IMG_7635

HOROSKOP TYGODNIOWY 08.07 do 14.07 Baran Byk Bliźnięta

HOROSKOP TYGODNIOWY 08.07 do 14.07

BARAN 21.03 – 20.04

Początek tygodnia upłynie Tobie na bardzo intensywnych rozmowach dotyczących planów zawodowych. Będziesz starał się znależć złoty środek na sprawy, które pojawiły się jakiś czas temu. Wtorek przyniesie ciekawe rozwiązanie odnośnie spraw uczuciowych. Ktoś mile Cie zaskoczy. Czwartek skoncentruj się bardziej na sobie oraz na tym czego chcesz. Nie zawsze musisz być przychylna sprawom innych. Piątek Twoje zamiłowanie do piękna osiągnie wyższy poziom. Przekonasz się, że możesz zdziałać bardzo wiele.

 

BYK 21.04 – 21.05

Nie oglądaj się za siebie. Sprawy finansowe, których się obawiasz dawno odeszły w niepamięć. Nie ma zagrożenia, aby powróciły na nowo. Wtorek nie wszystko jest, jakie wydaje się, że jest. Odkryjesz sens czegoś co wprawi Cię w zadowolenie. Czwartek dużo zakupów oraz spraw związanych z planowaniem urlopu. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Piątek odpocznij trochę i przestań się zamartwiać a wszystko będzie bardziej przychylne.

 

BLIŹNIĘTA 22.05 – 22.06

Obecny tydzień będzie bardzo sprzyjający gdyż Twoje zaangażowanie w pracę przyniesie triumf. Będziesz miał natchnienie w pracy twórczej. Wtorek czekają Cię bardzo intensywne działania w kwestiach związku. Wyjaśnisz jakąś sytuację rodzinną. Czwartek skoncentruj się na pracy a sfera uczuciowa sama się polepszy. Nie powracaj ciągle do tego samego tematu. Piatek planowanie wyjazdu w miłym towarzystwie okaże się zbyt skomplikowane, aczkolwiek po zmianie osób na planowany wyjazd odetchniesz z ulgą.

 

Horoskop dla dalszych Znaków Zodiaku będzie, spokojnie 😉 Jeśli chcesz uzyskać swój Indywidualny Horoskop tygodniowy, miesięczny, letni śmiało dzwoń. 

 

 Są jeszcze wolne cztery miejsca na wyjątkowo mocny Rytuału Rose Moon.Termin zapisów do 10.07

 

Jest to Rytuał, który powoduje wzrost w Życiu danej osoby odnośnie : wyjazdów, podróży, zmiany miejsca zamieszkania, wzrost odnośnie Miłości, pracy, finansów i poczęcia dziecka. Rytuał Rose Moon pcha do przodu wszelkie działania, przyspiesza bieg zdarzeń na które czekamy.Ten Rytuał sprawia, że wszystkiego masz więcej i szybciej wszystko się dzieje. Jeśli chcesz szybciej osiągnąć spełnienie pod względem Miłości bo uważasz, że Czas się wlecze niemiłosiernie. Jeśli chcesz szybciej zmienić i podjąć nową pracę, zmienić miejsce zamieszkania bo juz długo na to czekasz, jeśli chcesz zajść w ciążę czy też szybciej otrzymać pieniądze to właśnie ten Rytuał Rose Moon jest dla Ciebie.

 

Ilość miejsc jest ograniczona. Osoby chętne proszone są do zapisów drogą mailową aggasoyala@gmail.com 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 11.00 do 13.00 i od 18.00 do późnych godz wieczornych z małymi przerwami

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

One Response

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *