IMG_7852

Horoskop tygodniowy 16.06 do 22.06

Horoskop tygodniowy 16.06 do 22.06 

BARAN

Niedziela upłynie dość radośnie w towarzystwie najbliższych osób. Zapomnij o tym co Cię trapi a zobaczysz, że Świat też może być piękny. Poniedziałek podtrzyma aure radości i optymizmu. Poczujesz, że teraz możesz więcej. Wtorek zdobądź się na szczerą rozmowę z bliską Ci osobą. Nie obawiaj się krytyki ani odrzucenia. Zrozum, że otwartość to połowa sukcesu.Środa przyniesie wiele pracy, ale też zadowolenie finansowe. Ciesz się z nowych perspektyw. Nie zawsze Jesteś tak blisko upragnionego celu. Czwartek jest dobrym dniem na inwestowanie i zakup nieruchomości a także może przynieść radość grającym w gry liczbowe.

 

 

BYK

Dość pracowity weekend aczkolwiek spędzony w miłym towarzystwie wynagrodzi Tobie brak wyjazdu na łono natury. Będziesz cieszył się bliskością innych oraz rozdawał ogromy uczuć. Poniedziałek jest dobrym czasem na rozmowy w sprawie pracy a także korzystnie przebiegną starania się o podwyżkę. Wtorek trochę zbyt szybki jak na leniwego Byka aczkolwiek przyniesie dużo uśmiechu. Byki postanowią się upiększyć oraz zrelaksować. Środa będzie trochę niespokojna z uwagi na konieczność podjęcia dość ważnej decyzji. Słuchaj się swojej Intuicji a osiągniesz zadowolenie. Czwartek zaskoczy Cię wielkim wyznawaniem uczuć. Przygotuj też się na podróż.

 

BLIŹNIĘTA

Bardzo radosna niedziela, która uzmysłowi Tobie kto jest Twoim sprzymierzeńcem a kto jedynie nakłada maskę dobroci. Będziesz bardzo zadowolony z obrotu spraw o których od dawna myślisz. Poniedziałek przyniesie dużo spraw urzędowych do załatwienia oraz zdecydowane podjęcie działań. Wszystko już przemyślałeś więc odważ się zrobić kolejny krok do przodu. Wtorek trochę będzie przygniatała Cię wizja Twojej przyszłości, aczkolwiek nie poddawaj się, ponieważ możesz osiągnąć jeszcze bardzo wiele. Środa Los podpowie Ci co masz dalej zrobić z samym sobą. Jest to dobry czas na rozstrzygnięcia finansowe oraz zadowalające wygrane. Czwartek skoncentruj się na kompletowaniu i segregowaniu dokumentów. Nie odkładaj niczego na potem.

 

 

RAK

Weekend upłynie w miłym towarzystwie. Masz możliwość wyjaśnienia nurtujących Cię spraw. Zrozumiesz, że nie zawsze każdy Cię dobrze rozumie. Poniedziałek skoncentruj się na sobie i nie wymyślaj problemów tam gdzie ich nie ma. Nie ma co zamartwiać się na zapas. Wtorek Twój umysł będzie dzisiaj bardzo logiczny i intuicyjny. Zapisz wszystkie pomysły i spostrzeżenia, które pojawią się Twojej drodze. Potem je wykorzystasz. Wtorek skoncentrujesz się i na wewnętrznych przemyśleniach. Pamiętaj jednak aby nie zaniedbywać swoich obowiązków. Środa bardzo pracowita i obfitująca w korzystne sytuacje. Czwartek otrzymasz dużo komplementów, które Cię uskrzydlą

 

 

LEW

Weekend energiczny aczkolwiek tęsknota za wielkim uczuciem będzie na pierwszym planie.Przemyśl wszystkie za i przeciw zanim coś postanowisz. Poniedziałek dużo dokumentów i spraw urzędowych wbrew pozorom ucieszy Cię. Otrzymasz bardzo korzystną propozycje pracy. Wtorek nowe wyzwania i nowe atrakcje będą pojawiały się jak grzyby po deszczu. Masz możliwość wyboru, ale nie spiesz się z podjęciem decyzji. Środa więcej pokory i radości okazuj sobie samemu a także wszystkim, którzy Cię wspierają. Masz możliwość awansu oraz zarobienia dość pokaźnej kwoty pieniędzy. Czwartek nic nie planuj. Dzisiaj wycisz się wewnętrznie i trochę odpocznij. Skorzystaj z zaproszenia na popołudniowe wyjście ze znajomymi.

 

 

PANNA

w niedzielę Twój umysł powinien być szybki i zwinny ponieważ masz do przemyślenia dość dużo spraw. Jeśli nie potrafisz się skoncentrować, wybierz się na wycieczkę do lasu. Poniedziałek przywita Cię nawałem pracy, którą lubisz, ale też zaskoczy Cię przyjemną rozmową ze strony osoby za którą tesknisz. Daj szansę tej znajomości. Wtorek masz szansę umówić się na bardzo korzystne spotkanie biznesowe. Wystarczy, że odważysz się wykonać kilka telefonów. Środa nowe znajomości zakręcą Twoim światem, aczkolwiek nie przesadź z wylewnością, ponieważ na to przyjdzie jeszcze pora. ŚRODA bardzo aktywna i pracowita. Pamiętaj o opłaceniu rachunków. Nie wydawaj zbyt dużo pieniędzy, ponieważ urlop może przejść Tobie koło nosa.

 

WAGA

Niedziela upłynie leniwie. Będziesz odsypiał nocne szaleństwa. Dopiero wieczorem poczujesz, że nabierasz sił. Poniedziałek poranne wstawanie nie należy do Twoich ulubionych, aczkolwiek pamiętaj, że warto wcześnie i wesoło rozpocząć nowy tydzień. Skoncentruj się na zarabianiu pieniędzy i nie marudź. Wtorek długo oczekiwane sprawy przyniosą korzyści. Odetchniesz z ulgą pod wpływem czyjejś rozmowy. Nie obawiaj się, wszystko toczy się tak jak powinno. Środa zatęsknisz za rutyną i nudą. Zrozum, że to nie jest odpowiedni czas na leniuchowanie. Czwartek uważaj na kogoś przy Twojej pracy. Może być zazdrosny o względy szefa

 

 

SKORPION

Niedziela jeśli nie zrozumiesz swoich błędów sytuacja będzie się tylko pogarszała. Nie musisz zawsze mieć racji, też potrafisz się mylić. Przyznanie do błędu przed samym sobą to już połowa wygranej. Poniedziałek wyjazdy i podróże będą planowane od samego rana. Dużo owocnej pracy da Ci poczucie bezpieczeństwa. Wtorek rozmowy i jeszcze raz rozmowy. Odważ się wyjawić prawdę a korzyści pojawią się już za chwilkę. Środa trochę zwolnij ponieważ Twój organizm domaga się dłuższego wypoczynku. Nie wszystko musisz zrobić w tym tygodniu. Czwartek korzystny czas na inwestycje oraz romantyczne rozmowy.

 

 

STRZELEC

Niedziela w towarzystwie bliskich osób wpłynie pozytywnie na Twoje spojrzenie na świat. Uznasz, że Jesteś bardzo potrzebną i kochaną osobą. Poniedziałek pełen optymizmu i zapału postanowisz zorganizować tajemnicze spotkanie. Uważaj na zazdrośników. Wtorek Twoje energie skłonią Cię do przeanalizowania pewnych spraw związanych z dokumentami. Pamiętaj, że zanim coś podpiszesz przeczytaj to dwa razy. Środa korzystne wibracje przyciągną osoby o których ciepło myślisz i wspominasz. Dasz ponieść się fantazji. Czwartek dużo wypoczynku oraz planowanie urlopu doda Tobie radości i zapału do pracy. Uważaj jednak, aby nie zagalopować się z wydatkami

 

 

KOZIOROŻEC

Weekend na łonie natury wprawi Cię w zachwyt. Twoje romantyczne podboje mogą skończyć się kłótnią. Nie naciskaj na innych. Poniedziałek zabierz się do pracy z pozytywnym nastawieniem. Twoje kombinowanie nic tu nie pomoże. Szanuj pracę jakakolwiek ona by nie była. I tak masz już wystarczająco dużo problemów. Wtorek uśmiechaj się i udawaj, że nie masz nic przeciwko. Twoi szefowie wiedzą co robią. Masz szansę na dodatkowe godziny pracy za dobrą stawkę. Środa czas na jakąś zmianę oraz rozmowy uczuciowe. Wyjaśni się dużo. Czwartek możesz otrzymać telefon od znajomego, który będzie chciał Twojej podpowiedzi. Nie bądź zaskoczony gdy więcej czasu spędzisz na słuchaniu niż na udzielaniu podpowiedzi.

 

 

WODNIK

niedziela w spokojnym nastroju. Zapragniesz relaksu oraz kontaktu z przyrodą. Jeśli masz możliwość wybierz się na daleki spacer. Poniedziałek zacznie się bardzo energicznie. Dużo rozmów telefonicznych może trochę Cię zmęczyć. Pamiętaj, że to Tz decydujesz z kim chcesz rozmawiać. Wtorek ktoś bliski nawiąże z Tobą kontakt. Wysłuchaj go zanim przejdziesz do umawiania się na spotkanie. Środa szansa na pozytywne załatwienie sprawy, która nurtuje Cię od dawna. Skoncentruj się też więcej na wyciszeniu wewnętrznym. Czwartek korzystny czas na podpisywanie kontraktów i innych zobowiązań

 

RYBY

niedziela raczej przyjemna ale bardziej poważna niż oczekiwałeś. Zdobądź się na odrobinę wyrozumiałości i wysłuchaj drugiej strony. Poniedziałek skłoni Cię do głębokich przemyśleń odnośnie Twojego życia uczuciowego. Postanowisz je zmienić. Wtorek uśmiech szefa wiele Ci wyjaśni a także poczujesz, że Jesteś cenionym pracownikiem. Wtorek uważaj na przeziębienia oraz słońce. Postaraj się też więcej spać lub ucinać sobie drzemkę w ciągu dnia. Środa zaskoczy Cię zaproszeniem na daleki wyjazd. Skorzystaj z tej oferty. Czwartek szansa na poznanie kogoś wartościowego jest już bardzo blisko. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do skorzystania z Indywidualnego Horoskopu Półrocznego. Nie tylko o Horoskop należy pytać na początku Roku, ale również w jego połowie. Jeśli do tej pory, przez te prawie już kończące się sześć miesięcy, nie układało Wam się w Życiu pod jakimś kątem to przez dotknięcie Magii i przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota możecie to zmienić.

 

Jak sami piszecie i mówicie rozmowa ze mną przyspiesza bieg zdarzeń i tak jest. Nie zmarnujcie kolejnych dni, tygodni a tym bardziej miesięcy na zamartwianie się i gdybanie. Weźcie swoje Życie w swoje ręce i dajcie sobie szansę. Razem znajdziemy najlepsze wyjście z nurtujących Was problemów. Druga część roku może być dla Was zupełnie inna oraz radosna

 

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam cieplo

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

23 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *