imię wg Tarota : Jarosław

imię wg Tarota : Jarosław

Dzisiaj przedstawiam kolejne imię wg Tarota

Jarosław jest to mężczyzna bardzo radosny i towarzyski, aczkolwiek Jego zapał do „bywania” wszędzie może przysparzać wiele problemów natury miłosnej. Od najmłodszych lat jest pracowity , uważa , że pieniądze Mu się należą i już 🙂 Jarosław jest przekonany o swoich racjach przez co często wdaje się w konflikty z najbliższym otoczeniem. Przed dalszymi znajomymi zawsze zachowuje fason. Ogólnie nie ufa ludziom  ani tym z pracy , ani tym , którzy są obok Niego. Mimo wszystko bardzo ważne są dla Niego więzi rodzinne . Nie zajmuje się potomstwem w jakiś szczególny sposób przez co wiele traci i dopiero w późniejszych latach swojego życia tego żałuje.

Droga wg Tarota

Gwiazda, Diabeł: Jarosław bardzo często popada w złe towarzystwo , które sprowadza Go na manowce. Przy nich nie potrafi aż tak mocno obstawać przy swoich racjach. Po czasie dopiero dochodzi do wniosku, że takie zachowanie jest nieodpowiednie. Ma skłonności do nałogów . Jarosław aby dobrze kroczyć przez życie powinien związać się z silną i stanowczą kobietą, która będzie Mu imponowała swoją zaradnością i pewnością siebie.

 Jarosław dobrze sprawdzi się jako polityk, dziennikarz, prawnik , biznesmen manager. Liczba 6 , Kamień Awenturyn, Znak zodiaku Lew 🙂

Bardzo się cieszę, iż paczki, które do Was dotarły z nowymi produktami z Naszego sklepu Sarah Magic Shop bardzo Wam się podobają 🙂  Potwierdzacie , że Siła Serca olśniewa i DSC_4717jest przepiękna , że czujecie cudowne energie zaraz po odpakowaniu przesyłki  🙂  Przypominam, że ilość tej kolekcji jest ograniczona . Może warto pomyśleć już o prezentach…….

 

12002210_974668585922823_2688737234247053915_nNa Magicznej Linii będę dostępna od godz.11.00  tel 708 788 222

 

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala 🙂

36 comments

 1. ReplyMaria

  Pani Aggusiu wielki wór serduszek przesyłam 🙂
  Piszę z laptopa, więc nie mogę ich wstawić 🙁
  Siarczystego buziaka dla Pani zostawiam 🙂 🙂 🙂
  Uściski dla Wszystkich 🙂

  1. Replykamila

   Uściski Mario dla Ciebie i wszystkich blogowiczów!!!! U mnie nadal trening cierpliwości …ojej jak chciałabym by przepowiednie Pani Aggusi zaczęły już się sprawdzać…może jak o tym napiszę to się zmaterializuje 😉 pozdrawiam wszystkich!!!

 2. ReplyEDUSIA

  WITAM PANI AGGUNIU 🙂

  Linia Pani zawsze zajęta a potem niestety zasnęłam. Miałam zalatany dzień od rana bo po pracy do księgarni a potem zaraz zebranie bardzo długie do 20-tej aż i na zakupy i w domku byłam przed 22-ga. Dzisiaj tez intensywny będzie po pracy i jutro ale cóż… ostatnio karty to widziały jak zabiegana jestem 🙂 Dzisiaj się musi udać Pani Aggusiu bo Pani wie jak jest…
  Życzę pięknego weekendu dla Pani i dla Was 😉 🙂

 3. ReplyIlona(S)

  Mirko pozdrawiam ciepło, ja do Gdańska mam jakies 2,5godzinki 🙂
  Wypoczywaj i trzymaj sie ciepło!!! 🙂 🙂 🙂
  Sciskam gorąco 🙂

 4. Replyszymczak Alicja

  Pani Agguniu mam syn Jaroslawa to wszystko prawda co pani napisala o Jaroslawie Mój syn wlasnie tak jest Pozdrawiam serdecznie

 5. ReplyKasia B

  Pozdrowienia dla Agguni, Edusi, Marii, Eli z lasu i wszystkich blogowiczow???????????????????????????????????????????????????????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *