Horoskop Nowy Rok Numerologiczny 2018

Horoskop Nowy Rok Numerologiczny 2018

Horoskop Nowy Rok Numerologiczny 2018

20 września wchodzimy w Nowy Rok Numerologiczny 2018. Jest to Drugi Rok w całym Cyklu dziewięcioletnim.

Jest to wyjątkowa zmiana Lat Numerologicznych, ponieważ prawie idealnie zbiega się z początkiem  jesieni astronomicznej 22 września, będzie to piątek o godzinie 22.02. W tym momencie nastąpi początek astronomicznej jesieni, a 23 września przywitamy jesień kalendarzową. 

 

Rok Numerologiczny 2018 będzie czasem bardzo sprzyjającym wszelkim przemyśleniom, duchowości oraz zwróceniu się do wewnętrznego JA.

 

Rok 2018 będzie dla większości osób rokiem sukcesów. Będzie wiele nadarzających się okazji, aby wejść w dobre znajomości, biznesy. Ludzie będą dla siebie milsi i bardziej otwarci. Relacje w związkach czy w luźnych znajomościach wyjaśnią się i zacieśnią.

 

Człowiek zacznie dostrzegać Dobro w innych, a także zacznie czerpać z Radości. Będziemy mieli możliwość angażowania się w swoje pasje, dawno odkładane marzenia zaczną się realizować. Nowy Rok Numerologiczny 2018 przyniesie wiele szans i sukcesów w każdej sferze Życia. 

 

Jeśli nie wiesz jaka Jesteś Liczbą Numerologiczna, poniżej przedstawiam sposoby wyliczenia jej.

 

 

Jak obliczyć swoją Drogę Życia tzn. mówiąc potocznie jakim się jest numerem 🙂 Są trzy sposoby :

1 sposób :

data urodzenia 14.05.1972 1+4+0+5+1+9+7+2=29=2+9=11=1+1=2

2 sposób :

14+05+1972=1991=1+9+9+1=2

3 sposób :

1+4 =5 +0+5=10+1+9+7+2=29=2+9=11=1+1=2

Tak więc Drogą Życia przy wskazanej dacie urodzenia jest liczba mistrzowska 11 z 29 co w sumie daje liczbę 2 aczkolwiek 11 jest nieco inna niż typowa 2.

Nowy Rok Numerologiczny 2018

Gdy już wiecie jaką liczba Jesteście należy do tej liczby dodać wibracje Roku tzn. Rok   2018 =2 ,do Liczby Życia dodajemy 2 a więc 2+2=4

tzn.Liczba Roku Numerologicznego dla daty urodzenia 14.05.1972 jest liczba 4.

 

 

Jeśli Jesteś w Roku Numerologicznym:

 

Rok Numerologiczny 1: Jeśli jesteś w Pierwszym Roku Numerologicznym możesz spać spokojnie. Od września do września kolejnego roku będzie dla Ciebie to bardzo dobry czas. Skoncentrujesz się na rodzinie i swoich najbliższych. Wszystkie urazy pójdą w zapomnienie. Zacieśnienie więzi z najbliższymi da Ci siłę do działania, a będziesz jej bardzo potrzebował, ponieważ rok 2018 będzie miał dla Ciebie wiele okazji do poprawy Twoich finansów oraz kontaktów międzyludzkich. Zaopatrzony w miłość będziesz pędził do przodu, aby realizować swoje plany i marzenia. Możesz osiągnąć bardzo wiele, jeśli podejmiesz sensowne działania. Przyjmuj z radością nowe propozycje zarabiania pieniędzy, otwórz się na dobrą propozycje szefa, zagraj w gry liczbowe a także ciesz się każdym dniem. Twoje finanse poprawią się, co przełożysz na wszelkiego typu inwestycje w nieruchomości. Jeśli masz jakieś długi, zobowiązania to w bardzo szybkim tempie je spłacisz.

 

 

Osoby samotne będą miały bardzo duże powodzenie. Przez nadmiar zaproszeń na imprezy przestaną czuć się samotne a nawet zapomną o tym, że jeszcze nie mieszkają z partnerem. Nawet najbardziej nieśmiałe osoby spotkają na swojej Drodze potencjalnego, przyszłego partnera. Wiele samotnych wejdzie w stałe związki. U nich również są szanse na poczęcie Dziecka a szczególnie w okresie wiosennym.

 

Zdrowie dopisze, aczkolwiek przypominam, że należy być pod stałą kontrolą lekarską. ostrzeżenia jedz więcej zielonych warzyw

 

Motto Jestem sukcesem i osiągam sukcesy na każdym poziomie swojego Życia

 

 

 

Rok Numerologiczny 2  Wenus i Mars rozbudzą w Dwójkach namiętność. Wobec ukochanego będziesz spontaniczny i uwodzicielski. Trochę przykurzone relacje nabiorą świeżości i blasku.

Osoby będące w Drugim Roku Numerologicznym skoncentrują się na poprawie relacji a także na romantyzmie.Wiele się będzie działo szczególnie na przełomie roku 2017 na 2018. Szanse na nowe ekscytujące znajomości zostaną trochę przesunięte na boczny plan, ponieważ osoby w Dwójce nie będą chciały ryzykować zdrady. Zacieśnienie i poprawa związku będzie najważniejsze w tym czasie. Nowy Rok Numerologiczny 2018 skłoni osoby będące w Dwójce do przemyśleń nad tym, co jest warte w Życiu. Wiele osób zapragnie skupić się na swoim wnętrzu i swojej silnej potrzebie więzi z drugim człowiekiem.

 

Osoby samotne skoncentrują się na realizacji swoich marzeń. Krok po kroku będą realizować dawno odkładane plany. Odnośnie sfery uczuciowej mogą spodziewać się dużej ilości adoratorów z których będą miała szansę wybrać tego jedynego. Tak samo jak wszyscy inni, samotne osoby będące w Drugim Roku Numerologicznym, będą koncentrowały się na swojej duchowości i kreatywności.

 

Finanse będą sprzyjające. Wiele propozycji współpracy a także awansów zawodowych czeka już od października. Przez najbliższe miesiące warto inwestować w nieruchomości a także zagrać w gry liczbowe czy jakieś inne. Los będzie dopomagała w spełnianiu Marzeń.

 

Motto Nie chełp się swoimi sukcesami, ale też nie przepraszaj za nie

 

Rok Numerologiczny 3 Każdy kto jest w trzecim Roku Numerologicznym ma szansę otrzymania dość interesującej propozycji pracy. Tak jest zawsze. W Roku Numerologicznym 2018  również tak będzie, aczkolwiek utrzymanie się w tej pracy może przysparzać odrobinę trudności. Kontrakty zostaną podpisane jedynie z najlepszymi. Należy skoncentrować się na pracy i odkładaniu pieniędzy, ponieważ finanse znacznie się poprawią. Może nie będzie, aż tylu imprez jak było w poprzednich latach, ale i tak osoby będące w 3 nie będą narzekać.

 

Dobrze jest zainwestować w samego siebie, ponieważ będzie miało to istotne znaczenie w Przyszłości. To co w 2018 Roku zapoczątkują osoby w 3, będzie owocowało w ciagu 4 lat. Nauka, kursy, szkolenia powinny być najważniejsze w najbliższych miesiącach.

 

Osoby będące w stałych związkach będą musiały trochę się postarać aby ożywić uczucia.  Partner już teraz czuje się trochę zmęczony i zaniedbywany. Okaż mu trochę więcej ciepła a namiętność sama powróci. Wiele stałych związków będzie zagrożonych przelotnymi romansami lub też wielkim zakochaniem w osobach trzecich.

 

Osoby samotne wejdą w stałe, konkretne relacje. Po kilku tygodniach od poznania potencjalnego partnera będą wiedziały, że właśnie z tą osobą chcą zamieszkać i się połączyć. Ogólnie będą bardzo radosne i w końcu uwierzą w siebie.

 

Motto Nie pozwól, abyś stał się niewolnikiem swoich rzeczy

 

 

Rok Numerologiczny 4 Po sprzyjającym czasie Trójki dla wszystkich osób będących w Numerologicznej Czwórce nadchodzi dalszy dobry okres. Teraz wcześniej nawiązane kontakty, znajomości czy współpraca będą się zacieśniały. Osoby w związkach będą przez większość miesięcy pochłonięte swoją pracą zawodową oraz ugruntowywaniem wcześniej zdobytej pozycji zawodowej. Rodzina będzie musiała spojrzeć na to przychylnym okiem, ponieważ dobra materialne będą się powiększały.

 

 

Osoby samotne mają dość dobry czas na poznanie właściwej osoby na związek w okolicach grudnia. Mimo dużej ilości zaproszeń na imprezy raczej z dystansem do nich podejdą. Będą koncentrowały się bardziej na sobie niż na życiu towarzyskim. Zagłębią się w różnego typu remonty, przeprowadzki oraz wyjazdy plenerowe.

 

Motto zawsze jestem tam, gdzie czuję się wspaniale

 

 

 

Rok Numerologiczny 5 Osoby wchodzące w Nowy Rok Numerologiczny 2018, który będzie Piątka, już od września zauważą kolosalne przyspieszenie w każdej Sferze Życia. Gwarantuję, że ten Rok zapamiętacie. Będzie to czas bardzo szybki, energiczny i trochę nieprzewidywalny, co może wpływać negatywnie na Wasze samopoczucie. Będziecie wymęczeni ilością spraw do załatwienia. Załatwicie jedną sprawę to w to miejsce pojawi się inna itd. Nie wypoczniecie i nie siądziecie na laurach, ponieważ nie będzie takiej możliwości.

 

Osoby będące w stałych związkach będą czuły ogromne wsparcie ze strony partnera, aczkolwiek będą też zdawały sobie sprawę, że zaniedbują go. Należy zwrócić uwagę na potrzeby domowników, ponieważ będą czekały na jakikolwiek znak zainteresowania z Twojej strony.

 

Osoby samotne będą miały do wyboru kilku adoratorów. Bardzo ciężko będzie im się zdecydować na któregoś z nich, ponieważ będą uważały, że ten którego odrzucają ma ukryty w sobie tajemniczy potencjał. Dopiero zaangażują się na poważnie w okolicach kwietnia. Nowa miłość jak wszystko w Roku Numerologicznym Piątym, będzie jak porażenie pioruna. Bardzo dynamiczna, konkretna i szybko skonsumowana pod względem kontaktów intymnych, będzie tym, na co niektóre osoby czekały od wielu lat.

 

Pod względem finansowym bardzo szybkie przypływy i odpływy pieniędzy. Dużo zakupów mebli, urządzeń, jedzenia, samochodów. Możliwość wygrania pokaźnej nagrody ale też straty na giełdach.

 

Motto Każdy dzień to wyzwanie, które mnie cieszy i raduje

 

 

Rok Numerologiczny 6 

Osoby będące w stałych związkach mogą pokusić się o drobny romans. Zamieszanie i nerwy pojawią się już w październiku. Rutyna skłoni do miłosnych podbojów w celu sprawdzenia swojej atrakcyjności. Należy dobrze się zastanowić czy chwilowa przygoda warta jest ryzyka rozpadu związku.

 

Osoby samotne będą miały wiele przygód, aczkolwiek kilka z nich może być o włos od szansy na stały związek. Szczególnie osoby o jasnych włosach będą miały ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Ogromne zakochanie pojawi się już w grudniu.

 

Nowy Rok Numerologiczny 2018 dla Szóstek będzie skłaniał do większego wysiłku w pracy oraz zdrowiu. Oferty awansu i nowej pracy będą pojawiały się regularnie. Należy wszystko przeliczyć i zdecydować się na tą zmianę, jeśli od dawna o tym myśleliście. Szóstki będą miały wiele okazji do wygranych oraz dobrych inwestycji. Wiele pokonanych przeszkód w drodze do sukcesu tylko wzmocni zainteresowane osoby.

Szóstki będą zadowolone z najbliższych dwunastu miesięcy.

 

Motto Wykorzystuję każdy dzień do Radości

 

 

Rok Numerologiczny 7 

Nowy Rok Numerologiczny będzie korzystny dla osób będących w siódemce. Będzie możliwość dokonania czegoś dużego co może mieć wpływ na ogół. Nowe wynalazki, odkrycia będą zasługą osób, które są w Roku Siódmym. Rok siódmy będzie też skłaniał do dogłębnych przemyśleń. Wiele osób postanowi zająć się duchowością i ezoteryką, aczkolwiek należy uważać, ponieważ nie każdy może na to sobie pozwolić ze względu na obciążenia jakie niesie ze sobą ta forma rozwoju.

 

Osoby będące w związkach będą bardzo radosne i konkretne. Trochę przykurzone relacje nabiorą nowego blasku oraz wyrazu. Spokojnie i z wielkim entuzjazmem związek będzie nabierał nowego odcienia Miłości.

 

Osoby samotne bardzo szybko staną się obiektem westchnień płci przeciwnej. Jeśli nabiorą odwagi, pozbędą się ograniczającej nieśmiałości, mogą wejść w bardzo obiecujący związek. W porze ciepłej może pojawić się Ciąża.

 

Finanse będą dość dobre, aczkolwiek nowe propozycje pracy nie zawsze będą korzystne. Dużo zmian czeka na siódemki w najbliższych miesiącach i to zarówno w sferze pracy jak i przeprowadzek. Zmiany będą korzystne z perspektywy Czasu. Wiele związków przejdzie metamorfozy a te już wcześniej osłabione rozpadną się.

 

Motto Nic nie jest takie jak myślisz,że jest

 

 

Rok Numerologiczny 8 Wszystkie osoby wchodzące w tą wibracje powinny być zadowolone. Sfera finansowa będzie kwitła, aczkolwiek należy uważać na wydatki. Większe zapotrzebowanie na nowe ubrania, kosmetyki i meble już zaobserwujecie u siebie w porze jesiennej. Nie martwcie się, ponieważ to co uważacie za konieczne, to kupicie. Zadowolenie z pieniędzy będzie szło w parze z zadowoleniem uczuciowym. Przez najbliższe miesiące osoby będące w ósemce będą mogły zdziałać bardzo dużo. Będzie przy Was Nieskończoność Dobra i tylko od Was zależy cz to wykorzystacie.

Już od wielu lat nie było tak sprzyjających okoliczności jakie daje Nowy Rok Numerologiczny 2018. Osoby samotne zakochają się na maksa i będą miały okazję w bardzo szybkim czasie poznać rodzinę przyszłego wybranka. Ósemka skłoni też do skierowania się ku swojemu wnętrzu. Dogłębna analiza swojej przeszłości pomoże rozwikłać wiele nawarstwionych problemów.

 

Motto Niech Twoje Życie będzie wykrzyknikiem, nie znakiem zapytania

 

 

Rok Numerologiczny 9 Osoby wchodzące w tą wibrację mogą odetchnąć z ulgą. Ogólnie zawsze ale to zawsze Numerologiczny Rok dziewiątki jest czasem kończenia wszystkiego co jest dla Nas niekorzystne. Nawet jeśli nie chcemy dokonywać żadnych życiowych zmian, to i tak one przychodzą. Natomiast rok 2018 sam w sobie jest czasem Dwójki, więc ta właśnie Dwójka, będzie neutralizowała kategoryczność Roku Dziewiątego.

 

Osoby będące w długoletnich związkach, które są w miarę spokojne mogą czuć się stabilnie. Relacja nadal będzie się rozwijała i umacniała. Natomiast związki trochę nadszarpnięte i niespokojne od wielu miesięcy mogą zostać definitywnie zakończone. Potrzeba wiele wyrzeczeń, rozmów i cierpliwości aby to się nie stało. 

 

Osoby samotne skończą z nudą i rutyną. Nawet za bardzo nie będą rozglądały się za nowym partnerem, on sam się pojawi w okolicach grudnia. Należy liczyć też na kontakt kogoś z przeszłości. Adorator uporczywie będzie chciał reaktywować znajomość a nawet spróbować bycia razem po raz kolejny. Finanse będą bardzo zmienne aczkolwiek zadowalające. Słabe firmy upadną. Niekorzystne stanowiska pracy zostaną zmienione. Zmiany i jeszcze raz zmiany, ale powolne, są domeną wibracji 9. Po czasie oczyszczania będziecie gotowi wejść w kolejny Nowy Rok Numerologiczny oraz nowy Cykl Dziewięcioletni.

 

Motto Bądź przygotowana. Nigdy nie nadarzy się druga okazja, żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz 13.00 do 19.00 z małymi przerwami na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688

 

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

119 comments

 1. ReplyIlona Wesoła

  Zapowiada się ciekawy rok 😌
  Już nie mogę się doczekac kolejnych wpisow numerologicznych liczb, a w szczególności mojej liczby … 😌😌😌
  Pozdrawiam Pani Aggusiu oraz wszystkich blogowiczow 😇😇😇

 2. ReplyJustyna

  Super post. Bedzie cd. Jestem numerologiczna 9 więc mój rok numerologiczny to 11 czy 2?
  Pozdrawiam serdecznie 🌼🌼🌼

 3. ReplyAneta Namiętna 😉

  I jest ,czekałam na niego dziękuję chyba nie tylko w swoim imieniu dziękuję🌹, i czekam na piąteczke.🌹

  1. ReplyAneta Namiętna 😉

   Hi hi pomyliłam się typowa to jestem 11 czyli 2 plus 2 daje 4 a nie 5.Gapa że mnie a z matematyki zawsze byłam dobra.
   Coś za dużo wrażeń dzisiaj miałam nic i no się podzielić z Panią bym chciała 😩 . Miłego wieczoru,🤗🤗🤗💖💖💖

 4. ReplyEla z lasu

  Z zaciekawieniem czekam ma na “6” . Oj, będzie się działo.., oczywiście wszystko co najlepsze…
  Pozdrawiam blogowiczów w słoneczną niedzielę….
  A ja w pracy…., okoliczności mnie zmusiły…., ale co tam… Któryś z dni w przyszłym tygodniu, zamienię na niedzielę 🙂 🙂

  1. ReplyAg-a

   I ja za Tobą Ilonko w kolejce ciekawskich,,,
   Pani Aggo a 6-stka z 33- czy to coś zmienia ?
   – pozdrawiam wszystkie Szósteczki i inne fajne Numerki też !

 5. ReplyEDUSIA

  A ja jestem 3 więc wchodzę w 5 😄. Chciałbym się w rozmowie dowiedzieć właśnie co mnie czeka w Nowym Roku Numerologicznym 😊.

 6. ReplyAśka

  Numerologiczna 1 wchodzi w 3 rok.. tak?
  To ja proszę dla Wszystkich optymistycznie na nadchodzący.. bo dotychczas ciężkie plony były. Od roku zmiany są ;)..ale wciąz pod wielką górę… heh.

 7. ReplyMoni

  Pani Aggo☺mam nie typowe pytanie,wieczorem lezac chodzil po mnie duzy pajak😦wystraszylam sie troche,czy oznacza to niesczescie tak jak mowia i pisza w interecie,co to oznacza?

 8. ReplyRenata

  Pani Agguniu jestem 1 kalendarz kupilam gdzie od czerwca do końca roku jest do góry nogami przyklejone zakończyłam z miłością czyli szykują mi się duże zmiany mam nadzieję że na lepsze z tego co czytam to tak zobaczymy Pozdrawiam

 9. ReplyEB-)

  bardzo przepraszam, czy dzisiaj będzie Pani dostępna ? nie mogę doczekać się rozmowy 😉😆

  pozdrawiam ciepło 😘

 10. ReplyEla z lasu

  Pani Aggusiu, bardzo dziękuję za pokrzepiającą rozmowę 🙂 🙂 , ale mam apetyt na jeszcze jedną rozmowę…
  Czas tak szybko leci podczas rozmowy z Panią , jak mgnienie ….. 🙂

 11. ReplyAneta Namiętna 😉

  Też bym chciała się dodzwonić ale później jeszcze,brakuje mi rozmowy z panią, chociaż tydzień temu dzwoniłam, a ja mam mętlik przez tych facetów w głowie 😩😩😩

 12. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,a ja tak zerknęłam na Rok Numerologiczny 3,czyli na moją mamę i motto mi się bardzo spodobało.-,,Nie pozwól abyś stał się niewolnikiem swoich rzeczy.” 🙂 A ja właśnie do tego dążę. 🙂

 13. ReplyEla z lasu

  Bardzo, bardzo dziękuję za wspaniałą rozmowę… i znowu ten czas leci jak szalony…, i znowu niedosyt … i by się chciało jeszcze, jeszcze porozmawiać…
  Może uda mi się jeszcze raz porozmawiać dzisiaj …. 🙂

 14. ReplyEla z lasu

  Dzisiaj miałam ogrom szczęścia, udało mi się dwukrotnie porozmawiać 🙂
  Rozmowy z Panią Aggusią dały mi taki power…., że “mogę góry przenosić”.
  Jeszcze raz stokrotne dzięki… 🙂

 15. ReplyAneta Namiętna 😉

  Dziękuję że rozmowę,bardzo jej potrzebowałam. Troszeczkę się boję jak to będzie,przez te pół roku odpoczęłam , doszłam do siebie wiem czego chcę i boję się że to wszystko wróci ,a tak nad sobą pracowałam.😩😘😘
  Dziękuję że pani jest

 16. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,a ja dzisiaj wyjątkowo pamiętam co mi się pod koniec spania śniło. 🙂 Jadę autobusem w mieście i widzę że w nim przy ścianie stoi stolik pełen wysokich szklanych kieliszków i alkohol w butelkach.Był tam jeszcze jeden pasażer,młody mężczyzna z kobietą.On też zainteresowali się tym stolikiem. Wtedy podszedł do nas kierowca tego autobusu i powiedział że możemy się częstować.Ten pasażer nalał również mnie jakiegoś alkoholu.Kieliszek był bardzo wysoki,a nalał mi tylko na dnie.Chociaż wiem,że nigdy raczej tak pełno się nie leje.Mimo wszystko wypiłam co było.Wtedy znalazłam się na terenie jakiegoś zakładu pracy.W pewnej sali gdzie było jeszcze zgromadzonych kilka kobiet.jedna była na środku parkietu jako prowadząca to spotkanie.Trzymałam w lewej ręce małą tackę.Ona podeszła do mnie i wzięła z niej małą plastikową,przezroczystą linijkę i długopis, mówiąc że sobie ode mnie pożycza.Za moment prosi mnie na środek do siebie abym z nią zatańczyła kaczuszki. 🙂 Jednak nie mogłam, bo potrzebowałam iść do toalety i zapytałam się jej gdzie jest?Wskazała mi w którym kierunku mam iść i weszłam do takiej półmrocznej skrytki,ale nie było tam muszli,ale za to na podłodze porozstawiane były dzbanki ceramiczne z mlekiem.Kiedy stamtąd wyszłam,to jacyś pracownicy skierowali mnie do otwartych drzwi.Podeszłam do futryny i zobaczyłam bardzo strome schody prowadzące w dół i dalej gdzieś do tej toalety.Jednak niemożliwe było po nich zejść.Były tak strome,prawie jak ściana.Zrezygnowałam z zejścia po nich.Mówię poddenerwowana do tych ludzi,że tu nawet nie ma poręczy.Wróciłam na tą salę aby odebrać to co ta kobieta ode mnie sobie pożyczyła.Na środku niej zamiast tej kobiety był kierowca autobusu.którym jechałam.Było widać,że jest podpity.Mówię do niego o tych schodach,a on trochę zły mówi żebym poszła do domu.No i znalazłam się w swoim pokoju i wtedy obudziła się.I dobrze ,bo poszłam do toalety. 😀

 17. ReplyHana2

  Ja wchodzę w 9 rok numerologiczny, i już zaczęło się dziać..
  Uwalniam się od toksycznych relacji, układów.
  Nie jest to dla mnie zbyt przyjemne, ale wiem, ze w końcu nadszedł czas na zupełnie nową energię i lepsze życie. Bardziej szczęśliwsze.

 18. ReplyEB-)

  Ups ! jestem jednak 6 – to dlatego 4 nie przemawiała do mnie 😁😁😁 czekam na moją szósteczkę 😉

  dzisiaj piątek, piąteczek, piątunio – pozdrawiam wszystkich weekendowo 😁😁😁

  EB

 19. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,dziękuję za rozmowę. 🙂 Jeśli chodzi o te pieniądze z lipca to Pani mówiła że moja mama je znajdzie.I rzeczywiście zaczęła mi dawać po trochę,a ja zapisywałam.Uskładało się gdzieś tyle co brakowało.A jak pytałam się skąd ma,to za każdym razem powiedziała że jeszcze miała.A teraz za sierpień jeszcze więcej,ale Pani mówi że się znajdą. 🙂

 20. ReplyEla z lasu

  U mnie jest zimno i wietrznie. Zastanawiam się jaki to ma wpływ na kondycję fizyczną..
  Pozdrawiam serdecznie i miłego popołudnia życzę. 🍀🌷🍀😍😘

 21. ReplyIlona Wesoła

  Pani Aggusiu sprawdziło się to że we wrześniu będą wydatki, karty ostrzegały, a ja szalałam…ach 🤔😱🙇
  Mówiła Pani też że będę się zajmować/opiekowac małym chłopcem i to również się sprawdziło, tak sobie myślałam jakim chłopcy, jak u mnie w rodzinie same dziewczynki, a jednak. 😌😌😌

 22. ReplyMoni

  Witam pani Aggo☺☺☺sprawdzilo sie z pani kart,wracalam z pracy teraz i Robert czekal na mnie tez po pracy,chce sie spotykac,nie daje rade beze mnie☺☺☺ciesze sie,tez caly czas walczylam ze aoba,zeby o nim zapomniec,ale silniejsze jest uczucie do niego,zawsze sie wszystko speawdza co pani z kart wyczyta,dziekuje☺

 23. ReplyKrystyna

  Witam. Pani Agguniu miałam sen bardzo realny mam nadzieje ze uda mi się do Pani dodzwonić i zapytać co znaczył. Do tej pory wszystko co Pani powiedziała spełnia się powoli😀😀😀miłego dnia😀😀😀

 24. ReplyAg-a

  Dzień dobry- Pani Aggo prawie rok temu postanowiłam, że podziękuję za,,przepis” na Magiczne Karteczki z ubiegłego grudnia i ogłaszam wszem i wobec, że ja bardzo się cieszę z marzenia, które teraz się zmaterializowało (ku zadowoleniu jeszcze kilku osób) ! Pięknie dziękuję i pozdrawiam z jeszcze letnim słońcem !
  ps. cóż tu Pani domaluje w ciągu dalszym dla ,,6-tek’ ???’

 25. ReplyEB-)

  O jest moja szósteczka 😁 hmmm ja właśnie dostałam świetną propozycję pracy i trawię……. 😁😁😁

  dziękuję Pani Agguniu za horoskop😍

 26. ReplyBetti

  Dziekuje za rozmowę 😉 karta sie skończyła. Ale zaraz mi jest lepiej jak z Pania porozmawialam. 💗💗 dziekuje😘😘

 27. ReplyIlona Wesoła

  Pani Aggusiu tak bym chciała dziś Panią usłyszeć , jestem jakas niespokojna
  Czy Pani będzie dziś jeszczee na linii?

 28. ReplyEla z lasu

  Dziękuję za super rozmowę, ale jak zwykle mam niedosyt….
  Więc czynie starania, aby jeszcze porozmawiać z Panią 🙂 🙂

 29. ReplyEla z lasu

  Pani Aggusiu,
  o której ponownie mogę wznowić dzwonienie do Pani ? 🙂
  Muszę zaspokoić swój niedosyt rozmowy z Panią… 🙂 🙂

 30. ReplyIlona Katarzyna Wesoła🌹

  🌹🌸🏵 PANI AGGUSIU życzę Pani oraz wszystkim blogowiczom wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok Numerologicznych!!!🏵🌸🌹
  Aby obfitował w miłość, dobre zdrowie, radość i bogactwo te duchowe i materialne, Niech się spełnia!!! 🌹😊😇😘😘
  ❤💓💗💕🌺🍀🍀🍀🍀🌺💕💗💓❤

 31. ReplyEB-)

  O rany Pani Agguniu, boli mnie głowa i gardło, brrr mam dreszcze ………… dopadło mnie przeziębienie 😣 taka pogoda i pora 😔😞……. karty pokazały stąd Pani pytanie czy jestem chora ? wtedy jeszcze nie czułam …

  Do usłyszenia 🙋

 32. Replyhana

  🙂 dzień dobry . Do kt dziś Pani będzie 😉 próbowałam się dodzwonić ale nici. Będę mogla teraz dopiero po pracy 😉 pzdr.

 33. ReplyAdriana

  Pani Aggo, ale mnie sie podoba motto 8, poczułam jest bardzo mocno, bedzie to moja ulubiona afirmacja😄 a co do zakupów mebli to trafione w 10!
  Ściskam
  Adriana

   1. ReplyIlona Katarzyna Wesoła🌹

    😁😁😁to samo ja chciałam napisać że bardzo mnie również się podoba motto 8😌😀😀

 34. ReplyMagda

  Pani Aggo godzinę temu sprzedałam ostatnią niechcianą rzecz od chłopaka, z którym nie jestem od wielu, wielu lat. Nowiutka poduszka ortopedyczna po kilku godzinach snu okazała się nietrafionym prezentem. Niedawno postanowiłam ja sprzedać na portalu aukcyjnym. Leżała kilka miesięcy i dziś w Nów i Nowy Rok Numerologiczny zmieniła właściciela. Oczyściłam ją oczywiście energetycznie by służyła nowemu właścicielowi. Bardzo się cieszę.
  A wszystko stało się po naszej rozmowie kiedy wyciągnęła Pani dla mnie kartę – Znajdź dobrego krawca. Zaczęłam robić porządki w ubraniach i wtedy telefon, że jest chętny kupiec na tą poduszkę.
  Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *