech będą na baczności. Nie wszystkie słowa będą wypowiedziane na poważnie.

 

Wodnik dobre jedzenie i piękne widoki, tak spędzi dzień prawie każdy Wodnik. Dużo śmiechu i flirtu aż do późnego wieczora. Osoby samotne będą roztaczały koło siebie blask co zwróci uwagę płci przeciwnej.

 

Ryby zakochane i energiczne będą korzystały z kąpieli słonecznych. Dużo czułości i dotyku wyleczy Ryby ze smutków ostatnich tygodni. Osoby samotne postanowią się odciąć zdecydowanie od swojej Przeszłości i ufnością spojrzą w Przyszłość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magiczna linię zapraszam

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

16 comments

 1. ReplyIlona Wesoła

  Dziękuję Pani Aggusiu za wpis odnośnie horoskopu z poszczególnymi znakami zodiaku♍🔅🔆😊

 2. ReplyAneta Namiętna 😉

  Dawno się nie odzywałam 😉🤔, baran się udał nawet z wyprzedzeniem.😉🤗🤗🤗.
  Pozdrawiam cieplutko a jutro wygrzewanie w słoneczku i spacerki🌞🌞🌞🌞🍀🍀🍀🍀

 3. ReplyMonka

  Cudownej , słonecznej, radosnej niedzieli wszystkich życzę….niech ogarnie nas magia milosci, przyjaźni i namietnosci😍😘😗😗😘😍😍😙😚😚😙

 4. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,dzisiaj jest taki piękny dzień. 🙂 Zrobiłam obchód wzdłuż rzeki z którego jestem zadowolona.Słońce bardzo mocne,z czego się cieszę.Moje ciało zostało nagrzane darmową witaminą D3.Cieszę się tym bardziej,że wyciągnęłam ze szafy sukienkę którą kupiłam kilka lat temu ,chociaż mi nie pasowała,bo była za ciasna.Dzisiaj leży luźno i był jej debiut. 🙂 Ach,kochane lato. 🙂 Przesyłam dla ukoronowania tego dnia piękną rytmiczną melodię. 🙂 Pozdrawiam. 🙂 https://www.facebook.com/accordeonorkest.aves/videos/1763464950590596/

 5. ReplyMagda

  Pani Aggo jestem po rozmowie z księgową w nowej pracy. Pani bardzo miła choć mówiła, że nie ma możliwości. Jeszcze się skonsultuje z innymi decyzyjnymi osobami. Dałam z siebie wszystko 😃

 6. ReplyIlona Wesoła

  Moja Pani Aggusia, która sprawia że znów zaczynam widzieć że w tym długim tunelu znów zaczynam widzieć światło… 😉😘😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *