lustro

Horoskop10.10.2015 Wyjątkowa data!

Dzisiaj jest Magiczna data 10.10.2015.

Nie dość, że z Dnia jest liczba jeden , z miesiąca też , to i po dodaniu Roku, otrzymujemy też liczbę 1.

(1+0+1+0+2+0+1+5=10=1)

Jest to Dzień w którym każdy z Nas powinien iść do przodu, każdy powinien zrobić sobie plan na resztę Dni obecnego miesiąca lub nawet dalej. Wszystko co sobie zaplanujemy będzie zyskowne w przyszłości. Będziemy energiczni i pełni zapału do pracy, do wszelkiego działania. Liczba 1, jest początkiem, jest zaczęciem wszystkiego, jest nową szansą na spełnienie.

Zawsze mówiłam Wam w moich programach telewizyjnych, że warto dać sobie przyzwolenie na coś nowego, ale nie tylko NOWEGO , bo staremu też należy dać nową możliwość. Właśnie ta data 10.10.2015 jest tą nową szansą. Karty Tarota pokazują w tym czasie jeszcze więcej i dają nowe początki nawet sprawom, sytuacjom, które wydają się niemożliwe.  Warto dotknąć Magii przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota, Runami czy Kartami Anielskimi. Warto dać sobie i swoim najbliższym szansę na lepsze jutro 🙂 Nie patrz  wstecz już od Dzisiaj !

 

Przypominam też o Jesiennym Rytuale Hatti, który jest jednym z silniejszych Jesiennych  Rytuałów wykonywanych przeze mnie jedynie raz w Roku. Rytuał ten otwiera Drogi Życiowe, niweluje wszelkie przeszkody odnośnie sfery finansowej, zdrowotnej czy uczuciowej.  Otwiera on wszelkie sfery Życia : miłość, zdrowie, finanse. Jeśli chcesz ,aby w Twoim Życiu zagościło uczucie, dobre zdrowie a także wspaniałe finanse to wlaśnie ten Rytuał jest dla Ciebie. Ilość miejsc jest ograniczona.

12049452_985822131474135_6715260147974664629_nOsoby chętne proszone są do zapisów drogą mailowa aggasoyala@gmail.com lub telefonicznie 708 788 222. Termin do  13 .10.

Koszt Jesiennego Rytuału Hatti ustalany jest indywidualnie po wnikliwej analizie . Pragnę zaznaczyć również , że sprawdzam każdą osobę czy dany Rytuał może być u niej wykonany i z jaka siłą, ponieważ każdy z Nas jest inny i każdy potrzebuje innej siły energetycznej . Może zdarzyć się również tak, że dana osoba nie będzie kwalifikowała się do tego Rytuału z różnych przyczyn. Sprawdź już dziś czy właśnie Ty nadajesz do zastosowania tej Magii.

Moja podpowiedź: jeśli czujesz się zagubiona, nie umiesz znaleźć sobie miejsca, czujesz przemęczenie mimo odpowiedniej ilości snu, nie potrafisz rozwiązać pewnych sytuacji mimo usilnych starań, masz dolegliwości zdrowotne mimo dobrych badań lekarskich, czy też nie możesz pozbyć się długów finansowych , nie wiesz dlaczego pieniądze od Ciebie „uciekają ” , jeśli czujesz potrzebę zmiany w swoim Życiu, to właśnie TEN Jesienny Rytuał Hatti jest dla Ciebie.

 

 

kochankowieKarta Dnia Horoskop 10.10

Kochankowie: Jeśli czujesz się jakiś zaniedbany i opuszczony przez Wszystkich to ten Dzień będzie dla Ciebie ogromnym zaskoczeniem. Zrozumiesz, że nie Jesteś sam, zrozumiesz, że są obok Ciebie osoby, które Cię kochają. Możesz otrzymać też zaskakującą aczkolwiek miłą propozycję. Uczucia przysłonią Twoje zmartwienia. Osoby dość wrażliwe poczują, że mają wybór nie tylko odnośnie pewnego spotkania, ale też odnośnie drogi miłosnej. Będą się zastanawiały z kim i czy chcą być z daną osobą. Kapryśność i brak koncentracji odbiją się trochę przemęczeniem.

Na Magicznej Linii będę dostępna  do późnych godzin wieczornych tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

23 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *