IMG_7634

Horoskop tygodniowy od 01.06 do 07.06

Horoskop tygodniowy od 01.06 do 07.06

 

BARAN Horoskop tygodniowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoje niezdecydowanie i upór będą doprowadzały do furii wiele osób. Baran zagubiony sam w sobie na początku czerwca nie będzie potrafił wybrać tego co jest dla niego najlepsze. Zagubienie minie w okolicach niedzieli. Poniedziałek upłynie dość leniwie aczkolwiek nadmiar zadań do wykonania przytłoczy trochę leniwe Barany. Wtorek zapowiada się dobrze pod kątem pracy zawodowej. Barany oczekujące na podwyżkę w pracy lub oczekujące przedłużenia umowy o pracę mogą spodziewać się korzystnych rozstrzygnięć. Środa i czwartek upłynął w spokojnym rytmie, zarówno pod względem uczuć jak i pracy.

 

 

BYK Horoskop tygodniowy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek oraz sobota będą sprzyjały wypadom za miasto oraz integrowaniu się z przyrodą. Zwróć większą uwagę na swoją rodzinę, która potrzebuje wsparcia i rozmowy. Poniedziałek skłoni Byki do przemyśleń odnośnie swoich relacji partnerskich. Wiele Byków przekona się, że ich partner ma prawdziwe uczucie do nich. We wtorek Byki będą dużo pracowały co w dalszym czasie zaowocuje dodatkowymi pieniędzmi oraz pochwałami ze strony szefa. Byki powinny uważać, na to aby mimo ogromu energii, nie przemęczać się zbytnio. Środa będzie czasem porządków oraz dla niektórych Byków wyjazdów. Inne mogą z wielką uwagą planować swoje urlopy.

 

 

BLIŹNIĘTA Horoskop tygodniowy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Weekend upłynie trochę leniwie. Bliźnięta będą rozkoszowały się spotkaniami z najbliższymi oraz spokojem domowego zacisza. Poniedziałek sprzyja randkom oraz poważnym rozmowom. Większość Bliźniąt odkryje prawdę, która do tej pory był skrzętnie ukrywana. Mogą się trochę rozczarować. Wtorek przyniesie wiele optymizmu i radości. Bliźnięta zdadzą sobie sprawę, że są kochane mimo ich często podwójnej twarzy. Środa bardzo pracowita. Bliźnięta powinny odważyć się na konkretną rozmowę z przełożonym. Czwartek zapowiada się korzystnie pod względem spotkań oraz bliskich rozmów. Pod koniec dnia Bliźnięta mogą otrzymać niespodziankę.

 

RAK Horoskop tygodniowy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek i sobota powinny być sprzyjające pod kątem relacji partnerskich. Wiele Raków w długoletnich związkach zrozumieją, że partnerowi na nich zależy. W niedzielę będą wielkie wyznania miłości oraz propozycje miłego spędzenia czasu. Mimo to,  Raki zabiorą się za porządkowanie szaf oraz garderoby. Poniedziałek przyniesie dość sporo rozmów z urzędnikami oraz przedstawicielami sprzedaży wysyłkowej. Raki powinny poważnie rozważyć możliwość podjęcia dodatkowej pracy. We wtorek Raki powinny skoncentrować się na wypoczynku oraz powinny zapewnić sobie większą ilość snu. Środa upłynie dość leniwie.

 

LEW  Horoskop tygodniowy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek i sobota mogą być trudniejsze pod względem rozpoznawania swoich uczuć. Lwy powinny bardziej skoncentrować się na sobie, niż na swoim partnerze. Niedziela będzie wyjaśnieniem wszystkich zwad. Lwy powinny podejść do rozmów na spokojnie. Poniedziałek i wtorek będą dość radosne i sprzyjające wszelkim rozmowom odnośnie pracy. Środa upłynie pod gwiazdą miłości. Samotne Lwy mogą spodziewać się dużej adoracji. 

 

PANNA Horoskop tygodniowy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panny w Piątek i sobotę będą czuły się trochę niespokojnie, ponieważ będą czuły, że coś wisi w powietrzu. Niespokojne będą oglądały romantyczne filmy. Jest to dobry czas na wyciszenie się i relaks. Niedziela będzie dniem gdzie Panny nabiorą odwagi i zrobią coś, o czym od dawna rozmyślały. Ich odwaga zaowocuje bardzo miłą rozmową. Poniedziałek nabierze barw tęczy i słońca. Samotne Panny spotkają na swojej drodze dawno nie widzianą osobę. Mają szansę na bardzo ciekawą relację. Wtorek i środa oraz czwartek Panny będą tęskniły za długim urlopem, aczkolwiek powinny też otrzymać dobrą informację odnośnie sfery finansowej. 

 

 

WAGA Horoskop tygodniowy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wagi będą bardzo dużo rozmyślały nad swoją przeszłością. Zatęsknią za tym co było. Dopiero w niedzielę otworzą się na to co mają obecnie i postanowią to maksymalnie docenić. Będą śpiewały i okazywały radość wszystkim których spotkają. W poniedziałek otrzymają impuls do działania za sprawą osoby do której od dawna wzdychają. Jest to doskonały czas na planowanie wycieczek i randek. Wtorek będzie trochę trudniejszy. Wagi powinny rozejrzeć się kim się otaczają, ponieważ nie wszyscy są im życzliwi. Wnikliwa obserwacja dużo podpowie strapionym Wagom. Środa przyniesie szansę na dodatkową pracę oraz nominację na wyższe stanowisko.

 

SKORPION Horoskop tygodniowy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek i sobota będą korzystne dla Skorpionów, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wezmą się do zdecydowanego działania. Dobre informacje odnośnie pracy zapewnią wszystkim Skorpionom radość na cały weekend. Poniedziałek dalsze działania zawodowe dodadzą Skorpionom radości.  Ważne informację uskrzydlą je. Wtorek i Środa będą nadal upływały pod kątem pracy. Dopiero w czwartek Skorpiony odetchną z ulgą.

 

 

STRZELEC  Horoskop tygodniowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek i sobotę Strzelce powinny być wyjątkowo ostrożne. Mogą natknąć się na nielubianego i upierdliwego sąsiada. Strzelce powinny się upewnić czy zabrały ze sobą z domu kluczyki. Weekend dość pracowity mimo wcześniejszych planów związanych z wypoczynkiem. Już od piątku Strzelce postanowią coś zmienić w wystroju domu. Poniedziałek będzie sprzyjający odnośnie interesujących spotkań w przyjemnej atmosferze. Strzelce czekające na miłość będą radosne we wtorek. Natomiast środa i czwartek pozwolą Strzelcom oddać się relaksowi oraz wyciszeniu.

 

KOZIOROŻEC Horoskop tygodniowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sobotę i w niedzielę Koziorożce oddadzą się miłemu wypoczynkowi na łonie natury. Czas upłynie dość wesoło. W Poniedziałek wezmą się ostro do pracy ponieważ szef i tak od dłuższego czasu przygląda im się z kwaśną miną. Szalony wir pracy może nieco osłabić koncentrację Koziorożców. Wtorek będzie bardzo dynamiczny w sprawy związane z przejazdami i dokumentami. Środa i czwartek będą trochę nerwowe z uwagi na obciążenia finansowe, aczkolwiek Koziorożce jak zwykle poradzą sobie i z tym problemem. 

 

 

WODNIK Horoskop tygodniowy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sobotę Wodniki będą miały możliwość w poradzeniu sobie z nurtującym ich od dawna problemem. Powinny podejść do tej sprawy na luzie i z rozwagą, aby nie dać ponieść się zbędnym emocjom. W niedzielę i poniedziałek powinny świeżo spojrzeć na otaczającą ich rzeczywistość, aby pójść do przodu w sferze uczuciowej. Nie zawsze wszystko jest takie, jak wygląda na pierwszy rzut oka. We wtorek Wodniki powinny zmusić się do rozmowy z którą od dawna kontakt został przerwany. Powinny pamiętać, że jedno miłe słowo może znaczyć więcej niż godziny nic nie wnoszących rozmów. Środa dla Wodników będzie dość chaotyczna. Niektóre z nich będą niecierpliwe i poddenerwowane za sprawą zmieniających się energii. Czwartek przyniesie wiele optymizmu oraz szansę na stabilizację finansową.

 

 

RYBY Horoskop tygodniowy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek i sobotę będą miały wrażenie, że tarcia i słowne potyczki jakby uparły się na nich. Nie narzekaj na innych, ponieważ twoje niezadowolenie może wynikać z bałaganu w Twoim wnętrzu. Niedziela przyniesie rozwiązanie nieporozumień rodzinnych oraz zaproszenie na ciekawy wypad za miasto. W Poniedziałek Ryby powinny pić więcej wody oraz zadbać o swoje stawy. Wtorek należy rozplanować bardzo starannie, ponieważ możesz nie zdążyć z wcześniej zaplanowanymi pracami. Środa będzie dla Wodników wybawieniem z trudnego tematu zawodowego. Należy pamiętać, że inni widzą Twoje mniejsze zaangażowanie przez co czują się niezręcznie.

 

 

Jeśli chcesz swój Indywidualny Horoskop na Tydzień lub miesiąc, śmiało dzwoń!

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna w godzinach wieczornych a w sobote od godz 13.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło Wasza Agga Soyala

 

 

 

Tags: No tags

28 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *