IMG_8002

HOROSKOP TYGODNIOWY 08.07 DO 14.07

HOROSKOP TYGODNIOWY 08.07 DO 14.08

RAK 23.06 – 22.07

W tym tygodniu będziesz bardziej konkretny i zdyscyplinowany w swoich działaniach. We wtorek dowiesz się czegoś od osób z Tobą współpracujących. Usłyszysz coś o sobie czego nawet się nie spodziewałeś. Przyjmij to ze stoickim spokojem. Czwartek dość korzystny i sprzyjający sprawom uczuciowym. Jeśli chcesz zrobić jakiś krok do przodu to właśnie teraz jest dobry moment. Piątek przygotuj się na romantyczne spotkanie z dawno nie widzianą osobą.

 

LEW 23.07 23.08

Tydzień rozpoczniesz od odważnych decyzji, zdecydowanego działania w sferze zawodowej.Papiery i dokumenty załatwisz w ciagu kilku dni. Środa należy uważać, aby zbytnia pewność swoich racji nie przysporzył Ci kłopotów.Czwartek radość i spełnienie pod względem uczuć. Odetchniesz z ulgą, że wszystko jest na właściwej drodze. Piątek odczujesz korzyść z dobrze obmyślonego planu. Skoncentruj się na wyciszeniu i relaksie.

 

PANNA 24.08 23.09

w tym tygodniu uważaj na szatańskie sztuczki kobiety, która jest blisko Ciebie. Mimo rywalizowania z Tobą o pozycję w firmie nie dasz się sprowadzić na manowce. Wtorek Odnajdziesz swoją wewnętrzną równowagę dzięki wsparciu bliskiej osoby. Czwartek Możliwe jest zaskakujące spotkanie, które w jakiś sposób wpłynie pozytywnie na Twoje dalsze Życie. Nie obawiaj się i idź do przodu. Piątek skoncentruj się na planowaniu wyjazdu a wszystko inne odłóż na potem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WAGA 24.09 23.10

Obecny tydzień będzie dla Ciebie stabilny pod względem finansowym. Możliwe jest biznesowe spotkanie, które da dobre rezultaty w przyszłości. Czwartek Postanowisz podjąć kroki, które podwyższą Twoje kwalifikacje zawodowe. Piatek będziesz bardzo dumny z siebie i zadowolony. Twoje uczucia przerodzą się w coś fantastycznego. Poczujesz spełnienie marzeń i to, że Jesteś bardzo wyjątkowy dla kogoś. Wreszcie nastąpi spokój po zawirowaniach ostatnich tygodni.

 

SKORPION 24.10 22.11

w tym tygodniu, sprawa, która trwa od kilku miesięcy w końcu zostanie wyjaśniona. Dzięki temu Twoje finanse wzmocnią się. Jednakże należy być ostrożnym w wydatkach bo zanim się obejrzysz możesz mieć poczucie straty. Czwartek bardzo konkretny i radosny. Plany, które rozpocząłeś jakiś czas temu przyniosą namacalne zyski. Będziesz zdobywał pieniądze bez większego wysiłku. Piątek zadbaj o swoje samopoczucie i niczym się nie zadręczaj.

 

STRZELEC 23.11 21.12

tydzień upłynie w towarzystwie osób, które bardzo kochasz a mało spotykasz się z nimi. Więzi zostaną zaciśnięte przez co poczujesz się kochany jeszcze bardziej. Zrozumiesz, że są osoby na które zawsze możesz liczyć. To doda Ci odwagi w podjęciu bardzo ważnej decyzji zawodowej. Czwartek osoby nie będące w związku mają szansę spotkać na swojej drodze swoją drugą połowę. Amor da Wam niecodzienny Znak. Wykorzystaj swoją szansę.

 

KOZIOROŻEC 22.12 19.01

tydzień bardzo energiczny aczkolwiek korzystny pod wieloma względami. Twoje zaangażowanie w sprawy uczuciowe spotka się z przyjazną akceptacją. W pracy również dość pozytywnie. Wtorek uważaj na przeziębienia i wszelkiego rodzaju katary. Nie przebywaj blisko regałów chłodzących w sklepie. Czwartek korzystny czas na wszelkie plany zawodowe, na inwestowanie oraz na gry liczbowe. Piatek Twoje plany trochę się zmienią aczkolwiek i tak będziesz bardzo zadowolony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WODNIK 20.01 18.02

tydzień rozpocznie się dynamicznie aczkolwiek będziesz na luzie. Do spraw biznesowych podejdziesz ze spokojem i pewnego rodzaju nostalgią. Czasami pomyśl więcej o sobie.  Czwartek dobry czas na szczere i otwarte rozmowy z ukochaną. Jeśli nie wiesz co dalej z Waszym związkiem to nic nie mów. Daj szansę tej relacji. Nie wszystko jest takie, jakie wydaje się, że jest.

 

RYBY 19.02 20.03

tydzień obfity w nowe wiadomości. Będziesz się zastanawiał czy aby na pewno ze wszystkim sobie poradzisz. Nie obawiaj się i idż swoją Drogą bo to co mówią osoby z Twojego otoczenia nie zawsze jest korzystne dla Ciebie. Czwartek dobry czas na rozmowy i romantyczne spotkania. Już dawno nie czułeś się tak mocno adorowany. Masz szansę na wyjątkową znajomość. Osoba ta rozjaśni Twoją sytuację finansową. 

Jeśli chcesz uzyskać swój Indywidualny Horoskop tygodniowy, miesięczny, letni śmiało dzwoń.

Na Magicznej linii bede w godz  popoludniowych i wieczornych tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

50 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *