IMG_9509

Imbolc wielkie święto

Imbolc wielkie święto

Imbolc jest to celtyckie święto ognia. W środku zimy Celtowie świętowali pojawienie się pierwszych oznak życia po zimowych ciemnościach. Światło staje się coraz bardziej widoczne, dzień wydłuża się a Ziemia jest gotowa do nowych plonów. Nie tylko Przyroda, ale również my powoli przygotowujemy się do nadchodzącej wiosny, która niesie ze sobą duchowe przebudzenie. Zimą pracowaliśmy nad swoim wnętrzem, dużo myśleliśmy, analizowaliśmy.

 

 

 

 

 

Celtyckie święto Imbolc koresponduje z Żywiołem Ognia, płodnością, oczyszczeniem, odrodzeniem i intuicją. Jest to czas gdy Matka Natura zaczyna się budzić. Ogień symbolizuje ciepło Matki Ziemi , Życie oraz nadejście Światła. Teraz wychodzimy z Ciemności tej duchowej oraz tej fizycznej. Wszystko nabiera jasności i kolorów. Nawet stare sprawy wydające się bardzo trudne będą wydawały się jaśniejsze oraz łatwiejsze do rozwiązania.

 

Nasz Ogień wewnętrzny zapala się Nowym Światłem wewnętrznego Odrodzenia. Należy posprzątać swój wewnętrzny Ogród z wszelkich zadawnionych ran, spraw, które przeszkadzają aby w pełni wykorzystać swój duchowy potencjał. Częstym ograniczeniem duchowym jest Nasz Umysł, który bardzo boi się, że przestaniemy myśleć i będziemy wolni tzn w stanie nic nie myślenia. Ego, Umysł ogranicza Nas jak tylko może i to właśnie On chce rządzić Waszym Życiem. Odrzućcie wszystkie dziwne myśli, narzekania, natrętne głosy skradające się w głowie. Zróbcie miejsce dla siebie samych, dla swojego JESTEM a zobaczycie  jak wszystko zacznie się powoli zmieniać i układać.

 

 

 

Koniecznie zapalcie oczyszczone świece . O świecach ich oczyszczaniu i kolorach napisałam tutaj https://aggasoyala.pl/agga-soyala-708-888-688-kontakt-2/ 

Dotknijcie też Magii w to Celtyckie święto. Specjalnie dla Was w najbliższych dniach będę robiła oczyszczający rozkład Kart.

 

 

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 227 184 099 (rozmawiasz ile chcesz, bez limitów)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

10 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *