UTTAH_x02

Horoskop Numerologiczny 2016 Znaki Zodiaku

Horoskop Numerologiczny 2016 rok

 

Baran 21.03 – 19.04

Jest to pierwszy znak całego Zodiaku.

Hasłem Barana jest: jestem, przewodzę i zdobywam .

Podstawowe cechy osobowości : egocentryzm, spontaniczność, duża aktywność, niecierpliwość.

Przez pierwszą cześć Nowego Roku Numerologicznego 2016, Baran będzie dość niecierpliwy i niepewny swoich racji i planów na przyszłość co objawi się nerwowością i sporym roztargnieniem. Skoncentruje się na zmianach dotyczących domu i rodziny. Baran będzie stawał na głowie, aby plany inwestycyjne doprowadzić do końca. Zacznie remontować , zmieniać meble i kolory ścian. Może też pokusić się na zmianę miejsca zamieszkania czy też kupno nowej nieruchomości. Nowy Rok Numerologiczny 2016 będzie bardzo sprzyjający pod względem finansów i pracy. Kariera zawodowa nabierze tempa. Nowe dokumenty i umowy o pracę a także aneksy do umów. Samotne Barany mają szansę wejścia w poważny związek pod warunkiem, że będą pokazywały się na wszelkiego rodzaju imprezach i spotkaniach towarzyskich.

Ostrzeżenia: Baran powinien uważać na podpisywanie umów kredytowych , zaciąganie pożyczek . Odnośnie zdrowia przyda się więcej ruchu i dbałości o swój układ kostny.

Talizman dla Barana w Roku Numerologicznym 2016 Talizman Uttah (dostępny w Naszym sklepie UTTAH_x02Sarah Magic. przyp.)

 

 

 

BYK 20.04 – 20.05

Drugi znak Zodiaku a pierwszy z Trygonu Ziemi.

Hasłem Byka jest: posiadam, mam materię.

Podstawowe cechy osobowości: wytrwałość, uczuciowość, wygodnictwo, praktycyzm, relacje dla osiągnięcia korzyści.

W Nowym Roku Numerologicznym 2016 Byk będzie miał poważny dylemat odnośnie spraw uczuciowych. Osoby będące w trudnym związku mogą ten związek zakończyć. Byk nie będzie zastanawiał się zbyt długo, a dając ostatnią szansę partnerowi okaże swoje „dobre serce”  aczkolwiek do czasu. Tak czy inaczej ,przed Bykiem Rok flirtów i romansów oraz niespodziewanych spotkań ze starymi miłościami. Praca i dobre finanse będą szły w parze z długo wyczekiwanym przez Byka rozwojem osobistym i zawodowym. Byki mające dobra pracę mogą liczyć na szybkie pomnażanie pieniędzy, a te poszukujące pracy na dobre oferty, które będą się pojawiały jak grzyby po deszczu. Byk będzie silny i pewny siebie co dla niego będzie zadowalające a dla otoczenia niestety trochę męczące. Dużo wyjazdów i podróży urozmaici Bykowi ten zapracowany Rok, jednakże nawet na urlopie Byk nie będzie potrafił wypoczywać. Odbije się to trochę na jego zdrowiu a w szczególności na dezorientacji, ciągłym przemęczeniu i problemach z jelitami.

Ostrzeżenia: Byk nie powinien ufać w tym czasie osobom kapryśnym i namawiającym na songaa_03kupno dziwnych rzeczy . Odnośnie zdrowia więcej wypoczywać, zdrowiej się odżywiać i przestać się zamartwiać czymś czego tak naprawdę nie ma.

Talizman dla Byka w Roku Numerologicznym 2016 Talizman Songaa (dostępny w Naszym sklepie Sarah Magic.)

 

 

 

 

BLIŹNIĘTA 21.05 – 21.06

Trzeci znak Zodiaku a pierwszy z Trygonu Powietrza .

Hasłem Bliźniąt jest: myślę, rozpamiętuję.

Podstawowe cechy osobowości : wielka dwulicowość, niestabilność uczuciowa, inteligencja, ruchliwość, czasami gadulstwo.

 

 

Bliźnięta w Nowym Roku Numerologicznym 2016 zapragną wolności i uciech. Osoby będące w stałych związkach będą kapryśne i robiące wszystko aby wyzwolić się spod kontroli partnera. Zapragną spróbować szczęścia u boku innych osób , ale nie wiążąc się z nimi na poważnie. Flirty i romanse a także przelotny seks będą na porządku dziennym przez co Bliźnięta poczują się dowartościowane i w końcu kochane. Odbije się to niesmacznie na stałej relacji aczkolwiek Bliźnięta nie przejmą się tym zbyt mocno. Samotne Bliźnięta również mogą liczyć na ogromne zainteresowanie ze strony płci przeciwnej , ale podejdą do tych znajomości z rozwagą i pewnego rodzaju dystansem. Jeśli wyzbędą się uprzedzeń mają szansę poznać miłość swojego Życia. Dużo zamieszania i uśmiechu na co dzień sprawi , że będą chętnie zapraszane na wszelkiego rodzaju spotkania. W okresie wiosennym otrzymają bardzo kuszącą propozycje pracy , którą w większości przypadków podejmą. Mimo sprzyjających okoliczności w Nowym Roku Numerologicznym 2016 ,Bliźnięta mogą czuć się odrobinę samotne i zdane na samych siebie.

Ostrzeżenia :Nerwowość i brak przemyślanych decyzji będzie niekorzystna pod Talizman Energii Bogactwawzględem inwestycji. Odnośnie zdrowia, Bliźnięta powinny zwrócić uwagę na układ oddechowy, a także powracające anginy.

Talizman dla Bliźniąt w Roku Numerologicznym 2016 Talizman Energii Bogactwa (dostępny w Naszym sklepie Sarah Magic).

 

 

 

 

RAK 22.06 – 22.07

Czwarty znak Zodiaku a pierwszy z Trygonu Wody.

Hasłem Raka jest: czuję, przeżywam.

Podstawowe cechy osobowości : uczuciowość, przywiązanie do Rodziny, bogata wyobraźnia, marzycielstwo, wysoka ambicja.

 

W Nowym Roku Numerologicznym 2016 Rak będzie trochę wypalony i przemęczony obecnym związkiem aczkolwiek będzie bardzo waleczny aby wszystko naprawić i nadać relacji pożądany tor. Drobne nieporozumienia i plotki nie będą w stanie zniszczyć wielkiego uczucia. Rak napracuje się przy tym bardzo mocno, aczkolwiek będzie bardzo zadowolony z widocznych efektów. Samotne Raki będą nieco kapryśne pod względem wyboru życiowego partnera. Będą przebierały i czasami zbyt długo się zastanawiały przez co potencjalny, idealny partner może odejść w siną dal. Troszkę ciężki czas pod względem finansowym, ponieważ Rak zbyt długo będzie się zastanawiał z podjęciem nowej , dobrze opłacanej pracy. Może się zdarzyć, że przegapi pracę swoich marzeń. Rak ogólnie będzie mocno rozkojarzony i niepewny siebie a wszystko za sprawą nowych sytuacji w których przyjdzie mu się odnaleźć. Odnośnie zdrowia powinien zwrócić szczególną uwagę na swoje jelita, nogi i oczy.

Ostrzeżenia: drogi Raku nie zamartwiaj się błahostkami, dbaj o swojego partnera i skorzystaj z szans, które będziesz miał w życiu zawodowym. Nie obawiaj się nowości. Poradzisz sobie z nimi doskonale bo przecież masz wrodzoną opiekuńczość i mądrość. Nie zawsze jednak wszystko musi być idealnie. Więcej luzu.

DSC_4715Talizman dla Raka w Roku Numerologicznym 2016 : Siła Serca (dostępny w Naszym sklepie Sarah Magic)

 

 

 

LEW 23.07 – 22.08

Piąty znak Zodiaku a drugi z Trygonu Ognia.

Hasłem Lwa jest : tworzę, kreuję, wymyślam.

Podstawowe cechy osobowości : spora chęć dominacji, pycha, szlachetność, wielka ambicja, silna wola, uczuciowość.

 

W Nowym Roku Numerologicznym 2016 Lew będzie usilnie poszukiwał miłości. Zdarzy się nawet oszałamiające zakochanie , ale jedynie na pewien czas co mocno zrani Lwa. Postanowi skupić się bardziej na pracy i zarabianiu pieniędzy oraz wszelkiego typu nauce, aby chociaż w tych dziedzinach odnieść sukces. Miłość pojawi się w drugiej części Roku Numerologicznego i będzie to uczucie wielkie i odwzajemnione, być może i na stałe. Lew będzie wybierał miedzy dwoma potencjalnymi osobami. Dokona właściwego wyboru. Nowe oferty pracy i dużo wyjazdów zrekompensują wcześniejszą porażkę uczuciową. Lwy będące już w związkach będą rozkoszowały się swoim sielankowym spokojem i błogą miłością. Może powiać trochę rutyną więc należy dodać od siebie więcej kreatywności i spontaniczności. Sukcesy,awanse i liczne pochwały ze strony szefa będą pojawiać się w bardzo szybkim tempie co Lew uzna za coś wyjątkowego i będzie zmotywowany do dalszych działań. Doskonały czas na wszelkiego typu gry liczbowe, inwestycje a także gromadzenie pieniędzy.

Ostrzeżenia: Lwie nie denerwuj się potyczkami miłosnymi bo nie na tym świat się kończy. Runiczna bransoletka bogactwa3Przy odrobinie ciężko wypracowanej cierpliwości wejdziesz w stały związek, ale pamiętaj, że druga osoba też czuje. Zwróć uwagę na swoje zdrowie a w szczególności na swój układ kostny, zęby.

Talizman dla Lwa w Roku Numerologicznym 2016 Bransoletka Bogactwa (dostępna w Naszym sklepie Sarah Magic).

 

 

 

PANNA 23.08 – 22.09

Szósty znak Zodiaku a drugi z  Trygunu Ziemi.

Hasłem Panny jest : oceniam, sprawdzam, analizuję.

Podstawowe cechy osobowości : krytyczne podejście do siebie i otoczenia, skąpstwo, praktyczność, analizowanie wszystkiego.

 

Panna w Nowym Roku Numerologicznym 2016 skusi się na przelotny romans, skok w bok, aby potwierdzić swoją atrakcyjność. Będzie trochę rozczarowana efektem zaistniałej sytuacji. Dużo możliwości poznawania nowych osób skłoni Pannę do otworzenia się na różnego rodzaju wyjazdy i spotkania towarzyskie. Osoby w   luźnych związkach zapragną stabilności i deklaracji. Przy tym wirze uczuciowym Panny pragnące mieć dziecko mogą osiągnąć spełnienie co ucieszy partnera i to bardzo. Śluby, zaręczyny, uroczystości będą przyprawiały Pannę o nerwy związane z finansami aczkolwiek wyjdą z tego obronną ręką. Wrodzona oszczędność będzie odrzucona na plan dalszy. Panna powinna unikać nieśmiałości i podkreślania swoich wad a raczej przemieniania swoich zalet w wady bo potem cierpi ona sama najwięcej. Sprawy i plany zostaną w końcu zrealizowane co przyniesie długo oczekiwany spokój finansowy. Odnośnie zdrowia Panna powinna zwrócić uwagę na plecy, stawy, brzuch i oczy.

 

Ostrzeżenia : krytycyzm i brak dobrego słowa dla innych może zepchnąć Pannę w kapielotchłań wyrzutów sumienia. Należy docenić swoje zalety i zalety innych.

Talizman dla Panny w Roku Numerologicznym 2016 Kamienie do kąpieli (dostępne w Naszym sklepie Sarah Magic).

 

 

 

 

 

WAGA 23.09 – 22.10

Siódmy znak Zodiaku a drugi z Trygonu Powietrza.

 

Hasło Wagi : porównuję. waham się, jestem niepewny.

 

Podstawowe cechy osobowości : elegancja, zdolności artystyczne, lekkomyślność, wahania przy podejmowaniu ważnych decyzji.

 

 

W Nowym Roku Numerologicznym 2016 Waga będzie miała możliwość zmiany miejsca zamieszania w co będzie jej trudno uwierzyć. Nowy dom czy mieszkanie okaże się zbawienne i pomocne w dalszej części Roku. Wagi będą miały dylemat odnośnie miłości , ponieważ za wszelką cenę będą chciały przypodobać się partnerowi a nie bardzo będą wiedziały w jaki sposób. Bezsenne Noce spędzą na wymyślaniu strategii działania co koniec końców okaże się ogromnym sukcesem. Rok doskonały pod względem zarabiania i odkładania pieniędzy a także gier liczbowych. Waga powinna zastanowić się nad otworzeniem swojego biznesu po dokładnej analizie. Okazja będzie już w pierwszej części Roku. Łatwość wybaczania i zrozumienie dla innych będzie procentowało dobrą komunikacją w pracy i wśród najbliższych. Waga krok po kroku rozstrzygnie każdy domowy konflikt i niepewnie doradzi co należy robić dalej. Przeszkody, które pojawią się w porze letniej związane będą ze zdrowiem Wagi a mianowicie z układem oddechowym, gardłem.

 

Ostrzeżenia : Waga powinna więcej dbać o samą siebie, nie przejmować się tym co czerwone oko tygrysa mówią inni a także otworzyć się na dodatkową pracę, która się pojawi.

Talizman dla Wagi w Roku Numerologicznym 2016 Tygrysie Oko (dostępne w Naszym sklepie Sarah Magic)

 

 

 

 

 

 

 

SKORPION 23.10 – 21.11

 

Ósmy znak Zodiaku a drugi z Trygonu Ognia.

Hasło Skorpiona : życzę sobie , wymagam , tak chcę.

Podstawowe cechy osobowości : tajemniczość, wyostrzona intuicja, mściwość, bezwzględność, skrytość.

 

Nowy Rok Numerologiczny 2016 Skorpion rozpocznie kończeniem wszystkiego co go irytuje. Będzie robił cięcia zarówno w swoich uczuciach jak i w sferze zawodowej. Ciężki czas miłosny ma jakby na własne życzenie bo nie dostrzegał wcześniejszych przesłanek kończenia się związku, a także zbyt długo dawał się oszukiwać partnerowi. Skorpion nie będzie długo opłakiwał swoich strat i ostro weźmie się za poszukiwania nowego obiektu miłosnego. Potajemnie będzie spotykał się w różnych dziwnych miejscach z wybraną osobą. Dopiero gdy będzie miał pewność, że trafił na kogoś godnego jego samego, zaprosi tą osobę do domu i przedstawi znajomym. Samotne Skorpiony mogą spodziewać się wielkiego rozmachu uczuciowego. Będą miały w czym wybierać pod względem adoracji i potencjalnych nowych miłości. Mogą cieszyć się wybitnym powodzeniem aczkolwiek powinny zwrócić uwagę na to, aby nikogo w swoich podbojach nie zranić. Nowy Rok Numerologiczny 2016 będzie dla Skorpiona korzystny pod względem remontów mieszkań a także tworzenia swojego kąta na Ziemi. Możliwość dawno odkładanej nauki, kursów i rozwijania swoich pasji. Finansowo Skorpion będzie czuł się bardzo bezpieczny.

 

Ostrzeżenia: Skorpion powinien mniej dźwigać, kręgosłup będzie obolały. Należy też DSC_4391skorzystać w wolnych chwilach ze spacerów i wypadów do kina.

Talizman dla Skorpiona w Roku Numerologicznym 2016 Bransoletka na Miłość (dostępne w Naszym sklepie Sarah Magic)

 

 

 

 

STRZELEC 22.11- 21.12

 

Dziewiąty znak Zodiaku a ostatni z Trygonu Ognia.

 

Hasło Strzelca: wszystko widzę, uzasadniam, obserwuję.

 

Podstawowe cechy osobowości: skłonność do przesady, energiczność, upartość.

 

W Nowym Roku Numerologicznym 2016 Strzelec będzie w dużym ruchu. Nadarzy się wielka szansa na daleki wyjazd związany z pracą. Skorpion niechętnie do tego podejdzie z uwagi na zbyt duże dojazdy i konieczność zmiany miejsca zamieszkania.  Raczej skoncentruje się na obecnym sposobie zarabiania pieniędzy a wszystkie inne propozycje odłoży na później. Będzie to Rok bardzo zmienny i obfitujący w zaskakujące dla Strzelca sytuacje, co pozwoli mu na rozwój i zrozumienie samego siebie. Mogą pojawić się zazdrosne osoby chcące w pewien sposób manipulować Strzelcem szczególnie w życiu zawodowym. Strzelec powinien skorzystać z drobnych wyjazdów przy boku ukochanej osoby i nie przejmować się innymi. Odnośnie zdrowia jest to czas przeprowadzania wielu badań a w szczególności krwi, jelit i żołądka.

 

Ostrzeżenia: nie wszystko co usłyszy będzie prawdą. Jego prawdą. Strzelec powinien Bransoletka na dobre zdrowiewystrzegać się osób władczych i nie uznających kompromisów.

Talizman dla Strzelaca w Rok Numerologicznym 2016 Bransoletka Runiczna na dobre zdrowie (dostępna w Naszym sklepie Sarah Magic)

 

 

 

 

KOZIOROŻEC 22.12-19.01

 

Dziesiąty znak Zodiaku a ostatni z Trygonu Ziemi.

 

Hasło Koziorożca: przewodzę, stosuję, pomagam.

 

Podstawowe cechy osobowości: powaga, konsekwencja, odwaga, władczość.

 

 Koziorożec będący w związku uczuciowym w Nowym Roku Numerologicznym 2016 za wszelką cenę będzie starał się podjąć decyzję o tym czy być nadal z tą osobą czy też poszukać sobie kogoś zupełnie nowego. Jego rozmyślania popchnął Koziorożca do romansu niekoniecznie miłego w skutkach. Samotne Koziorożce nie będą potrafiły podjąć jednoznacznej decyzji z kim się związać i czy chcą się tak naprawdę związać. Będą balansowały między tęsknotą za stałością uczuć a drobnymi flirtami. Dużo spraw urzędowych do załatwienia, rozmowy z prawnikami przyćmią nieco zapał do zarabiania pieniędzy. Koziorożec powinien grać w gry liczbowe i inwestować w samochody oraz nieruchomości. Lekka nerwowość odbije się na jego zdrowiu emocjonalnym. Może liczyć na wielkie wsparcie  i zrozumienie osób mu bliskich , które z chęcią pomogą pod warunkiem, że poprosi je o pomoc. Rok intensywny i prowadzący do przemyśleń nad życiem oraz sytuacji w których się ostatnio znajdował.

 

Ostrzeżenia: Koziorożcu nie bój się miłości . Jeśli zaufasz swojej intuicji masz szansę na Bransoletka - aby stworzyc zwiazekcoś bardzo pięknego.

Talizman dla Koziorozca na Rok Numerologiczny 2016 Bransoletka na stworzenie zwiazku partnerskiego (dostępne w Naszym sklepie Sarah Magic)

 

 

WODNIK 20.01-18.02

 

Jedenasty znak Zodiaku a ostatni z Trygonu Powietrza.

Hasło Wodnika: wiem, mogę , analizuję ,ale mam racje .

 

Podstawowe cechy osobowości: duża potrzeba wolności, ekscentryczność, ucieczka, oryginalność.

 

 W Nowym Roku Numerologicznym 2016 Wodnik będzie mocno skoncentrowany na rozwoju zawodowym. Zapragnie otworzyć swoją firmę, wspiąć się na wyższe stanowisko pracy. Będzie robił wszystko aby w końcu osiągnąć zadowalający dla niego status finansowy. Jeśli obmyśli dobry plan uda Mu się cieszyć sukcesami zawodowymi już w pierwszej części Roku. Przez natłok zdarzeń i ciągłą prace zapomni o istnieniu życia uczuciowego. Będzie potrzebował bardzo dużo czasu dla siebie przez co najbliżsi poczują się odrzuceni a nawet lekceważeni.Jeśli taki stan będzie trwał zbyt długo mogą zakończyć się niektóre związki. Samotne Wodniki nawet nie zauważą wzdychających oczu płci przeciwnej . Dopiero gdy będą pewne, że dobrze zarabiają łaskawie zechcą umówić się na randkę. Mogą liczyć na wielką adorację i powodzenie oraz wiele zaproszeń na imprezy i spotkania biznesowe. Postanowią też w końcu sformalizować związek, który tra już od lat.

 

 

Ostrzeżenia: Wodniku nie sama praca jest najważniejsza, zwolnij tempo a dalej świeca miłosnazajedziesz. Twoje zdrowie woła o odpoczynek.

Talizman dla Wodnika  na Rok Numerologiczny 2016 Swieca Milosna (dostępna w Naszym sklepie Sarah Magic)

 

 

 

 

 

 

RYBY 19.02-20.03

 

Dwunasty znak Zodiaku a ostatni z Trygonu Wody.

Hasło Wodnika: mam nadzieję, wyobrażam sobie , marzę .

Podstawowe cechy osobowości: marzycielstwo,brak zainteresowania życiem innych, idealizm, często egoizm .

 

W Nowym Roku Numerologicznym 2016 Ryby podejmą decyzje o przeprowadzce może nawet i do innego państwa. Będą bardzo impulsywne i trochę bardziej męczące dla otoczenia niż zwykle ze względu na chęć udowodnienia swoich racji. Upiększanie nowego domu, mieszkania sprawi im niesamowitą radość aczkolwiek muszą przy tym wszystkim uważać na swoje finanse. Zbyt duży rozmach i branie kredytów nie będzie dobrym rozwiązaniem dla Ryb. Ich wyjątkowa wyobraźnia pomoże w realizacji swoich marzeń, jednakże należy realizować je ostrożnie,  nie mierzyć zbyt wysoko, bo rozczarowania po raz kolejny nie są potrzebne. Ryby czeka wiele radości pod względem życia uczuciowego. Możliwość poczęcia dziecka będzie już w porze zimowej. Długoletnie związki będą przeżywały odnowienie uczuć i pożądania. Natomiast samotne Ryby będą rozkochiwały w sobie każdego kto na nie spojrzy. Z wrodzonym idealizmem wybiorą właściwą osobę z którą rozpoczną sielankowy związek. Bardzo dobre finanse nie zawsze zdobyte przez ciężką pracę ulokują na koncie bankowym. Postanowią też odświeżyć swój styl ubierania się i zgubią zbędne kilogramy.

 

Ostrzeżenia: Ryby powinny mniej mówić on swoich problemach a więcej myśleć o Uttahswoich sukcesach.

  Talizman dla Ryb na Rok Numerologiczny 2016 Talizman Uttah (dostępny w Naszym sklepie Sarah Magic)

 

 

Przypominam , że są jeszcze wolna miejsca na specjalny Rytuał Jesienny Hatti. Szczegółowe informacje są dostępne we wcześniejszym wpisie.

12049452_985822131474135_6715260147974664629_n

Na Magicznej Linii będę dostępna  do późnych godzin wieczornych . tel.708 788 222

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

 

 

 

 

 

 

Tags: No tags

136 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *