HOROSKOP TYGODNIOWY 08.07 DO 14.07

HOROSKOP TYGODNIOWY 08.07 DO 14.07

HOROSKOP TYGODNIOWY 08.07 DO 14.08

RAK 23.06 – 22.07

W tym tygodniu będziesz bardziej konkretny i zdyscyplinowany w swoich działaniach. We wtorek dowiesz się czegoś od osób z Tobą współpracujących. Usłyszysz coś o sobie czego nawet się nie spodziewałeś. Przyjmij to ze stoickim spokojem. Czwartek dość korzystny i sprzyjający sprawom uczuciowym. Jeśli chcesz zrobić jakiś krok do przodu to właśnie teraz jest dobry moment. Piątek przygotuj się na romantyczne spotkanie z dawno nie widzianą osobą.

 

LEW 23.07 23.08

Tydzień rozpoczniesz od odważnych decyzji, zdecydowanego działania w sferze zawodowej.Papiery i dokumenty załatwisz w ciagu kilku dni. Środa należy uważać, aby zbytnia pewność swoich racji nie przysporzył Ci kłopotów.Czwartek radość i spełnienie pod względem uczuć. Odetchniesz z ulgą, że wszystko jest na właściwej drodze. Piątek odczujesz korzyść z dobrze obmyślonego planu. Skoncentruj się na wyciszeniu i relaksie.

 

PANNA 24.08 23.09

w tym tygodniu uważaj na szatańskie sztuczki kobiety, która jest blisko Ciebie. Mimo rywalizowania z Tobą o pozycję w firmie nie dasz się sprowadzić na manowce. Wtorek Odnajdziesz swoją wewnętrzną równowagę dzięki wsparciu bliskiej osoby. Czwartek Możliwe jest zaskakujące spotkanie, które w jakiś sposób wpłynie pozytywnie na Twoje dalsze Życie. Nie obawiaj się i idź do przodu. Piątek skoncentruj się na planowaniu wyjazdu a wszystko inne odłóż na potem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WAGA 24.09 23.10

Obecny tydzień będzie dla Ciebie stabilny pod względem finansowym. Możliwe jest biznesowe spotkanie, które da dobre rezultaty w przyszłości. Czwartek Postanowisz podjąć kroki, które podwyższą Twoje kwalifikacje zawodowe. Piatek będziesz bardzo dumny z siebie i zadowolony. Twoje uczucia przerodzą się w coś fantastycznego. Poczujesz spełnienie marzeń i to, że Jesteś bardzo wyjątkowy dla kogoś. Wreszcie nastąpi spokój po zawirowaniach ostatnich tygodni.

 

SKORPION 24.10 22.11

w tym tygodniu, sprawa, która trwa od kilku miesięcy w końcu zostanie wyjaśniona. Dzięki temu Twoje finanse wzmocnią się. Jednakże należy być ostrożnym w wydatkach bo zanim się obejrzysz możesz mieć poczucie straty. Czwartek bardzo konkretny i radosny. Plany, które rozpocząłeś jakiś czas temu przyniosą namacalne zyski. Będziesz zdobywał pieniądze bez większego wysiłku. Piątek zadbaj o swoje samopoczucie i niczym się nie zadręczaj.

 

STRZELEC 23.11 21.12

tydzień upłynie w towarzystwie osób, które bardzo kochasz a mało spotykasz się z nimi. Więzi zostaną zaciśnięte przez co poczujesz się kochany jeszcze bardziej. Zrozumiesz, że są osoby na które zawsze możesz liczyć. To doda Ci odwagi w podjęciu bardzo ważnej decyzji zawodowej. Czwartek osoby nie będące w związku mają szansę spotkać na swojej drodze swoją drugą połowę. Amor da Wam niecodzienny Znak. Wykorzystaj swoją szansę.

 

KOZIOROŻEC 22.12 19.01

tydzień bardzo energiczny aczkolwiek korzystny pod wieloma względami. Twoje zaangażowanie w sprawy uczuciowe spotka się z przyjazną akceptacją. W pracy również dość pozytywnie. Wtorek uważaj na przeziębienia i wszelkiego rodzaju katary. Nie przebywaj blisko regałów chłodzących w sklepie. Czwartek korzystny czas na wszelkie plany zawodowe, na inwestowanie oraz na gry liczbowe. Piatek Twoje plany trochę się zmienią aczkolwiek i tak będziesz bardzo zadowolony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WODNIK 20.01 18.02

tydzień rozpocznie się dynamicznie aczkolwiek będziesz na luzie. Do spraw biznesowych podejdziesz ze spokojem i pewnego rodzaju nostalgią. Czasami pomyśl więcej o sobie.  Czwartek dobry czas na szczere i otwarte rozmowy z ukochaną. Jeśli nie wiesz co dalej z Waszym związkiem to nic nie mów. Daj szansę tej relacji. Nie wszystko jest takie, jakie wydaje się, że jest.

 

RYBY 19.02 20.03

tydzień obfity w nowe wiadomości. Będziesz się zastanawiał czy aby na pewno ze wszystkim sobie poradzisz. Nie obawiaj się i idż swoją Drogą bo to co mówią osoby z Twojego otoczenia nie zawsze jest korzystne dla Ciebie. Czwartek dobry czas na rozmowy i romantyczne spotkania. Już dawno nie czułeś się tak mocno adorowany. Masz szansę na wyjątkową znajomość. Osoba ta rozjaśni Twoją sytuację finansową. 

Jeśli chcesz uzyskać swój Indywidualny Horoskop tygodniowy, miesięczny, letni śmiało dzwoń.

Na Magicznej linii bede w godz  popoludniowych i wieczornych tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

50 comments

 1. ReplyNowa

  Bardzo mi się podoba horoskop ogólny, pokrywa się z horoskopem indywidualnym 🙂
  …napisałam maila żeby pogonić Pana…i udało się 🙂 a jeszcze wczoraj myślałam co ja mam zrobić???jak mi Pani opowiedziała tę sytucję

   1. ReplyNowa

    tak te podpowiedzi są bardzo cenne!!!
    rozmowa była fantastyczna, jest wola, działanie, itd. 🙂 🙂 🙂
    kocham Panią

 2. ReplyNowa

  Tak jak Pani mówiła…nerwowy mężczyzna już zaczął się rzucać a jeszcze nawet nie zaczęliśmy negocjować, chyba mu się role pomyliły…ciekawe że to Pani wczoraj widziała 🙂

 3. ReplyIlona Wesoła???

  Pani Aggusiu ? dzisiaj kiedy szłam z moją bratanica do lekarza to zauważyłam na chodniku czarne pióro,a kiedy wracaliśmy i szłyśmy ida droga na przystanek , to też zobaczylam ale już białe pióro. Czy to może coś znaczyć?

     1. Ilona Wesoła???

      Ucieszyłam się bo prosiłam wcześniej o jakiś znak i tak se myślę czy je dobrze odczytuje…? Kiedy człowiek widzi takie rzeczy odrazu lżej na sercu???
      Pozdrawiam Madziu ??

 4. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,nie wiem co się stało ale zapamiętałam końcówkę dzisiejszego snu.-Stoję na przystanku autobusowym z koleżanką ze szkoły.Z nią jest jeszcze jedna osoba.Nadjechał autobus,a za nim przyczepa albo to był drugi autobus.Było pełno ludzi.Ona z tą osobą wcisnęła się do tego drugiego autobusu.A przede mną otwarły się tylne drzwi tego pierwszego autobusu.Położyłam u góry na podłodze niemal pod nogami dzieci, które z tyłu siedziały,dwie tabliczki czekolady i jakieś drobiazgi.Teraz chciałam dać krok na stopień autobusu i nie mogłam.Wtedy odezwała się do mnie starsza mulatka z włosami związanymi w kitkę,która również siedziała na końcu autobusu,abym zdjęła buty.Spojrzałam na swoje nogi i zobaczyłam że mam jasne sandały na średniej wysokośći szerszych obcasach.a pod nimi białe skarpetki.Zdjęłam te sandały i wtedy mogłam dać kroka po stopniu na górę.Byłam zaniepokojona tym,że wpierw nie mogłam wejść.Wtedy ta mulatka ponownie się do mnie odezwała mowiąc,że trzeba to przeanalizować.Podniosłam z podłogi te moje dwie tabliczki czekolady i kilka innych drobiazgów, i schowałam do torebki.Pomyślałam ,że nie bedę wiedziała przy którym kościele wysiąść, jeżeli wpierw nie zobaczę w tym tłumie wysiadającej koleżanki z tego drugiego autobusu?W tym momencie wnieśli jeszcze,chyba na wózku inwalidzkim,młodą mulatkę.Bardzo otyłą.Była w bluzce bez rękawów i widziałam jak od ramion w dół świeciłyt jej się krople potu.Wtedy się obudziłam.

  Pani Aggusiu

  1. ReplyKazimiera

   Pani Aggusiu,nie wiem skąd się wzięło Pani imię na końcu tekstu?Muszę przyznać,że miewam czasem tak, iż napiszę cały tekst i już klikam aby wysłać, a tu ukazuje się informacja że brak połączenia z internetem.Oczywiście wtedy cały tekst znika i muszę poruszyć szare komórki aby jeszcze raz wszystko napisać.Tak się dzieje zwłaszcza jak napiszę długi tekst. 🙂 Wtedy muszę się skupić i odtworzyć jeszcze raz to co przed chwilą zniknęło.Nawet czuję,ze piszę tak samo,a nawet w pewnych miejscach lepiej. 🙂 To znikanie tak się dzieje gdy nieco przesunę wczesniej komputer i kabelki się poluzują. 🙂

   1. ReplyKazimiera

    Muszę dodać,że dzisiaj odzyskałam Pani stronę Osi Czasu na facebooku. 🙂 Do tej pory co kliknęłam to pokazywał się kciuk jak figa z makiem. 😀

 5. ReplyWeronika od podusi :***

  Miała pani rację we wtorek uważać na katary dokuczaja zatoki 🙂 i dziękuję Pani za rozmowę :*** napewno do usłyszenia

 6. ReplyMagda

  Pani Aggo w poniedziałek rozmawiałyśmy i już porada krótkoterminowa się sprawdza. Trudny tydzień ale dzięki Pani radom byłam na to przygotowana. Staram się iść do przodu. Problemy z mężczyzną w sferze zawodowej ale tak podeszłam, że po długiej konwersacji wyszło na moje. Powrót M dokładnie kiedy Pani mówiła. Polecam te Pani porady krótkoterminowe 🙂
  Pozdrawiam i za dzisiaj też dziękuję. Spotkanie już umówione z tym kolegą. Chciał szybciej ale ja nie mam czasu.. 😉

 7. ReplyMagda

  Pani Aggo przygotowywałam moją klientkę do jednego z etapów do egzaminu do szkoły aktorskiej. Próbowała już jakiś czas.
  2 tygodnie temu pytałam Panią czy dostanie się na te studia. Pani powiedziała, że tak i 2 dni temu dostałam wiadomość że dostała indeks na dwóch kierunkach dramatyczny i lalkarski. Została wybrana spośród 900 osób do 20. W październiku zaczyna wymarzone studia 🙂
  100% SPRAWDZALNOŚCI 🙂
  Miłego dnia 🙂
  Pozdrawiam

 8. ReplyNowa

  dziękuję 🙂 dziękuję 🙂 dziękuję 🙂
  szybko, dynamicznie, na temat jest Pani w świetnej formie
  a podpowiedzi suuuuper

 9. ReplyNowa

  Natychmiastowa sprawdzalność !!!
  ja znalazłam nr…. a młoda kobieta już zajęła się resztą szuka 🙂 🙂 🙂
  …no to pan nerwowy jak go pani nazwała obślizgły i gruby będzie dopiero nerwowy 😉


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   U Pani to błyskawicznie. Rano porada w południe sprawdzalność 😉 Porada krótkoterminowa błyskawiczna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *