IMG_1871

Horoskop Numerologiczny 2017 Rok

Horoskop Numerologiczny 2017 Rok

Jak obliczyć swoją Drogę Życia tzn. mówiąc potocznie jakim się jest numerem ? Są trzy sposoby :

1 sposób :

data urodzenia 14.05.1972 1+1+0+5+1+9+7+2=29=2+9=11=1+1=2

2 sposób :

14+05+1972=1991=1+9+9+1=2

3 sposób :

1+4 =5 +0+5=10+1+9+7+2=29=2+9=11=1+1=2

Tak więc Drogą Życia przy wskazanej dacie urodzenia jest liczba mistrzowska 11 z 29 co w sumie daje liczbę 2 aczkolwiek 11 jest nieco inna niż typowa 2.

 

Rok Numerologiczny 2017 jest wyjątkowym Rokiem. Jest to Rok Jedynki. Taka wibracja zdarza się raz na ponad sto Lat. W Tym Roku rozpocznie się wszystko od nowa. Będzie siła przebicia przez wszelkie ograniczenia. Niesie to ze sobą też niebezpieczeństwo nieprzemyślanych działań w skali Światowej, aczkolwiek nie musi to się zadziać. Zmiany i jeszcze raz zmiany. Świat stanie się silniejszy i jakby nowszy. Będziemy musieli przystosować się do wielu nowości pod względem techniki. Zostaną wynalezione potężne „maszyny”, które na zawsze odmienią Życie codzienne. Człowiek będzie potrzebował większego wyciszenia i spokoju. Zacznie skupiać się na Duchowości i Przyrodzie. Doceni Matkę Naturę, a także rozwój techniki. 

 

Nowy Rok Numerologiczny 2017

Gdy już wiecie jaką liczba Jesteście należy do tej liczby dodać wibracje Roku tzn. Rok   2017 =1 ,do Liczby Życia dodajemy 1 a więc 2+1=3

tzn.Liczba Roku Numerologicznego dla daty urodzenia 14.05.1972 jest liczba 3.

 

Jeśli Jesteś w Roku Numerologicznym:

Rok Numerologiczny 1:

Rok Osobisty 1

Przewodnie słowo: Początek 

Po ciężkim i jakże zajmującym Roku osobistym 9 w końcu nadszedł Czas tworzenia. Jeśli nawet nie udało Ci się zamknąć wszystkiego w poprzednim Roku, to dokonasz tego do końca obecnego Roku kalendarzowego. Właśnie teraz rozpoczynasz zupełnie nowy dziewięcioletni Cykl swojego Życia. Jesteś w potocznie nazywanej Jedynce. Masz możliwość realizacji swoich planów zawodowych i materialnych. Będziesz parł do przodu pod względem kariery zawodowej, a także będziesz robił wielkie plany na Przyszłość. Obecny Czas sprzyja planowaniu a także daje możliwość zapanowania nad tymi planami. Jest to bardzo specjalny Czas dla Ciebie, ponieważ sam Rok 2017 jest Jedynką. Tak więc masz teraz ogromne wsparcie ze strony Wszechświata. Będziesz pomnażał majątek . Możesz oczywiście mieć pewne ograniczenia, ale i tak wyjdziesz z tego zwycięsko. Jest to doskonały okres na wszelkiego typu inwestycje i zbieranie plonów z Lat poprzednich. Aby dobrze rozpocząć Nowy Cykl, który jak już wspomniałam będzie trwał dziewięć Lat musisz wykazać się działaniem. Jeśli we wszystkie sprawy włożysz spory wysiłek zaprocentuje On w Przyszłości. To jest tak jak z uprawą Roślinń jeśli zaangażujesz się i zadbasz o ziarenko wkładając je do doniczki, wyrośnie z niego piękny Kwiat i wyda owoce. Od teraz aż do Września 2017 Roku musisz polegać na samym sobie. Nie licz na innych, bo całą Siłę masz w sobie. 

Rok Osobisty 1 przyniesie Ci wiele okazji do romansów i flirtów. Poznasz nowe osoby, a co z tego wyniknie okaże się dopiero w Drugim Roku Osobistym. Masz szansę ugruntować oraz wzmocnić swoje Życie uczuciowe. Będziesz też bardzo potrzebny w Życiu Rodzinnym. Masz okazję wykazać się jako mąż i Ojciec. Jeśli pragniesz potomstwa jest ku temu wspaniały okres. Mimo nawału nowości będziesz czuł się rewelacyjnie aczkolwiek należy zadbać o oczy, układ krążenia i górny odcinek kręgosłupa.

 

Rok Numerologiczny 2 :

Rok Osobisty 2

Przewodnie słowo: Współpraca

Rok Osobisty 2 będzie Cie skłaniał do przemyśleń nad samym sobą. Teraz nie musisz się z niczym śpieszyć a zanim podejmiesz wiążące decyzje porozmawiaj o nich z innymi. W tym Czasie otrzymasz wiele ciekawych i niespodziewanych propozycji odnośnie pracy i Miłości. Nawiążesz nowe kontakty zawodowe, które zaprowadzą Cię w zupełnie inny wymiar zarabiania pieniędzy, jeśli dobrze je zaplanujesz. Jeśli od dawna marzyłeś o założeniu własnej firmy i nie zrobiłeś tego w Roku poprzednim , teraz wykorzystaj swoją Szansę. Jeśli to uczynisz firma będzie dobrze prosperowała przez najbliższe wręcz dziesiątki Lat. Nowe interesy i nowe współprace będą Ci się opłacały pod warunkiem, że podejdziesz do nich z otwartym Sercem. Jeśli będziesz miał drobne obawy czy rozpoczynać jakiś nowy interes zaczekaj z tym do Maja Czerwca kolejnego Roku Kalendarzowego. Nie rób nic na siłę. Powinieneś być bardzo uważny przy inwestowaniu w Ziemię czy mieszkanie. Musisz wszystko bardzo wnikliwe przeanalizować zanim podpiszesz wiążące umowy i kontrakty, ponieważ piękny, nowo zakupiony Dom może okazać się zupełną ruiną.

We wszystkim uzyskasz pomoc ze strony Najbliższych i znajomych. Również Ty będziesz im potrzebny, aby mogli nabrać siły i chęci do działania. Twoje słowa i zapał do pracy będzie udzielał się wszystkim. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić z zaangażowaniem się bo Twoje przemęczenie może dać już o sobie znać na początku Marca. Ogólnie będziesz trochę nerwowy i niecierpliwy. Wszystko będziesz chciał mieć na już i na teraz. Musisz nauczyć się cierpliwości i opanowania.

Jak już wspomniałam Rok Osobisty 2 skłania do zastanowienia się nad sobą i swoim wnętrzem. Nie przegap tej okazji. W Życiu uczuciowym będziesz niby stabilny, aczkolwiek Twoje wewnętrzne wzloty i upadki mogą spędzać Ci sen z oczu.  Sam nie będziesz wiedział czego i kogo chcesz. Jeśli Jesteś w konfliktowej relacji może ona sie zakończyc w okolicach Wiosny. Związki zaniedbane i stare będą przeżywały odrodzenie pod warunkiem , że zostaną wybaczone wszystkie przewinienia z Przeszłości. Osoby samotne w końcu się zakochają Miłością czystą mającą szansę na stały związek. Ogólnie w Roku Osobistym 2 musisz kierować się intuicją i swoim wewnętrznym głosem. 

 

Rok Numerologiczny 3 :

Rok Osobisty 3

Przewodnie słowo :Komunikacja

Jest to Rok wyjątkowy i najbardziej sprzyjający z całego dziewięcioletniego Cyklu tym bardziej, że mamy Rok 2017 tzn.Jedynkę. Doskonały Czas na tworzenie, artyzmu pod warunkiem, że będziesz skoncentrowany i uważny. Wiele imprez i zaproszeń od których nie będziesz umiał się wykręcić. Będziesz bardzo rozmowny i przyjacielski. Nowe znajomości i kontakty zawodowe mogą trochę przyćmić Twoją pracę. Uważaj, aby nie wydawać zbyt wiele pieniędzy na imprezy. Skoncentruj się na tym co najważniejsze i śmiało idź do przodu.

 

Spodziewaj się też nagłego przypływu gotówki, którą powinieneś mądrze zainwestować. Okoliczności będą sprzyjały wszelkim wygranym oraz inwestycjom na giełdach. Życie uczuciowe, jeśli w poprzednich Latach było niestabilne, teraz się uspokoi. Przeżyjesz wielkie namiętności i gorące Noce. Osoby pragnące potomstwa mają na nie wielką okazję. Ogólnie Rok zabaw i upojnych Nocy. Pieniądze, jeśli będziesz konsekwentny w działaniu będą przychodziły do Ciebie bez problemu. Wycieczki i długie wyjazdy otworzą Cię na wiele satysfakcjonujących znajomości. Możesz też spotkać osoby z dalszej i bliższej przeszłości. Nawiąż z nimi miłe relacje, ponieważ będą Ci przydatne w Przyszłości, a także dodadzą Ci Siły do działania. 

 

Rok Numerologiczny 4 :

Rok Osobisty 4

Przewodnie słowo: Praca

Jest to Czas gdzie powinieneś skoncentrować się bardziej na Życiu zawodowym ponieważ będzie to dominujący aspekt w tym Roku. Po ostatnich miesiącach zabaw i uczt nadszedł Czas koncentracji i zmobilizowania się do zarabiania pieniędzy. Będzie Ci bardzo trudno zmienić swoje przyzwyczajenia imprezowicza co może odbić się niekorzystnie na relacjach z szefem. Lepiej już teraz zaplanuj sobie kolejne miesiące. Zrób plan w jaki sposób i ile chcesz zarobić i tego planu się trzymaj. Praca nie od razu będzie przynosiła oczekiwane efekty, aczkolwiek jeśli się postarasz już w miesiącach Wiosennych będziesz z niej zadowolony. Musisz być bardziej zorganizowany i stanowczy. Odsuń na dalszy plan spotkania towarzyskie i imprezy, na to jeszcze będzie sposobność.

Pod względem zawodowym możesz napotkać na pewnego rodzaju barykady i opóźnienia. Nie przejmuj się tym za bardzo i rób swoje. Korzystne Miesiące nastąpią dla Ciebie od Czerwca. Musisz wykazać się cierpliwością. Nie lekceważ drobnych przejawów zazdrości ze strony współpracowników. Porozmawiaj z każdym z osobna, aby na bieżąco wyjaśnić zaistniałą sytuację.

W Roku Osobistym 4 dużą uwagę należy poświęcić na interesy i nowe kontrakty. Będziesz miał pieniądze dzięki swojej pracy, ale też dzięki przychylności Wszechświata. Bardzo możliwe są różnego typu wygrane i gratisy. Pilnuj pieniędzy, uważaj na co je wydajesz. Nie wdawaj się w podejrzane inwestycje ani nieprzemyślane kredyty, ponieważ możesz na tym sporo stracić.

Życie Miłosne w Roku Osobistym 4 będzie się toczyło dość spokojnie. Długoletnie związki nabiorą rumieńców i trochę odświeżą swoje pożycie intymne. Jeśli czekasz na oświadczyny lub określenie się partnera, Miesiąc Grudzień jest tu temu sprzyjający. Twoja Radość będzie ogromna. Zaczniecie planować wspólne zamieszkanie, budowę domu czy zakup mieszkania. Tworzenie dobrych relacji Rodzinnych jest podstawą, aby dobrze się czuć w tym Roku. Zacieśnianie Miłości oraz budowanie zaufania będzie procentowało w kolejnych latach. Osoby samotne spotkają na swojej Drodze wymarzoną osobę z którą będą miały szansę na stały związek. Od Stycznia zwiększona możliwość zajścia w ciążę. Dbaj o swoje gardło, układ krążenia oraz nerki.

 

Rok Numerologiczny 5

Rok Osobisty 5

Przewodnie słowo: Zmiana

Ten Rok zapamiętasz na długo. Będzie bardzo intensywny pod każdym względem. Gdy już będziesz chciał usiąść na chwilę i wypocząć Los podeśle Ci kolejną niespodziankę.  Dużo spraw do załatwienia, natłok Myśli i dokumentów. Zapragniesz zmiany i odrobiny spokoju. Otworzą się przed Tobą nowe perspektywy na pracę i dodatkowe zarabianie pieniędzy. Nowe kontakty, znajomości będą pojawiać się jeden za drugim, aż w pewnym momencie możesz zagubić się w tym wszystkim. Wtedy na chwilę wysiądź z tej karuzeli i na spokojnie wszystko przeanalizuj. Wybierz dla siebie, podkreślam dla siebie, najlepszą opcje. Nic nikomu nie musisz udowadniać, ważne , abyś Ty czuł się dobrze w tym co robisz. Przy wyborze zawodowym kieruj się intuicją oraz względami finansowymi a o wygodę w miejscu pracy, Los sam zadba.

 

Rok Numerologiczny 5 jest doskonały dla prowadzenia biznesów, handlu a także zakładania firm. Możesz niespodziewanie otrzymać bardzo interesującą pracę od razu zapewniającą awans. Skorzystaj z tego, ponieważ zasługujesz na to, aby Cię doceniono. Musisz przy tym być bardzo ostrożny, aby nie popełnić błędu. Znaczne polepszenie sytuacji finansowej czeka Cię od Stycznia. Dodatkowe pieniądze możesz przeznaczyć na kupno nieruchomości lub gry na giełdach. Jeśli zamierzasz wziąć kredyt lub pożyczkę dobrym okres jest od Grudnia do Kwietnia, aczkolwiek uważaj na wszystkie podpisy i teksty napisane małym druczkiem.

Dobra energia będzie Ci towarzyszyła prawie nieustannie , aczkolwiek nadmiar spraw będzie niekiedy Cię przytłaczał. W Miłości będziesz czuł się nieco osaczony i zapragniesz wolności. Zazdrość partnera będzie przeszkodą w tworzeniu spokojnego związku. Okaż mu więcej czułości a na pewno odwzajemni się zrozumieniem i opieką. Sporo podróży i romantycznych wyjazdów umilą jesienno zimowe chwile. W końcu poczujesz się Radosny i kochany jak nigdy dotąd.

Jeśli nadal poszukujesz stabilności i odpowiedniej osoby, dobrym Czasem na poznanie będzie przełom Grudnia i Stycznia. Wielu adoratorów będzie starało się o intymne i romantyczne spotkania z Tobą. 

 

 

Rok Numerologiczny 6

Rok Osobisty 6

Przewodnie słowo: Adaptacja

Rok dość kapryśny, aczkolwiek nie taki straszny. Zanim coś zrobisz musisz nabrać pewności, że będzie to dla Ciebie dobre na Przyszłość. Nie należy rozpoczynać czegoś, czego nie będziesz w stanie ukończyć. Pod względem zawodowym czeka Cię wiele zmian. Możesz otrzymać awans lub znaczącą podwyżkę. Jeśli Jesteś niezadowolony ze swojej pracy to ją zmień. Będziesz miał wiele ofert do wyboru.

 

Rok Osobisty 6 jest dobry pod względem zawodowym. Masz przed sobą wielkie szanse na znalezienie pracy, która będzie Cie satysfakcjonowała pod każdym względem. Ogólnie jest to bardzo bezpieczny okres. Nie musisz obawiać się o swoje pieniądze i dobra materialne. One będą stabilne. Poczujesz też poprawę warunków mieszkaniowych i wszechogarniający komfort. Jest to dobry Czas na inwestycje, kupno mieszkania, ziemi czy większych sprzętów gospodarstwa domowego. Odnajdziesz w sobie smykałkę do handlu. Będziesz kombinował co taniej kupić a drożej sprzedać. Masz okazję uskładać z tego tytułu niezłą sumkę pieniędzy.

 

W emocjach niestety nie będzie aż tak pięknie, ponieważ jeśli do tej pory nie uporałeś się jeszcze ze swoją Przeszłością, teraz ona powróci wielkiem echem. Powinieneś pozamykać wszelkie stare sprawy, wybaczyć osobiste zranienia i urazy. Naprawić relacje, które da się jeszcze uratować a przede wszystkim wybaczyć sobie, że czegoś nie zrobiłeś, że coś zawaliłeś. Tylko wtedy będziesz mógł w pełni otworzyć się na swoją Przyszłość i zrobić znaczące plany.

W Roku Osobistym 6 bardzo ważna jest Sfera uczuciowa. Miłość będzie odgrywała pierwsze miejsce. Będziesz potrzebował wielu uczuć i adoracji aby zachować równowagę emocjonalną. Jest to przełomowy Rok. Wiele związków rozpadnie się, ale też wiele par postanowi wziąć ślub. Ten kto ma dalej być z Tobą to będzie a ten kto ma odejść, odejdzie. Samotność odejdzie na dobre, bo nawet przy rozstaniach zaraz pojawia się nowa osoba jako kandydat na partnera.

 

 Rok Numerologiczny 7

Rok Osobisty 7

Przewodnie słowo: Refleksyjność

Po poprzednich latach w końcu odczujesz zwolnienie tempa. Życie będzie płynęło Ci dość spokojnie, będziesz potrzebował odizolowania i odrobiny samotności. Teraz przyszedł Czas na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć, zarówno pod względem zawodowam jak i uczuciowym. Jeśli do tej pory nie otworzyłeś swojej firmy to lepiej poczekaj z tym do Lipca. Wcześniej będzie to trochę ryzykowne. Nie będziesz zadowolony z zysków. Natomiast jeśli chcesz rozpocząć coś artystycznego, kreatywnego to jak najbardziej możesz to zrobić.

W najbliższych Miesiącach wskazany jest rozsądek i uwaga. Skoncentruj sie na zarabianiu pieniędzy i delikatnym inwestowaniu, bez przesadnych uniesień i porywów. Należy zrobić plan, ale rozsądny na Przyszłość. Zabezpiecz się finansowo, aby w kolejnym Roku było Ci lżej. Raczej unikaj interesów, które oparte są jedynie na finansach. Jeśli wszystkiego nie przemyślisz możesz popaść w labirynt spłat. Ogranicz swoje wydatki. Kupuj jedynie to co niezbędne.

Pieniądze w Roku Osobistym 7 bardzo szybko potrafią znikać z portfela i konta bankowego. Zaciąganie pożyczek i kredytów jest wskazane po Grudniu, aczkolwiek nie ukrywam, że jest to działanie trochę ryzykowne. Nie martw się jednak zbytnio, ponieważ w Roku Numerologicznym 7 masz tendencję do dużych wygranych w gry liczbowe. Zastrzyk gotówki może pojawić się już w okolicach Wiosny.

 

Odnośnie spraw uczuciowych to będzie tak jak sobie zapracowałeś na początku dziewięcioletniego Cyklu Numerologicznego. Jeśli Twoja relacja w ostatnim Roku była dobra to taka pozostanie. Nie będzie większych uniesień i romantyzmu, ale nie będzie też drastycznych zerwań. Natomiast jeśli Twój związek do tej pory był ciężki to istnieje ryzyko definitywnem zerwaniem. Mogą pojawić się komplikacje, niedomówienia i spory co w efekcie doprowadzi do pójścia swoją Drogą. Niekiedy będziesz się czuł trochę samotny. Jak przez sito, wybierzesz z grona znajomych tylko te osoby, które są wobec Ciebie szczere i które chcą Twojego dobra. Nawiążesz prawdziwe Przyjaźnie, które będą trwały na Lata.

Skoncentrujesz się na swoim wnętrzu. Zapragniesz coś zmienić w sobie, aczkolwiek obawiam się, że na pragnieniu tylko może się skończyć. Jeśli Jesteś osobą bez partnera to nie obawiaj się. W tym Roku będziesz miał możliwość na prawdziwe uczucie. Musisz jedynie więcej wychodzić z Domu i więcej rozmawiać z Ludźmi. Nie szukaj na siłę. Prawdziwa Miłość odnajdzie Cię sama.

 

 Rok Numerologiczny 8

Rok Osobisty 8

Przewodnie słowo: Spełnienie

Będzie to bardzo fajny Rok. Pieniądze będą napływały ze wszystkich stron. Dużo wyjazdów i podróży w egzotyczne miejsca pozwolą Ci na wymarzony wypoczynek. Dominującym celem będzie praca i sprawy materialne. Skoncentrujesz się na nich maksymalnie, ale też zauważysz powiększający się stan środków na Twoim koncie bankowym. Musisz przy tym być odważny i nieugięty, aby osiągnąć sukces materialny.

 

Rok Osobisty 8 sprzyja osobom ambitnym i odważnym. Jeśli wyzwolisz w sobie Ducha walki poprawisz znacząco swoje finanse. Nabędziesz też dużej energii do pracy oraz interesów. Wiele dobrych kontaktów zawodowych, które dobrze przemyślane, zaprowadzą Cię do rozwinięcia kariery zawodowej. Zanim jednak rozwiniesz swoje skrzydła musisz być ostrożny. Do pierwszej połowy Roku ryzykowne są wszelkie pochopne kontrakty, umowy.

Życie uczuciowe nie będzie na pierwszym planie, aczkolwiek jest możliwy związek lub spotkanie, które diametralnie odmieni Twoje Życie. Otwórz się na nowe znajomości, spotykaj się z dawno niewidzianymi osobami, One ciągle pamiętają o Tobie i potrzebują Cię.  

 

Rok Numerologiczny 9

Rok Osobisty 9

Przewodnie słowo: Podsumowanie  

Właśnie teraz kończy się dla Ciebie Cykl dziewięcioletni. Teraz będziesz zbierał to, na co zapracowałeś przez ostatnie osiem Lat. Rok Osobisty 9 jest trudniejszym Czasem, aczkolwiek jeśli wykorzystałeś swoje szanse w poprzednich Latach nie musi takim być.

Będziesz kończył wszystkie prace, które są dla Ciebie uciążliwe i trudne.Pozamykasz ciężkie relacje i znajomości. Uważaj na wszystko co robisz aby nie zapędzić się w spiralę długów szczególnie jeśli poprzedni Rok był trudny. Skoncentruj się na służbowych podróżach oraz awansach, które będziesz miał w zasięgu ręki. W obecnym Roku nie otwieraj nowych działalności gospodarczych, firm itp. Poczekaj z tym do kolejnego Cyklu. Jeśli masz jakieś zadłużenie,pomyślnie je rozstrzygniesz. Stare spory i zwady też znajdą swoje rozwiązanie,pomogą Ci w tym znajomi i Ludzie o dobrych Sercach.

Masz duże szanse nawiązać korzystne znajomości z zagranicą co będzie opłacalne na Przyszłość.  Możesz planować rozwój firmy, aczkolwiek wskazane będzie dostosowanie jej do bieżącego rynku.

 

W Życiu uczuciowym bardzo zmiennie. Wiele spięć i kłótni, które niejeden związek doprowadzą do definitywnego zakończenia. Potrzeba będzie dużo spokoju i wyrozumiałości, aby dać szansę na przetrwanie w trudniejszych relacjach. Będziesz tym wszystkim wkurzony i rozgoryczony, aczkolwiek przy odrobinie szczęścia uda Wam się odbudować to, co wisi nad przepaścią. Emocje bardzo często będą napięte przez co wybuchy agresji mogą towarzyszyć Ci bardzo często. Opanuj je i postaraj się wyciągnąć pozytywne wnioski. Samotność na pewno Ci nie grozi, ponieważ Twoje naturalne piękno zostanie docenione. Nowe znajomości, romanse i ekscytacje będą bardzo konkretne już od Października. Zrobisz z nimi co uznasz za stosowne. Wiele znajomości przerodzi się w długoletnią Przyjaźń połączoną z romansem. Nawet najbardziej niepewne siebie i nieśmiałe osoby znajdą tą drugą połowę, aby ogrzać się w jej ramionach podczas zimowych wieczorów. Rok Osobisty 9 jest oczyszczeniem i przygotowaniem do nowego cyklu, abyś mógł z czystymi energiami rozpocząć wszystko od nowa. 

 

Na Magicznej Linii będę dostępna w godz. popołudniowych .

Tel. 708 788 222 i 708 888 688

 Pozdrawiam ciepło !

Wasza Agga Soyala,

marka którą Kochacie.

Tags: No tags

137 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *