IMG_9129

Horoskop na Środę Karta Dnia

Horoskop na Środę Karta Dnia

Wpływ planet nie będzie zbyt korzystny. Podejmowanie ważnych decyzji nie jest wskazane. Ważne dokumenty, umowy o pracę, zaciąganie kredytów lepiej przełożyć na inny dzień.Tego dnia nie rozpoczynaj rozmów sama z siebie z ukochanym, na tematy trudne i wlekące się od dłuższego Czasu. Daj mu szansę samodzielnej oceny sytuacji.

  Jeśli nie ma wyraźnej potrzeby to lepiej tego dnia nie wychodzić z domu. Ludzie będą trochę poddenerwowani i uparci. Nawet Pani w warzywniaku będzie mniej uśmiechająca się.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykorzystaj ten Czas na porządki domowe, odśwież swoją garderobę, zajmij się zabiegami kosmetycznymi. Zrób sobie relaksującą kąpiel.

Zacznij ćwiczyć planowanie wszystkiego w formie zapisów. Zapisuj w notesie czy w laptopie swoje plany, to co masz wykonać, to co chciałabyś wykonać. W tym dniu plany, które zrobisz będą ściśle wyselekcjonowane i konkretne. Następnego dnia możesz być zdziwiona, że takie kroki zapisałaś.

 

Przypominam o wyjątkowej promocji Talizmanu Miłości, który bardzo chwalicie oraz potwierdzacie jego Magiczne i silne działanie. Tylko do 14.02 Talizman Miłości w promocyjnej cenie 64,35 zł .Więcej o Talizmanie Miłości i jego działaniu przeczytacie tutaj: https://sarahmagic.com/produkt/talizman-milosci/ 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do 21.00 z małymi przerwami na kawę

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

14 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *