Horoskop Numerologiczny 2017 Rok

Horoskop Numerologiczny 2017 Rok

Horoskop Numerologiczny 2017 Rok

Jak obliczyć swoją Drogę Życia tzn. mówiąc potocznie jakim się jest numerem ? Są trzy sposoby :

1 sposób :

data urodzenia 14.05.1972 1+1+0+5+1+9+7+2=29=2+9=11=1+1=2

2 sposób :

14+05+1972=1991=1+9+9+1=2

3 sposób :

1+4 =5 +0+5=10+1+9+7+2=29=2+9=11=1+1=2

Tak więc Drogą Życia przy wskazanej dacie urodzenia jest liczba mistrzowska 11 z 29 co w sumie daje liczbę 2 aczkolwiek 11 jest nieco inna niż typowa 2.

 

Rok Numerologiczny 2017 jest wyjątkowym Rokiem. Jest to Rok Jedynki. Taka wibracja zdarza się raz na ponad sto Lat. W Tym Roku rozpocznie się wszystko od nowa. Będzie siła przebicia przez wszelkie ograniczenia. Niesie to ze sobą też niebezpieczeństwo nieprzemyślanych działań w skali Światowej, aczkolwiek nie musi to się zadziać. Zmiany i jeszcze raz zmiany. Świat stanie się silniejszy i jakby nowszy. Będziemy musieli przystosować się do wielu nowości pod względem techniki. Zostaną wynalezione potężne „maszyny”, które na zawsze odmienią Życie codzienne. Człowiek będzie potrzebował większego wyciszenia i spokoju. Zacznie skupiać się na Duchowości i Przyrodzie. Doceni Matkę Naturę, a także rozwój techniki. 

 

Nowy Rok Numerologiczny 2017

Gdy już wiecie jaką liczba Jesteście należy do tej liczby dodać wibracje Roku tzn. Rok   2017 =1 ,do Liczby Życia dodajemy 1 a więc 2+1=3

tzn.Liczba Roku Numerologicznego dla daty urodzenia 14.05.1972 jest liczba 3.

 

Jeśli Jesteś w Roku Numerologicznym:

Rok Numerologiczny 1:

Rok Osobisty 1

Przewodnie słowo: Początek 

Po ciężkim i jakże zajmującym Roku osobistym 9 w końcu nadszedł Czas tworzenia. Jeśli nawet nie udało Ci się zamknąć wszystkiego w poprzednim Roku, to dokonasz tego do końca obecnego Roku kalendarzowego. Właśnie teraz rozpoczynasz zupełnie nowy dziewięcioletni Cykl swojego Życia. Jesteś w potocznie nazywanej Jedynce. Masz możliwość realizacji swoich planów zawodowych i materialnych. Będziesz parł do przodu pod względem kariery zawodowej, a także będziesz robił wielkie plany na Przyszłość. Obecny Czas sprzyja planowaniu a także daje możliwość zapanowania nad tymi planami. Jest to bardzo specjalny Czas dla Ciebie, ponieważ sam Rok 2017 jest Jedynką. Tak więc masz teraz ogromne wsparcie ze strony Wszechświata. Będziesz pomnażał majątek . Możesz oczywiście mieć pewne ograniczenia, ale i tak wyjdziesz z tego zwycięsko. Jest to doskonały okres na wszelkiego typu inwestycje i zbieranie plonów z Lat poprzednich. Aby dobrze rozpocząć Nowy Cykl, który jak już wspomniałam będzie trwał dziewięć Lat musisz wykazać się działaniem. Jeśli we wszystkie sprawy włożysz spory wysiłek zaprocentuje On w Przyszłości. To jest tak jak z uprawą Roślinń jeśli zaangażujesz się i zadbasz o ziarenko wkładając je do doniczki, wyrośnie z niego piękny Kwiat i wyda owoce. Od teraz aż do Września 2017 Roku musisz polegać na samym sobie. Nie licz na innych, bo całą Siłę masz w sobie. 

Rok Osobisty 1 przyniesie Ci wiele okazji do romansów i flirtów. Poznasz nowe osoby, a co z tego wyniknie okaże się dopiero w Drugim Roku Osobistym. Masz szansę ugruntować oraz wzmocnić swoje Życie uczuciowe. Będziesz też bardzo potrzebny w Życiu Rodzinnym. Masz okazję wykazać się jako mąż i Ojciec. Jeśli pragniesz potomstwa jest ku temu wspaniały okres. Mimo nawału nowości będziesz czuł się rewelacyjnie aczkolwiek należy zadbać o oczy, układ krążenia i górny odcinek kręgosłupa.

 

Rok Numerologiczny 2 :

Rok Osobisty 2

Przewodnie słowo: Współpraca

Rok Osobisty 2 będzie Cie skłaniał do przemyśleń nad samym sobą. Teraz nie musisz się z niczym śpieszyć a zanim podejmiesz wiążące decyzje porozmawiaj o nich z innymi. W tym Czasie otrzymasz wiele ciekawych i niespodziewanych propozycji odnośnie pracy i Miłości. Nawiążesz nowe kontakty zawodowe, które zaprowadzą Cię w zupełnie inny wymiar zarabiania pieniędzy, jeśli dobrze je zaplanujesz. Jeśli od dawna marzyłeś o założeniu własnej firmy i nie zrobiłeś tego w Roku poprzednim , teraz wykorzystaj swoją Szansę. Jeśli to uczynisz firma będzie dobrze prosperowała przez najbliższe wręcz dziesiątki Lat. Nowe interesy i nowe współprace będą Ci się opłacały pod warunkiem, że podejdziesz do nich z otwartym Sercem. Jeśli będziesz miał drobne obawy czy rozpoczynać jakiś nowy interes zaczekaj z tym do Maja Czerwca kolejnego Roku Kalendarzowego. Nie rób nic na siłę. Powinieneś być bardzo uważny przy inwestowaniu w Ziemię czy mieszkanie. Musisz wszystko bardzo wnikliwe przeanalizować zanim podpiszesz wiążące umowy i kontrakty, ponieważ piękny, nowo zakupiony Dom może okazać się zupełną ruiną.

We wszystkim uzyskasz pomoc ze strony Najbliższych i znajomych. Również Ty będziesz im potrzebny, aby mogli nabrać siły i chęci do działania. Twoje słowa i zapał do pracy będzie udzielał się wszystkim. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić z zaangażowaniem się bo Twoje przemęczenie może dać już o sobie znać na początku Marca. Ogólnie będziesz trochę nerwowy i niecierpliwy. Wszystko będziesz chciał mieć na już i na teraz. Musisz nauczyć się cierpliwości i opanowania.

Jak już wspomniałam Rok Osobisty 2 skłania do zastanowienia się nad sobą i swoim wnętrzem. Nie przegap tej okazji. W Życiu uczuciowym będziesz niby stabilny, aczkolwiek Twoje wewnętrzne wzloty i upadki mogą spędzać Ci sen z oczu.  Sam nie będziesz wiedział czego i kogo chcesz. Jeśli Jesteś w konfliktowej relacji może ona sie zakończyc w okolicach Wiosny. Związki zaniedbane i stare będą przeżywały odrodzenie pod warunkiem , że zostaną wybaczone wszystkie przewinienia z Przeszłości. Osoby samotne w końcu się zakochają Miłością czystą mającą szansę na stały związek. Ogólnie w Roku Osobistym 2 musisz kierować się intuicją i swoim wewnętrznym głosem. 

 

Rok Numerologiczny 3 :

Rok Osobisty 3

Przewodnie słowo :Komunikacja

Jest to Rok wyjątkowy i najbardziej sprzyjający z całego dziewięcioletniego Cyklu tym bardziej, że mamy Rok 2017 tzn.Jedynkę. Doskonały Czas na tworzenie, artyzmu pod warunkiem, że będziesz skoncentrowany i uważny. Wiele imprez i zaproszeń od których nie będziesz umiał się wykręcić. Będziesz bardzo rozmowny i przyjacielski. Nowe znajomości i kontakty zawodowe mogą trochę przyćmić Twoją pracę. Uważaj, aby nie wydawać zbyt wiele pieniędzy na imprezy. Skoncentruj się na tym co najważniejsze i śmiało idź do przodu.

 

Spodziewaj się też nagłego przypływu gotówki, którą powinieneś mądrze zainwestować. Okoliczności będą sprzyjały wszelkim wygranym oraz inwestycjom na giełdach. Życie uczuciowe, jeśli w poprzednich Latach było niestabilne, teraz się uspokoi. Przeżyjesz wielkie namiętności i gorące Noce. Osoby pragnące potomstwa mają na nie wielką okazję. Ogólnie Rok zabaw i upojnych Nocy. Pieniądze, jeśli będziesz konsekwentny w działaniu będą przychodziły do Ciebie bez problemu. Wycieczki i długie wyjazdy otworzą Cię na wiele satysfakcjonujących znajomości. Możesz też spotkać osoby z dalszej i bliższej przeszłości. Nawiąż z nimi miłe relacje, ponieważ będą Ci przydatne w Przyszłości, a także dodadzą Ci Siły do działania. 

 

Rok Numerologiczny 4 :

Rok Osobisty 4

Przewodnie słowo: Praca

Jest to Czas gdzie powinieneś skoncentrować się bardziej na Życiu zawodowym ponieważ będzie to dominujący aspekt w tym Roku. Po ostatnich miesiącach zabaw i uczt nadszedł Czas koncentracji i zmobilizowania się do zarabiania pieniędzy. Będzie Ci bardzo trudno zmienić swoje przyzwyczajenia imprezowicza co może odbić się niekorzystnie na relacjach z szefem. Lepiej już teraz zaplanuj sobie kolejne miesiące. Zrób plan w jaki sposób i ile chcesz zarobić i tego planu się trzymaj. Praca nie od razu będzie przynosiła oczekiwane efekty, aczkolwiek jeśli się postarasz już w miesiącach Wiosennych będziesz z niej zadowolony. Musisz być bardziej zorganizowany i stanowczy. Odsuń na dalszy plan spotkania towarzyskie i imprezy, na to jeszcze będzie sposobność.

Pod względem zawodowym możesz napotkać na pewnego rodzaju barykady i opóźnienia. Nie przejmuj się tym za bardzo i rób swoje. Korzystne Miesiące nastąpią dla Ciebie od Czerwca. Musisz wykazać się cierpliwością. Nie lekceważ drobnych przejawów zazdrości ze strony współpracowników. Porozmawiaj z każdym z osobna, aby na bieżąco wyjaśnić zaistniałą sytuację.

W Roku Osobistym 4 dużą uwagę należy poświęcić na interesy i nowe kontrakty. Będziesz miał pieniądze dzięki swojej pracy, ale też dzięki przychylności Wszechświata. Bardzo możliwe są różnego typu wygrane i gratisy. Pilnuj pieniędzy, uważaj na co je wydajesz. Nie wdawaj się w podejrzane inwestycje ani nieprzemyślane kredyty, ponieważ możesz na tym sporo stracić.

Życie Miłosne w Roku Osobistym 4 będzie się toczyło dość spokojnie. Długoletnie związki nabiorą rumieńców i trochę odświeżą swoje pożycie intymne. Jeśli czekasz na oświadczyny lub określenie się partnera, Miesiąc Grudzień jest tu temu sprzyjający. Twoja Radość będzie ogromna. Zaczniecie planować wspólne zamieszkanie, budowę domu czy zakup mieszkania. Tworzenie dobrych relacji Rodzinnych jest podstawą, aby dobrze się czuć w tym Roku. Zacieśnianie Miłości oraz budowanie zaufania będzie procentowało w kolejnych latach. Osoby samotne spotkają na swojej Drodze wymarzoną osobę z którą będą miały szansę na stały związek. Od Stycznia zwiększona możliwość zajścia w ciążę. Dbaj o swoje gardło, układ krążenia oraz nerki.

 

Rok Numerologiczny 5

Rok Osobisty 5

Przewodnie słowo: Zmiana

Ten Rok zapamiętasz na długo. Będzie bardzo intensywny pod każdym względem. Gdy już będziesz chciał usiąść na chwilę i wypocząć Los podeśle Ci kolejną niespodziankę.  Dużo spraw do załatwienia, natłok Myśli i dokumentów. Zapragniesz zmiany i odrobiny spokoju. Otworzą się przed Tobą nowe perspektywy na pracę i dodatkowe zarabianie pieniędzy. Nowe kontakty, znajomości będą pojawiać się jeden za drugim, aż w pewnym momencie możesz zagubić się w tym wszystkim. Wtedy na chwilę wysiądź z tej karuzeli i na spokojnie wszystko przeanalizuj. Wybierz dla siebie, podkreślam dla siebie, najlepszą opcje. Nic nikomu nie musisz udowadniać, ważne , abyś Ty czuł się dobrze w tym co robisz. Przy wyborze zawodowym kieruj się intuicją oraz względami finansowymi a o wygodę w miejscu pracy, Los sam zadba.

 

Rok Numerologiczny 5 jest doskonały dla prowadzenia biznesów, handlu a także zakładania firm. Możesz niespodziewanie otrzymać bardzo interesującą pracę od razu zapewniającą awans. Skorzystaj z tego, ponieważ zasługujesz na to, aby Cię doceniono. Musisz przy tym być bardzo ostrożny, aby nie popełnić błędu. Znaczne polepszenie sytuacji finansowej czeka Cię od Stycznia. Dodatkowe pieniądze możesz przeznaczyć na kupno nieruchomości lub gry na giełdach. Jeśli zamierzasz wziąć kredyt lub pożyczkę dobrym okres jest od Grudnia do Kwietnia, aczkolwiek uważaj na wszystkie podpisy i teksty napisane małym druczkiem.

Dobra energia będzie Ci towarzyszyła prawie nieustannie , aczkolwiek nadmiar spraw będzie niekiedy Cię przytłaczał. W Miłości będziesz czuł się nieco osaczony i zapragniesz wolności. Zazdrość partnera będzie przeszkodą w tworzeniu spokojnego związku. Okaż mu więcej czułości a na pewno odwzajemni się zrozumieniem i opieką. Sporo podróży i romantycznych wyjazdów umilą jesienno zimowe chwile. W końcu poczujesz się Radosny i kochany jak nigdy dotąd.

Jeśli nadal poszukujesz stabilności i odpowiedniej osoby, dobrym Czasem na poznanie będzie przełom Grudnia i Stycznia. Wielu adoratorów będzie starało się o intymne i romantyczne spotkania z Tobą. 

 

 

Rok Numerologiczny 6

Rok Osobisty 6

Przewodnie słowo: Adaptacja

Rok dość kapryśny, aczkolwiek nie taki straszny. Zanim coś zrobisz musisz nabrać pewności, że będzie to dla Ciebie dobre na Przyszłość. Nie należy rozpoczynać czegoś, czego nie będziesz w stanie ukończyć. Pod względem zawodowym czeka Cię wiele zmian. Możesz otrzymać awans lub znaczącą podwyżkę. Jeśli Jesteś niezadowolony ze swojej pracy to ją zmień. Będziesz miał wiele ofert do wyboru.

 

Rok Osobisty 6 jest dobry pod względem zawodowym. Masz przed sobą wielkie szanse na znalezienie pracy, która będzie Cie satysfakcjonowała pod każdym względem. Ogólnie jest to bardzo bezpieczny okres. Nie musisz obawiać się o swoje pieniądze i dobra materialne. One będą stabilne. Poczujesz też poprawę warunków mieszkaniowych i wszechogarniający komfort. Jest to dobry Czas na inwestycje, kupno mieszkania, ziemi czy większych sprzętów gospodarstwa domowego. Odnajdziesz w sobie smykałkę do handlu. Będziesz kombinował co taniej kupić a drożej sprzedać. Masz okazję uskładać z tego tytułu niezłą sumkę pieniędzy.

 

W emocjach niestety nie będzie aż tak pięknie, ponieważ jeśli do tej pory nie uporałeś się jeszcze ze swoją Przeszłością, teraz ona powróci wielkiem echem. Powinieneś pozamykać wszelkie stare sprawy, wybaczyć osobiste zranienia i urazy. Naprawić relacje, które da się jeszcze uratować a przede wszystkim wybaczyć sobie, że czegoś nie zrobiłeś, że coś zawaliłeś. Tylko wtedy będziesz mógł w pełni otworzyć się na swoją Przyszłość i zrobić znaczące plany.

W Roku Osobistym 6 bardzo ważna jest Sfera uczuciowa. Miłość będzie odgrywała pierwsze miejsce. Będziesz potrzebował wielu uczuć i adoracji aby zachować równowagę emocjonalną. Jest to przełomowy Rok. Wiele związków rozpadnie się, ale też wiele par postanowi wziąć ślub. Ten kto ma dalej być z Tobą to będzie a ten kto ma odejść, odejdzie. Samotność odejdzie na dobre, bo nawet przy rozstaniach zaraz pojawia się nowa osoba jako kandydat na partnera.

 

 Rok Numerologiczny 7

Rok Osobisty 7

Przewodnie słowo: Refleksyjność

Po poprzednich latach w końcu odczujesz zwolnienie tempa. Życie będzie płynęło Ci dość spokojnie, będziesz potrzebował odizolowania i odrobiny samotności. Teraz przyszedł Czas na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć, zarówno pod względem zawodowam jak i uczuciowym. Jeśli do tej pory nie otworzyłeś swojej firmy to lepiej poczekaj z tym do Lipca. Wcześniej będzie to trochę ryzykowne. Nie będziesz zadowolony z zysków. Natomiast jeśli chcesz rozpocząć coś artystycznego, kreatywnego to jak najbardziej możesz to zrobić.

W najbliższych Miesiącach wskazany jest rozsądek i uwaga. Skoncentruj sie na zarabianiu pieniędzy i delikatnym inwestowaniu, bez przesadnych uniesień i porywów. Należy zrobić plan, ale rozsądny na Przyszłość. Zabezpiecz się finansowo, aby w kolejnym Roku było Ci lżej. Raczej unikaj interesów, które oparte są jedynie na finansach. Jeśli wszystkiego nie przemyślisz możesz popaść w labirynt spłat. Ogranicz swoje wydatki. Kupuj jedynie to co niezbędne.

Pieniądze w Roku Osobistym 7 bardzo szybko potrafią znikać z portfela i konta bankowego. Zaciąganie pożyczek i kredytów jest wskazane po Grudniu, aczkolwiek nie ukrywam, że jest to działanie trochę ryzykowne. Nie martw się jednak zbytnio, ponieważ w Roku Numerologicznym 7 masz tendencję do dużych wygranych w gry liczbowe. Zastrzyk gotówki może pojawić się już w okolicach Wiosny.

 

Odnośnie spraw uczuciowych to będzie tak jak sobie zapracowałeś na początku dziewięcioletniego Cyklu Numerologicznego. Jeśli Twoja relacja w ostatnim Roku była dobra to taka pozostanie. Nie będzie większych uniesień i romantyzmu, ale nie będzie też drastycznych zerwań. Natomiast jeśli Twój związek do tej pory był ciężki to istnieje ryzyko definitywnem zerwaniem. Mogą pojawić się komplikacje, niedomówienia i spory co w efekcie doprowadzi do pójścia swoją Drogą. Niekiedy będziesz się czuł trochę samotny. Jak przez sito, wybierzesz z grona znajomych tylko te osoby, które są wobec Ciebie szczere i które chcą Twojego dobra. Nawiążesz prawdziwe Przyjaźnie, które będą trwały na Lata.

Skoncentrujesz się na swoim wnętrzu. Zapragniesz coś zmienić w sobie, aczkolwiek obawiam się, że na pragnieniu tylko może się skończyć. Jeśli Jesteś osobą bez partnera to nie obawiaj się. W tym Roku będziesz miał możliwość na prawdziwe uczucie. Musisz jedynie więcej wychodzić z Domu i więcej rozmawiać z Ludźmi. Nie szukaj na siłę. Prawdziwa Miłość odnajdzie Cię sama.

 

 Rok Numerologiczny 8

Rok Osobisty 8

Przewodnie słowo: Spełnienie

Będzie to bardzo fajny Rok. Pieniądze będą napływały ze wszystkich stron. Dużo wyjazdów i podróży w egzotyczne miejsca pozwolą Ci na wymarzony wypoczynek. Dominującym celem będzie praca i sprawy materialne. Skoncentrujesz się na nich maksymalnie, ale też zauważysz powiększający się stan środków na Twoim koncie bankowym. Musisz przy tym być odważny i nieugięty, aby osiągnąć sukces materialny.

 

Rok Osobisty 8 sprzyja osobom ambitnym i odważnym. Jeśli wyzwolisz w sobie Ducha walki poprawisz znacząco swoje finanse. Nabędziesz też dużej energii do pracy oraz interesów. Wiele dobrych kontaktów zawodowych, które dobrze przemyślane, zaprowadzą Cię do rozwinięcia kariery zawodowej. Zanim jednak rozwiniesz swoje skrzydła musisz być ostrożny. Do pierwszej połowy Roku ryzykowne są wszelkie pochopne kontrakty, umowy.

Życie uczuciowe nie będzie na pierwszym planie, aczkolwiek jest możliwy związek lub spotkanie, które diametralnie odmieni Twoje Życie. Otwórz się na nowe znajomości, spotykaj się z dawno niewidzianymi osobami, One ciągle pamiętają o Tobie i potrzebują Cię.  

 

Rok Numerologiczny 9

Rok Osobisty 9

Przewodnie słowo: Podsumowanie  

Właśnie teraz kończy się dla Ciebie Cykl dziewięcioletni. Teraz będziesz zbierał to, na co zapracowałeś przez ostatnie osiem Lat. Rok Osobisty 9 jest trudniejszym Czasem, aczkolwiek jeśli wykorzystałeś swoje szanse w poprzednich Latach nie musi takim być.

Będziesz kończył wszystkie prace, które są dla Ciebie uciążliwe i trudne.Pozamykasz ciężkie relacje i znajomości. Uważaj na wszystko co robisz aby nie zapędzić się w spiralę długów szczególnie jeśli poprzedni Rok był trudny. Skoncentruj się na służbowych podróżach oraz awansach, które będziesz miał w zasięgu ręki. W obecnym Roku nie otwieraj nowych działalności gospodarczych, firm itp. Poczekaj z tym do kolejnego Cyklu. Jeśli masz jakieś zadłużenie,pomyślnie je rozstrzygniesz. Stare spory i zwady też znajdą swoje rozwiązanie,pomogą Ci w tym znajomi i Ludzie o dobrych Sercach.

Masz duże szanse nawiązać korzystne znajomości z zagranicą co będzie opłacalne na Przyszłość.  Możesz planować rozwój firmy, aczkolwiek wskazane będzie dostosowanie jej do bieżącego rynku.

 

W Życiu uczuciowym bardzo zmiennie. Wiele spięć i kłótni, które niejeden związek doprowadzą do definitywnego zakończenia. Potrzeba będzie dużo spokoju i wyrozumiałości, aby dać szansę na przetrwanie w trudniejszych relacjach. Będziesz tym wszystkim wkurzony i rozgoryczony, aczkolwiek przy odrobinie szczęścia uda Wam się odbudować to, co wisi nad przepaścią. Emocje bardzo często będą napięte przez co wybuchy agresji mogą towarzyszyć Ci bardzo często. Opanuj je i postaraj się wyciągnąć pozytywne wnioski. Samotność na pewno Ci nie grozi, ponieważ Twoje naturalne piękno zostanie docenione. Nowe znajomości, romanse i ekscytacje będą bardzo konkretne już od Października. Zrobisz z nimi co uznasz za stosowne. Wiele znajomości przerodzi się w długoletnią Przyjaźń połączoną z romansem. Nawet najbardziej niepewne siebie i nieśmiałe osoby znajdą tą drugą połowę, aby ogrzać się w jej ramionach podczas zimowych wieczorów. Rok Osobisty 9 jest oczyszczeniem i przygotowaniem do nowego cyklu, abyś mógł z czystymi energiami rozpocząć wszystko od nowa. 

 

Na Magicznej Linii będę dostępna w godz. popołudniowych .

Tel. 708 788 222 i 708 888 688

 Pozdrawiam ciepło !

Wasza Agga Soyala,

marka którą Kochacie.

137 comments

   1. ReplyIlona

    ja wchodze w7 rok numrologiczny. Faktycznie niema jeszcze calego ale juz sie ciesze ze sie poawil ? i czekam na moją siódemke ?

 1. ReplyAneta Namiętna?

  Ha ja jestem 11,czyli 2 +1 daje mi 3? ale mądra jestem,ciekawi mnie druga część bo Przemek jest 4+1czyli 5,zobaczymy zobaczymy.Dobranoc Idę spać póki muj maluszek śpi,a moją głowę chce dzisiaj rozerwać?

 2. Replyja Monika kocham i jestem kochana

  O ja też się cieszę na ten horoskop i czekam na dalsze numerki….bo mojego. jeszcze nie ma…
  Ja również zmieniłam NIK po słowach Pani Agusi .pozdrawiam serdecznie


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Oooo bardzo piekny !!!!! I tez tak bedzie. Chyba wnikliwie ogladala Pani moje programy telewizyjne albo czytala bloga bo znam te slowa 😉

 3. ReplyAnia M.

  Pani Aggo ja wierzę w intuicję i przeznaczenie, rozwinę temat, ale jak zadzwonię. Chce tylko napisać, że ma Pani rację, coś rzekomo powiedziałam, nie chciał powiedzieć co, później odwracal kota ogonem, ale pierwsze słowa to, a może coś powiedzialas i stał w odległości metra i tak przegadalismy i życiu 2 godziny, ale ustale brak. Naciskalam, aby powiedział tak albo nie na los tej znajomości, ale stwierdził, Ze nie może teraz powiedzieć ani tak ani nie . A spotkanie w markecie, poczułam, nie wiem i skąd i poszłam tam pod wpływem jakiejś energii.

 4. ReplyEla z lasu

  A ja dzięki sugestiom Pani Aggusi, zostaję w lesie :). Ale co zrobić z zaczarowaną różą /nazwa ulicy przy której mieszkam/.
  A może tak „zaczarowana róża z lasu”. Tylko kto mnie odczaruje …… 😉
  Miłych snów…. 🙂

 5. ReplyAnia M.

  Pani Aggpo będę oczywiście dzwoniła, ale to wczorajsze spotkanie to jakieś magiczne, inne, tajemnicza, mówiła Pani, że będzie coś tajemniczego. I jak sądzę, bo tak zasugerował, co cos powiedziałam i chyba to foch, kurczę, ja to zawsze mam pokręcone sytuacje. Jednak jest dziwna aura i niesamowita energia, aż mam dreszcze. Może to źle. Muszę się dowiedzieć, co oznacza to sypanie solą, czy ja muszę coś oczyścić, muszę zadzwonić.

 6. ReplyAnia M.

  Pani Aggo, tak jak Pani mówiła dzwonił i długo rozmawialiśmy, dzisiaj tak jakoś normalnie było. Paradoksalnie to on lekarz, zalil mi się, że się źle czuje. Nie wiem, co o tym wszystkim myśleć, lepiej może nie myśleć. Myśli Pani, ze będzie dobrze?

  1. ReplyKazimiera

   Aniu M.ten Twój lekarz mówił,że się źle czuje, bo potrzebuje ,,pielęgniarki”. 😉 😉 Pozdrawiam. 🙂

   1. ReplyAneta S.

    Pani Kazimiero, od razu widać, że z Pani kobieta z doświadczeniem 😉
    Ja to bym mu jeszcze lewatywę zrobiła za uciążliwości ;-))))))))))

    Aniu, wszystkie trzymamy kciuki! 😉

 7. ReplyEla z lasu

  Pani Aggusiu,
  Fajnego, pogodnego dnia życzy,
  Stokrotka z lasu
  PS zamieniłam Elę na stokrotkę, bo je bardzo lubię. 🙂

 8. ReplyEDUSIA

  Pani Agguniu kiedyś Pani widziała, że jedna osoba będzie obok mnie a druga będzie dzwoniła aby pilnie porozmawiać.
  Tyle czasu minęło i wczoraj tak się stało… Rozmowa telefoniczna była nie możliwa wczoraj… a szkoda bo czekałam…
  Takie detale się po miesiącach nawet sprawdzają!

 9. ReplyAnia M.

  Ania M. też się nie zmieni, bo to jak historia. A ja czekam na Panią Agge, u mnie zawsze coś się musi dziać.

 10. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu, 🙂 dzisiaj Pelluś mnie mile zaskoczył. 🙂 Często go całuję w czółko.Położyłam się trochę aby przeczytać artykuł o nanowodzie w bolesławieckiej gazecie.Wtem znienacka poczułam mokry całusek Pellusia.Zaszedł mnie od tyłu, stanął na dwie nóżki,opierając się łapkami o wersalkę i cmok mnie w czoło.Chyba chciał mi się odwzajemnić. 😀 😀

 11. Replyja Monika kocham i jestem kochana

  Dziękuję za dzisiejszą rozmowę…pierwszy raz poprosiłam o Róźowa Mgiełke….cudowne uczucie…?????do usłyszenia następnym razem ?pozdawiam cieplutko ??????

 12. ReplyPiotr

  Pani Agnieszko z daty urodzenia jestem 9 czyli po dodaniu 1 jestem dziesiątką czy to oznacza że jest to mój 1 (pierwszy rok numerologiczny)?Moja data to 19.02.1968 wychodź 9 po dodaniu 1 jako 2017 jest 10 czli 1+0=1 dobrze policzył?

 13. ReplyEB-)

  Pani Agguniu,. ależ chciałabym porozmawiać z Panią ??? znowu tyle do opowiedzenia……

  do miłego usłyszenia ??

  EB-)

 14. ReplyEDUSIA

  I kolejna trafność Pani Agguni!!! 🙂 🙂
  Widziała Pani kiedyś, ze pewna osoba co ma dużą firmę z przeszłości pojawi się latem… I tak jest dokładnie i auto!
  Ma być propozycja pracy też no i kto wie? Ale jestem w szoku od tygodnia tak się sprawdza oby dalej się działo jak Pani widzi… 😉
  Pięknego weekendu życzę i ściskam mocno 🙂

  1. ReplyH

   Pani EDUSIU, a po jakim mnie więcej czasie sprawdziła się ta wróżba , że się pojawi ktoś z przeszłości latem ?
   Jestem bardzo ciekawa.
   Pozdrawiam

   1. ReplyEDUSIA

    H ja to jestem w szoku, że tak szybko bo to Pani Agguni wychodziło kilka razy w tym roku a ja myślałam jak to możliwe? I to dokładnie, że latem 🙂 Bardzo szybko wróżba się spełniła!
    Kto i co? Ale zawsze z wiara patrze na to co Pani Aggunia mówi! Pozdrawiam 🙂

 15. ReplyAneta

  Pani Aggo,
  a mówiła Pani wczoraj, że dostanę od niego kolejną rzecz bo on chce zobaczyć ten mój „dziwny” wyraz oczu, no i proszę stało się…
  Jak Pani mówi tak będzie ?
  Pozdrawiam serdecznie ?

 16. ReplyEDUSIA

  O rety Pani Agguniu właśnie odnalazła się nawigacja syna! Dzwoniłam tydzień temu i Pani zapewniła, że do 9 dni!!! Syn się cieszy i ja też bo w niedzielę jedziemy autem na koncert! Dziękujemy ❤❤


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Dzisiaj juz nie bede na linii. Zapraszam jutro 🙂 Poprawiam pierwsze wpisy na blogu z 2012 Roku, w koncu beda zdjecia. I koncze pisanie Horoskopu Numerologicznego 2017.

 17. ReplyAneta

  Pani Aggo,
  mówiła Pani, że się sam odezwie i proszę – znowu się dzieje ?
  Napisałam mu coś, czym połechtałam jego męskie ego i tym razem to chyba on jest w szoku.
  Pozdrawiam serdecznie ?

   1. ReplyAneta

    Pani Aggo, wyslalam maila, gdyby mogla Pani w wolnej chwili spojrzec, bo teraz jak nigdy potrzebuje Pani pomocy !!!

    1. ReplyAneta

     Pani Agguniu,
     a zresztą jesli chodzi o tę sytuację, to dlaczego mysz ma gonić kota? Niech kot też się w końcu wykaże, co ma być to będzie.

 18. ReplyAneta Namiętna?

  Też ciekawa jestem ile czasu mają pani wróżby na sprawdzenie, od czego to zależy.I pytanko w którym roku omawiała pani imiona bo nie mogłam znaleźć .Pozdrawiam i fajnie kobietki że się potwierdza u was,ja czekam do końca września z niektórymi i zobaczymy?


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Moje a raczej Wasze wrozby nie maja Czasu na sprawdzenie. Co to za pytanie wogole ??? Mam nadzieje, ze mnie Pani az za bardzo nie zna bo takich pytan raczej „nie wybaczam”.
   W Tarocie nie ma Czasu. Mowilam o tym wielokrotnie. Kazdy ma inne tempo Zycia,dla jednego Tydzien jest jak Rok, a dla drugiego jak jeden Dzien.
   Zreszta jak Pani przeczyta Bloga to Pani sie dowie wszystkiego 😉

   1. ReplyAneta Namiętna?

    Proszę mnie źle nie zrozumieć,chodzilo mi o to że tak fajnie u innych się sprawdzają wróżby.przez ostatni rok wszystko się sprawdziło to co pani powiedziała ,jest dokładnie tak jak mi pani mówi,i Malo tego nauczyłam się cierpliwością pani wie że mój przypadek jest trudny ,a czytam bloga intensywnie.Pozdrawiam proszę się nie gniewać na Anetke?

 19. ReplyEB-)

  Pani Agguniu, jestem „Piątka” czyli zmiany,zmiany,zmiany ………..? aż strach się bać ??

  do usłyszenia-przesyłam słoneczny uśmiech?
  EB

  ps. dopadła mnie alergia jesienna-koszmar, ocieram się o astmę ?

   1. ReplyEB-)

    Pani Agguniu podobno te jesienne roślinki w tym roku zaczęły pylić wcześniej i bardzo silnie uczulają? w ubiegłym roku objawy alergii miałam później …….już jesienią …?

 20. ReplyEla z lasu

  Pani Aggusiu,
  6-tka dziękuję za horoskop.
  Niesie dla mnie sporo zmian i niech się dzieją te potrzebne dla mnie…. 🙂
  Dobrego dnia

 21. Replyja Monika kocham i jestem kochana

  Dziękuję za cudowny horoskop jestem 5 I czekam na te zmiany….?życzę wszystkim cudownej słonecznej pełnej dobrej energii soboty???????

 22. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu, 🙂 i znowu przegapiłam wygraną. 🙁 Liczby oczywiście ze snu,który miałam wczoraj.Byłam w nim w takim domu handlowym,na stoisku z wersalką,może kanapą.Była opakowana.Rozchyliłam troszeczkę aby zobaczyć jak wygląda.Piękna,w pastelowe kwiaty.Wiedziałam,że będzie wygodna i razu ją zamówiłam.Pani sprzedawczyni spisała moje dane z dowodu aby kanapa była zarezerwowana dla mnie.Miałam iść po pieniądze do domu i dostałam od razu w gratisie prezent w postaci baaaardzo dużej, w ciemnym szkle, butelki z winem.Gdy wyszłam z budynku,to otwarłam te butelkę aby spróbować.Było geste,jakby w proszku.Wtedy zorientowałam się,że nie znam właściwie ceny tej wersalki.Wprawdzie pani sprzedająca mówiła mi,ale jakoś niewyraźnie,zaciągając po rusku,albo ukraińsku.Wróciłam się do budynku,ale stoisko już było zamknięte.Jednak inne obok były jeszcze czynne,więc zapytałam się u nich czy nie wiedzą ile kosztuje.Dostałam odpowiedź,że czterdzieści tysięcy,a to wino w gratisie było warte pięć tysięcy.Byłam zszokowana tą ceną i zaraz z niej zrezygnowałam.Pomyślałam tylko o tym winie które już napoczęłam,że chociaż tylko oddam pieniądze za nie.
  Po przebudzeniu pomyślałam,że mogę te ceny użyć do gry liczbowej i tak też zrobiłam.Po wyjściu z kiosku przypomniało mi się,że miałam wysłać w plusie. 🙁 Ach! 🙁 Dzisiaj odebrałam wygraną za jedną z tych liczb,która była trafiona,tę za wino. 🙂 cztery zł.(a w plusie by było za nią 88 zł.),ale i tak się bardzo cieszę. 🙂 jeżeli jeszcze mi się w jakiś sposób przyśnią liczby to na pewno będę pamiętać o plusie. 🙂 Chciałam zaznaczyć w jaki nietypowy sposób mogą się wyśnić. 🙂 🙂 🙂

 23. ReplyWeronika

  Pani Aggo ja już kiedyś przeczytałam całego bloga, kiedyś nawet chciałam policzyć wpisy różnych blogowiczów ale się nie udało. ?. Jest Pani jedyną taka osobą do której ludzie ciągną „stadami”. Tyle tu przyjaźni się nawiązało to taka specyficzna grupa wsparcia. Nawet jak Pani nie ma to Pani jest ?.
  Udało się wszystkim którzy tego chcieli którzy Pani zawierzyli i to jest najważniejsze. Pamiętam i ja pierwszą rozmowę z Panią i też już o tym pisałam i nigdy tego nie zapomnę.
  ???

 24. ReplyAneta S.

  Pani Aguniu, do której godziny Pani dziś będzie osiągalna?
  Próbuję się dodzwonić, ale straszna kolejka – a bardzo się źle podziało u mnie… Muszę dziś popytać, bo zwariuję!

 25. ReplyEB-)

  Pani Agguniu, ten Dyplomata urzekł mnie……super facet ! wrócił po roku od naszej rozmowy………wtedy też byłam zauroczona,nieprawdopodobne ? kawa jak najbardziej tak , bardzo chętnie bo przyjemnie rozmawia się z nim ?ojej ! chyba czas wrócić myślami do „Bazyliszka”……

  pozdrawiam i do usłyszenia ???

  EB rozmarzona ?

 26. ReplyEB-)

  Pani Agguniu, muszę dodać że rok temu ten Dyplomata wybrał sobie mnie ; w salonie jest czterech handlowców i dziewczyna z recepcji tzw. „witajka „zaproponowała któregoś z moich kolegów a On wskazał na mnie i powiedział że chciałby rozmawiać z tą Panią jeżeli to możliwe……..już po spotkaniu.pomyślałam
  sobie : agent „Tomek” jak nic ?

  rok temu jak opowiedziałam Pani o tym niezwykłym zdarzeniu to usłyszałam od Pani że On wróci i wrócił i znowu mnie zaczarował……….
  ale historia…… napiszę dalszy ciąg bo będzie ?

  1. ReplyMagda

   A M. zaczyna 3 Rok Numerologiczny.. i jeszcze dzisiaj ma urodziny. Tydzień temu wysłałam mu zdjęcia z podróży tak jak Pani radziła i życzył mi dobrej zabawy. Podobno tutaj w Polsce chodził jak struty. Zastanawiam się czy składać mu dzisiaj te życzenia urodzinowe…..

 27. ReplyAneta

  Pani Aggo,
  bardzo trudny rok przed znanym nam Panem, zaczyna 9 rok – podsumowanie, ja natomiast jako 3 wchodze w rok 4. Moze w jego przypadku wlasnie to podsumowanie oczysci jego otoczenie z tych trudnych energii.
  Pozdrawiam serdecznie ?

 28. ReplyMarta

  Wkraczam w 8 Rok Numerologiczny. Przewodnim słowem jest Spełnienie, brzmi optymistycznie. Może w końcu nadejdzie Czas upragnionego Spełnienia w ważnej dla mnie sferze.
  Pani Aggo obydwoje z Tą Osobą jesteśmy w 8 Roku.

 29. ReplyAneta Namiętna?

  Pani Aggusiu skoro ja jestem 3 a mój mąż jest 5 ,to może w końcu jakoś się odnajdziemy .Jego horoskop już się sprawdza bo dostał dwie propozycje pracy blisko domu, i to od niego zależy co zrobi.No i to mieszkanie nam wyszło.Prosze trzymać kciuki chociaż wiem że to wymaga czasu.Pieknego dnia życzę i pozdrawiam


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   To bardzo szybko zaczelo Mu sie sprawdzac. Rok NUmerologiczny 5 jest w ogole bardzo dynamiczny.
   Ja tez jestem w 3 i bardzo sie z tego ciesze 🙂 Zrobic jak Karty pokazywaly 😉

   1. ReplyWesola Ilona

    to prawda Pani Aggusiu rzeczywiscie z natury taka jestem, chyba musze sie wzisc w garsc ? i wbrew temu wszystkiemu podjac dzialanie…

 30. ReplyEla z lasu

  Pani Aggusiu,
  Przeczytałam jeszcze raz ze zrozumieniem wpis i okazało się że mój rok numerologiczny = 7.
  No to mi odrobinę zrzedła mina, ale cóż…. niech się dzieje….
  Dobrego dnia. 🙂

   1. ReplyEla z lasu

    Ma Pani rację i pięknie to Pani ujęła „skłania do wewnętrznych przemyśleń” i to już się u mnie dzieje od końca sierpnia br..
    Do takiego wniosku doszłam po drugim czytaniu ze zrozumieniem. 😉

 31. ReplyEB-)

  Pani Agguniu, ja jestem w 5 roku numerologicznym a więc zmiany ? u mnie od 2 lat to zmiany na lepsze i tak naprawdę to moje życie przez ten czas wywróciło się do góry nogami – jestem bardzo szczęśliwa, osiągnęłam tak dużo a tu jeszcze zmiany ??? oczywiście mam marzenia ale to perspektywa kilku lat ??? ??

  przesyłam serdeczny uśmiech??

  EB

 32. ReplyAnia M.

  Wiem, Ale mnie się nie udało, A ktoś dzisiaj powiedział mi, ze nigdy nie uda mi się ułożyć niczego, bo mam taki dar, a stary S to tylko zdobycze. Jestem zalamana.

 33. ReplyAnia M.

  Jest Pani Wielka i wspaniała. Mówiła Pani o ślubie, zareczynach w rodzinie S., no i jego kuzynka miała wieczór panieński i Stara się o dziecko. Pani Aggo, a ja tak dzisiaj postapilam, prosze o przeczytanie e-maila. Moi drodzy zaufajcie Pani Adze, nawet jeżeli czasami trzeba poczekać.

 34. ReplyNatalia

  Mój numer to 9 więc w tym roku jestem jedynką.. Jestem przerażona bo rzeczywiście jestem na rozstaju i nie wiem co robić 🙁


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Wszystko jest do przepracowania, ale na spokojnie. Jesli ma Pani dylematy ton zapraszam do rozmowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *